Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedeflerimiz ve Biz > Yaşam Koçu Destek

Uyarılar

Yaşam Koçu Destek Değişim Uzmanı Ayşegül Demirel Hedeflerinize Ulaşmanız İçin Destek Oluyor.Bu bölüme açacağınız sorular 48 saat içinde yanıtlanır.

Hayatımı dengelemek ve hiçbirşeyden geri kalmamak istiyorum..

Hedeflerimiz ve Biz ve Yaşam Koçu Destek Hayatımı dengelemek ve hiçbirşeyden geri kalmamak istiyorum.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız benim şu anki hedefim hayatın her alanında dengeyi sağlayabilmek ve hayatın hiçbir yanını zayıf ve eksik bırakmamak..herşeye yetişebilmek ve hiçbir alandan geri kalmamak... 1-2 alana gereğinden fazla yüklenip diğerlerini ihmal etmemek..hatta unutmamak... ama bazen hayata dair olan her başlığı her ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yaşam Koçu Destek telkin cd indir izle İstanbul Yaşam Koçu Destek nerededir kimdir Yaşam Koçu Destek çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yaşam Koçu Destek hipnoz Yaşam Koçu Destek olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yaşam Koçu Destek hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yaşam Koçu Destek kuantum düşünce kitap haberi

Hayatımı dengelemek ve hiçbirşeyden geri kalmamak istiyorum..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-12-2009, 04:46 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Hayatımı dengelemek ve hiçbirşeyden geri kalmamak istiyorum..

benim şu anki hedefim hayatın her alanında dengeyi sağlayabilmek ve hayatın hiçbir yanını zayıf ve eksik bırakmamak..herşeye yetişebilmek ve hiçbir alandan geri kalmamak... 1-2 alana gereğinden fazla yüklenip diğerlerini ihmal etmemek..hatta unutmamak...

ama bazen hayata dair olan her başlığı her alanın varlığını hatırlamakta zorluk çekiyorum...bir insanın yaşamındaki alanlarını ve yönlerini bana liste halinde hatırlatırsanız çok memnun olacağım...kontrol listesi olarak kullanmayı düşünüyorum da....bir alana veya bir konuya haddinden fazla takılıp diğer şeyleri ihmal etme huyum var malesef...o yüzden böle birşey çok işime yarayacak...mesela günlük zorunlu işlere takılmaktan ötürü eğlenceyi ihmal etmek gibi......şöyle anahatlarıyla bir liste rica edicem...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2009, 05:05 PM   #2 (permalink)
Teğmen

ZEYNEP2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,406
83 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ZEYNEP2 will become famous soon enoughZEYNEP2 will become famous soon enough
Standart Cevap: Hayatımı dengelemek ve hiçbirşeyden geri kalmamak istiyorum..

öncelikli hedefini belirle ! mutlu olmaya çalışma , mutluluğun dışarda değil içinde olduğu bil ve akışına bırak..

ayrıca para amaç değil araç olmalı. kişisel gelişimde kullanman için gerekiyor..

kendini tanıma ve bulma yolcuğunda sana şans diliyorum...engeller ne olursan olsun otobüsten sakın inme. devam et. unutma yalnız değilsin.

sevgiler
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg 815427nkijp6ix1plb3.jpg (6.1 KB (Kilobyte), 193x kez indirilmiştir)
ZEYNEP2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2010, 10:41 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Gözlemlediğim kadarıyla Imported Angel sen hedefleri belirlemekte onlarla ilgili araştırma yapmakta ve onları uygulamakta zorulanmıyorsun, ama çok fazla hedefin var ve başına çok fazla iş alıyorsun gibime geliyor bu yüzdende şöyle nefes alacağın bir vakit bile kendine zor ayırıyorsun gibi. Yanlış düşünüyor olabilirim ama bence bunları ay ay yapmalısın. Önce en öenmlilerini yap. 1 ders çalışmak 2 spor yapmak ve diyet gibi. 2. ay yeni bir şey ekle sadece 1 tane ve onuda düzenli yap öyle öyle derken bir bakmışsın herşeyi yapmışsın. Bunu söyleyene sen bakma ben başlatıp yarım bırakanlardanım ama benimde böyle yapmam gerekiyor. Sevgiler iyi varsın arkadaşım
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2010, 10:42 PM   #4 (permalink)

