Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Zenginlik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/)
-   -   Zihin Gücüyle Zengin Olmak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/1981-zihin-gucuyle-zengin-olmak.html)

sudem8 10-08-2009 01:48 AM

Cevap: Zihin Gücüyle Zengin Olmak

y789arkadaşım zenginlik telkini dinleyip, hayatı değişenler bir daha bu siteye uğramamışlardır.geişmeleri ve değişmeleri yazmaya vakitleri olmamıştır.girlhahaşaka bir tarafa hayatı değişince yoğunluktan foruma girmeye vakti olmayan arkadaşlarımız var.actionsmile

Turhan 13-08-2009 01:53 PM

nerden bulabiliriz zenginlik telkinini

abcçde 13-08-2009 02:01 PM

zenginlik telkinini sipariş vererek alabiliyoruz,sipariş formunu dolduruyosun ya da özelden msj da atabilirsin

zar 14-08-2009 05:26 PM

bende merak ettim diğer cd ler hakkında birsürü olumlu mesajlar var herkes çok işe yaradığını söylüyo ki gerçekten ben ve ailem de faydalandı ama nedense zenginlik ile ilgiili dinleyipte işe yaradı diyen yok yada çok az merak ettim.

kinetix 14-08-2009 05:56 PM

Selamlar;

Zengin olmak için telkin yoktur; Bizler zaten zenginiz. Bu ne demek şimdi?
Bolluk telkini zenginliğe karşı, bilinç ve bilinçaltımızdaki yatan dirençleri kaldırıyor. Bu dirençlerdir bizi zenginliğimizden alıkoyan. Bu dirençler olmasa hayatımıza giremeyen ne olabilir?

Çok küçük ince bir nüansa dokundum. Odaklanırsanız; anlarsanız mükemmeli yakalabilirsiniz..

zar 19-08-2009 03:12 PM

Sevgili İntercool iyi güzel söylemişsinde işte bunun farkına varabilmek için bu telkinleri dinlemiyormuyuz?Bende bilmek istiyorum bu telkinleri dinleyip te bi şeyler başaran yokmu hiç.Mesela özgüven dinleyenlerin çok güzel yorumları var.ama buna benzer yorumlar zenginlik cd si ile ilgili göremedim aslında işe yaraması gerekiyo ben daha yeni başlıycam ama bi türlü nasip olmadı.Belkide biliç direnç gösteriyodur.

kinetix 19-08-2009 04:18 PM

Evet Zar, bollukla ilgili telkinlerden fayda görmüş olanların yorumlarını ben de sizin gibi okumak istiyorum. İşe yaramadığını söylemek doğru olmaz. Sanırım inancım işe yaradıkları yönünde..
Bir de negatif yüklü insanlardan uzak durmak lazım. Bu benim kendi düşüncelerim. Çünkü bu tür insanlar da kısmeti kesiyorlar. Gelebilecek iyilikleri bilerek veya bilmeyerek engellemiş oluyorlar.
Eğer telkinlerden faydalanmaya başlarsanız, bunu açık açık herkese söylememekte fayda var. İnsanların birçoğu bu gelişmeyi bir bakışıyla bile nazar edebilirler. Ben bunu yaşadığım için söylüyorum. Hoşçakalın..

abcçde 19-08-2009 05:17 PM

dinleyip değişim görenler yazmıyo bari dinleyp değişim göremeyenler varsa onlar yazsın en azından fikir ediniriz:)

kinetix 07-09-2009 11:48 PM

Bilinçaltı otoriter bir yaklaşımla seçtiğimiz cümlelerin etkisinde kalır. Mesela küçük bir alıştırma yapacak olursak;
*Zihninizi boşaltıktan sonra birkaç derin nefes alıp veriniz.
*İçsel bakışınızı biraz yukarıya çeviriniz.
*Yüksek benliğimize hitaben otoriter bir biçimde "Ben bolluk içinde yaşamayı istiyorum" deyiniz.
Bunu yaparken yarınlar için değil, şimdi almak istercesine betimleyiniz.
Bilinçaltınız er geç ikna olacak ve gereken tüm enerjiyi yaşamınıza çekecektir.

hayathan 10-09-2009 09:51 PM

Cevap: Ynt: ZİHİN GÜCÜYLE ZENGİN OLMAK

Alıntı:

gunesim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 39213)
grafik tasarım kursuna yazıldım evde bilgisayarda çalışmam lazım. ama bilgisayarım yandı. yeni bilgisayar alabilmem için param yok. çok borçlarım var acil para bulmam lazım. zengin olmak istiyorum ben hemen 96

tüm bu yazdıklarınızı tersine çevirip olumlu cümleler kurup tekrar edin ve o cümlelerin gerçekleştiğini hayal edin...
Belki de yaptınız ve şu an evinizde yeni Bilgisayarınızın başındasınız..

Benim çok param var..
Ben ....tarihindekendi bilgisayarıma sahip oluyorum.
Ben borçlarımı kısa sürede ödedim.
Ben bolluk ve bereket içindeyim.
Benim istediğim her şeyi alacak kadar param var. Ben istediklerimi aldıkça paramı harcadıkça ve verdikçe çoğalarak sevgiyle yine bana geliyor..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:53 AM.