Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Başkalarının Düşünceleri Önemsememe (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=278)
-   -   Başkalarının Düşüncelerini Önemseme Telkin İçeriği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=955)

hayatimdegisti 02-03-2007 05:49 PM

Başkalarının Düşüncelerini Önemseme Telkin İçeriği

FEAR OF WHAT OTHER PEOPLE MAY THINK

. from this day on, you’re going to find your confidence within yourself, your confidence in your abilities and your self belief, becoming steadily stronger... stronger than yesterday... but not as strong as tomorrow... stronger than it was yesterday... but not yet as strong as it will be tomorrow... you’re going to find yourself far less concerned about other peoples’ opinions of you, too... you’ll find you gain a clearer perspective and a better sense of proportion... beginning to recognize and understand.... that whatever other people think or feel is their concern... part of their lives... part of their attitudes... in the past, you might have been sometimes unfairly judged, as we all have been at some time or another... and in the future, too, you might sometimes be misjudged, as we all are... but that misjudgment doesn’t actually change anything... it doesn’t alter the facts... it doesn’t change the real you... if someone misjudges you at some time, that’s simply their own error... their own error of judgment... they’ve simply made a mistake... and you don’t mind allowing people to make mistakes... you don’t mind people being wrong sometimes.... because you know what’s inside yourself... you understand your true integrity your true self... what others imagine they see is simply the product of their own experiences of life... their own attitudes... their own fears and expectations... just their own thoughts... just their thoughts and nothing more than their thoughts... and you’re not responsible for any of those things at all... and it’s worth remembering that nothing that we see or hear, or imagine that we see or hear, can change us... nothing that we perceive in the outside world can hurt us... nor alter us... only acting upon those things can do that... nothing that we see or hear can hurt us or change us... even what I’m saying to you here cannot change you... only reacting to these things can do that... only acting upon the things we see and hear can change us... and we have free choice to decide whether or not to act upon these things... and thinking about things is acting upon them... but we have free choice to decide which things to act upon, which things to react to... and which things to ignore... and the things that you choose to ignore will be a matter of complete indifference to you... the things that you choose to ignore will always remain a matter of complete indifference....

Bugunden itibaren kendi icinde rahat olacaksin.Yeteneklerini sergilerken ki rahatligin ve kendine olan inancin istikrarli bir sekilde artacak..Bir onceki gune gore kendine olan inancin ve yeteneklerin daha guclu ancak yarin ki kadar guclu degil...Diger insanlarin dusunceleri hakkinda da daha az endiseleniyorsun.Daha net bir bakis acin ve onsezin var.Anlamaya ve kabul etmeye basliyorsun.Diger insanlarin dusundukleri ve hissetikleri onlarin meselesidir.Onlarin yasamlarinin bir parcasidir.Onlarin davranis bicimlerinin bir parcasidir.Gecmiste herkesin basina geldigi gibi adil olmayan bir sekilde elestirilmis olabilirsin.Gelecekte de herkes gibi haksiz bir sekilde de olsa elestiriye ugrayacaksin.Fakat haksiz bir sekilde elestirilme ya da degerlendirilme hic bir seyi degistimez.Gercekleri degistiremez.Varolan seni degistirmez.Eger her hangi bir sekilde birisi seni haksiz bir sekilde elestirirse bu basitce onun hatasidir.Onun yanlis degerlendirmesidir.Basitce bir hata yapmistir.Ve insanlarin hata yapmalarina musade etmekten rahatsiz olmuyorsun.Insanlarin bazen hatali davranmalarin sakinlikle karsiliyorsun.Cunku sen icinde ne oldugunu bilensin.Kisiligin sana dogru yolu gosterir.Digerlerinin gordugu basitce kendi yasam deneyimlerinin sonucudur.Onlarin davranislarinin korku ve beklenitlerinin sonucudur.Sadece kendi dusuncleridir.Sadece kendi dusuncleri ve daha fazlasi degil.Ve sen onlarin hicbirinden mesul degilsin. Gormedigigimiz duymadigimiz ya da gormeyi duymayi hayal etmedigimiz hic bir sey bizi etkileyemez.Sadece onlara karsi aldigimiz tavir bizi degistirir.Gordugumuz duydugumuz hic bir sey bizi degistiremez ya da inicitemez.Burada soylenilenler bile seni degistiremez.Sadece bu soylenilenlere karsi aldigin tavir etkiler ve degistirir.Gordugun ve duydugun seylerin seni etkilemesi kendi ozgur iraden ile sectigin tavra baglidir.Hangi seylere tepki verecegin hangilerinin seni harekete gecirecegi hangilerini umursmayacagin senin secimindir.Umursamadigin seyler senin icin hic bir sey ifade etmez.Umursamadigin seyler senin icin hic bir sey ifade etmez