425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bu siteyi çok seviyorum:)
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2010, 09:18 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gözlemlediğim kadarıyla Imported Angel sen hedefleri belirlemekte onlarla ilgili araştırma yapmakta ve onları uygulamakta zorulanmıyorsun, ama çok fazla hedefin var ve başına çok fazla iş alıyorsun gibime geliyor bu yüzdende şöyle nefes alacağın bir vakit bile kendine zor ayırıyorsun gibi. Yanlış düşünüyor olabilirim ama bence bunları ay ay yapmalısın. Önce en öenmlilerini yap. 1 ders çalışmak 2 spor yapmak ve diyet gibi. 2. ay yeni bir şey ekle sadece 1 tane ve onuda düzenli yap öyle öyle derken bir bakmışsın herşeyi yapmışsın. Bunu söyleyene sen bakma ben başlatıp yarım bırakanlardanım ama benimde böyle yapmam gerekiyor. Sevgiler iyi varsın arkadaşım

haklısın canım...beni çok güzel tahlil etmişsin gerçekten de durum senin söylediğin gibi...yani nefes alıcak vaktim yok...ilgilenmek zorunda olduğum çok şey var...bir de geç kalmışlık duygusu da eklenince sonuç bu...

hayatı çok yönlü olarak yaşamak zorunda kaldım..çünkü maalesef annem hayatta değil....kendisi ev işleriyle pek de ilgili olmadığı için hayattayken bana da bu konularda pek birşey öğretemedi...dolayısıyla evi çekip çevirme gibi işleri de bana kaldı...deneme yanılma ile öğreniyorum..okulu da zamanında bitiremedim...böyle şeyler için yaşımın ve tecbrübemin de yetersiz olduğunu düşünürsen bu gibi şeylere de kafa yormak ve yeni ve pratik yollar bulmak için düşünmek zorunda kalıyorum...babam da ben nasıl olsa işi götürüyorum diye gitgide herşeyi bana yıkmaya başladı...kendisi cep telefonunu bile doğru dürüst kullanmasını bilmez...çünkü yanında hepsini bilen birisi var...bilmediğimi de öğrenmek zorunda kalıyorum ki onun isteklerine de yanıt verebileyim...yapmak istediğim şeylerin listesini çıkarmaya çalışayım bakalım

* hem evi çekip çevirmek (özellikle de düzenli olarak temizlik yapıp sürekli temiz kalmasını sağlamak)

* hem babamı memnun etmek
(sürekli ilgi ister ve herşeyi bana sorar..ben nasıl herşeyi sormak için google ı kullanıyorsam o da beni kullanıyor (bilmediğim şeyler için bile)

* hem okulumdan mezun olmak
* hem kişisel ve ruhsal problemlerimi çözmek
* hem sağlığımı daha iyiye götürmek (biraz sorunlarım var)
* hem görünüşümü daha güzel ve bakımlı hale getirmek
* günlük kişisel bakımlarımı ihmal etmemek ve yaşamımın sabit rutini haline getirmek

* hem gündemi ve son çıkanları düzenli olarak takip etmek
* müzik film vesaire gibi eğlencelerden geri kalmamak
* eksik olduğumu düşündüğüm şeyleri öğrenmek istiyorum

eh biraz fazla şeyi istiyorum galiba senin dediğin gibi

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2010, 10:57 AM   #6 (permalink)

Hep babandan bahsetmenden dolayı annenin yaşamadığını farketmiştim soracaktım ama çekindim. Bende babamı kaybettim, ama bir kadının tek başına yaşamasıyla bir erkeğinki sanırım aynı olmuyor. Malesef sen anne görevini üstlenmişsin. Bu sorumluluk senin değil. Senin kendi hayatın var babanın kendi hayatı var. Kardeşinde var sanırım. Umarım senden küçük değildir çünkü birde onun sorumluluğunu alırsan ben sana söyleyim bu hep böyle devam eder gibime geliyor. Ben bunları neden söylüyorum, çünkü bunları gittiğim yaşam okulu seminerinden ve Şanalın kitaplarından programlarından öğrendim. Telefon edenlerde senin gibi durumu olanlar vardı ve oda böyle yorum yapıyordu bende sana aklımda kalanlara dayanarak birşeyler söylüyorum ama tabiki hayat senin. Objektif olarak uzaktan bakınca geleceğinden haklı olarak endişe duyuyor olabilirsin. Baban sorumlulukları senin üstüne yıkmış bu hiç iyi değil. Sen biran önce mezun ol. İş bul hatta şimdi öğrenciyken iş bul. Kendini kurtar ve evizede haftada bir gün temizliğe ve ütüye gelecek birini ayarla. Bunları çekim yasasıyla kesin yaparsın,otur karar ver ve bu genç yaşında kendi hayatını çöpe atma. İlerde herkesin bir ailesi var ben evlenip yuva kurmadım bu evde babamla yaşıyorum diye mutsuz olursun. Bizim çevremizde annemin kuzeni 43 yaşında gencecik bayan hayatını babasına adadı, şimdi çok pişman. O senin baban tabiki her zaman yanında olacaksın ama kendinide düşünmelisin bu bencillik değil, sadece üstünde olmaması gereken bir yük var onu üstünden atmalısın, yoksa bu kuantuma göre belin bükülür sırtında yükler artar, yada ilgiyi sen verdiğin için ve alamadığın için açığı kapatmak için ağız yoluyla gidermeye çalışırsın yani bolca yersin! Başlangıçta birazcık bencül düşün çünkü yeterince bu zamana kadar aşırı düşünceli olmuşsun ama çevrene, kendini unutmuş görünüyorsun. Gerçi bu sitenin sana baya faydası olmuş gibi, birşeylerin farkındasın aslında, ama farkında olman gereken daha önemli olan birşey senin bir an önce kendi ayaklarının üzerinde durup işinin olması ve o evden dışarı çıkman gerek. Evi temizleyecek bir bayanada yardımcı olmuş olursun hem onada ekmek kapısı olursun. Bilmiyorum bu bilgileri söylemeye hakkım yok belki ama ben senin mutluluğu hakettiğini düşünüyorum ve bu yüzdende bunları söyledim. Sende bana uzaktan gördüklerini söylersen sevinirim. Sevgiler
Alt 11-03-2010, 11:08 AM   #7 (permalink)
Sultan
Guest

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
haklısın canım...beni çok güzel tahlil etmişsin gerçekten de durum senin söylediğin gibi...yani nefes alıcak vaktim yok...ilgilenmek zorunda olduğum çok şey var...bir de geç kalmışlık duygusu da eklenince sonuç bu...

hayatı çok yönlü olarak yaşamak zorunda kaldım..çünkü maalesef annem hayatta değil....kendisi ev işleriyle pek de ilgili olmadığı için hayattayken bana da bu konularda pek birşey öğretemedi...dolayısıyla evi çekip çevirme gibi işleri de bana kaldı...deneme yanılma ile öğreniyorum..okulu da zamanında bitiremedim...böyle şeyler için yaşımın ve tecbrübemin de yetersiz olduğunu düşünürsen bu gibi şeylere de kafa yormak ve yeni ve pratik yollar bulmak için düşünmek zorunda kalıyorum...babam da ben nasıl olsa işi götürüyorum diye gitgide herşeyi bana yıkmaya başladı...kendisi cep telefonunu bile doğru dürüst kullanmasını bilmez...çünkü yanında hepsini bilen birisi var...bilmediğimi de öğrenmek zorunda kalıyorum ki onun isteklerine de yanıt verebileyim...yapmak istediğim şeylerin listesini çıkarmaya çalışayım bakalım

* hem evi çekip çevirmek (özellikle de düzenli olarak temizlik yapıp sürekli temiz kalmasını sağlamak)

* hem babamı memnun etmek
(sürekli ilgi ister ve herşeyi bana sorar..ben nasıl herşeyi sormak için google ı kullanıyorsam o da beni kullanıyor (bilmediğim şeyler için bile)

* hem okulumdan mezun olmak
* hem kişisel ve ruhsal problemlerimi çözmek
* hem sağlığımı daha iyiye götürmek (biraz sorunlarım var)
* hem görünüşümü daha güzel ve bakımlı hale getirmek
* günlük kişisel bakımlarımı ihmal etmemek ve yaşamımın sabit rutini haline getirmek

* hem gündemi ve son çıkanları düzenli olarak takip etmek
* müzik film vesaire gibi eğlencelerden geri kalmamak
* eksik olduğumu düşündüğüm şeyleri öğrenmek istiyorum

eh biraz fazla şeyi istiyorum galiba senin dediğin gibi
hiç bir şey için geç değildir canım bunu farkettiğin halde harekete geçmemek geç sayılır.senin annen yokmuş çok üzüldüm.ben hem anne hem baba varken yalnız kaldım.hiç bir şey bilmezken her şeyi kendim öğrendim.çok sendeledim ama asla yılmadım gerçekten istersen ve çekim yasasını iyi kullanırsan her şey mümkün.güneş gönlüne doğsun her günün muhteşem geçsin iyi ki varsın sevgilerimle
Alt 11-03-2010, 11:44 AM   #8 (permalink)

Bengusuya katılıyorum tatlım çok güzel söylemiş.
Alt 11-03-2010, 12:01 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hep babandan bahsetmenden dolayı annenin yaşamadığını farketmiştim soracaktım ama çekindim. Bende babamı kaybettim, ama bir kadının tek başına yaşamasıyla bir erkeğinki sanırım aynı olmuyor. Malesef sen anne görevini üstlenmişsin. Bu sorumluluk senin değil. Senin kendi hayatın var babanın kendi hayatı var. Kardeşinde var sanırım. Umarım senden küçük değildir çünkü birde onun sorumluluğunu alırsan ben sana söyleyim bu hep böyle devam eder gibime geliyor. Ben bunları neden söylüyorum, çünkü bunları gittiğim yaşam okulu seminerinden ve Şanalın kitaplarından programlarından öğrendim. Telefon edenlerde senin gibi durumu olanlar vardı ve oda böyle yorum yapıyordu bende sana aklımda kalanlara dayanarak birşeyler söylüyorum ama tabiki hayat senin. Objektif olarak uzaktan bakınca geleceğinden haklı olarak endişe duyuyor olabilirsin. Baban sorumlulukları senin üstüne yıkmış bu hiç iyi değil. Sen biran önce mezun ol. İş bul hatta şimdi öğrenciyken iş bul. Kendini kurtar ve evizede haftada bir gün temizliğe ve ütüye gelecek birini ayarla. Bunları çekim yasasıyla kesin yaparsın,otur karar ver ve bu genç yaşında kendi hayatını çöpe atma. İlerde herkesin bir ailesi var ben evlenip yuva kurmadım bu evde babamla yaşıyorum diye mutsuz olursun. Bizim çevremizde annemin kuzeni 43 yaşında gencecik bayan hayatını babasına adadı, şimdi çok pişman. O senin baban tabiki her zaman yanında olacaksın ama kendinide düşünmelisin bu bencillik değil, sadece üstünde olmaması gereken bir yük var onu üstünden atmalısın, yoksa bu kuantuma göre belin bükülür sırtında yükler artar, yada ilgiyi sen verdiğin için ve alamadığın için açığı kapatmak için ağız yoluyla gidermeye çalışırsın yani bolca yersin! Başlangıçta birazcık bencül düşün çünkü yeterince bu zamana kadar aşırı düşünceli olmuşsun ama çevrene, kendini unutmuş görünüyorsun. Gerçi bu sitenin sana baya faydası olmuş gibi, birşeylerin farkındasın aslında, ama farkında olman gereken daha önemli olan birşey senin bir an önce kendi ayaklarının üzerinde durup işinin olması ve o evden dışarı çıkman gerek. Evi temizleyecek bir bayanada yardımcı olmuş olursun hem onada ekmek kapısı olursun. Bilmiyorum bu bilgileri söylemeye hakkım yok belki ama ben senin mutluluğu hakettiğini düşünüyorum ve bu yüzdende bunları söyledim. Sende bana uzaktan gördüklerini söylersen sevinirim. Sevgiler
yorumların için teşekkür ederim canım :) öncelikle başın sağolsun..
evet canım kardeşim var ama benden büyük ve evli...yani aynı evde yaşamıyoruz...anlayacağın evde bi babam bi de ben varım..ablamların evi de bizden uzakta ve çalışıyor kendisi...
aslında evi bakmak evi güzelleştirmeye geliştirmeye çalışmaktan zevk duyuyorum bana eğlence oluyor ancak bu değişiklikleri babamın sınırları çerçevesinde yapabilmek ve aynı zamanda yaptıklarımın ve sorumlusu (ve bazen aksilik çıkarsa da suçlanacak ilk kişi) olmak durumu çok yorduğu için herşeyi detaylı düşünmek yoruyor...çünkü babam en ufak aksilikte beni suçlayan birisi...kendisi emekli ve elinden hiçbir iş gelmiyor..sadece alışverişlerde bana yardımı oluyor...

