Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Uykusuzluk (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uykusuzluk/)
-   -   uyumak için ilaç kullanan var mı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uykusuzluk/615983-uyumak-icin-ilac-kullanan-var-mi.html)

ßyKuS 08-06-2013 11:34 AM

Cevap: uyumak için ilaç kullanan var mı?

ben sorunların ne olduğunu saptadım. Işıklı Yol arkadaşımız'da çözüm yollarını :)) Çocukken benim huzurla uyumamı sağlayan bir dua vardı. O da yattım Allah kaldır beni. Nur içine daldır beni. Can bedenden ayrılırken iman ile gönder beni. Diye sonra uyurdum hemen. Işıklı yol seninde uyku problemin var mı

bestem 08-06-2013 12:13 PM

ben geçen sene uyku sorunu yaşadım onun için bitki var herkes kullanabiliyor valeryan kedi otu adı bitkisel bir çay bu bunun kapsülü var ben iğrenç kokusu yüzünden kapsül olarak kullandım harika faydası var uykularım düzene girdi

tavsiye ederim

tabiki alırken sorun bende başka sağlık sorunları yoktu o yüzden rahatça kullandım ama sağlık sorunu varsa danışın derim

Işıklı yol 08-06-2013 12:36 PM

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843051)
ben sorunların ne olduğunu saptadım. Işıklı Yol arkadaşımız'da çözüm yollarını :)) Çocukken benim huzurla uyumamı sağlayan bir dua vardı. O da yattım Allah kaldır beni. Nur içine daldır beni. Can bedenden ayrılırken iman ile gönder beni. Diye sonra uyurdum hemen. Işıklı yol seninde uyku problemin var mı

önceleri vardı. Fakat şimdi yok. Birde ben her akşam sinemaya gider gibi girerim yatağa. Ne rüya görecem acaba?Biran önce uyumalıyım ki rüyalar aleminde yolculuğum başlasın:)
Gezi alanı gibi, bu heyecanla yatarım ve hemen uyurum y789

salvadore_xp 03-07-2021 09:59 AM

Alıntı:

sule_06 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 840240)
iki yıldır kullanıyorum mirtaron çok etkili. ama çok iştah açıyor :(

Remoren kullanmıştım ben aşırı yedirdiği için bıraktım. Sadcee uyku için mi bu ilaç?
Telkin bu konuda derman olabilir mi?

salvadore_xp 03-07-2021 10:01 AM

Alıntı:

Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 843039)
İkinci yöntem ise, dua etmektir. Öncelikle mümkünse boy abdesti yahut normal abdest alır iki rekat namaz kılarsınız. Sonra secdeye kapanır ve sizi yoran, canınızı sıkan ne varsa itiraf edersiniz. İtiraf etmek arkadaşlar müthiş huzur verir. Hz Adem as cennette ilk sürçtüğünde hemen günahını itiraf etmiş ve özür beyanında bulunmuştur. Bu bize günahlarımız yada hatalarımız karşısında tavrımızın ne olması gerektiğini gösterir. Günahınızı hatanızı itiraf ettikten sonra ellerinizi açın ve dileyin. Hatta ağlayın, şükredin anlatın anlatın anlatın bilin ki Onun elinde her şey her imkan. Bizler insanlara derdimizi anlatır dururuz. Oysa demiş ki eskiler" kendi muhtacı geda kime himmet ede" Yani kendisi bir günahkarken yada muhtaçken san ane verecek. Onun elinde ne varki sana yardım etsin. Tabi ki dertleri paylaşmalı ama Allahın dergahından daha güzel bir korunak sığınak yoktur. İşte bundan sonra gider yatarsınız. BUnu olmadı hergün yapın bir müddet sonra zaten şeytan sen bu eylemi yapma diye erkenden seni bayıltır:))) Yeter ki uyusun der yeterki yatsında kötü olsun, mutlu olmasın acı çeksin kurtulmasın ve ben bu zeminde istediğim gibi at koşturabileyin onların gözlerini bağlayım efsunlayım onları kandırayım da yeryüzünde aç perişan kalsınlar. Acı çeksinler canları yansın.

Harika tespitler, elhamdülillah

tarhane 21-01-2022 01:10 PM

Ben bi ara kullanıyordum baktım artık alışmaya başlıyorum bıraktım

Bettilt

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:04 PM.