mali 26-05-2007 02:24 PM

bu yazılanı kendi sesimle okusam sızın muzığın ustune nasıl olur acaba?etkısı

bu yazılanı kendi sesimle okusam sızın muzığın ustune nasıl olur acaba?etkısı nasılolur acaba ve bunu dıger turlerde de yapsak etkısı artamı ?nsıl olur?tesekkurler...

suskun 20-06-2007 03:55 PM

Ynt: Başkalarının Düşüncelerini Önemseme Telkin İçeriği

ben bu telkini dinliyorum ney versiyonu olanı alttan gelen seste mutlusun daha iyi hissediyorsun gibi sözler var ama telkinin içeriğini okuyorum orda yok
ben pek anlamadım acaba başka sözlerdemi var mp3 de? rt67 rt67

hayatimdegisti 20-06-2007 04:03 PM

Alıntı:

suskun Nickli Üyeden Alıntı
ben bu telkini dinliyorum ney versiyonu olanı alttan gelen seste mutlusun daha iyi hissediyorsun gibi sözler var ama telkinin içeriğini okuyorum orda yok
ben pek anlamadım acaba başka sözlerdemi var mp3 de? rt67 rt67

Telkinlerin 2006 versiyonlarinda mutluluk telkini ayriydi..
2007 versiyonlarinda ise mutluluk telkini hepsinde var...
Bu telkinde hem başkalarının görüşlerini onemseme hemde mutluluk telkinini dinliyorsunuz.

TR-ance 14-02-2008 11:31 PM

Bence Süper Bir Telkin.. Tekrardan Bir Kucak Dolusu Teşekkürler Size.. smiliyface

SaygıLarımLa..

Mutti 14-04-2008 07:35 PM

Beni bağışlayın ama ben bu telkinleri müziğin içinde duyamıyorum... utananadam

Mutti 14-04-2008 07:40 PM

kusura bakmayın Rehber bölümünde cevabımı aldım.

Mertburn 29-04-2008 12:26 AM

Alıntı:

Mutti Nickli Üyeden Alıntı

music45

bende duyamıyorum bizde mi bir problem var??????????

Mertburn 29-04-2008 12:31 AM

Alıntı:

Mertburn Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Mutti Nickli Üyeden Alıntı

music45

BENDE DUYAMIYORUM BİZDE Mİ BİR PROBLEM VAR??????????

uppppss rehber bölümündeki açıklamayı bende okudum ama anlamsız geldi bu olay nası oluyor ya başka telkinler veriliyorsa nerden bilecez.güven problemim var sanırım bunun iççinde çözüm var mı?:))))))))

shamanic 07-05-2008 01:46 AM

merhabalar..

bu sorunuza bir çok kereler cevap verdik forum ve portal sayfamızda..

müsait olduğunuzda okumanız için linkleri veriyorum..

svegiler..

http://www.hayatimdegisti.com/portal...sk=view&id=350

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...uvenli-b269.0/

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...35577#msg35577

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...43954#msg43954

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...i-t6704.0.html

içimdekiben 15-05-2008 02:50 PM

atakan bey sormadan edemeyeceğim,
ney versiyonunu dinliyorum neyin sustuğu noktalarda telkinler duyulabiliyo ama her duyduğumda iyisin mutlusun daha mutlusun cümleleri tekrarlanıyo. farklı bi cümle duymadım,sanki baştan sona hep aynı cümleler tekrar ediyo gibi...

hayatimdegisti 15-05-2008 02:57 PM

Telkinlerde mutluluk telkini sabittir.Yani dinlediğiniz her telkinde hem o konuya ait telkin metnini hemde mutluluk telkinini aynı anda dinlersiniz.

içimdekiben 15-05-2008 03:05 PM

quote author=hayatimdegisti link=topic=1160.msg52013#msg52013 date=1210852634]
Telkinlerde mutluluk telkini sabittir.Yani dinlediğiniz her telkinde hem o konuya ait telkin metnini hemde mutluluk telkinini aynı anda dinlersiniz.
[/quote]
demek istediğim telkin içeriğinde yazılan aşağıdaki cümle hiç geçmiyo sanki müzikte.bu cümleler ney sesinin baskın olduğu yerlerdemi geçiyo biz niye hep aynı cümleleri duyuyoruz da aşağıdaki gibi bi cümle duymuyoruz? ben anlayamamış olabilirim cevabınızı, eğer öyleyse bağışlayın
Eger her hangi bir sekilde birisi seni haksiz bir sekilde elestirirse bu basitce onun hatasidir.Onun yanlis degerlendirmesidir.Basitce bir hata yapmistir.Ve insanlarin hata yapmalarina musade etmekten rahatsiz olmuyorsun.Insanlarin bazen hatali davranmalarin sakinlikle karsiliyorsun.[

hayatimdegisti 15-05-2008 03:15 PM

Telkinler subliminal olarak kayıt edilmiştir.Bu nedenle duymamanız normal.
Mutluluk telkinleri ise db ses seviyesi olarak biraz daha yüksek olduğu için hafifde olsa duyabiliyorsunuz.

içimdekiben 15-05-2008 03:36 PM

şimdi anladım
teşekkür ederim...

hadiya 06-06-2008 11:51 PM

aranızda bu telkini dinleyen var mı? blook etkilerini öğrenmek istiyorum

Kupakızı2 02-07-2008 06:30 PM

Alıntı:

içimdekiben Nickli Üyeden Alıntı
ney versiyonunu dinliyorum neyin sustuğu noktalarda telkinler duyulabiliyo ama her duyduğumda iyisin mutlusun daha mutlusun cümleleri tekrarlanıyo. farklı bi cümle duymadım,sanki baştan sona hep aynı cümleler tekrar ediyo gibi...

ya nası duyuyosn anlamıyorum.bnde ney hiç susmuyo.acaba yanlış bişeler mi yapıyorum. rt67 sadanim

hadiya 02-07-2008 06:36 PM

khkh56 Kupa kızı sen çok yaşa emi zaten duymayacaksın arkadaşım o telkin sesin arkasında çok ok kısık sesle söyleniyor haniduyarsak direnme olabilir diye o zyüden ne o ney sesi durur nede sen telkini duyarsın khkh56 khkh56 Çok masumhane bir sitem yazmışsın hoşuma gittiği için güldüm asla alay etmem bunu bil sevgiler saygılar

Baris 02-07-2008 11:01 PM

Alıntı:

Kupakızı2 Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

içimdekiben Nickli Üyeden Alıntı

ya nası duyuyosn anlamıyorum.bnde ney hiç susmuyo.acaba yanlış bişeler mi yapıyorum. rt67 sadanim

Zaten telkinleri duyamaman lazım. O arkadaşın dediği, ney müziklerinde bazı duraklar oluyor. Oralarda sesi biraz açarsan, telkinler biraz duyuluyor. Yani telkinleri duyamaman normal.

