Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-01-2009, 05:51 PM   #5 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Ortaya Atılan Yeni Bir Fikirde Saçmalık Sözkonusu Değise O fikirde Hayat Yok Demektir - Einstein...

Objektif olabilmek:
Oscar Wilde(irlandalı ünlü bir yazar)senaryosunu yazmış olduğu bir tiyatro oyununun galasındadır...Oyun bitmiştir Wilde kuliste sigara içmektedir...Sehirciler arasında çok önemli isimler vardır,oyun bittikten sonra Wilde alkışlanarak defalarca sahneye çağırılmıştır...Wilde ilk önce sigara içtiğini belirterek çıkmak istemediğini söylemiş...yaklaşık yarım saat geçmiş ve alkışlar sürmektedir...En sonunda Oscar Wilde elinde sigarası ile sahneye çıkmıştır ve bir nefes çekmiştir.Sehirciler bu durumdan rahatsız olmuştur Wilde da onlara şöyle demiştir : Sahnede sigara ile karşınızda olduğum için size saygısızlık yaptığımı düşündüğünüzü biliyorum ama ben sigara içiyorken sizinde beni rahatsız etmeniz büyük bir saygısızlıktı...
(aslında ne kadar tek taraflı baktığımızı belirtmek için bu hikayeyi sizinle paylaşıyorum)

♥ Aşkın gizemi, ölümün gizeminden daha büyüktür. Oscar Wilde

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla