Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Başkalarının Düşünceleri Önemsememe (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=278)
-   -   Başkalarının Düşüncelerini Önemseme Telkin İçeriği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=955)

hayatimdegisti 02-03-2007 05:49 PM

Başkalarının Düşüncelerini Önemseme Telkin İçeriği

FEAR OF WHAT OTHER PEOPLE MAY THINK

. from this day on, you’re going to find your confidence within yourself, your confidence in your abilities and your self belief, becoming steadily stronger... stronger than yesterday... but not as strong as tomorrow... stronger than it was yesterday... but not yet as strong as it will be tomorrow... you’re going to find yourself far less concerned about other peoples’ opinions of you, too... you’ll find you gain a clearer perspective and a better sense of proportion... beginning to recognize and understand.... that whatever other people think or feel is their concern... part of their lives... part of their attitudes... in the past, you might have been sometimes unfairly judged, as we all have been at some time or another... and in the future, too, you might sometimes be misjudged, as we all are... but that misjudgment doesn’t actually change anything... it doesn’t alter the facts... it doesn’t change the real you... if someone misjudges you at some time, that’s simply their own error... their own error of judgment... they’ve simply made a mistake... and you don’t mind allowing people to make mistakes... you don’t mind people being wrong sometimes.... because you know what’s inside yourself... you understand your true integrity your true self... what others imagine they see is simply the product of their own experiences of life... their own attitudes... their own fears and expectations... just their own thoughts... just their thoughts and nothing more than their thoughts... and you’re not responsible for any of those things at all... and it’s worth remembering that nothing that we see or hear, or imagine that we see or hear, can change us... nothing that we perceive in the outside world can hurt us... nor alter us... only acting upon those things can do that... nothing that we see or hear can hurt us or change us... even what I’m saying to you here cannot change you... only reacting to these things can do that... only acting upon the things we see and hear can change us... and we have free choice to decide whether or not to act upon these things... and thinking about things is acting upon them... but we have free choice to decide which things to act upon, which things to react to... and which things to ignore... and the things that you choose to ignore will be a matter of complete indifference to you... the things that you choose to ignore will always remain a matter of complete indifference....

Bugunden itibaren kendi icinde rahat olacaksin.Yeteneklerini sergilerken ki rahatligin ve kendine olan inancin istikrarli bir sekilde artacak..Bir onceki gune gore kendine olan inancin ve yeteneklerin daha guclu ancak yarin ki kadar guclu degil...Diger insanlarin dusunceleri hakkinda da daha az endiseleniyorsun.Daha net bir bakis acin ve onsezin var.Anlamaya ve kabul etmeye basliyorsun.Diger insanlarin dusundukleri ve hissetikleri onlarin meselesidir.Onlarin yasamlarinin bir parcasidir.Onlarin davranis bicimlerinin bir parcasidir.Gecmiste herkesin basina geldigi gibi adil olmayan bir sekilde elestirilmis olabilirsin.Gelecekte de herkes gibi haksiz bir sekilde de olsa elestiriye ugrayacaksin.Fakat haksiz bir sekilde elestirilme ya da degerlendirilme hic bir seyi degistimez.Gercekleri degistiremez.Varolan seni degistirmez.Eger her hangi bir sekilde birisi seni haksiz bir sekilde elestirirse bu basitce onun hatasidir.Onun yanlis degerlendirmesidir.Basitce bir hata yapmistir.Ve insanlarin hata yapmalarina musade etmekten rahatsiz olmuyorsun.Insanlarin bazen hatali davranmalarin sakinlikle karsiliyorsun.Cunku sen icinde ne oldugunu bilensin.Kisiligin sana dogru yolu gosterir.Digerlerinin gordugu basitce kendi yasam deneyimlerinin sonucudur.Onlarin davranislarinin korku ve beklenitlerinin sonucudur.Sadece kendi dusuncleridir.Sadece kendi dusuncleri ve daha fazlasi degil.Ve sen onlarin hicbirinden mesul degilsin. Gormedigigimiz duymadigimiz ya da gormeyi duymayi hayal etmedigimiz hic bir sey bizi etkileyemez.Sadece onlara karsi aldigimiz tavir bizi degistirir.Gordugumuz duydugumuz hic bir sey bizi degistiremez ya da inicitemez.Burada soylenilenler bile seni degistiremez.Sadece bu soylenilenlere karsi aldigin tavir etkiler ve degistirir.Gordugun ve duydugun seylerin seni etkilemesi kendi ozgur iraden ile sectigin tavra baglidir.Hangi seylere tepki verecegin hangilerinin seni harekete gecirecegi hangilerini umursmayacagin senin secimindir.Umursamadigin seyler senin icin hic bir sey ifade etmez.Umursamadigin seyler senin icin hic bir sey ifade etmez