Renton_co 05-07-2008 09:16 PM

new age versiyonu olsa çok daha mutlu olucam :)

osmanpasaoglu 30-09-2008 09:50 PM

Sanırım özellikle bu konu bir çok kişiyi ilgilendirmekte. Etrafıma bakıyorumda sadece başkalarının düşüncelerine göre yaşamaktayız. Maskelerimiz, repliklerimiz ve iç duygularımız. Kendimiz olmak bazen zor oluyor. Teşekkür ederim script için.

imported_Angel 21-01-2009 02:05 PM

merhaba arkadaşlar..
başkalarının düşüncelerini önemsememek konusu kulağa hoş geliyor evet..hepimizin neredeyse her hareketi "elalem ne der" düşüncesi üzerine kurulu... fakat mesela evinizde birlikte yaşadığınız aile bireylerinin sizin hakkınızda ne düşündüğünü de önemsemeyecek olursak evin içinde sorunlara yol açmaz mı bu durum ?
mesela annemizin babamızın eşimizin sevgilimizin veya patronumuzun ne düşüneceğini takmayıp kafamıza göre takılmaya başlarsak başka sorunlar patlak vermez mi ?

belli seviyeyi aşmayan ilişkilerde bu sorun olmayabilir ama anne baba eş sevgili veya patron gibi sürekli etkileşim içinde olmak zorunda olduğumuz kişilerle ne olacak ? onlar tarafından umursamazlık veya sorumsuzlukla suçlanmazmıyız ?

sanemce 21-01-2009 02:14 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 3659)

Bugunden itibaren kendi icinde rahat olacaksin.Yeteneklerini sergilerken ki rahatligin ve kendine olan inancin istikrarli bir sekilde artacak..Bir onceki gune gore kendine olan inancin ve yeteneklerin daha guclu ancak yarin ki kadar guclu degil...Diger insanlarin dusunceleri hakkinda da daha az endiseleniyorsun.Daha net bir bakis acin ve onsezin var.Anlamaya ve kabul etmeye basliyorsun.Diger insanlarin dusundukleri ve hissetikleri onlarin meselesidir.Onlarin yasamlarinin bir parcasidir.Onlarin davranis bicimlerinin bir parcasidir.Gecmiste herkesin basina geldigi gibi adil olmayan bir sekilde elestirilmis olabilirsin.Gelecekte de herkes gibi haksiz bir sekilde de olsa elestiriye ugrayacaksin.Fakat haksiz bir sekilde elestirilme ya da degerlendirilme hic bir seyi degistimez.Gercekleri degistiremez.Varolan seni degistirmez.Eger her hangi bir sekilde birisi seni haksiz bir sekilde elestirirse bu basitce onun hatasidir.Onun yanlis degerlendirmesidir.Basitce bir hata yapmistir.Ve insanlarin hata yapmalarina musade etmekten rahatsiz olmuyorsun.Insanlarin bazen hatali davranmalarin sakinlikle karsiliyorsun.Cunku sen icinde ne oldugunu bilensin.Kisiligin sana dogru yolu gosterir.Digerlerinin gordugu basitce kendi yasam deneyimlerinin sonucudur.Onlarin davranislarinin korku ve beklenitlerinin sonucudur.Sadece kendi dusuncleridir.Sadece kendi dusuncleri ve daha fazlasi degil.Ve sen onlarin hicbirinden mesul degilsin. Gormedigigimiz duymadigimiz ya da gormeyi duymayi hayal etmedigimiz hic bir sey bizi etkileyemez.Sadece onlara karsi aldigimiz tavir bizi degistirir.Gordugumuz duydugumuz hic bir sey bizi degistiremez ya da inicitemez.Burada soylenilenler bile seni degistiremez.Sadece bu soylenilenlere karsi aldigin tavir etkiler ve degistirir.Gordugun ve duydugun seylerin seni etkilemesi kendi ozgur iraden ile sectigin tavra baglidir.Hangi seylere tepki verecegin hangilerinin seni harekete gecirecegi hangilerini umursmayacagin senin secimindir.Umursamadigin seyler senin icin hic bir sey ifade etmez.Umursamadigin seyler senin icin hic bir sey ifade etmez

merhaba imported_Angel

telkin içeriğini okumuşmuydun bilmiyorum ama, tekrar okursan bizi olumsuz etkileyen yani gereksiz dışsesleri önemsememek adına yapılmış olduğunu göreceksin.

sevgiler actionsmile

hakikat1990 21-01-2009 10:51 PM

arkadaşlar bakın çok önemli bilmiyorum aranızda telefonla dinleyeniniz varmı bu olay bilgisayardada olabilkir telkinlerin sesini çok fazla kıstığınızda yani müziği biraz duyduğunuzda o telkin hiçbir ile yaramaz neden mi dikkat ettim müziğin sesini kıstığımda mesela ney versiyonlarında müziğin kesildiği yerlerde çıkan sesleri duyabiliyoruz sesi kıstığımızda ses yok oluyor şimdi diyeceksinizki zaten kulağımızın duymasına gerek yok beynimiz duysun yeter bu çok yanlış ses kısıldığında yani çok kısıldığında telkinler anlaşılamaz hale geliyor hani bilgisayarla sesimizi tanınmamak içi,n değiştiriyoruzya hani filmlerde olduğu gibi ses oluyor bu sesi beynimizin anlayacağını düşünmüyorum beynimiz sesi ayıramayacak bu yüzden sesi orta seviyeye getirelim

saqua 30-01-2009 11:59 PM

Emeğiniz için teşekkürler bende her gece dinliyorum.Çokta yararını gördüm başkalarının düşücelerini önemsememe adlı telkinde tereddütüm oldu acaba bu telkinle sizin yolladığınız telkinleride önemsememe durumu ortaya çıkar mı? bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler:)

cemboli 14-03-2009 04:18 PM

ben bu telkinlerin genelde ney versiyonunu ve de new agelerini indiriyorum acaba siz ne önerirsiniz bir de bu telkinleri dinledikten sonra bırakırsam tekrar eski halime döner miyim.şimdiden teşekkürler.

yeni bir hayat 17-03-2009 07:24 AM

Alıntı:

cemboli Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 312181)
ben bu telkinlerin genelde ney versiyonunu ve de new agelerini indiriyorum acaba siz ne önerirsiniz bir de bu telkinleri dinledikten sonra bırakırsam tekrar eski halime döner miyim.şimdiden teşekkürler.

Alıntı:

yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 312339)
Merhabalar;

Telkinlerin etkisi kalıcıdır..Dinleyipte etkisini gördükten sonra,telkinin verdiği anlamda düşünce sisteminizi geliştirirseniz,bu hayat boyu sürer..Aynı bisiklete binmek gibi..Bir kere öğrendikten sonra,aradan uzun zaman da geçse o bilgiyi unutmazsınız..Telkini bir kere dinlemeye başladığınızda etkisini hemen hissedersiniz..

Dilediğiniz versiyonu dinleyebilirsiniz,seçim sizin...

Sevgiler..actionsmile

cemboli 20-03-2009 03:09 PM

teşekkürler yeni bir hayat cevabın içinu859
atakan bey ben bu versiyonla ilgili merak ettiğim birşey soracağım dinlerken arada ney sesleri durakladığında telkinleri duyuyorum.önemli olan telkinleri duymam değil önemli olan şu ki hep aynı şeyleri söylüyor duyduğum noktalarda "iyiyim ve daha iyi olacağım","mutluyum ve daha mutlu olacağım" telkine baktım telkinin içinde böyle bi söz yok suskun arkadaşımız da aynı şey, sormuş ama cevabı beni tatmin etmedi.çünkü müziğin başında da aynı şeyi söylüyor sonunda da telkinleri duymadığım zamanlarda da hep aynı şeyleri mi söylüyor diye şüpheye düştüm.
merakımı mazur görün yanlış da anlamayın sadece MERAK.s456

hayatimdegisti 20-03-2009 03:17 PM

Telkinlerin tamamında mutluluk telkini sabittir.Yani başından sonunu hem ilgili içerik hemde mutluluk telkini geçer.
Yeni yapmış olduğum suçluluk ve ego telkinleri vardı.O telkinlerde ise sadece başta ve sonda mutluluk telkini ayrı olarak geçer bu nedenle süreleri uzundur.

