Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

beynimi boşaltmam lazım

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları beynimi boşaltmam lazım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı sevgili kuzusu kardeşim, başlığı görünce hemen daldım konuya.çünkü aynı dediğinden benim de yapmam lazım.şöyle bi reset düğmesi olsa da tüm kötülükleri silsek diyoruz bazen di mi.ama malesef bu yapıda olmadığımız için beyin boşaltma metodlarını kendimi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

beynimi boşaltmam lazım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-08-2011, 04:34 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 413
128 Mesajinıza toplam 411 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzusu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: beynimi boşaltmam lazım

Alıntı:
nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili kuzusu kardeşim,
başlığı görünce hemen daldım konuya.çünkü aynı dediğinden benim de yapmam lazım.şöyle bi reset düğmesi olsa da tüm kötülükleri silsek diyoruz bazen di mi.ama malesef bu yapıda olmadığımız için beyin boşaltma metodlarını kendimi uygulucaz...
herkesin,hatta dünyanın üzerine gelmesi,bütün olumsuzlukları çekme,öfke,sinir,nefret vb. olumsuz duygular,birikmeler nedeniyle oluşa şeylerdir.tek suçlu beyniniz adlı kitabı okuyunca bunu daha da iyi anladım.stresin,yorgunluğun,üzüntülerin birikmesiyle beynimiz bir süre sonra patlama noktasına geliyorsürekli olumsuz düşünüyor,kendi kendimizi üzüyoruz elimizde olmadan...
ben 1-2 yıla kadar olumsuzlukta bile olumluyu bulabilen biriydim.ama hele şu son zamanlarda öyle alıngan,sinirli,öfkeli,t
abiri caizse cadı biri oldum ki çevrem şaşırıyo bu duruma.tabiki ben de böyle olmak istemiyorum ama birikmeler sonucu beyin de artık kendini olumsuzluk halkasına kaptırıyo.Allah razı olsun ki bu siteden çok şey öğrendim.mesela nefes egzersizleriyle beyin susturma yöntemleri var.onları uygulamaya çalışıyorum.çekirdek telkin ve olumlamalarını 2 haftadır aksatmadan uyguluyorum.daha bir çok şey yapabiliriz...
gerçekten her şey beyinde bitiyor.ama beynimiz bizi değil,biz onu yönetmeliyiz ki mutlu olalım.bunu hep beraber başarıcaz inşallah.sevgiler...
evet ya aynen bana da herkes şaşırıyo sen böle olacak insan degildin diyolar cok sinirliyim ve herşeye muhalefetim resmen şu nefes egzersizlerini bende uygulamaya calısıyorum ama zorlanıyorum biraz sehir dışından döneyim başlıcam tamamen disiplinli bişekilde uygulıcam

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kuzusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2011, 07:00 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Alıntı:
nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili kuzusu kardeşim,
başlığı görünce hemen daldım konuya.çünkü aynı dediğinden benim de yapmam lazım.şöyle bi reset düğmesi olsa da tüm kötülükleri silsek diyoruz bazen di mi.ama malesef bu yapıda olmadığımız için beyin boşaltma metodlarını kendimi uygulucaz...
herkesin,hatta dünyanın üzerine gelmesi,bütün olumsuzlukları çekme,öfke,sinir,nefret vb. olumsuz duygular,birikmeler nedeniyle oluşa şeylerdir.tek suçlu beyniniz adlı kitabı okuyunca bunu daha da iyi anladım.stresin,yorgunluğun,üzüntülerin birikmesiyle beynimiz bir süre sonra patlama noktasına geliyorsürekli olumsuz düşünüyor,kendi kendimizi üzüyoruz elimizde olmadan...
ben 1-2 yıla kadar olumsuzlukta bile olumluyu bulabilen biriydim.ama hele şu son zamanlarda öyle alıngan,sinirli,öfkeli,t
abiri caizse cadı biri oldum ki çevrem şaşırıyo bu duruma.tabiki ben de böyle olmak istemiyorum ama birikmeler sonucu beyin de artık kendini olumsuzluk halkasına kaptırıyo.Allah razı olsun ki bu siteden çok şey öğrendim.mesela nefes egzersizleriyle beyin susturma yöntemleri var.onları uygulamaya çalışıyorum.çekirdek telkin ve olumlamalarını 2 haftadır aksatmadan uyguluyorum.daha bir çok şey yapabiliriz...
gerçekten her şey beyinde bitiyor.ama beynimiz bizi değil,biz onu yönetmeliyiz ki mutlu olalım.bunu hep beraber başarıcaz inşallah.sevgiler...
sen güçlü birisin arada mola vermek için oluyordur olumsuzluklar
aldırma geçeceğine inanıyorsun ya bu en güzeli
DiL_RU_BA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2011, 07:07 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
kuzusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet ya aynen bana da herkes şaşırıyo sen böle olacak insan degildin diyolar cok sinirliyim ve herşeye muhalefetim resmen şu nefes egzersizlerini bende uygulamaya calısıyorum ama zorlanıyorum biraz sehir dışından döneyim başlıcam tamamen disiplinli bişekilde uygulıcam
herşeyin nedeni ve zamanı vardır şu sıralar normal davranmıyorsan bu senin tepki gösterdiğin anlamına geliyor buda çok normal değilmi tepkisiz olsaydık ruhsuz donuk hissiz insalar olurduk. bence sinirlenebiliyorsan hala değer yargıların var demektir ve bu yazıları yazabiliryorsan bişeylerin bilincindesin demektir. e zaten buda kurtulmak için gerekli değilmi. farkında olmak bile olayları gidişatına bırakmak için yeterli olabiliyor bazen. durup kendimize dışardan baktığımızda aslında...... bu boşlukları sen doldur rahatladığını hissedersin inşallah. ve şükret verilen tüm iyi şeylere, hamd et yani razıyım de verilen gelen tüm olumsuzluklara. biz razı olduktan sonra ...benim üstün yeneklerim yok yada çok uygulama bilmem yazılarımla yardımcı olmak isterim umarım işe yarar.
Alt 09-08-2011, 11:21 AM   #14 (permalink)
Teğmen