daha önce zaten bir işte çalışıyordum ama kişisel problemlerim ve kendime güvensizliğim yüzünden çok kötü bir iş tecrübesiydi...açıkcası evde oturmayı yeğliyorum şimdilik...zaten işe girmemi babam da istemiyor..bazen rüyamda bile kendimi işyerinde çalışırken gördüğümde baya kabus görmüş gibi kendimi kötü hissediyorum...annem yaşarken çalışıyordum ama evde babam tek kalınca işten ayrılmak zorunda kaldım..çünkü akşam eve yorgun gelip onunla ilgilenemiyecek durumda olmamdan hoşnut değildi...ve kendisi evdeyken benim iş bahanesiyle dışarılarda gezip eğlendiğimi bile kafasında kuruyordu...kendisi özel sektörde çalışmama şiddetle karşı çıkıyor...ben de devlet memuru olmak istemiyorum...böylece evi işyerim gibi görmeye başladım...evde birşeyler üretip birilerine el emeklerimi satayım dedim onu da istemedi...

ders çalışıp mezun olmak için de kafanın boş olması lazım canım..evde yüzlerce sorun ve detayla uğraşırken ders çalışamıyorum ki mezun olsam...o iş biraz şans eseri...neyseki sınavlar test olarak yapılıyor bazen şans eseri geçtiğim dersler oluyor Allahtan...temizlik için eve kadın getirtsem bu devirde kimseye güvenip de evimi emanet edemem gözüm arkada kalır..hem babam da böyle birşeyi istemiyor...

kişisel eksiklilerimi tamamladığımı düşünmeden evlilik yapma veya işe girmeyi düşünmüyorum canım...şu an evimin standartlarını yükseltme çabası içindeyim...babamın evdeki bazı kalıplarını kırmaya çalışıyorum...mesela eski aşyaları atamama bağlı kalma gibi....bu biraz çözüldü...bazı çalışmalarım sayesinde koşu bandı ve yeni fırın gibi yenilikler yapıldı evde...kendisi böyle malların satış ve montaj garanti gibi prosedür aşamalarından bile bihaber...ben böyle bi adamı evde tek başına nasıl bırakayım ? ben işte çalışırken veya evliyken ne gibi hatalara düştüğünü nasıl görüp de düzelteyim...resmen çocuk gibi yani....bütün gün balkonda oturur çayını sigarasını içer bilmecesini çözer...ve aklına geldikçe bana görevler yağdırır..hatırlatma notları söyler falan...2-3 gün ablamlara yatılıya kalmaya gittiğimde bile çırpılıyor çok kötü oluyor...sesi bile değişiyor..yatılıdan döndüğümde beni elinde yanında tutabilmek için bana normalinde almadığı hediyeler alıyor döndüğümde de...yani durum biraz arapsaçı....babam eskiden aşırı otoriterr kısıtlayıcı ve baskıcı birisiydi..şimdi ise süt dökmüş kedi gibi...emekli olunca çok değişti...eskiden ondan Allahtan korktuğum gibi korkardım..ama şimdi aciz bir çocuktan farkı yok....dışarıdaki hayatın da öyle hayal ettiğim gibi olmadığını bildiğim için işte çalışmak çevre edinmek falan da şu an için çok cazip gelmiyor....ben değişimi içten dışa yapmaya çalışıyorum...iç durumları düzeltmeden çevreye açılıp işe girip yuva kurma gibi şeyleri asla yapamam...beni yine kötü bir iş tecrübesi....kötü bir evlilik bekler...

Alt 11-03-2010, 12:13 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

temel hayatımı düzeltmeden iş veya evlilik gibi girişimlerde bulunamam yani..daha evvel işte çalıştım ve ağzımın payını aldım...bunlar bana olsa olsa daha fazla yük getirecek..en basitinden işe giyeceğim kıyafetlerim bile yok...olsa bile kiloluyum ve sağlık durumum pek içaçıcı değil...nitekim işte çalışırken de gün içinde fenalaşıyordum ve kismecikler ilgilenmiyordu...

Bookmarks