mali 26-05-2007 02:24 PM

bu yazılanı kendi sesimle okusam sızın muzığın ustune nasıl olur acaba?etkısı

bu yazılanı kendi sesimle okusam sızın muzığın ustune nasıl olur acaba?etkısı nasılolur acaba ve bunu dıger turlerde de yapsak etkısı artamı ?nsıl olur?tesekkurler...

suskun 20-06-2007 03:55 PM

Ynt: Başkalarının Düşüncelerini Önemseme Telkin İçeriği

ben bu telkini dinliyorum ney versiyonu olanı alttan gelen seste mutlusun daha iyi hissediyorsun gibi sözler var ama telkinin içeriğini okuyorum orda yok
ben pek anlamadım acaba başka sözlerdemi var mp3 de? rt67 rt67

hayatimdegisti 20-06-2007 04:03 PM

Alıntı:

suskun Nickli Üyeden Alıntı
ben bu telkini dinliyorum ney versiyonu olanı alttan gelen seste mutlusun daha iyi hissediyorsun gibi sözler var ama telkinin içeriğini okuyorum orda yok
ben pek anlamadım acaba başka sözlerdemi var mp3 de? rt67 rt67

Telkinlerin 2006 versiyonlarinda mutluluk telkini ayriydi..
2007 versiyonlarinda ise mutluluk telkini hepsinde var...
Bu telkinde hem başkalarının görüşlerini onemseme hemde mutluluk telkinini dinliyorsunuz.

TR-ance 14-02-2008 11:31 PM

Bence Süper Bir Telkin.. Tekrardan Bir Kucak Dolusu Teşekkürler Size.. smiliyface

SaygıLarımLa..

Mutti 14-04-2008 07:35 PM

Beni bağışlayın ama ben bu telkinleri müziğin içinde duyamıyorum... utananadam

Mutti 14-04-2008 07:40 PM

kusura bakmayın Rehber bölümünde cevabımı aldım.

Mertburn 29-04-2008 12:26 AM

Alıntı:

Mutti Nickli Üyeden Alıntı

music45

bende duyamıyorum bizde mi bir problem var??????????

Mertburn 29-04-2008 12:31 AM

Alıntı:

Mertburn Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Mutti Nickli Üyeden Alıntı

music45

BENDE DUYAMIYORUM BİZDE Mİ BİR PROBLEM VAR??????????

uppppss rehber bölümündeki açıklamayı bende okudum ama anlamsız geldi bu olay nası oluyor ya başka telkinler veriliyorsa nerden bilecez.güven problemim var sanırım bunun iççinde çözüm var mı?:))))))))

shamanic 07-05-2008 01:46 AM

merhabalar..

bu sorunuza bir çok kereler cevap verdik forum ve portal sayfamızda..

müsait olduğunuzda okumanız için linkleri veriyorum..

svegiler..

http://www.hayatimdegisti.com/portal...sk=view&id=350

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...uvenli-b269.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...35577#msg35577

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...43954#msg43954

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-t6704.0.html

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:05 AM.