128 Mesajinıza toplam 411 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
neclaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
herşeyin nedeni ve zamanı vardır şu sıralar normal davranmıyorsan bu senin tepki gösterdiğin anlamına geliyor buda çok normal değilmi tepkisiz olsaydık ruhsuz donuk hissiz insalar olurduk. bence sinirlenebiliyorsan hala değer yargıların var demektir ve bu yazıları yazabiliryorsan bişeylerin bilincindesin demektir. e zaten buda kurtulmak için gerekli değilmi. farkında olmak bile olayları gidişatına bırakmak için yeterli olabiliyor bazen. durup kendimize dışardan baktığımızda aslında...... bu boşlukları sen doldur rahatladığını hissedersin inşallah. ve şükret verilen tüm iyi şeylere, hamd et yani razıyım de verilen gelen tüm olumsuzluklara. biz razı olduktan sonra ...benim üstün yeneklerim yok yada çok uygulama bilmem yazılarımla yardımcı olmak isterim umarım işe yarar.
bazı şeyleri düzeltmek için bazı şeylerin degişmesi gerek içimde buna calışıyorum evet tepki gösteriyorum cünkü insanım bişeylerin bilincinde olmaksa bazen insana iyi gelmiyo eşim sürekli sinirlenme askım kendine zarar veriyosun diyo önemli bi hastalıgım var o yüzden sinirlenmememi söylüyo bana ama tut tut içinde nereye kadar bi insan bilerek kendini üzmez ki sanki kendi kendimi üzüyomuşum gibi sinirlenme kendini üzme deniliyo ama artık sadece kendimi düşünücem kendi isteklerimle vefa arasında gidip gelmicem ben ne istersen o cünkü böylesi beni daha cok rahatlatacak benden baska herkes kendini düşünüyo cünkü
Alt 10-08-2011, 07:21 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
kuzusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bazı şeyleri düzeltmek için bazı şeylerin degişmesi gerek içimde buna calışıyorum evet tepki gösteriyorum cünkü insanım bişeylerin bilincinde olmaksa bazen insana iyi gelmiyo eşim sürekli sinirlenme askım kendine zarar veriyosun diyo önemli bi hastalıgım var o yüzden sinirlenmememi söylüyo bana ama tut tut içinde nereye kadar bi insan bilerek kendini üzmez ki sanki kendi kendimi üzüyomuşum gibi sinirlenme kendini üzme deniliyo ama artık sadece kendimi düşünücem kendi isteklerimle vefa arasında gidip gelmicem ben ne istersen o cünkü böylesi beni daha cok rahatlatacak benden baska herkes kendini düşünüyo cünkü
geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. ne kadar şanslısınız sizi düşünen sizi yatıştırmak için çabalayan bir eşiniz var. dmek istediğim şu ki senlerin üzüntüsü kahrı kederi vs ve ilerde doktorlar ne diyor evin yansa dönüp bakmayacaksın. kolaymı bu evin yanacak dönüp bakmayacaksın. işte o hala gelmemek için neler kızdıklarımıza bakmalıyız diyorum. kendimden örnek vereyim herşeye kızardım aslında hepsindede haklıyım ama haklı olmak mutlu etmiyor insanı. o yüzden yeterki kalp kırılmasın sevdiklerime bişey olmasın diyorum. gerisine elbet üzülüyorum ama benimle gelmicek ya öbür tarafa deyip bir an duraksamaya çalışıyorum. çünkü kendime ediyorum sevdiklerime ediyorum. ben sağlam olmazsam sevdiklerimde olmaz bunu biliyorum. size bilmediğiniz bişey öğretmiyorum sadece ne kadar şanslı olduğunuzu şimdiki anı yaşarken ve bunun farkında olduğunuzu farketmenizin ne kadar güzel olduğunu söylüyorum. saygılarımla
Alt 10-08-2011, 01:41 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
neclaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. ne kadar şanslısınız sizi düşünen sizi yatıştırmak için çabalayan bir eşiniz var. dmek istediğim şu ki senlerin üzüntüsü kahrı kederi vs ve ilerde doktorlar ne diyor evin yansa dönüp bakmayacaksın. kolaymı bu evin yanacak dönüp bakmayacaksın. işte o hala gelmemek için neler kızdıklarımıza bakmalıyız diyorum. kendimden örnek vereyim herşeye kızardım aslında hepsindede haklıyım ama haklı olmak mutlu etmiyor insanı. o yüzden yeterki kalp kırılmasın sevdiklerime bişey olmasın diyorum. gerisine elbet üzülüyorum ama benimle gelmicek ya öbür tarafa deyip bir an duraksamaya çalışıyorum. çünkü kendime ediyorum sevdiklerime ediyorum. ben sağlam olmazsam sevdiklerimde olmaz bunu biliyorum. size bilmediğiniz bişey öğretmiyorum sadece ne kadar şanslı olduğunuzu şimdiki anı yaşarken ve bunun farkında olduğunuzu farketmenizin ne kadar güzel olduğunu söylüyorum. saygılarımla
okadar güzel bişey söylemişsin ki haklı olmak insanı mutlu etmiyor gercekten bu böyle ne kadar kendimi savunsam bile hiçkimse evet sen haklıymışsın demiyo ki artık ben de oyunu kuralına göre oynarım dedim kendime artık kendimi üzmicem baskaları benim kadar üzülmez cünkü
Alt 10-08-2011, 05:37 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

çok doğru. bana herkes aa gerçekten haklıymışsın diyorlarda zamanı gelince diyorlarda ne oluyor sanki olan yine bana oluyor. bırakın size haklı demesinler siz mutlu olunda kim haklı olursa olsun siz ailenizle huzurlu mutlu olun gerisi fasa fiso
Alt 10-08-2011, 06:07 PM   #18 (permalink)
Teğmen

artık meditasyona tam anlamıyla baslamam lazım doktora gittim bugün ms hastasıyım ve stresten yine atak geciriyorum doktor ilaç verelim dedi kabul etmedim meditasyon yoga ve namaz kıl dedi artık sakinleşmem lazım cevremdekileri umursamamaya calışıcam
Alt 10-08-2011, 06:27 PM   #19 (permalink)
Guest

Tesekkür: 828
273 Mesajinıza toplam 1,033 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nice

Aynen ben demek isterdim de, benim durum biraz daha farklı kafam sürekli gerekli gereksiz yerli yersiz düşüncelerle kaynıyor, bir insan gece su içmeye kalktığı anda bile düşüncelerle uyanır mı, birde tam hatırlayamadığım çok sayıda rüya görüyorum son zamanlar buda bilinçaltımın çok dolu olduğunun işareti akşamüstü gelince yarım saat kestirirken bile bir rüya karmaşası içersinde uyanıyorum:) her an kafamın içinde bişeyler yankılanıyor anlamlı olsa gam yemem ama o kadar sorumluluğum varken beynim gereksiz şeylerle meşgul, bir reset düğmesi olsada basınca o an sadece yaptığım işe odaklanabilsem....
smyrna1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2011, 09:35 PM   #20 (permalink)
Teğmen

bende cok fazla rüya görüyorum ya neden bukadar cok rüya görüyoruz ki uykumuzda bile dinlenemiyoruz şöyle ama benim kafamdan da bi sürü düşünceler geciyo sürekli meditasyon yaparken zihnimi susturmaya calışıyorum olmuyo ne yapcaz biz ya

Bookmarks