Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > İş Dünyası ile İlgili Cd'ler > Zenginlik

Uyarılar

Zenginlik zenginlik dua, zenginlik dualar, zenginlik duasi, yeni zenginlik, tarihi zenginlik, zenginlik resimleri, kültür zenginlik, zenginlik, zenginlik suresi, sularimizdaki zenginlik, sularımızda zenginlik, zenginlik tercihtir, feng shui zenginlik, para ve zenginlik, zenginlik testi, varlık zenginlik, manevi zenginlik, maddi zenginlik, görsel zenginlik, kültürel zenginlik, kültürel zenginlik nedir, zenginlik sınırı, zenginlik oyunu, zenginlik zamanı, zenginlik oyunları, zenginlik sahibi, zenginlik istemek, zenginlik ve evlenme, zenginlik ayetleri, zenginlik ayeti, zenginlik dualari, zenginlik sureleri, zenginlik duaları, zenginlik süresi

Bolluk VE REFAHIN TEMEL YASALARI

İş Dünyası ile İlgili Cd'ler ve Zenginlik Bolluk VE REFAHIN TEMEL YASALARI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız REFAHIN TEMEL YASALARI Bolluk ve Bereket her seyden once bir zihin durumudur. Bir kisinin evleri,arabalari olmasi parasal olarak cok zengin olmasi bolluk bereketin sadece bir sonucudur. Bolluk bereket parayi da kapsayan ama bunun otesinde cok daha onemli degerleri barindiran bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Zenginlik telkin cd indir izle İstanbul Zenginlik nerededir kimdir Zenginlik çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Zenginlik hipnoz Zenginlik olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Zenginlik hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Zenginlik kuantum düşünce kitap haberi

Bolluk VE REFAHIN TEMEL YASALARI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-01-2009, 09:31 PM   #1 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of
Arrow Bolluk VE REFAHIN TEMEL YASALARI

REFAHIN TEMEL YASALARI

Bolluk ve Bereket her seyden once bir zihin durumudur. Bir kisinin evleri,arabalari olmasi parasal olarak cok zengin olmasi bolluk bereketin sadece bir sonucudur. Bolluk bereket parayi da kapsayan ama bunun otesinde cok daha onemli degerleri barindiran bir kavramdir. Tam olarak Bolluk ve Bereketi “ Insanin yasaminda her anlamda refah icinde olmasi, parasal olarak oldugu kadar duygusal , zihinsel, ruhsal olarak da doyumlu bir yasam surmesi” olarak tanimlayabiliriz. Bu tanim bir insanin yasaminda paranin, sevginin, arkadasligin, guzelliklerin ve kendisine doyum veren olumlu seylerin yeterli ve surekli olmasidir acilimiyla son derece uyumludur.
Bolluk ve bereketin bir zihin durumu oldugu betimlemesine donersek bir kisinin yasaminin ne olcude refah icinde oldugunu belirleyen sey onun inanclari, zihinsel olarak yasamini nasil yonlendirdigi ve yine zihinsel olarak bolluk bereket icinde bir yasami kabul edip etmedigi gercegidir. Ilk bakista herkes bunu kabul ettigini soylese de buz daginin altinda kisinin bilincaltinda bulunan ve farkinda olmadigi bir cok degisken vardir ki bu degiskenler kisinin yasaminda sadece refahi degil, bir cok onemli alani etkiler. Bu kitapcigin size yasaminizin diger alanlarinda da ciddi iyilestirmeler yapabilmeniz icin ilham vermesini umuyorum.
Bilincalti konusu ilerleyen bolumlerde detayli olarak incelenecektir. Ancak giris olarak bilincaltinizda ne varsa hayatinizda onu gorebilirsiniz diyerek konuyu acalim. Eger mutsuzsaniz, sorunlariniz varsa, yasaminiz istediginiz gibi degilse bilincaltinizda degersizlik, yetersizlik, yokluk, acizlik, basarisizlik,parasizlik yada suclanma korkulari olabilir. Eger bir insan bilincaltinda guzel seyleri hak etmedigine inaniyorsa yasaminda guzel seylerin olmasina da imkan yoktur. Bu perspektif de yasamini bolluk ve bereket icinde surduren insanlarin zihin durumlarini analiz edip, kendi zihin durumumuzu buna uyumlu hale getirmek ve bilincaltimizdaki yanlis inanclarin yerine dogrularini koymak bize refahin kapilarini sonuna kadar acacaktir.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-01-2009, 09:33 PM   #2 (permalink)
Binbaşı

