Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Yaratıcı Yazarlar Edebiyat Tarih Felsefe Klubü > Yaratıcı Yazarlar Klubü

Uyarılar

Paylaşmak İstediğim Aforizmalar...

Yaratıcı Yazarlar Edebiyat Tarih Felsefe Klubü ve Yaratıcı Yazarlar Klubü Paylaşmak İstediğim Aforizmalar... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba herkese :) Arkadaşlar ben dünya genelinde ki Liderlerin(her alanda),düşünce adamlarının,yani kitlelere hitab etmiş inanların düşünce sistemlerine ve sözlerine çok meraklıyımdır...Çünkü bende şans ve tesadüflere inanmayanlardanım o yüzden eğer yüksek mevlalara ulaşmak istiyorsak ulaşmak istediğimiz noktada ki insanların düşünceleri de ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Yaratıcı Yazarlar Klubü telkin cd indir izle İstanbul Yaratıcı Yazarlar Klubü nerededir kimdir Yaratıcı Yazarlar Klubü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Yaratıcı Yazarlar Klubü hipnoz Yaratıcı Yazarlar Klubü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Yaratıcı Yazarlar Klubü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Yaratıcı Yazarlar Klubü kuantum düşünce kitap haberi

Paylaşmak İstediğim Aforizmalar...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-01-2009, 12:31 AM   #1 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Paylaşmak İstediğim Aforizmalar...

Merhaba herkese :)
Arkadaşlar ben dünya genelinde ki Liderlerin(her alanda),düşünce adamlarının,yani kitlelere hitab etmiş inanların düşünce sistemlerine ve sözlerine çok meraklıyımdır...Çünkü bende şans ve tesadüflere inanmayanlardanım o yüzden eğer yüksek mevlalara ulaşmak istiyorsak ulaşmak istediğimiz noktada ki insanların düşünceleri de bizim için çok önemli olmalı değil mi? :) Şahsen benim için öyle ve okuduğum kitaplaradan,internette karşıma çıkan makalelerden,biyografilerden vs. beğendiğim ve beni etkileyen bilgisayarıma kaydetmiş olduğum ve kendimi güçsüz hissettiğimde okuyup sanki doping almış gibi hissettiren 100lerce aforizmayı yavaş yavaş sizlerede sunuyorum belki ilgisini çekebilir birilerinin(aklıma estikçe yazacağım)...Ve lütfen sizlerde paylaşın ki hepimize ilham kaynağı olsun :) mesela ben şöyle arşivime bir bakıp 10 tanesini yazayım size...
1-Siz Kafanızı Büyük Hayallerle Doldurmaya Bakın,Kafanız Sonradan Cebinizi Parayla Dolduracaktır - Benjamin Franklin
2-Hoşnutsuzluk, bir insanın ya da ulusun ilerlemesi için attığı ilk adımdır. Oscar Wilde
3-Güneşi Gözden Kaçırdım Diye Ağlarsanız Yıldızları da Kaçırırsınız -
4-Bilgi bir ışık gibidir. Onu kullanırsanız daha parlak olur, kullanmazsanız söner -Alexander Everett
5-Gençken bilgi ağacını dikelim ki, yaşlandığımız zaman gölgesinde barınacak bir yerimiz olsun.
6-Türkler öldürülebilir, fakat yenilgiye uğratılamazlar. NAPELEON
7-Kimseye hiçbir şey öğretemem, sadece onların düşünmelerini sağlayabilirim.Thomas Jefferson
8-Her ne zaman ki sevginin gücü, güçlülük sevgisini alt ettiğinde işte o zaman dünya barışı tanıyacaktır. (Sri Chinmoy Ghose)
9-Bir insanı bulunduğu mevkiyle değil, göz koyduğu mevkiyle ölçmek gerekir. ''tolstoy"
10-Yaşlılarlar herşeye inanırlar.. Orta yaşlılar herşeyden kuşkulanırlar...Gençler de herşeyi bilirler."O. wilde

Çok var çok...umarım beğenmişsinizdir

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2009, 01:48 AM   #2 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

İmzamda bulunan Emerson'un sevdiğim bir sözü;

Hayatta en büyük isteğim,kendime yapabileceğimin en iyisini yaptıran olmaktır.

İnsan kendisiyle yarışırsa başarının da önünü açmış olur..Başkaları ile yarışmak bazen hırs, üzüntüye sebep olabiliyor..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2009, 01:12 PM   #3 (permalink)
CeM
Çevirmen

421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Tanrının düşündüklerini bilmek istiyorum. Geri kalanlar sadece detaylar -Einstein
İnsan aklın sınırlarını zorlamadıkça hiçbir şeye erişemez.
ALBERT EINSTEIN

Alt 20-01-2009, 03:48 PM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

olağanüstü liderler çalışanlarının özsaygısını yükseltemke için her şeyi yaparlar... insanların kendilerine inandıklarında neleri yapabileceklerine şaşarsınız ..
sam valton..

kendine güven.. o zaman nasıl yaşayacağını da bilirsin..
goethe

iyi inşaa ettiğimiz şeyler daha sonra bizi inşaa eder..
jim rohn..

sevgiler..
Alt 20-01-2009, 05:51 PM   #5 (permalink)
CeM
Çevirmen

Ortaya Atılan Yeni Bir Fikirde Saçmalık Sözkonusu Değise O fikirde Hayat Yok Demektir - Einstein...

Objektif olabilmek:
Oscar Wilde(irlandalı ünlü bir yazar)senaryosunu yazmış olduğu bir tiyatro oyununun galasındadır...Oyun bitmiştir Wilde kuliste sigara içmektedir...Sehirciler arasında çok önemli isimler vardır,oyun bittikten sonra Wilde alkışlanarak defalarca sahneye çağırılmıştır...Wilde ilk önce sigara içtiğini belirterek çıkmak istemediğini söylemiş...yaklaşık yarım saat geçmiş ve alkışlar sürmektedir...En sonunda Oscar Wilde elinde sigarası ile sahneye çıkmıştır ve bir nefes çekmiştir.Sehirciler bu durumdan rahatsız olmuştur Wilde da onlara şöyle demiştir : Sahnede sigara ile karşınızda olduğum için size saygısızlık yaptığımı düşündüğünüzü biliyorum ama ben sigara içiyorken sizinde beni rahatsız etmeniz büyük bir saygısızlıktı...
(aslında ne kadar tek taraflı baktığımızı belirtmek için bu hikayeyi sizinle paylaşıyorum)

♥ Aşkın gizemi, ölümün gizeminden daha büyüktür. Oscar Wilde

Alt 20-01-2009, 06:19 PM   #6 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

cem, devamını bekliyorum.
teşekkür ederim.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2009, 06:25 PM   #7 (permalink)
CeM
Çevirmen

Rica ederim yeterki isteyin :) beğendiyseniz ne mutlu bana...

Efsane Wimbledon tenis oyuncusu Arthur Ashe AIDS'den ölmekteydi.
Dünyanın her köşesindeki hayranlarından mektuplar yağmaktaydı.
Bunlardan bir tanesi şöyle soruyordu:

"Neden Tanrı böylesine kötü bir hastalık için seni seçti?"

Arthur Ashe buna şu cevabı verdi:

Tüm dünyada.
50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar,
5 milyon tenis oynamayı öğrenir,
500,000 profesyonel tenisi öğrenir,
50,000 yarışmalara girer,
5,000 büyük turnuvalara erişir,
50'si Wimbledon'a kadar gelir,
4'ü yarı finale,
2'si finale kalır.

Elimde şampiyonluk kupasını tutarken Tanrı'ya "Neden ben?" diye hiç sormadım. Ve bugün sancı çekerken, Tanrı'ya "Niye ben?" mi demeliyim?
Ama yalnız Tanrı yolumuza devam etmemizi sağlar.
Tanrı'ya asla "Niye ben?" diye sormayın. Ne olacaksa olacak.
O'nun kendine has usulleri vardır.
İnancınızı koruyun yeter.

Yanılgı insanlar içindir; ancak silginiz kaleminizden önce bitiyorsa, fazlaca yanlış yapıyorsunuz demektir. (J. Jenkins)
Yapabileceğin kadar söz ver.Sonra söz verdiğinden fazlasını yap

Alt 22-01-2009, 04:04 AM   #8 (permalink)
CeM
Çevirmen

1-Ağacın tepesine çıkmak istiyorsanız,yıldızlara ulaşmayı deneyin...
2-İyi yada kötü diye birşey yoktur,biz düşüncemizle iyiyi ve kötüyü yaratırız - William Shakspeare
3-Tanrım;
-değiştirebileceklerim için cesaret
-değiştiremiyeceklerim için huzur
ikisi arasındaki farkı anlayabilmem içinde akıl ver. - Japon Atasözü
4-Dostluk para gibidir elde etmesi kolay korunması zor -Samuel Buttler
5-Düşlemek bilmekten daha önemlidir...
6-Aptallar akıllılardan pek bir şeyl öğrenemezler,fakat akıllılar aptallardan o kadar çok şey öğrenirler ki.- Marcus Porcius Cato
7-Bugün hayatımızın geri kalanının ilk günü...
8-Erkekler kadınlarının ilk,kadınlar ise erkeklerinin son aşkı olmak isterler - Thomas Jefferson
9-Para herşeyi yapar diyen insan,para için herşeyi yapan insandır...
10-İmkansız ile imkan dahilinde olan birşeyin arasında ki tek fark kararlılık derecesidir...

Socrates diye ünlü bir düşünür vardır...Sanırım 7 dil bilmekte,o kadar kitap okumuştur,o kadar çok şey öğrenmiştir ki(malesef ben pek hatırlayamadığım için paylaşamıyorum:)) müthiş bir bilgi hazinesine sahip bir insanmış...Ve ne demiştir biliyormusunuz? - Bildiğim bir şey varsa hiçbirşey bilmediğimdir....Aslında hiçbirşey bilmiyorum hayal kurmak herşeydir....

Alt 27-01-2009, 12:52 AM   #9 (permalink)
CeM
Çevirmen

Michael Jordan:Tüm zamanların gelmiş geçmiş en iyi basketbolcusunun lisedeyken iyi oynamadığı ve boyu kısa olduğu gerekçesi ile okul takımına dahi alınmadığını biliyormuydunuz?
Leonel Messi: Efsanevi futbolcu Maradona'nın veliahtı olarak gösterilen ve şu anda dünyanın en iyi 3 futbocusu arasında bulunan Messi'nin anne karnında iken gelişim sorunu yaşadığının ve doktorların yürümesinin dahi çok zor olduğunu söylediğini biliyormuydunuz?
Syvester Stallone: Rocky tiplemesi ile ünlü aktör tam 12 kez davranış bozukluğu gerekçesi ile 12 farklı okuldan uzklaştırma almıştır...

= HİÇBİRŞEY İMKANSIZ DEĞİLDİR...

"Kaçinilmaz felaketler karşısında sızlanmak, gülmek kadar aptalcadır."
Shakespeare
Büyük insanların amaçları vardır, diğerlerinin ise sadece istekleri.W.IRVING
Başkalarını bilen kimse bilgili, kendini bilen kimse akıllıdır

Alt 27-01-2009, 11:01 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 383
33 Mesajinıza toplam 318 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Aidaf has a spectacular aura aboutAidaf has a spectacular aura aboutAidaf has a spectacular aura about

Merhaba..Bu bölüm kesinlikle çok hoş olmuş.Bu sözleri öğrencilerimle paylaşabilirim hatta sınıfa yazıp asabiliriz.okul koridorlarına asmıştık bu ve benzeri aforizmalardan..Çok teşekkürler emeği geçenlere
Aidaf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
aforizmalar..., istedigim, paylasmak

Seçenekler
Stil