Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Zenginlik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/)
-   -   ZENGİNLİK DİRENÇLERİ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/20-zeng304nl304k-d304ren199ler304.html)

csk 06-08-2007 05:34 PM

Ynt: ZENGİNLİK DİRENÇLERİ

teşekkürler izumi.

bu arada ezzgi nin mesajına cevap yazmadık galiba.. hemen cevaplayalım.
secret bir kitap adı. çekim yasasını anlatan ve bu sırrı okuyucularla paylaştığını söyleyen bir kitap. forumda secret diye arama yaptırırsan ilgili konu başlıklarına ulaşabilirsin. girişimcilik aslında birkişilik özelliğidir gibi geliyor bana. bazı kişiler kendi işini yapma konusunda daha hevesli, daha atak, daha cesur oluyorlar. bazıları ise hertürlü donanıma sahip oldukları halde, kendi işini kurmaktan çekiniyor başkaları adına daha garantili gördükleri işlerde çalışıyorlar. insanın içinde olan bir şey. hani şarkıcılara sorarlar ya ne zamandır şarkı söylüyorsunuz diye.. cevap hep aynıdır. ben daha küçükken.. yapıyordum diye. içinde böyle bir istek varsa girişimci olabilirsin. okul ayaklarını biraz daha yere basmasını, hel hele ekonomi, işletme vs okursan bu işin dinamiklerini öğrenmene yardımcı olur ama şart değildir de. üniversite okumadığı halde başarılı olmuş pek çok örnek vardır.

pakguc 06-08-2007 09:03 PM

arkadaşlar,
son gönderilen mesajlara nereden bakıyorsunuz?
ben arada kaçırıyorum galiba?

25emel 06-08-2007 09:09 PM

Alıntı:

izumi Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar,
son gönderilen mesajlara nereden bakıyorsunuz?
ben arada kaçırıyorum galiba?

canım yukarıda senin nick bölümünüm hemen alt tarafında

> Yeni Gönderilen Mesajları Göster.
> Mesajlarıma Yazılan Yeni Cevapları Göster.

yazıyor. senin yazdıgın konulara verilen cevapları görebilirsin bunlara tıklayarak.yeni gönderilen msj lara tıklayınca ve var olan msj ların hepsine baktıktan sonra tümünü göster çıkar orada ona tıklarsan kaçırdıgın konularıda geçmiş günlere ait olanları bulabilirsin 44 umarım anlaşılır olmuştur cevabım 44

pakguc 06-08-2007 09:33 PM

emelcim çok teşekkürler...
iyi anladım hismiley

25emel 06-08-2007 09:57 PM

Alıntı:

izumi Nickli Üyeden Alıntı
emelcim çok teşekkürler...
iyi anladım hismiley

ya msjı sonra bir okudum benim kafam karıştı yahu ne yazmışım öyle terli345 sonrasına üşendim açıkcası silmeye... smil56

pakguc 06-08-2007 10:05 PM

ben anladım 956k

Mustang 20-02-2008 06:31 PM

Bu konu yine kapanış gibi.Bende geçen gün tatlı hayat diye bir dizi vardıya onu seyrederken İhsanın kendi kendine yapmış olduğu çekimlere dikkat ettimde.Adam kendine her şeyi nasıl çekiyor mesela ne adamım ben,sen nekadar şanslısın gibi .Kendi ile öylesine barışık kendini öyle seviyorki başarılarını önce kendi alkışlıyor.Yeniden veriyorlar yine seyrediyorum.Herkes zegin olmak ister benim babamda tam bir başarı örneğidir bukonuda.Babam hayatı boyunca kendine güvendi çalıştı, başarılı olmadığı zamanlarda aman boş ver ben daha iyisini yaparım deyip çok gözü kara davranıp büyük girişimler yaptı.Geçmişe takılıp kalmadı hep en iyisini aradı ve başrdı. smiliyface

mavidag 18-03-2008 01:11 PM

bu başlığı okuduktan sonra ,farkettimki gerçekten zenginliği istemiyorsak değiliz..
bu kadar maddi sıkıntıda olmama rağman,bu konu başlığını daha yeni okuyorum kaç gün oldu siteye gireli ...demek bende kötü olarak benimsetmişim kendime ki uzak durdum..

daha elime kağır kalem alıp yazmadım ama ,şöyşe bir aklımdan geçti ki,işittiklerim etraftan,
çokpara haramla çok laf yalanla ürer....çok kullanılna bir cümledir çocukluğumdan beri çevremde..

zenginler mutlu değildir,para vardır ama huzur yoktur...buda sık tekrarlardır duyduğum..

zengin olursam insanlar sadece beni param için değer verir..buda benim direncim miş...yeni farkettim..

biraz daha düşününce daha kimbilir neler çıkacak..

birde filmlerin repkilerinden fakir ama gururlu...:)

yani bilinçaltı ne yapsın, dört bir yandan malı,parayı kötü betimliyoruz sonrada yoktan ağlıyoruz..

bence ciddi bir toplum mühendisliği programına ihtiyacımız var bu konuda ...

kendi üzerimde çalışmaya başlıycam ,bakalım neler çıkcak daha..ben şanssızım baş lafımdı onu bu siteden sonra değiştirdim de..

siyah 18-03-2008 02:13 PM

Bende "Kısmetliyimdir ama şanslı değilidir" diye bir cümle kurmuşumdur. Her ne demekse, ne anlama geliyorsa... Bilinçaltım bu söylemi duya duya ne yapsın zavallı siz olsanız ne yaparsınız birisi size "Beni kısmetli yap ama aynı zamanda da şanssız yap dese.
O da aldığı komut sonrası harekete geçip karşıma çıkan imkanın tadına varmamı engelleyecek bir olay çıkartıp bak kıosmet karşına çıkarıldı ama sen şanssız bir insansın şimdi insanlar senin burnundan geterecek ve sen bu kismete sevinemeyecek şanssızlığını görüp keşke şanslı olsaydım diyeceksin...
Ben ŞANSLIYIM
Ben KISMETLİYİM
VE zENGİN OLMAK iyi bir şeydir ( harikadır)
siyahım izin almadan değiştirdim ama senin yazdığın şekilde yine olumsuz önerme içeriyordu.

siyah 18-03-2008 03:15 PM

Teşekkürler Sevgili Hayalayaz biraz önce zenginlik dirençlerini okurken farkettim parayla ilgili sıkıntılarımı sanırım Parayı Harika olarak görememişim en kötü ihtimalde iyidir diyebilmişim ancak...
Parayı harika olarak görmediğim için hiç bir zaman ciddi anlamda bir birikimim olmamıştır tam üç kuruş bir araya getirdiğim zaman bilemem ki ne yapayım nerede harcacayım saatlerce çarşı pazar gezerim markaya karşı acayip saplantım vardım. Ne zaman kredi kartımın borcu sıfırlansa nasıl bir telaşla onu tekrar doldururum artık biliyorumki bu benim biliçaltımın şartlanmışlığı... Yaşantımda konfor isterken bir yandanda paranın getireceği konforu reddetmek. Bunun en net örneği yanınızda birini çalıştırıken bir taraftanda bunu hak etmediğinizi düşünüyorsanız istediğiniz kadar esnek olun insanların bilinçaltları hatta hayvanların bilinçaltları bile bizi algılıyor...
Lakin şu andan itibaren parayla ilgili söylemlerini değiştiriyorum "Para harikadır hayatıma konforu ve rahatlığı getirir" oysaki para bir çok defa bana dost yüzünü göstermiş elimden tutmuş zor zamanları aşmamda yardımetmiştir. Lütfen cümlelerimde hata varsa düzelt çünkü doğru çekim yapmak istiyorum...
Dün dündü bu gün bu gün bu gün olumlu cümleler kurma zamanı...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:15 PM.