cemboli 20-03-2009 03:25 PM

merhaba sevgili hakikat1990 galiba 90 doğumlusun aynı yaştayız sana şöyle bi cevap vermek istiyorum:
verdiğim bilgileri çok önceden dinlediğim için ayrıntılı anlatamayacağım ama kesin bilgiler olduğunu bilin.
amerikada bir sinema salonuna insanları yerleştiriyorlar ve onlara çeşitli filmler izletiyorlar filmlerin arasında da saniyenin belki yüzde biri kadar bir zamanda ekranda yazı çıkıyor esne diye insanlar ne olduğunu anlamadan birden esnemeye başlıyorlar aslında geçen yazıyı görmüyorlar ama bilinçaltı direk bunu algılıyor veya kola iç diye yazı çıkıyor insanlar gene bu yazıyı görmüyorlar ama gidip kola içiyorlar.bu insanlara sorsanız ekranda kola iç veya esne diye bir yazı gördün mü diye hayır diyeceklerdir.ama halbuki bilinçaltı görmüştü.beynin çalışma sisteminin nasıl olduğunu tam olarak bilmediğim için burada bitiriyorum.siz düşünün artık bu örnekten sonrasını.şimdi size sorsam telkinleri duyuyormusunuz diye hayır diyeceksiniz ben de duymuyorum ama davranışlarımda bir değişiklik olduğunu farkettim özellikle heyecanım gitti bu 1 haftada gelişecek birşey olamaz telkinler olmadan demek ki bilinçaltı gerçekten duyuyor zaten forum yöneticileri de bunu söylüyor hep bence onlara inanın çünkü boş insanlar değiller hepsi seminer veren tahsilli insanlar bizden daha çok bilgileri olduğunu düşünüyorum.başka merk ettiğiniz birşey olursa cevaplamaya gene çalışırım.iyi günler

cemboli 20-03-2009 03:27 PM

atakan bey teşekkürler

imported_Angel 27-03-2009 11:16 AM

Cevap: Başkalarının Düşüncelerini Önemseme Telkin İçeriği

Arkadaşlar bir soru sormak istiyorum...bilenler cevap verirse sevinirim çünkü benim için çok önemli...

ben hergün düzenli olarak ego ve kendine güven i dinliyorum...sanırım 4 ay falan oldu tam hesap etmedim...
zaman zaman da kendimi herzamankinden kötü ve çöküşte hissettiğimde depresyon telkinini de ekliyorum (gerçekten işe yarıyor) rahatlayınca bırakıyorum bu telkini...

Neyse esas soruma geleyim...ego ve kendine güven sanırım baya işime yaradı...aslında normalinde de telkine başlamadan önce içimde hep bir kendime güven vardı...kendimi hep sevmişimdir ama insanların beni anlamadığını doğru değerlendiremediğini düşünmüşümdür... güvenim telkinler sayesinde tavan yaptı...Ama sorunlarım hala geçmiş değil....

inanın yanlızken çok mutluyum....ama çevremde insan belirdikçe bu yokoluyor...
insanlardan rahatsız oluyorum..sakin bir yolda yürürken bile karşıdan biri geliyorsa kaldırım değiştiriyorum eğer değiştirebileceğim bir yol varsa.....sonra da düşünüyorum...acaba ben insanları sevmiyormuyum diye ? kendime güveniyorum ama insanları sevmiyorum gibi sonuç çıkarıyorum....ama böyle olmasını istemem tabi ki...
kendime o kadar güvenmeme ve iyi özelliklerimi bilmeme takdir etmeme rağmen, insanlar tarafından yanlış anlaşıldığımda veya reddedilme benzeri durumları yaşadığımda bir süreliğine de olsa bütün güvenim altüst oluyor...ta ki olayı unutana kadar kendime gelemiyorum...unuttuktan sonra güvenim kaldığı yerden devam ediyor...ama ben bu süreci yaşamak istemiyorum..atlamak istiyorum...çünkü her dakika böyle tatsız şeylerle karşılaşmak mümkün hayatta....yani benim her canımı sıkanı bu kadar kafama takıcaksam yandım ben...

sizce telkinlerime başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinide eklesem işe yarar mı ?
ihtiyacım olan bu mu ?

sanemce 27-03-2009 11:22 AM

merhabalar

başkalarının düşüncelerini önemsememe ile birlikte koruma kalkanı telkinini de ekleyebilirsiniz.

arada bir suçluluğu ekleyip çıkartmanız faydalı olacaktır.

sevgiler actionsmile

imported_Angel 27-03-2009 01:18 PM

Alıntı:

sanemce Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 337494)
merhabalar

başkalarının düşüncelerini önemsememe ile birlikte koruma kalkanı telkinini de ekleyebilirsiniz.

arada bir suçluluğu ekleyip çıkartmanız faydalı olacaktır.

sevgiler actionsmile

Tavsiyeniz için gerçekten teşekkür ederim :)
mesajınızı okur okumaz telkin listemi değiştirdim..

ego ve kendine güven o kadar çok dinlemiştim ki artık kanıksama yapmıştı..sanırım ego ve güveni bir süre dinlemeden de zihnim işi kendisi götürebilir diye düşündüm
ve..şu an başkalarının düşüncelerini önemsememe ve koruma kalkanına başladım...ve gerçekten rahatlamayı hissettim...oysa dinleyeli pek de süre geçmedi ..teşekkür ederim :)
demekki gerçekten de kendime güvenimle ilgili bir sorunum yokmuş öyle anladım..

germencik2008 06-04-2009 10:28 PM

cok tesekkur edrrım
ustad ellerıne saglık

montana5 01-05-2009 11:01 PM

ben yüksek sesle ney versiyon dinledim. aynı şeyler tekrar ediiliyor galiba:iyisin iyi oluyosun daha iyi oluyosun. bu gerçekten etkili mi?

hayatimdegisti 02-05-2009 01:32 AM

Her telkinin içinde mutluluk telkini sabittir.Yani mutlusun iyisin daha mutlusun daha iyisin telkinleri tekrar eder.Ayrıca ana telkin yer alır.Sesi kısarak dinleyebilirsiniz

zivzy 13-07-2009 06:31 PM

Arkadaşlar bu telkini dinleyen ark.larda ne gibi olumlu gelişmeler oldu.. Bunu paylaşabilirlerse bu telkinleri dinleyecekler için örnek olabilir..

Paylaşımlarınızı bekliyoruz.. Hadi bakalım klavyelere kuvvet:)

Markers24 19-08-2009 05:55 PM

Alıntı:

Her telkinin içinde mutluluk telkini sabittir.Yani mutlusun iyisin daha mutlusun daha iyisin telkinleri tekrar eder.Ayrıca ana telkin yer alır.Sesi kısarak dinleyebilirsiniz
Sesleri Müzikten başarılı bir şekilde ayırabilirsem -şarkılarda gayet güzel oluyor :)-

nereyi nereye karıştırılmış merakımızı giderebiliriz.

gulcin30 14-05-2010 10:01 AM

herkese merhabalar,

başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinini indirmeden önce telkinin içeriğini okudum fakat bazı bölümler var ki olumsuz cümle kurulmuş (" rahatsız olmuyorsun , mesul değilsin , duyduğumuz gördüğümüz hiç bir şey bizi değiştiremez " gibi) olumlama ve telkinlerde daima olumlu cümle kurmamız gerekmez mi ?
şimdiden çok teşekkür ederim ...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:03 AM.