Geleceği Görmek!

1
622

Güçlü subliminal mesajlarımızın yardımıyla geleceği görmeyi öğrenin; zihninizi genişletin ve hislerinizi(sezgilerinizi) en yüksek seviyeye geliştirin!

  • Geleceği görmeyi öğrenmek istiyor musunuz?
  • Halen geleceği görme egzersizleri ve meditasyonları yapıyor, ama zorlanıyor musunuz?
  • Pratik yaparken odaklanmış kalmayı ve disipline olmayı zor mu buluyorsunuz?
  • Geleceği görme çabalarınız tutarsız mı, veya sadece bazen mi doğru sonuçlar elde ediyorsunuz?

Uzağı görmek bir usta için bile zor bir beceridir ve eğer çalışmalarınıza yeni başlamışsanız uzun ve yorucu uğraşlar gerektirir. Anahtar zihninizdedir, nasıl düşündüğünüz ve zihninizin çalışma ve bilgileri işleme yolunda. Bazı insanlar geleceği görme yeteneğine yüksek standartta sahiptirler ve aranızdaki fark onların zihinlerinde yatmaktadır. Onların zihinlerinin geleceği görmek, odaklanmış kalmak, bilgiyi doğru yorumlama kabiliyeti vardır ve tekrarlayan pratiklerle hislerini en üst seviyeye taşımışlardır.

Eğer geleceği görme becerinizi geliştirmek için uğraşıyorsanız, o zaman bu albüm size yardımcı olacaktır. Albüm, başarılı bir şekilde geleceği gören insanların zihin yapısını geliştirmekte yardımcı olmak için mesajları zihninize sokar, geleceği görme hakkında düşünme tarzınızı değiştirir:

  • Uzağı görme yeteneğinize yardımcı olması için hislerinizi (sezgilerinizi) artırır ve farkındalığınızı genişletir.
  • Aldığınız bilginin kalitesini ve onu anlama yeteneğinizi artırmak için zihninizi temizler.
  • Pratiklerinizde yüksek seviyede disipline sahip olmanıza yardım eder.
  • Sizi odaklanmış tutar, böylece zihniniz daha az dağılır ya da uykuya dalar.
  • Her seansı doğru yorumlama yeteneğinizi artırır.

Bu albüm çok çabuk etki etmez – sizin bu konuda çalışmanız ve pratikler yapmanız gerekir. Albüm, zihninizi amacınızla hizalar ve size başarı için en iyi şansı verir.

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

 

Geleceği Görmek!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan, burası Çekirdek Teknoloji Danışmanlık. Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.Müziklerin içine keşfettiğim teknikle sesli telkinler yerleştiriyorum.Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip faydalandı.Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti yaptirabilirsiniz. Subliminal yöntem ile müziğin arkasına mesaj eklemek ve bilinçaltını bu şekilde programlamak. Amerika ve Avrupada yaygın olarak kullanılan bu yöntemi Türkiye’ye ilk kez getiren Boğaziçi üniversitesi mezunu ve Hayatimdegisti.com sitesi kurucu Atakan Sönmez ile konuştuk. Oldukça heyecan verici bir söyleşi oldu… https://www.hayatimdegisti.com/soylesi-ritmotrans-nedir.html
Paylaş

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here