Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > İş Dünyası ile İlgili Cd'ler > Zenginlik

Uyarılar

Zenginlik zenginlik dua, zenginlik dualar, zenginlik duasi, yeni zenginlik, tarihi zenginlik, zenginlik resimleri, kültür zenginlik, zenginlik, zenginlik suresi, sularimizdaki zenginlik, sularımızda zenginlik, zenginlik tercihtir, feng shui zenginlik, para ve zenginlik, zenginlik testi, varlık zenginlik, manevi zenginlik, maddi zenginlik, görsel zenginlik, kültürel zenginlik, kültürel zenginlik nedir, zenginlik sınırı, zenginlik oyunu, zenginlik zamanı, zenginlik oyunları, zenginlik sahibi, zenginlik istemek, zenginlik ve evlenme, zenginlik ayetleri, zenginlik ayeti, zenginlik dualari, zenginlik sureleri, zenginlik duaları, zenginlik süresi

Zihin Gücüyle Zengin Olmak

İş Dünyası ile İlgili Cd'ler ve Zenginlik Zihin Gücüyle Zengin Olmak Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben yaklasik iki yil once 'secret' diye bir kitap aldim ve zaman zaman kitabi karistirip biraktim cok ilgimi cekti aslinda ama bir turlu bitirememistim. Bir hafta once oglum havale gecirdi ve hastanede yatti ben de yaninda kaldim bu sure zarfinda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Zenginlik telkin cd indir izle İstanbul Zenginlik nerededir kimdir Zenginlik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Zenginlik hipnoz Zenginlik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Zenginlik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Zenginlik kuantum düşünce kitap haberi

Zihin Gücüyle Zengin Olmak

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-07-2009, 11:01 PM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
110 Mesajinıza toplam 562 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gurbetci is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Zihin Gücüyle Zengin Olmak

Ben yaklasik iki yil once 'secret' diye bir kitap aldim ve zaman zaman kitabi karistirip biraktim cok ilgimi cekti aslinda ama bir turlu bitirememistim. Bir hafta once oglum havale gecirdi ve hastanede yatti ben de yaninda kaldim bu sure zarfinda kitabi bitirdim. Cok begendim. Aslinda hep bildigimiz ama israrla kabul etmek istemedigimiz kurallar oldugunu bir kez daha fark ettim. Kitapta da kuantum dusuncesinden bahsetmisti ve internete kuantum yazdim sizinle tanistim. Ulasabildigim olumlamalari uygulamaya calisiyorum.Cok ilgileniyorum ama acikcasi daha cok bilgiye ihtiyacim var.Yakinda cd leri ve Sanal Bey'in kitaplarini da alacagim.Umutluyum. Bu arada oglum su an cok saglikli. Oncelikle hedeflerim bes on kilo fazlam var onlari verecegim. Yurt disinda yasiyorum daha guzel yeni bir ev ve yurdumda bir ev istiyorum. Surekli bir isim yok zaman zaman olesiye calisiyorum, zaman zaman da aylarca calismiyorum. Bunun disindaki gercek hedeflerimi tam belirliyemiyorum henuz net degil kendime guvenemiyorum cok imkansiz gelen isteklerim var onlari da istemeye cesaret edemiyorum, sanirim hakkim olmdadigini dusunuyorum. Yazdiklarima yorum yaparsaniz sevinirim. Icimdeki gercek beni nasil bulabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

gurbetci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2009, 11:29 PM   #32 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Smile Cevap: Zihin Gücüyle Zengin Olmak

Alıntı:
gurbetci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Icimdeki gercek beni nasil bulabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum.
kendinizi dinleyin... sessiz bir ortamda... kendinize sorun. cevaplar kısa vadede gelecektir.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2009, 11:39 PM   #33 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 62
42 Mesajinıza toplam 268 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zivzy is an unknown quantity at this point

Alıntı:
intercool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
DEĞERLİ DOSTUM;
VERDİĞİM CEVAPLAR SİZİ TATMİN ETMEMİŞ OLSA GEREK. BURADA BİR CÜMLENİZ ZİHNİMİ OYALIYOR. DEMİŞSİNİZ Kİ;"BANA ÖYLE BİR ŞEY SÖYLE Kİ BENDE SANA HAK VEREYİM DOĞRU SÖYLÜYORSUN DİYEYİM"
PEKİ BEN NEDEN HAKLI ÇIKAYIM Kİ?
HAKSIZ DURUMUM OLMADIĞI GİBİ HAKLI ÇIKMAK GİBİ BİR ZORUNLULUĞUM DA YOK. BEN NEYİ İSPATLAYAYIM Kİ SİZE? ZATEN BU SİTENİN VAROLUŞ AMACI BUDUR. ŞU ANDA YAZIŞTIĞIMIZ BU FORUM; BİLGİ ARAYAN BELLİ BİR BİRİKİMİN ÜZERİNE KONUŞAN İNSANLAR TOĞLULUĞUDUR.
ŞÖYLE NOKTALAYACAK OLURSAK; BASİT İMGELEME METODLARININ SAYISI BELLİ BİLE DEĞİLDİR. ÖNEMLİ OLAN İŞİNİZE EN ÇOK YARAYAN İMGELEME TEKNİĞİ NE İSE ONUNLA DEVAM EDİN DERİM. SİZ ZENGİNLİĞE DİRENİYORSUNUZ. PARAYI REDDEDİYOR ONU HAYATINIZA KABUL ETMİYORSUNUZ. SİZ BUNU ÖĞRENMİŞSİNİZ. ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK VARDIR. O KONUYU İRDELEMENİZ SİZİN HAYRINIZA OLACAKTIR. BAŞKA DÜŞÜNCELERİ OLAN ARKADAŞLAR DA YAZSINLAR LÜTFEN. ÖĞRENECEK ÇOK ŞEYİMİZ VAR.
SAYGI VE SEVGİLERİMLE..
Hayır ben o dediğimden önce ortaya bir iddia attım... Düşüncemi söyledim.. Kafama yatmadığını izah ettim. Size de "bana bu iddiamla ilgili öyle bir şey söyleyin ki sizin dediğiniz kafam yatsın, çünkü bende yanılıyor, yanlış düşünüyor, olabilirim" demek istedim. Yoksa önemli olan burada haklı ya da haksız çıkmak değil. Düşünceler önemli olan... siz birşey söylersiniz benim yine kafama yatmaz yine de sizin düşüncenize saygı duyarım konu kapanır. Yani ben sizden "zihnen zengin olmakla alakalı bir açıklama beklemiştim bilginize dayanarak?" böylece belki kafama yatmayan birşey yatmaya başlayacaktır. Ha bunu açıklamak zorunda mısınız? elbette değilsiniz. Ama burada önemli olan düşüncelerimi özgürce ifade edebilmemizdir. Haklı olmak ya da olmamak değil..

"SİZ ZENGİNLİĞE DİRENİYORSUNUZ. PARAYI REDDEDİYOR ONU HAYATINIZA KABUL ETMİYORSUNUZ. SİZ BUNU ÖĞRENMİŞSİNİZ. ÖĞRENİLMİŞ ÇARESİZLİK VARDIR. O KONUYU İRDELEMENİZ SİZİN HAYRINIZA OLACAKTIR." demişsiniz.. Öncelikle imgeleme metodlarını araştıracağım.. Burada para kelimesi yerine farz edelim ki "kendiniz" gibi bir kelime kullansaydınız. YAni deseydiniz ki, "siz kendinize karşı direniyorsunuz.. kendinizi reddediyor. kendi hayatınıza değer vermiyorsunuz. Bu durumda çaresizlik vardır" gibi bi yaklaşımda bulunsaydınız. (bunu örnek olarak söylüyorum) Böyle bi durum mantığıma yatardı. Eyvallah derdim.. Kabul ederdim bu düşüncenizi. Ama para mevzuunu anlayabilmiş değilim.. Birşeyleri Söylemekle ya da düşünmekle insanın zengin olacağı pek mantıklı gelmiyor. ZEngin olup olmamamız da çalışmamıza, ter dökmemize bağlıdır. Düz mantıkla düşünüyorum.. Benim gibi düşünmeyenlerin düşüncesine de saygı duyuyorum..
zivzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2009, 12:16 AM   #34 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,998
335 Mesajinıza toplam 2,311 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the rough

Alıntı:
gurbetci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben yaklasik iki yil once 'secret' diye bir kitap aldim ve zaman zaman kitabi karistirip biraktim cok ilgimi cekti aslinda ama bir turlu bitirememistim. Bir hafta once oglum havale gecirdi ve hastanede yatti ben de yaninda kaldim bu sure zarfinda kitabi bitirdim. Cok begendim. Aslinda hep bildigimiz ama israrla kabul etmek istemedigimiz kurallar oldugunu bir kez daha fark ettim. Kitapta da kuantum dusuncesinden bahsetmisti ve internete kuantum yazdim sizinle tanistim. Ulasabildigim olumlamalari uygulamaya calisiyorum.Cok ilgileniyorum ama acikcasi daha cok bilgiye ihtiyacim var.Yakinda cd leri ve Sanal Bey'in kitaplarini da alacagim.Umutluyum. Bu arada oglum su an cok saglikli. Oncelikle hedeflerim bes on kilo fazlam var onlari verecegim. Yurt disinda yasiyorum daha guzel yeni bir ev ve yurdumda bir ev istiyorum. Surekli bir isim yok zaman zaman olesiye calisiyorum, zaman zaman da aylarca calismiyorum. Bunun disindaki gercek hedeflerimi tam belirliyemiyorum henuz net degil kendime guvenemiyorum cok imkansiz gelen isteklerim var onlari da istemeye cesaret edemiyorum, sanirim hakkim olmdadigini dusunuyorum. Yazdiklarima yorum yaparsaniz sevinirim. Icimdeki gercek beni nasil bulabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum.
DEĞERLİ HOCAMIZ BİR CÜMLEYLE ÖZETLEMİŞ. ASLINDA BU SÖZÜN ÜZERİNE BİR SÖZ SÖYLEMEK İSTEMEM DOĞRUSU AMA; NAÇİZANE BİR KAÇ CÜMLE SOHBET OLSUN DİYE YAZMAK GELDİ İÇİMDEN.
OĞLUNUZ İÇİN GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM.
BİLİRSİNİZ; HERŞEY DÜŞÜNCEDE BAŞLAR DÜŞÜNCEDE BİTER. İNSANIN FİKRİ NEYSE ZİKRİ DE ODUR. BİR HAYALİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORSANIZ ÖNCE DÜŞÜNCENİZDE O HEDEFİN BİTMİŞ HAYALİ OLMALI.
HEDEFLER NETLEŞTİRİLMELİ, BU KONUDA KARARLI OLUNMALI. AYAKLARIN YERE BASTIĞINDAN EMİN OLUNMALI. "KARARSIZLIK BİR DERYA BEN DE BİR GEMİ NEREYE ÜFÜRÜRLERSE ORAYA GİDERİM" TARZI YAKLAŞIMLARDAN ARINMALIDIR. AMACIMIZA BAŞKALARININ İYİLİĞİNİ DE KOYMALIYIZ Kİ; EVREN BUNA DAHA ÇABUK TEPKİ VERSİN.
SAYGI VE SELAMLARIMLA..
kinetix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2009, 12:48 AM   #35 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

sevgili gurbetçi hedefleri netleştirememek ne istediğinden emin olmamak ne kadar kötüdür bilirim zaman zaman hala bunu yaşayanlardanım ve isteklerime ulaşamayışımın en temel sebebinin bu olduğunu keşfettim ben kendimde.
istemekten korkmamak lazım ben kendime hep şunu telkin ediyorum bu hisse kapılınca ''ben her şeyin en iyisine layığım,ben bunu hak ediyorum ''gibi olumlamalar yapıyorum.oldukçada işe yaradığını söyleyebilirim.
birde isteklerim idealim her neyse yazıyorum uzun uzun ayrıntılarıyla sanki ona sahipmişim gibi bu bana kendimi iyi hisettiriyor.belki sende deneyebilirsin:)
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2009, 05:01 AM   #36 (permalink)
Teğmen

RAFUNSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9
37 Mesajinıza toplam 283 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RAFUNSEL is an unknown quantity at this point

ADINA SEVİNDİMM UMARIM GRAFİK TASARIMLA İLGİLİDE GÜZEL HAYALERİN VARDIR ONLARIDA AYNI HIZDA GERÇEKLEŞTİRİRSİN:)))
RAFUNSEL isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2009, 11:30 PM   #37 (permalink)
Teğmen

110 Mesajinıza toplam 562 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Sevgili Mumin Okan ve digier arkadaslar, degerli bilgilerinizi benimle paylastiginiz ve soruma cevap verdiginiz icin cok tesekkur ederim. Evet sanirim benim en buyuk sorunum isteklerimi netlestirememek. Bunun su an farkindayim ve bu ilk adim sanirim. 'ama ben herseyin en iyisine laygim, ve bunu hak ediyorum'
Alt 05-08-2009, 12:26 AM   #38 (permalink)
Teğmen

Sevgili hayatimdegisti gonderdigin yazi icin once cok tesekkur ederim. Gercektende ben su an daha once olmak istedigim durumdayim, ama su an bu durum bana yeterli gelmiyor. Ve dusuncelerimi degistirmeye gayret ediyorum olumlamalari okuyorum. Umarim basaririm.

Ben parayi seviyorum
Parayi
Alt 05-08-2009, 12:30 AM   #39 (permalink)
Teğmen

Sevgili hayatimdegisti yazi icincok tesekkur ederim. Gercekten de ben su an daha once olmak istedigim yerdeyim ama bu bana simdi yeterli gelmiyor. Ve dusuncelerimi kontrol altina almaya calisiyoru daha onceki yanlis dusuncelerimi burda ogrendigim dusuncelerle degistiriyorum.
ben parayi seviyorum
parayi seviyor olmam beni alcaltmaz
para hayitima kalite katiyor
param ve borclarim artik benim kontrolum altinda
onlari cok kolay odeyebilrim onemli olan nasil odeyecegime karar verme
onumuzdeki yaz cok guzel bir tatil gecirecegim buna gerekli butceyi ayarlayabilecek guce sahibim
....
Alt 05-08-2009, 01:39 AM   #40 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,998
335 Mesajinıza toplam 2,311 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the rough

Sevgili Gurbetçi,
Yazdığınız olumlamaları beğendim. Para ile ilgili olumlu düşünmek, bilinçaltına bolluk düşünceleri yerleştirmenin meyvelerini elbette tadarsınız. Ama borç ve ödeme gibi zorunlulukları düşünmeyiniz. Gelecek için değil, şimdiki zamanı kullanınız. Yarınlar bilinçaltına hep yarın olarak girer ve o yarınlar hiç gelmez, bilinçaltı sürekli erteler. Kusursuz düşünebilirsiniz. Saygılarımla..
kinetix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks