Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedeflerimiz ve Biz > Yaşam Koçu Destek

Uyarılar

Yaşam Koçu Destek Değişim Uzmanı Ayşegül Demirel Hedeflerinize Ulaşmanız İçin Destek Oluyor.Bu bölüme açacağınız sorular 48 saat içinde yanıtlanır.

Hayatımı dengelemek ve hiçbirşeyden geri kalmamak istiyorum..

Hedeflerimiz ve Biz ve Yaşam Koçu Destek Hayatımı dengelemek ve hiçbirşeyden geri kalmamak istiyorum.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız içten dışa sırayla hedeflerimi sıralamalıyım... o yüzden iş okul evlilik lafları beni korkutuyor açıkcası öncelikle sağlığımı düzeltmeliyim...bunun için de zaten diyet ve spor yapıyorum... sağlığım yerine gelince ve güzel bir fiziğe kavuşunca da kendime yakışan kıyafetler satın alıp gardrobumu yenilemek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yaşam Koçu Destek telkin cd indir izle İstanbul Yaşam Koçu Destek nerededir kimdir Yaşam Koçu Destek çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yaşam Koçu Destek hipnoz Yaşam Koçu Destek olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yaşam Koçu Destek hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yaşam Koçu Destek kuantum düşünce kitap haberi

Hayatımı dengelemek ve hiçbirşeyden geri kalmamak istiyorum..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-03-2010, 12:23 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Hayatımı dengelemek ve hiçbirşeyden geri kalmamak istiyorum..

içten dışa sırayla hedeflerimi sıralamalıyım...
o yüzden iş okul evlilik lafları beni korkutuyor açıkcası

öncelikle sağlığımı düzeltmeliyim...bunun için de zaten diyet ve spor yapıyorum...

sağlığım yerine gelince ve güzel bir fiziğe kavuşunca da kendime yakışan kıyafetler satın alıp gardrobumu yenilemek istiyorum...

ve bu arada hayatımın rutinine kendime faydalı olan şeyleri katıp yerleştirmeye çalışıyorum...spor da onlardan birisiydi zaten...
ve eksik yönlerimi geliştirmek tabi ki..

o arada mezun da olursam iyi olur tabi...

ondan sonra ne yapılacağı düşünülebilir..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-03-2010, 01:05 PM   #12 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Haklısın tabiki içten dışa gelişmek doğru bir karar olmuş. Bende kötü bir iş deneyiminden sonra iş hayatından soğumuştum, 9 ay dinlendikten sonra ki o arada işde aradım ve inanıyordum rahat edeceğim bir iş ortamım olacak ve seveceğim birde erken eve dönebileceğim diye. Secret yani çekim yasası yaptım imgeledim ve inanılmaz bir fırsat abimin kapısını çaldı oda bana iş teklif etti:) sonunda kendi işimde çalışıyorum. Aylar öncesinde bankada çalışırken imgelemiştim 1 ay sonrada öyle şeyler olduki istifa etmek zorunda kalmıştım ama iyide olmuştu. Resmen kafayı yedirtmişlerdi. Özel çok zor ama öyle iş alanları varki burada çalışanların birçoğu eminim özelde de çalışsalara memnunlar hayatlarından. Sevdiğin işi yapman önemli bunu herkes söyler ama öyle. Bankadayken kendi kendime dedim ben bu işten ayrılacağım abimlerle çalışacağım dedim. Aynen bu böyle olsun diye bir cümle sarfettikten sonra çok güçlü bir şekilde bunun olacağına inandım ve unuttum. 9 ay sonra oldu ama oldu. Zaten o 9 aylık boşluğuda dilemiştim oda çekim yasası. Dinlenmiş ve kendimi tanımış olmuştum. Ben eminim sen o dediğin tüm zorlukların üstesinden geleceksin. Seninde başın sağolsun bu arada. İçten dışa en kısa zamanda dileklerinin gerçekleşeceğini biliyor ve inanıyorum buna sevgiler. İyiki varsın;)
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2010, 07:18 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hep babandan bahsetmenden dolayı annenin yaşamadığını farketmiştim soracaktım ama çekindim. Bende babamı kaybettim, ama bir kadının tek başına yaşamasıyla bir erkeğinki sanırım aynı olmuyor. Malesef sen anne görevini üstlenmişsin. Bu sorumluluk senin değil. Senin kendi hayatın var babanın kendi hayatı var. Kardeşinde var sanırım. Umarım senden küçük değildir çünkü birde onun sorumluluğunu alırsan ben sana söyleyim bu hep böyle devam eder gibime geliyor. Ben bunları neden söylüyorum, çünkü bunları gittiğim yaşam okulu seminerinden ve Şanalın kitaplarından programlarından öğrendim. Telefon edenlerde senin gibi durumu olanlar vardı ve oda böyle yorum yapıyordu bende sana aklımda kalanlara dayanarak birşeyler söylüyorum ama tabiki hayat senin. Objektif olarak uzaktan bakınca geleceğinden haklı olarak endişe duyuyor olabilirsin. Baban sorumlulukları senin üstüne yıkmış bu hiç iyi değil. Sen biran önce mezun ol. İş bul hatta şimdi öğrenciyken iş bul. Kendini kurtar ve evizede haftada bir gün temizliğe ve ütüye gelecek birini ayarla. Bunları çekim yasasıyla kesin yaparsın,otur karar ver ve bu genç yaşında kendi hayatını çöpe atma. İlerde herkesin bir ailesi var ben evlenip yuva kurmadım bu evde babamla yaşıyorum diye mutsuz olursun. Bizim çevremizde annemin kuzeni 43 yaşında gencecik bayan hayatını babasına adadı, şimdi çok pişman. O senin baban tabiki her zaman yanında olacaksın ama kendinide düşünmelisin bu bencillik değil, sadece üstünde olmaması gereken bir yük var onu üstünden atmalısın, yoksa bu kuantuma göre belin bükülür sırtında yükler artar, yada ilgiyi sen verdiğin için ve alamadığın için açığı kapatmak için ağız yoluyla gidermeye çalışırsın yani bolca yersin! Başlangıçta birazcık bencül düşün çünkü yeterince bu zamana kadar aşırı düşünceli olmuşsun ama çevrene, kendini unutmuş görünüyorsun. Gerçi bu sitenin sana baya faydası olmuş gibi, birşeylerin farkındasın aslında, ama farkında olman gereken daha önemli olan birşey senin bir an önce kendi ayaklarının üzerinde durup işinin olması ve o evden dışarı çıkman gerek. Evi temizleyecek bir bayanada yardımcı olmuş olursun hem onada ekmek kapısı olursun. Bilmiyorum bu bilgileri söylemeye hakkım yok belki ama ben senin mutluluğu hakettiğini düşünüyorum ve bu yüzdende bunları söyledim. Sende bana uzaktan gördüklerini söylersen sevinirim. Sevgiler
Imported Angel annenin hayatta olmadığını şimdi öğrendim.Çok şaşırdım ve inan çok da üzüldüm.Ama hepimiz bir gün anne babamızı yitireceğiz.ve hepimiz ölümü yaşayacağız kötü de olsa bu bir teselli bizler için.Ben ölümden sonra da bizi güzel şeylerin beklediğine inananlardanım ve sevdiklerimize orada kavuşacağımıza da.

Sen gerçekten çok güçlü bir insansın ve diğer arkadaşlarım gibi sana çok inanıyor ve seni çok seviyorum.Ayrıca Hayallerim Gerçekleşiyor arkadaşım ne kadar içten ve sevgi dolu tavsiyelerde bulunmuşsun.Çok hoşuma gitti yazdıkların.
iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2010, 05:01 PM   #14 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Post Cevap: Hayatımı dengelemek ve hiçbirşeyden geri kalmamak istiyorum..

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim şu anki hedefim hayatın her alanında dengeyi sağlayabilmek ve hayatın hiçbir yanını zayıf ve eksik bırakmamak..herşeye yetişebilmek ve hiçbir alandan geri kalmamak... 1-2 alana gereğinden fazla yüklenip diğerlerini ihmal etmemek..hatta unutmamak...

ama bazen hayata dair olan her başlığı her alanın varlığını hatırlamakta zorluk çekiyorum...bir insanın yaşamındaki alanlarını ve yönlerini bana liste halinde hatırlatırsanız çok memnun olacağım...kontrol listesi olarak kullanmayı düşünüyorum da....bir alana veya bir konuya haddinden fazla takılıp diğer şeyleri ihmal etme huyum var malesef...o yüzden böle birşey çok işime yarayacak...mesela günlük zorunlu işlere takılmaktan ötürü eğlenceyi ihmal etmek gibi......şöyle anahatlarıyla bir liste rica edicem...

Selamlar Angel,
başlıca yaşam alanlarımızı aşağıda sıralıyorum, bu alanlardaki menuniyetlerini ve olmasını istediğin memnuniyet derecesini yüzde olarak belirlersen ve hangi alanlarda adım atmak istediğini belirlersen o alanlara ağırlık verir ve dengeyi sağlarsın.

Kişisel alan, Finans, İş, Kariyer, Sağlık, İlişkiler, Sosyal, Eğitim, Spor, Seyahat, Hayaller, Diğer.

Sevgiler Mert.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2010, 12:00 AM   #15 (permalink)
Teğmen

bkysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 388
67 Mesajinıza toplam 166 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bkysn will become famous soon enoughbkysn will become famous soon enough

Imported Angel ne kadar güzel bir cümlen var. Merhaba umarım günün güzel geçiyordur. Teşekkürler.
bkysn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil