Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Yaşam Koçluğu

Uyarılar

Yaşam Koçluğu yaşam koçluğu eğitim, yaşam koçluğu nedir, yaşam koçluğu, yaşam koçluk, yaşam koçluğu kitap, yaşam koçluğu eğitimi, yaşam koçluğu eğitimleri, yaşam koçları, yaşam koçluğu seminerleri, nlp yaşam koçluğu,

NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORMUSUN?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Yaşam Koçluğu NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORMUSUN? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ne istediğini biliyor musun? Yoksa bildiğin, neler istemediğin mi? Yaşlanmak istemiyorum, yorulmak istemiyorum, masa başında çalışmak istemiyorum, trafikte sürünmek istemiyorum. Bildiklerim de var. Çok para kazanmak istiyorum, büyük bir şirkette çalışmak istiyorum, beğenilmek istiyorum, yükselmek istiyorum. Merak ettiğim ülkeleri gezmek, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yaşam Koçluğu telkin cd indir izle İstanbul Yaşam Koçluğu nerededir kimdir Yaşam Koçluğu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yaşam Koçluğu hipnoz Yaşam Koçluğu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yaşam Koçluğu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yaşam Koçluğu kuantum düşünce kitap haberi

NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORMUSUN?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-04-2009, 12:31 PM   #1 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Question NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORMUSUN?

Ne istediğini biliyor musun? Yoksa bildiğin, neler istemediğin mi? Yaşlanmak istemiyorum, yorulmak istemiyorum, masa başında çalışmak istemiyorum, trafikte sürünmek istemiyorum. Bildiklerim de var.

Çok para kazanmak istiyorum, büyük bir şirkette çalışmak istiyorum, beğenilmek istiyorum, yükselmek istiyorum.
Merak ettiğim ülkeleri gezmek, yeni insanlar tanımak istiyorum.
… / …
Ben aslında ne istediğimi bilmiyorum.
Neleri sevdiğimi, neleri “en” çok sevdiğimi bilmiyorum. Neden mutsuzum bilmiyorum. Neden memnun değilim kendimden ve hayatımdan, bilmiyorum.
Şimdi ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
Karnım acıktı, ne yemeliyim bilmiyorum.
Ben kimim bilmiyorum.
… / …
En son ne zaman bir seçim yaptın kendin için?
Nereye gidelim? Fark etmez!
Hangi filmi seyredelim? Fark etmez!
Kaçta buluşalım? Benim için fark etmez!
Çay mı, kahve mi? Bilmem ki? Sen seç!
Teşekkür ederim. Değmez.
Ne bu? Neden fark etmiyor? Kimin yaşamı bu?
Nereye gidelim? Bugün hava çok güzel, açık havada oturacağımız bir yerlere gidelim!
Hangi filmi seyredelim? Atıf Yılmaz’ın son filmini tercih ederim.
Kaçta buluşalım? Benim için saat 11 uygun, saat 16’da evde olmalıyım. Ne dersin?
Çay mı, kahve mi? Hııımm… Demli bir çay, bir parça limon ile.
Teşekkür ederim. Rica ederim, benim için bir keyifti.
Peki ya bu?
Aradaki 7 farkı bulun, hayatınızı değiştirecek ödülü kazanın.

Bir “an” ayırın kendinize
Yaşadığınız her saatin bir dakikasını kendinize ayırın, kendinizi dinleyin, takdir edin ve sevin. Duygularınızı harekete geçirin, sizi etkileyen her şeyi keşfedin ve peşine düşün. Eylemi başlatacak şey yaşadığınız duygunun ta kendisi, sahip çıkın.
Bugün neredesiniz ve ne yapıyorsunuz?

Hangi duygularınız ve seçimleriniz bunu sağladı.
İsteklerinizi gerçekleştirmek için, bu istekleri ortaya çıkaran duygularınızı keşfedin. Akıl + duygu işbirliği ile seçimlerinizi yapın.
Daha iyiyi hedefliyorsan, daha iyi olmalısın.
Hayatımızı biçimlendiren düşünce tarzımızdır.
Düşüncelerin ne ise, hayatın da odur. Hayatını değiştirmek istiyorsan, düşüncelerini değiştir.

Ne istediğine karar ver.
Ne istiyorsun?
Nasıl ulaşacaksın?
Neden buradayım?
Zamanımı nasıl kullanmak istiyorum?
Hayattan ne bekliyorum?
Ne yapmak istiyorum?
Sahip olduğum kaynaklar neler?
Seçimlerim neler?
Kişilik ve davranış modelim?
Beceri ve yeteneklerim?
Bilgilenme ve öğrenme yolum?
Değerlerim neler?
İlgi alanlarım?
Beklentilerim?
Hedeflerim?

Beni “ne / niçin / nerede / nasıl / ne zaman ve kim” mutlu eder?

“Yeterince nedeniniz varsa, her şeyi yapabilirsiniz.”
Jim Rohn

Sevgiler MERT.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2009, 10:54 AM   #2 (permalink)
Teğmen

KURDELE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 46
95 Mesajinıza toplam 665 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KURDELE is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORMUSUN?

uzun süredir terapi alıyorum ama bu site kadar faydalı olmadı bana sanki gözlerimin önündeki perde kalkıyor garip bir his.İyiki varsınız
KURDELE isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2009, 11:48 AM   #3 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Artık ne istediğine karar verme zamanı o halde ha sevgili kurdele.

Gerçekten ne istiyorsun?
Nasıl bir hayat oluşturmaya gönüllüsün?

Alt 23-12-2009, 12:00 PM   #4 (permalink)
Teğmen

95 Mesajinıza toplam 665 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Fazlalıklardan kurtulup ,sadeliği,saflığı hissetmek istiyorum.Hayatımda birçok insanın olmak istediği yerdeyim , çok şükür istenilen şeylerede sahibim daha fazlasına ihtiyacım yok tek istediğim ruhsal dinginliğe ulaşmak
Alt 23-12-2009, 12:55 PM   #5 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Alıntı:
KURDELE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fazlalıklardan kurtulup ,sadeliği,saflığı hissetmek istiyorum.Hayatımda birçok insanın olmak istediği yerdeyim , çok şükür istenilen şeylerede sahibim daha fazlasına ihtiyacım yok tek istediğim ruhsal dinginliğe ulaşmak
Ruhsal dinginliği arzulamak artık hayatı kendi bakış açısıyla yaşamak isteyen kişilerin arzusu olarak ortaya çıkar.

Fazlalık olarak nitelediklerin nelerdir?

Neleri kabullenerek yada uzaklaşarak kendinle barışık yaşamak niyetindesin?

Sade bir yaşam senin için ne anlama geliyor, tanımlarmısın, nasıl olmalı?

İçindeki saflığı yakalamak ve yeniden fazlasıyla kullanabilir olmak için neler yapmaya gönüllüsün?

Sevgiler MERT.

Alt 23-12-2009, 01:18 PM   #6 (permalink)
Teğmen

fazlalık olarak nitelendirdiklerim günlük hayatın süregelen rutinlerinde beni hayatın özünü yaşamaktan alıkoyup , gereksiz detayların beni boğması ki zaten bunlar aynı zamanda hayat da uzaklaşmak istediğim şeyleri oluşturuyor, geriyede özlemini kurduğum sade yaşam kalıyor.
ve bunun içinde herşeyi yapmaya hazırım
Alt 23-12-2009, 02:09 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 4,279
243 Mesajinıza toplam 1,555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the roughderya hanim is a jewel in the rough

Mert bey daha oncede dedigim gibi hadef belirleyemiyorum.Aradaki 7 farki bulun demissiniz .Siteye uyue oldugum ertesi gun ,Degisimi ve farkindaligi yasadim.Artik kimseye farketmez demiyorum.Peki su an ben andayim.Neden halen neden hoslandigimi bulamiyorum ,meslek bazinda.Zaten hangi meslekte mutlu olacagima emin oldugum zaman ,kucuk baslangiclar yapmaya karar verdim.Oncelik simdilik cocuklarin bakimi ve egitimi
derya hanim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2009, 02:26 PM   #8 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Alıntı:
derya hanim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Mert bey daha oncede dedigim gibi hadef belirleyemiyorum.Aradaki 7 farki bulun demissiniz .Siteye uyue oldugum ertesi gun ,Degisimi ve farkindaligi yasadim.Artik kimseye farketmez demiyorum.Peki su an ben andayim.Neden halen neden hoslandigimi bulamiyorum ,meslek bazinda.Zaten hangi meslekte mutlu olacagima emin oldugum zaman ,kucuk baslangiclar yapmaya karar verdim.Oncelik simdilik cocuklarin bakimi ve egitimi
Selamlar derya hanım,
Aradaki 7 fark konunun isteklerinizi bilin ve onlar uğruna seçimler yapın bölümüne ait.

Kimseye farketmez demediğiniz için anda kalıyor olduğunuzu size düşündüren nedir?

Seçimlerinizi yapmaya başlamışsınız bu güzel, ama hangi meslekte mutlu ve başarılı olacağınızla ilgili neler yapıyorsunuz anlatmamışsınız.

Diğer başlık altında size sorduğum sorularla çalıştınızmı örneğin, yada başka neler yapıyorsunuz.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tiyorum-7.html
Hayat size eylemleriniz kadar geri döner.

Mert.

Alt 23-12-2009, 02:27 PM   #9 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Alıntı:
KURDELE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
fazlalık olarak nitelendirdiklerim günlük hayatın süregelen rutinlerinde beni hayatın özünü yaşamaktan alıkoyup , gereksiz detayların beni boğması ki zaten bunlar aynı zamanda hayat da uzaklaşmak istediğim şeyleri oluşturuyor, geriyede özlemini kurduğum sade yaşam kalıyor.
ve bunun içinde herşeyi yapmaya hazırım

Sadelik ve denge konularında çalışmalar yapmanız sizi aradığınız sonuçlara götürecektir.

Alt 23-12-2009, 02:31 PM   #10 (permalink)
Teğmen

bunu nasıl yapabileceğimi bilmiyorum sorun o

Bookmarks

Etiketler
hedefler, kocluk, ne istiyorum