Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Yaşam Koçluğu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/yasam-koclugu/)
-   -   Şimdi de yaşamak - Zihin kontrolü . (http://www.hayatimdegisti.com/forum/yasam-koclugu/329267-simdi-de-yasamak-zihin-kontrolu.html)

bayşegül 25-12-2009 09:13 AM

Cevap: Şimdi de yaşamak - Zihin kontrolü .

Mert bey öncelikle çok teşekkür ederim bu güzel bilgiler için
anı yaşamak gerçekten çok güzel zaman zaman kaymalar olsada
bunun bilincinde olmamız bile güzel

Simka arkadaşımızın dediği gibi
evet Ho'oponopono çok güzel bir arınma yöntemi..
ben çok seviyorum
sürekli dilimde bu dört cümle
seni çok seviyorum
özür diliyorum
lütfen affet
teşekkür ederim..

Merto 25-12-2009 12:26 PM

Alıntı:

KURDELE Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 575268)
ya hep geçmişteyim ya gelecekte şimdi şu an nerdeyim,ne yapıyorum çoğu zaman farkında olmadan yaşıyorum geçmişin üzüntüleriyle geleceğin ümitleri artasında sıkıştım kendimi durdurmak istiyorum şimdi şu anda

İçinde bulunduğunuz anda her ne yapıyorsanız tüm dikkatinizi ona vermeniz bunun için bir başlangıç olacaktır. Buda için anlatılan bir söylenceye göre attığı her adıma bile dikkatini verirmiş...

Bu çalışma size zaman içinde her an ne düşünüp ne hissettiğinizi gözleyebilecek bir yeti kazandırır, bunun getirisi ise kendinizin farkına varmak olacaktır.

Bu konuda Eckhart TOLE - Simdinin Gücü kitabını tavsiye edebilirim.

Sevgiler Mert.

bayşegül 25-12-2009 12:35 PM

Mert bey yazılarınızı sürekli takip ediyorum çok teşekkürler her konu da yardımlarınızı esirgemediğiniz için..
yüreğinize sağlık..
ben birşey sormak istiyorum Şimdinin gücü kitabından başka birde
şimdinin gücü kitabının uygulaması diye bir kitap var Eckhart TOLE nin ikisini de mi almak gerekiyor

Merto 25-12-2009 12:44 PM

şimdinin gücü

Alıntı:

bayşegül Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 575888)
Mert bey yazılarınızı sürekli takip ediyorum çok teşekkürler her konu da yardımlarınızı esirgemediğiniz için..
yüreğinize sağlık..
ben birşey sormak istiyorum Şimdinin gücü kitabından başka birde
şimdinin gücü kitabının uygulaması diye bir kitap var Eckhart TOLE nin ikisini de mi almak gerekiyor

Öncelikle teşekkür ederim nazik geri dönüşünüz için, umarım faydam oluyordur.

Sorunuza gelince "Şimdinin gücü uygulama kitabı" sonradan kitabın özeti şeklinde çıkarılmıştır.

Konunun özeti ve pratik olarak hayatımıza nasıl uygulayacağımıza yönelik bölümlerini içerir... Öncelikle bu uygulama kitabı adındakini alıp eğer daha fazlasını isterseniz Şimdinin gücü kitabını alabilirsiniz. Özde ikiside aynıdır, uygulama kitabı daha ince ve kolay okunur bir şekilde tasarlanmış .

Ayrıca yine aynı yazarın "Dinginliğin gücü adında ince bir çalışması var, meraklısına şiddetle tavsiye edilecek bir başucu kitabıdır, bilgi içermez....

Sevgiler MERT.

bayşegül 25-12-2009 12:58 PM

Mert bey bende öncelikle çok teşekkür ediyorum ilginiz için
çok ama çok faydanız oluyor tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum...

beni yine çok aydınlattınız
''Dinginliğin gücü '' görmüştüm kitapçıda ama alıp almamakta kararsız kaldığım bir kitap olmuştu..
sordugum iyi olmuş bonusuyla geri geldi...
herşey gönlünüzce olsun sizinde yardım edenleriniz çok olsun...

nevin aydoğmuş 25-12-2009 01:11 PM

anda kalmak benimde uzun süredir yapmaya çalıştiğim ama bazı nedenlerle yapamadığım bir durum yinede yapmaya çalışıyorum şimdinin gücü kitabını okudum evet güzel yargılamamk çok zor zihin sürekli yargılıyor iyi kötü güzel çirkin hiç durmuyor yol diken dolu zahmetsiz yol yok herkese yolunda başarılar sevgiler

nahice 25-12-2009 03:59 PM

Mert Bey yazdıklarınızın tamamını şimdi okudum,gerçekten yol gösterici, muhteşem bilgiler vermişsiniz,teşekkür ederim. An'da kalabilmek benim için çok zor oluyor. En dikkat gerektiren ortamda bile inanılmaz dağılıp, aynı anda iki ayrı şeyi yaşamaya çalışan hatta inat eden bir tarafım var,onu bende çözemiyorum. Ama kendi kendime telkinde bulunup dikkatini buraya ver, an'ı yakala gibi cümleleri içimden geçiriyorum.Evet faydası oluyor, o AN'ı günün içinde olmayı ama bunu sürekli hale getirmek istiyorum.Kitap önerilerinizi dinleyerek mutlaka okuyacağım. Ama bir yanım dikkati toplarken öbür yanım hayal adasında geziyor
tekrar teşekkürler...actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:10 AM.