469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

EVRENIN YASALARI

Evrende her sey enerjiden olusur. Canli,cansiz tum her sey atomlardan olusmaktadir. Atomlar ise kuantlardan olusur. Kuantlar kucuk enerji parcaciklaridir. Insanlarda enerjiden olusmustur ayni sekilde insanin dusunceleri ve duygulari da enerji alanlaridir. Bu kavramlar artik Kuantum Fiziginin calismalari ile cok daha netlesmis ve bilimsel nitelik kazanmistir. Bu gerceklikten hareketle evrensel yasalari inceledigimizde karsimiza su sonuclar cikacaktir ;

Evrensel cekim yasasi: Ayni frekansa sahip enerjiler birbirini cekerler seklinde tanimlanabilecek bir yasadir. Bir kisi hangi enerji ile sarj olmussa, o frekanstaki enerjileri kendisine cekecektir. Halk arasinda “ Para,parayi ceker” sozu buna guzel bir ornektir. Bir kisi eger olumlu ve guzel enerjilerle doluysa ve mutluysa yasamina cekecegi enerjilerde yine olumlu ve guzel enerjiler olacaktir. Yine halk arasinda “ Kotu seyler ust uste gelir” sozu de buna baska bir ornektir. Kotu bir deneyim yasayan kisi bu deneyimin etkilerini uzerinde tasidikca buna uygun baska enerjileri kendisine cekmeye devam edecektir.
Bu yasadan cikartilacak en temel sonuc sahip oldugunuz enerjinin mahiyeti, yasaminiza hangi enerjileri cekeceginizi size acikca gosterecektir. Eger olumsuz,karamsar,depresif ve umutsuz bir durumdaysaniz yasaminiza cekeceginiz olaylarin ne olacagini tahmin etmek icin kahin olmak gerekmez. Bu durumda ilk olarak yapilmasi gereken sey ” Ne istiyorum? “ sorusunu sorduktan sonra “ Su andaki durumum istedigim enerji ile uyumlu mu” sorusuna yanit vermek olacaktir.

Ben hayatima bolluk ve bereket enerjisini cekmek istiyorum
Su andaki durumum bu enerjiyle cok uyumlu diyebildiginiz anda yasaminiza bolluk ve bereket enerjisi coktan akmaya basladi demektir. Bu uyum nasil saglanacak konusu ilerleyen bolumlerde islenecektir.

Kaynaga donus yasasi: Bu yasayi da su sekilde ozetleyebiliriz. Her enerji kaynagina geri doner. Gunesten cikan isinlar bile yer yuzune carptiktan sonra gunese dogru yol almaya baslarlar. Bu yasanin bizim yasamimiza etkisi bizden cikan her enerjinin yine bize geri donecegi sonucudur. Eger bizden cikan enerjinin mahiyeti olumlu ise yasamimiza donecek olan yine bu olumlu enerjidir. Evrende her seyin enerjiden olustugunu daha once soylemistim. Bu enerjiden olusan dusuncenin,yine enerjiden olusan baska bir sey olarak bize geri gelmesi anlamini da tasir. Eger benden cikan dusunceler, inanclar yasamimin cok guzel oldugu ise bana gelecek olan enerjilerde yasamimdaki guzellikler olacaktir. Bu sekilde aslinda kendi dusuncelerimizle,duygularimizla ve inanclarimizla kendi yasamimizi kendimizin belirledigi sonucuna varabiliriz. Simdi bir an durun ve su anda ben evrene ne gonderiyorum yani neyi siparis ediyorum diye kendinize sorun…

Alt 07-01-2009, 09:39 PM   #3 (permalink)
Binbaşı

REFAH ICINDE YASAMAK ICIN ONEMLI BAZI KURALLAR

1- Oncelikle bilincaltinizin refah icinde yasamayi hak ettigine ve refah icinde yasadigina inanmasi gerekir. Eger bilincaltinizda parasizlik korkusu, para kotu bir seydir inanci, parayi hak etmediginize dair bir inanc varsa bu refahi hayatinizda olusturmanizi engeleyecektir.

2- Konusurken kelimelerinize cok dikkat edin. Bilincalti bazen zaten kendisinde olan yanlis bir inancla ilgili olan kelimelere cok hizli tepki gosterir ve hemen eski inancini pekistirir. Ornegin eger bilincaltinizda basarisizlik duygusu varsa ve siz arkadasinizla sohbet ederken, “ Bu konuda basarisiz olmaktan korkuyorum” derseniz bilincalti hemen eski inancini buyutmeye baslayacaktir. Bu yuzden bu inanc tamamen ortadan kaybolana kadar cok fazla, bundan sonrada elimizden geldigince kelimelerimize dikkat etmeliyiz.

3- Kelimelerin bir diger onemi de bilincaltina mesaj gondermekte etkili olmalaridir. Bilincaltina olumsuz mesajlar gondermemek icin olumlu kelimeleri kullanmaya calismalisiniz. Ornegin “ Ben korkmuyorum” derseniz bilincaltiniz buradaki korku kelimesini algilayacak ve korkunuz artacaktir. Bunun yerine “ Ben cesurum” demeniz cok daha dogru olacaktir” Kazasiz belasiz gidin” demek yerine “ Saglikla, esenlikle gidin” demeniz cok daha dogru ve etkilidir. Unutmayin bilincalti olumsuz kelimelerden anlamaz. “Kazasiz” kelimesinden anlayacagi kaza kelimesi olacaktir.

4- Dusuncelerinizi veya isteklerinizi hayal olarak tanimlamaktan vazgecin. “Hayal kuruyorum” yada “ Sunu hayal ediyorum” demek isteginize hayal damgasi vurmak demektir. Bu da istediginiz sey hayal olarak kalmaya mahkum demektir. Bunun yerine her zaman ogrencilerime “Yasamim icin bir secim yapiyorum” demelerini oneririm.

5- Bazi insanlar icin para pis bir seydir. Zenginlik gunahkarliktir. Her gordukleri zengin icin kim bilir bu parayi kimin canini yakarak kazandi diye dusunurler. Oysa evrendeki her sey enerjidir ve para da bir enerjidir. Para notr bir enerjidir onun iyi mi kotu mu algilanacagi size baglidir. Bir insan parasiyla iyi guzel seylerde yapabilir. Yada para temiz bir sekilde de kazanilabilir. Tum zenginler kotudur dusuncesini aklinizdan cikartin ve parayi pis bir sey gibi gormeyin. Kendinizle ilgili olumlu kanilariniz varsa para icinse olumsuz kanilara sahipseniz paranin size gelme olasiligi hemen hemen yok olur. Nasil mi? Ben iyiyim,para kotu ikilemi su noktaya gider. Para bana gelmeyecektir. Bu dusunceyi degistirin.

6- Bolluk ve bereketi size ceken once zihinsel durumunuz,sonra sozlerinizdir. Ben paraya hic deger vermem, zaten hep kaybederim, para ile aram yoktur gibi sozleriniz parayi sizden uzaklastiracaktir. Bilincaltinizi bu sozlerle programlarsaniz, bilincalti bu komutlari gerceklestirmek icin sadik bir hizmetkar gibi calisacaktir ve kendi kendini gercekleyen kehanetiniz ortaya cikacaktir.

7- Evren bosluk sevmez ve mutlaka doldurur. Eger eviniz tika basa esya dolu ise ve esyalari yenilemek istiyorsaniz paranizin olmasini beklemeyin. Esyalari daha en basindan atin (tabi yasamak icin gerekenleri degil) Bir sure sonra yeni esyalar bir sekilde gelecek. Yeni elbiseler istiyorsaniz eskileri fakirlere verin. Eger yasaminizda yeterince bolluk ve bereket yoksa bunun icin yer acip acmadiginiza bakin. Yasaminizda yeniliklere ve bolluga yer acin ki gelsin. Bunun icin once evde kullanmadiginiz esyalarla,eskimis elbiselerle,uzun suredir birikmis ivir zivirla baslayin. Siz eskiyi biraktikca yeni gelecek. Unutmayin evren bosluk sevmez.

8- Bir zamanlar bir ogrencim bir ayin kirasini odeyince digerini dusunuyorum demisti ve para sorunundan yakinmisti. Bende borcunu degil, kazanacaklarini dusun demistim. Dikkatinizi neye verirseniz onu buyutursunuz. Borclara verirseniz borclari,kazanclara verirseniz kazanclari. Bu en basit formullerden biridir. Dikkatinizi kazanclariniza verin ki onlar buyusun. Bu ogrencim bu formulu basari ile uyguladi. Isten ayrildi,serbest calismaya basladi, simdi meslektaslarina gore 4-5 kat daha fazla para kazaniyor. Unutmayin ancak fakir insanlar parayi kafalarina takarlar.

9- Kucuk bahsisler, kucuk hediyeler ve arkadaslariniza yemek ismarlamalar. Bunlarin hepsi aldiklarinizi paylasmaniz icin onemlidir. Unutmayin evrene ne gonderirseniz size 10 kati geri gelir. Evrene bolluk icinde oldugunuzun mesajini gonderin. Vermeyi bilin ki alasiniz. Sukretmeyi ve diger insanlari da dusunmeyi unutmayin.

10- Parasiz insanlarin genellikle parayla ilgili negatif bir enerjileri ve paraya negatif bir anlam yuklemeleri vardir. Para gerektiren seyleri nasil yapamadiklari konusunda takintili olurlar. Zengin insanlarin parayla ilgili cok pozitif bir isbirlikleri vardir. Parayi, onlara getirdigi ozgurluk, zevk ve keyif anlaminda ele alirlar. Parayla olumlu bir isbirligi onu size cekerken , olumsuz bir isbirligi yapmak onu sizden uzaklastirir. Bugunden sonra para olmadigi icin yapamadiklarinizi degil, paranizla yapabildiklerinizi dusunun ve bunlar icin mutlu olun. Param olsa guzel bir ev alirdim gibi bir dusunce para ile negatif isbirligi anlamina gelir ama kendime bu yeni elbiseyi aldigim icin mutluyum gibi bir dusunce para ile pozitif isbirligi demektir ve bunu yapmaya basladiginiz zaman daha cok parayi kendinize cekmeye basliyorsunuz demektir.

Yukaridaki maddeleri eger tam olarak anlar ve bunlara uygun yasamaya calisirsaniz mutlaka hayatinizda olumlu degisimler olacaktir. Onemli olan bu maddeleri uygulamaya calismak ve bu konuda sabirli olmaktir.

Sevgiyle kalin,

Berna Ozcan Demir

ReikiTurk.com - Anasayfa
info@reikiturk.com

Alt 07-01-2009, 10:44 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

yurdahal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 652
235 Mesajinıza toplam 2,771 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the rough

Çok güzel paylaşımlar bunlar. Teşekkürler Sevgili Melodiss.

www.astroistanbul.com
www.astroistanbul.blogspot.com
www.oldubil.blogspot.com
yurdahal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks