Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > İş Dünyası ile İlgili Cd'ler > Yöneticilik Yetenekleri

Uyarılar

Yöneticilik Yetenekleri yöneticilik nedir, yöneticilik kavramı, yöneticilik bölümü, yöneticilik eğitimi, yöneticilik eğitim, liderlik yöneticilik, yöneticilik makale, yönetim yöneticilik, yöneticilik teknikleri, işletmelerde yöneticilik, iyi yöneticilik, yöneticilik vasıfları, başarılı yöneticilik, lider yöneticilik, apartman yöneticilik, yöneticilik kursu, yöneticilik kursları, yöneticilik, yöneticilik özellikleri, eğitimde yöneticilik, yöneticilik hakkında, yöneticilik kitapları, etkin yöneticilik, yöneticilik yüksek lisans, yönetim ve yöneticilik, yöneticilik programı, yöneticilik ve motivasyon, yöneticilik oyunu, profesyonel yöneticilik

KENDİNDEN DAHA ZEKİ İNSANLARLA ÇALIŞMAK

İş Dünyası ile İlgili Cd'ler ve Yöneticilik Yetenekleri KENDİNDEN DAHA ZEKİ İNSANLARLA ÇALIŞMAK Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Birçok Amerikalı başarılı insan "başarımı kendimden daha zeki insanlarla çalışmaya borçluyum" der. Oysa doğu kültüründe bunun tersine bir politika izlenir. İnsanlar kendilerine rakip olur korkusuyla kendinden zeki insanlarla çalışmazlar. İşte ilginç bir örnek... Nüvit Osmay'ın "İnsan Mühendisliği" kitabından alınmıştır. IV. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yöneticilik Yetenekleri telkin cd indir izle İstanbul Yöneticilik Yetenekleri nerededir kimdir Yöneticilik Yetenekleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yöneticilik Yetenekleri hipnoz Yöneticilik Yetenekleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yöneticilik Yetenekleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yöneticilik Yetenekleri kuantum düşünce kitap haberi

KENDİNDEN DAHA ZEKİ İNSANLARLA ÇALIŞMAK

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-04-2008, 12:06 AM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
87 Mesajinıza toplam 233 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakan_oz will become famous soon enoughhakan_oz will become famous soon enough
Standart KENDİNDEN DAHA ZEKİ İNSANLARLA ÇALIŞMAK

Birçok Amerikalı başarılı insan "başarımı kendimden daha zeki insanlarla çalışmaya borçluyum" der. Oysa doğu kültüründe bunun tersine bir politika izlenir. İnsanlar kendilerine rakip olur korkusuyla kendinden zeki insanlarla çalışmazlar. İşte ilginç bir örnek...

Nüvit Osmay'ın "İnsan Mühendisliği" kitabından alınmıştır.

IV. Murat devrinde padişah rakı içilmesini yasak ettirmiştir ve içenler hakkında da çok sıkı kovuşturma yaptırmaktadır.

Zamanın Şeyhülislamını çekemeyen yüksek rütbeli bir zat, bir gün padişaha, Şeyhülislam efendinin bu yasağa uymadığını gammazlayıvermiş. IV.Murat da öfkelenerek güvendiği mabeyincilerinden birini akşama doğru ansızın şeyhülislamın evine yollamış.

Saraydan gelen bu misafire çubuk ve kahve ikram edildikten ve oradan buradan konuşulmaya başlandıktan sonra birdenbire misafir odasının kapısı açılmış ve elinde gümüşten rakı tepsisi ile Arap uşak görünmüş. Mabeyincinin Şeyhülislamla beraber olduğunun farkına varan uşak hiç bozmadan:

“Efendi hazretleri” demiş, “ben zat-ı alilerine bizim aşçıbaşının gizlice rakı içtiğini söylemiştim, ama siz inanmamıştınız. İşte tepsisini getirdim ki, sözlerimin doğru olduğunu göresiniz.”

Şeyhülislam Efendi tabii müthiş hiddetlenmiş! Hatta padişahın fermanını dinlemeyen böyle bir insanın kendi evinde bulunduğundan dolayı o kadar üzülmüş ki, neredeyse evini bile yakmaya kalkacakken mabeyinci teskin etmiş ve padişaha da olayı anlatarak Şeyhülislamı kurtarmış.

Ertesi sabah Şeyhülislam efendi Arap uşağı çağırmış, kendisine bir kese altın uzatarak :

“Oğlum “ demiş “ şunu al, ama bir taraftan da kendine başka bir kapı ara, ben kendimden daha zeki insanlarla aynı çatı altında oturmaya tahammül edemem.”

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hakan_oz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2008, 09:43 PM   #2 (permalink)
Teğmen

66 Mesajinıza toplam 228 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gül sultan is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: KENDİNDEN DAHA ZEKİ İNSANLARLA ÇALIŞMAK

zeka bazen bşa bela oluyor demkkiii
gül sultan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-10-2008, 09:56 PM   #3 (permalink)
Teğmen

16 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sagrons is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: KENDİNDEN DAHA ZEKİ İNSANLARLA ÇALIŞMAK

Bundan dolayıdır ki ülkemizde '' mobbing '' e maruz kalan, yani iş yerinde şiddet ve zorbalıkla karşı karşıya bulunan çalışan sayısı çok fazladır...
sagrons isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 10:35 PM   #4 (permalink)
Teğmen

realbluesky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 32
46 Mesajinıza toplam 215 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
realbluesky is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: KENDİNDEN DAHA ZEKİ İNSANLARLA ÇALIŞMAK

ben yanımda çalışanların benden daha zeki değilde daha akıllı olmalarını isterim hep zekasını kullanamayan çok insan var iş hayatında zekasını kullanmayı becerebilen zaten akılldır çok zeki olmasına gerek yok insanın aklını zehirce kullanıyosa kim çalışmak istemezki böyle bir personelle
realbluesky isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 11:26 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

benim yanımda benden daha zeki birinin çalışması zaten mümkün değil...

nolmuş, bilinçaltımızı kandırıyoruz şurda!

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2009, 03:21 AM   #6 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim yanımda benden daha zeki birinin çalışması zaten mümkün değil...

nolmuş, bilinçaltımızı kandırıyoruz şurda!
ayyy inanmıyorum bu sözleri siyahçamı yazmış kutlarım.
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-06-2009, 01:24 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

başınıza iş açıyorsunuz ya hadi hayırlısı sudem arkideşim!

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Alt 01-06-2009, 01:36 PM   #8 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
başınıza iş açıyorsunuz ya hadi hayırlısı sudem arkideşim!
ne yapayım seni çok seviyorum nerdeysen ben orda çekiyorum kendime
Alt 01-06-2009, 01:52 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

inşallah sevgini hakediyorumdur arkadaşım...
sitedeki konulara şöyle bir baktım da dün gece ben hepsini katletmişim farkına varmadan...ordan oraya hoplamışım, her konuya dalmışım, utandım valla...

ama sana anlatmadan duramam; ben bugün parayla ilgili çekimi neden yapamadığımla ilgili birşey daha hatırladım! ilk eşim herzaman benim para-hesap işlerinden anlamadığımı, aile bütçesini batırdığımı söylerdi..ve ayrılmaya karar verdiğimizde bana 'onsuz sürüneceğimi, çocuklarımın aç kalacağını, hatta ortalığa düşeceğimi (affedin) söyledi! belki öfkesinden söyledi, kızamam ona...ama ben onun bu sözleri yüzünden aylarca her ay sonunu ağlayarak korkuyla getirdim, her gece ağlardım; 'lütfen Allahım çocuklarımı benim hatalarım yüzünden cezalandırma, benim yüzümden onları aç bırakma!' diye...çocuklarıma bir gün süt içiremesem kahrolurdum onları besleyemiyorum diye...gerçi zat-ı muhterem dilediklerinin gerçek olması için elinden geleni yaptı ama...

şimdi şimdi kafama dank ediyor eskiden bildiğim unuttuğum şeyler...yahu ben merhametten ortamdan yarılıversem de Allahtan daha fazla merhametli olamam! ben bebişlerim için nasıl telaşlanıyor, kaygılanıyorsam O bunun mislilerce katı fazla düşünür kullarını...Onun yerine merhamet göstermeye çalışıp neden yoruyorum kendimi?! ohhh rahat edeyim biraz, nasıl olsa bizi bizden çok düşünen Biri var...

Alt 01-06-2009, 02:14 PM   #10 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
inşallah sevgini hakediyorumdur arkadaşım...
sitedeki konulara şöyle bir baktım da dün gece ben hepsini katletmişim farkına varmadan...ordan oraya hoplamışım, her konuya dalmışım, utandım valla...

ama sana anlatmadan duramam; ben bugün parayla ilgili çekimi neden yapamadığımla ilgili birşey daha hatırladım! ilk eşim herzaman benim para-hesap işlerinden anlamadığımı, aile bütçesini batırdığımı söylerdi..ve ayrılmaya karar verdiğimizde bana 'onsuz sürüneceğimi, çocuklarımın aç kalacağını, hatta ortalığa düşeceğimi (affedin) söyledi! belki öfkesinden söyledi, kızamam ona...ama ben onun bu sözleri yüzünden aylarca her ay sonunu ağlayarak korkuyla getirdim, her gece ağlardım; 'lütfen Allahım çocuklarımı benim hatalarım yüzünden cezalandırma, benim yüzümden onları aç bırakma!' diye...çocuklarıma bir gün süt içiremesem kahrolurdum onları besleyemiyorum diye...gerçi zat-ı muhterem dilediklerinin gerçek olması için elinden geleni yaptı ama...

şimdi şimdi kafama dank ediyor eskiden bildiğim unuttuğum şeyler...yahu ben merhametten ortamdan yarılıversem de Allahtan daha fazla merhametli olamam! ben bebişlerim için nasıl telaşlanıyor, kaygılanıyorsam O bunun mislilerce katı fazla düşünür kullarını...Onun yerine merhamet göstermeye çalışıp neden yoruyorum kendimi?! ohhh rahat edeyim biraz, nasıl olsa bizi bizden çok düşünen Biri var...
katletmişiz desen daha doğru olur.siyahçacım dua edrkende çok dikkatli olmalıyız.Benim de eşimin ablası bana çok destek olur.maddi yönden iyi durumu.kardeşinin açıklarını kadıncağız hep kapatmaya çalışır.oğluma doğduğundan beri o üstlenir, her masrafını.Allah razı olsun.ama ben bu duruma çok üzülürüm.kiraları alamayınca hep o masrafımızı karşılar.Bende daha fazla yük olmak ve kimseye boyun eğmek istemem.hep dua edrdim Allahım şu ablama bizi muhtaç etme.Ben böyle dua ettikçe ne oldu bliyormusun daha çok muhtaç oldum.Bu defa ALLAHA İSYAN ETMEYE BAŞLADIM BEN İM DUAM NİYE KABUL OLMUYOR...dua ederken cümleleri olumlu kullanmak gerekiyormuş.mesela hasta olmak istemiiyorum değilde sağlıklıyım gibi.sonra duamı değiştirdim.sorumluluklarımı almayı seçtim önce.sonra sürekli ben güçlüyüm olumlamasını yaptım.birde Sanal Beyin bir olulaması daha vardı.Kendi hayatımı kendi yeteneklerim ve aklımla yönetmeyi seçiyorum.ben güçlüyüm, kendi ayaklarımın üstünde güçlü bir şekilde durabilirim.gün boyu tekrar ettim defalarca...çok faydalı oldu.şimdi oğlumun ihtiyaçlarını karşılıyorum para gönderiyorum.en azından halası kdar güçlü hissediyorum kendimisen de dua edrken dikkatli dua et olumsuz cümle kullanma güzelim aklıma gelmişken paylaşmak istedim

Bookmarks