Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Ağlama Hissi & İsteği

Uyarılar

bu sorunumu nasıl aşabilirim?Acil yardım.

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Ağlama Hissi & İsteği bu sorunumu nasıl aşabilirim?Acil yardım. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkese merhaba; İki tane renkli strech dar paça pantolon aldım çok severek ve beğenerek.o zaman şehir dışındaydım.Yurtta kalıyorum.Sonra yaz tatili için eve geldim.Annem bi giy görelim dedi.Ben de giydim.Babam çok darmış bu ya dedi.O zman dediğini takmadım.Daha sonra yürüryüşe gideceğimizde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ağlama Hissi & İsteği telkin cd indir izle İstanbul Ağlama Hissi & İsteği nerededir kimdir Ağlama Hissi & İsteği çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ağlama Hissi & İsteği hipnoz Ağlama Hissi & İsteği olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ağlama Hissi & İsteği hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ağlama Hissi & İsteği kuantum düşünce kitap haberi

bu sorunumu nasıl aşabilirim?Acil yardım.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-07-2012, 10:38 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 84
94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaimemiamor is on a distinguished road
Standart bu sorunumu nasıl aşabilirim?Acil yardım.

Herkese merhaba;
İki tane renkli strech dar paça pantolon aldım çok severek ve beğenerek.o zaman şehir dışındaydım.Yurtta kalıyorum.Sonra yaz tatili için eve geldim.Annem bi giy görelim dedi.Ben de giydim.Babam çok darmış bu ya dedi.O zman dediğini takmadım.Daha sonra yürüryüşe gideceğimizde yine o pantolonu giydim dik dik baktı resmen bakışlarıyla rahatsız etti beni.ne bakıyorsun dedim.Sonra bu giyim mevzu açıldı.İşte dinimize göre bu uygun bir giyimmiymiş.Uygun olmayabilir.ben böyle giyinmek istiyorum.Saygı göstermiyor ve bu konuyu her zaman açıyor ve ben dinlemekten bıktım artık babamın bu konudaki laflarını.Benim kıyafetime bişey dmeye hakkı yok.Bu konuyu 50 defa konuşmaya da hakkı yok.Bunu kendisine söyledim.Onun dini vecibesiymiş konu açıldıkça söylemek zorundaymış.Ben de babamın laflarını bu zaman kadar dinledim yani düşüncelerimi etkilemiştir babamın konuştukları.O böyle söylediği için ben bi türlü giyemiyorum o pantolonları artık.Cesaret edemiyorum.Halbuki giysem bişey yok ama yapamıyorum işte.O böyle istiyor diye kendimi kısıtlıyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-07-2012, 11:01 AM   #2 (permalink)
Teğmen

94 Mesajinıza toplam 240 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: bu sorunumu nasıl aşabilirim?Acil yardım.

niye kimse cevap yazmıyor?
jaimemiamor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-07-2012, 12:41 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Mahalle Muhtarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 298
82 Mesajinıza toplam 173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mahalle Muhtarı will become famous soon enoughMahalle Muhtarı will become famous soon enough

Muhterem forum arkadaşım jaimemiamor,

Türkiye'de pek çok genç ebeveynleriyle, özellikle babalarıyla iletişim problemi yaşıyor. Benim babam da ablamla kıyafet yüzünden çok fazla tartışmıştır. ''O ne biçim kıyafet.'', ''O kıyafetle sokağa mı çıkacaksın!'', ''Evlendiğin zaman istediğin gibi giyin ama benim evimde böyle giyinemezsin'' gibi şeyler söylerdi. Geçen yıl ablam evlendi ama babam hala kıyafetine karışıyor.

O zamanlar ben ortaokulda okurdum ve babamın kendinden başkasını düşünmeyen bencil bir insan olduğunu düşünürdüm. Çünkü ablamın, annemin, benim görüşlerim pek önemli değildi. Evde bir aile ortamı yoktu. Ancak aradan geçen bir kaç yıldan sonra söyleyebilirim ki, babam bencil birisi değil cahil birisi.
Mesajından anladığım kadarıyla senin baban da benimki gibi. Yani cahil. Ama olaya bir de şu taraftan bak:
Baban da gençliğinde anne-babasıyla seninkiyle aynı olmasa da benzer sorunlar yaşadı. Belki o da sorunlarını anlatabileceği birini aradı. Ama onun zamanında böyle bir mecra yoktu, imkan yoktu, internet diye bir şey yoktu. Belki doğru dürüst bir eğitim alamadı. Kendini geliştirecek farkındalığa bile ulaşamadı. Sonuç olarak cahil kaldı. Babanın gençlik fotoğraflarına bakarsan beni daha iyi anlayabilirsin. Orada masum bir adam göreceksin.

Kesinlikle senin haksız olduğunu söylemiyorum, bence de davranışlarında ve seçimlerinde özgür olmak senin hakkın. Ama onun senin gibi düşünmesini bekleyemezsin. Sana saygı duymaması da cahilliğinden kaynaklanıyor, ama seni seviyordur emin ol. Şu an gerçekten huzursuz ve zor bir durumdasın, çok iyi anlıyorum. Şu an için;

MUHTAR'IN REÇETESİ

- Yaz tatilinin bitmesine daha yaklaşık 2 ay var. Bu 2 ayı ailenin yanında geçireceksin anladığım kadarıyla. Sana tavsiyem bu süre zarfında EGO+SUÇLULUK+BAŞKALARININ DÜŞÜNCELERİNİ ÖNEMSEME telkinlerini düzenli dinlemek olacaktır.

- Ayna egzersizi yap. Duymak istediğin şeyleri kendine sen söyle.

- Mesela şimdi ramazandayız. İftar için babanın sevdiği bir tatlı,yemek vs. hazırla. Birazcık suyuna gidersen o da yelkenleri suya indirir.

- Bugünün bir daha doğmayacağını düşün. Annen ve baban bir daha yanında olmayacak. Babandan nefret de etsen bir gün onlar da göçüp gidecekler. Tuhaf gelecek belki ama ilerde bugünleri bile özleyeceksin.

Sabret, her şey yoluna girecek.
Sevgiler
Alt 22-07-2012, 01:44 PM   #4 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Muhtar kardeşimiz döktürmüş yorumları. Yazdığı satırların her biri birbirinden güzel ve yerinde yorumlar olmuş. :) Tek bir yere takıldım yorumunda. Ebeveynlerimize cahil sıfatını kullanmak hoşuma gitmiyor. Aynı pencereden bakmıyoruz diye bizi anlamadıklarını düşünüyoruz diye onlara cahil demek olmaz, olmamalı bence. Onların da doğruları yanlışları olur elbet. Ama bir hayat tecrübeleri olduğu da kabul edilmesi gereken bir gerçek. Biz de yaşadıklarımızla olgunlaşmaya çalışıyoruz. Bu durum da geçmemiz gereken sınavlardan biri. Dediğin durumun benzeri annemle benim de aramda hala var. 25 yaşındayım o hala benim giysilerime laf eder ama ben eski ben olmadığım için daha az tepki veriyorum. Hatta hiç tepki vermemeye çalışıyorum. Zaten tepki vermeye gerek yok bu yaşından sonra o düşüncelerini değiştirmeyecektir. Daha çarşamba akşamı arkadaşlarımla dışarı çıkacakken benim gayet de hanım hanımcık bulduğum diz boyundaki eteğime laf etti(bir de mini etek falan olsa. :D). Gittiğim yerdeki diğer insanlarla kıyasladığımda benim giydiklerim tesettürlü sayılırdı o ayrı. :) Hoş ben sevdiğim şekilde ve beni rahatsız etmeyecek biçimde giyinmeyi tercih ediyorum. Bu durumun geçmişi epeyce var kendimi bildim bileli her giyeceğime karışırdı annem, bu durumu ancak üniversiteye gidince ve kendi alışverişimi tamamen kendim yapmaya başlayınca aşabildim. Şimdi de kardeşime karışıyor ama neyse ki ona destek olan bir ablası var. :D Sen severek almışsın beğenmişsin başkalarından duyulan yorum bu durumda tabi ki az çok can sıkar. Hele bu sevdiğimiz insanlar olunca mutlak can sıkar. Ama bunu en aza indirip yok etmeye çalışabilirsin. Seni bu şekilde yargılıyor diye seni anlamadıklarını düşünmek yerine sen onları anlamaya çalış. O zaman belki herşey daha kolay olur.

Bence onlarla ne yaşamış olursak olalım birlikte geçirdiğimiz her an kıymetli ve bir daha geri ghelmeyecek anlar.O yüzden bu zamanları en huzurlu biçimde geçirmek için çabalamalıyız.

Tatlı ve telkinler iyi öneriler. Belki babanın yanında giymezsin o kıyafetlerini böylece canını sıkacak sözler duymamış olursun.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-07-2012, 02:03 PM   #5 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

Benım babamla hıcbır zaman kıyafet krızım olmamıstır.cunku hıcbır zaman dar ve kısa gıymekten hoslanmadım.10 yıldır cok şık kapalı bır bayanım Allah'ına sukurler olsun,daım etsın...
Alt 22-07-2012, 02:03 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

Muhterem muhter kardeş de Sevgili Sweet de konunun can alıcı noktalarına temas etmişler..
Ben de dikkatimi çeken birkaç noktayı kısaca eklemek isterim.

Burada kuşak çatışmasının dışında dini inancına uygun hareket eden bir ebeveyn modeli var.Öncelikle onun inancını doğru bilmek gerek. Kendince seni doğru yola çekmeye çalışan ama başaramadığına inanan bir baba.. kendiyle çeli,şmiyor. kendi doğrusuna göre hareket ediyor. ve elbette cahil demek değil bu bana göre de Sweet :)

ve sevgili jaimemiamor.. şu dikkatimi çekti sizde.. hemen cevap eryordunuz.. oysa sorular çoğu kez hemen son durağa varmayı sağlamaz, uzun bir yolculuğa çıkarır bizi.

bana öyle geliyor ki.. sizin.. kendi doğrularınızı oluşturma.. bunları ifade edebilme yolculuğunuz ilerledikçe bu sorununuz aşılacaktır..

babanız sizden.. evet senin doğrularını anlıyorum sen üstüne düşeni yapıyorsun benim de hayatta doğrularım var mesajını alacak kadar yol katettiğinizde..

bu ise hemen olacak şey değil.. ama hemen başlanması gereken şeydir.. kendine güvenerek.. kendi yolunu çizerek.. ve kendi doğrularını doğru bir şekilde ifade ederek..

çünkü buradaki sorun bence giydiğiniz streç kot değildir.. giyim ays berg in yüzeye yansıyanıdır..

sevgi ışığıyla kalın hep..
Alt 22-07-2012, 02:18 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Mahalle Muhtarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 298
82 Mesajinıza toplam 173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mahalle Muhtarı will become famous soon enoughMahalle Muhtarı will become famous soon enough

Haklısın sweeet,
ebeveynlerimize cahil demek yerine, bizimle aynı pencereden bakmıyor demek çok daha doğru.

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ama bir hayat tecrübeleri olduğu da kabul edilmesi gereken bir gerçek. Biz de yaşadıklarımızla olgunlaşmaya çalışıyoruz. Bu durum da geçmemiz gereken sınavlardan biri.
Sapına kadar doğru şeyler. Doğru söze ne denir ki?

LAFA BODOZLAMA GİRMEYE MEYİLLİ APARTMAN YÖNETİCİSİ YORUMU:
Efendiii efendiii!! Sen kendini ne sanıyorsun ha? Dağ başımı sandın burayı? Senin gibilere pabuç bırakır mıyız biz? Şu gençliğin geldiği hale bak! Anaya babaya bile hörmet kalmamış! Anarşik mi olacan başımıza he? Bana bak muhtar efendiii! Aklını başına devşir, yoksa elimden bi kaza çıkacak haa...

Sevgiler.
Alt 22-07-2012, 03:12 PM   #8 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Ben de muhterem apartman yöneticisi nerelerde diyordum meğer pazar keyfi yapıyormuş da uyuya kalmış. :D

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-07-2012, 05:53 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,802
254 Mesajinıza toplam 1,455 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the rough

Merhaba jaimemiamor,
Ben de kaç yaşında olduğunu soracaktım ve kendi ayaklarının üzerinde durmaya başladığında bunların senin için bir problem olmayacağını söyleyecektim ama yazının başına tekrar bakınca farkettim, zaten yurtta kalıyormuşsun :) Bence de Mahalle Muhtarı'nın önerdiği telkinleri dinleyebilirsin, babanla belki daha güzel bir diyalog yaratabilmeniz için yardımcı olur, hem sen de kendini daha iyi hissedersin. Zaten yılın büyük bir kısmında ailenden ayrısın anladığım kadarıyla, bence kendini şanslı bile görebilirsin :) Çünkü yurttayken kendi hayatın ve seçimlerin hakkında bütün kararları kendin verme özgürlüğüne sahipsin, bunun değerini anlamak için iyi bir fırsat.

Benim eniştem de aynısını 30 yaşındaki kuzenime yapıyordu, yazın eve geç gelemezmiş. Halbuki kalan 9 ay boyunca ayrı bir şehirde ve yalnız yaşıyor, orada ne yapıyor ne ediyor hiçbir fikri yok:) Kendi gözü önündeyken onun istediklerini yap istiyorlar, bazı babalarda böyle bir durum var :) Sen özlem gidermeye bak, yaptığın abuk bir şey değil, kendi hayatın hakkında en doğru kararı yine sen verirsin.
zynp0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-07-2012, 09:56 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Mahalle Muhtarı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Muhterem forum arkadaşım jaimemiamor,

Türkiye'de pek çok genç ebeveynleriyle, özellikle babalarıyla iletişim problemi yaşıyor. Benim babam da ablamla kıyafet yüzünden çok fazla tartışmıştır. ''O ne biçim kıyafet.'', ''O kıyafetle sokağa mı çıkacaksın!'', ''Evlendiğin zaman istediğin gibi giyin ama benim evimde böyle giyinemezsin'' gibi şeyler söylerdi. Geçen yıl ablam evlendi ama babam hala kıyafetine karışıyor.

O zamanlar ben ortaokulda okurdum ve babamın kendinden başkasını düşünmeyen bencil bir insan olduğunu düşünürdüm. Çünkü ablamın, annemin, benim görüşlerim pek önemli değildi. Evde bir aile ortamı yoktu. Ancak aradan geçen bir kaç yıldan sonra söyleyebilirim ki, babam bencil birisi değil cahil birisi.
Mesajından anladığım kadarıyla senin baban da benimki gibi. Yani cahil. Ama olaya bir de şu taraftan bak:
Baban da gençliğinde anne-babasıyla seninkiyle aynı olmasa da benzer sorunlar yaşadı. Belki o da sorunlarını anlatabileceği birini aradı. Ama onun zamanında böyle bir mecra yoktu, imkan yoktu, internet diye bir şey yoktu. Belki doğru dürüst bir eğitim alamadı. Kendini geliştirecek farkındalığa bile ulaşamadı. Sonuç olarak cahil kaldı. Babanın gençlik fotoğraflarına bakarsan beni daha iyi anlayabilirsin. Orada masum bir adam göreceksin.

Kesinlikle senin haksız olduğunu söylemiyorum, bence de davranışlarında ve seçimlerinde özgür olmak senin hakkın. Ama onun senin gibi düşünmesini bekleyemezsin. Sana saygı duymaması da cahilliğinden kaynaklanıyor, ama seni seviyordur emin ol. Şu an gerçekten huzursuz ve zor bir durumdasın, çok iyi anlıyorum. Şu an için;

MUHTAR'IN REÇETESİ

- Yaz tatilinin bitmesine daha yaklaşık 2 ay var. Bu 2 ayı ailenin yanında geçireceksin anladığım kadarıyla. Sana tavsiyem bu süre zarfında EGO+SUÇLULUK+BAŞKALARININ DÜŞÜNCELERİNİ ÖNEMSEME telkinlerini düzenli dinlemek olacaktır.

- Ayna egzersizi yap. Duymak istediğin şeyleri kendine sen söyle.

- Mesela şimdi ramazandayız. İftar için babanın sevdiği bir tatlı,yemek vs. hazırla. Birazcık suyuna gidersen o da yelkenleri suya indirir.

- Bugünün bir daha doğmayacağını düşün. Annen ve baban bir daha yanında olmayacak. Babandan nefret de etsen bir gün onlar da göçüp gidecekler. Tuhaf gelecek belki ama ilerde bugünleri bile özleyeceksin.

Sabret, her şey yoluna girecek.
Sevgiler
İşte benim babam cahil bir insan değil.üniversite mezunu her konuda vaaz veren.Her işe burnunu sokan bir adam.Karşılıklı çay içiyorduk.Yine dini bir konu açtı.Adamın biri şöyle yapıyormuş da böyle yapıyormuş şu konu hakkında görüşleri şu şu şuymuş.Tamam anlatsın.Anlatmasına diyecek lafım yok.Sonra başka knouya atladı.Ben de o konu hakkında görüşümü belirttim.Babamdan farklı düşününyordum ama o yine kendi gibi düşünmemi istedi ve yanlış düşününyorsun dedi tekrar anlatmaya başladı.Ben artık babamın bu çok bilmiş tavırlarından bıktım ve bizim de öyle düşünmemizi öyle davranmamızı istiyor.Bunu böyle yaptığını bi şekilde anlaması lazım.

Bookmarks