Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

beynimi boşaltmam lazım

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları beynimi boşaltmam lazım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız cok sıkılıyorum sanki hersey aleyhime bi anda bomba gibi oluyorum patlıcakmışım gibi bu siteden ögrendiklerimi yapmaya calışıyorum ama cevresel faktörler o kadar buna engel ki sabah cok enerji dolu pozitif kalkıyorum sonra bişeyler oluyo mutlaka ve ne yapsam zihnim susmuyo ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

beynimi boşaltmam lazım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-07-2011, 11:04 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 413
128 Mesajinıza toplam 411 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kuzusu is an unknown quantity at this point
Standart beynimi boşaltmam lazım

cok sıkılıyorum sanki hersey aleyhime bi anda bomba gibi oluyorum patlıcakmışım gibi bu siteden ögrendiklerimi yapmaya calışıyorum ama cevresel faktörler o kadar buna engel ki sabah cok enerji dolu pozitif kalkıyorum sonra bişeyler oluyo mutlaka ve ne yapsam zihnim susmuyo ne yapıcam ben

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kuzusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2011, 04:10 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: beynimi boşaltmam lazım

kuzusu okurken baktım bunu benmi yazdım diye inan. sömürüyorlar enerjimizi kardeş sömürüyorlar bencil kıskanç insalar tarafından sömürülüyoruz :( ama iyiki bu site var ;) suçluluk telkinini çok dinle ben onla rahatlıyorum bide bu sitede yayınlamışlar dün okudum sırf olumlu yazılarla dur bulursam göndercem sana okuduktan sonra iyi geldi bana umarım sanada iyi gelir.
DiL_RU_BA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-08-2011, 04:12 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-niyetler.html işte buydu bahsettiğim. nacizane benim önerebileceğim bu kadar malum kelin ilacı olsa :))
DiL_RU_BA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-08-2011, 11:21 AM   #4 (permalink)
Teğmen

128 Mesajinıza toplam 411 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
neclaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kuzusu okurken baktım bunu benmi yazdım diye inan. sömürüyorlar enerjimizi kardeş sömürüyorlar bencil kıskanç insalar tarafından sömürülüyoruz :( ama iyiki bu site var ;) suçluluk telkinini çok dinle ben onla rahatlıyorum bide bu sitede yayınlamışlar dün okudum sırf olumlu yazılarla dur bulursam göndercem sana okuduktan sonra iyi geldi bana umarım sanada iyi gelir.
derdime ortak oldugun için sag ol hep sömürüldüm gercekten iyi niyetimi cok kötüye kullandı herkes o kadar yalnızımki derdimi bi tek buraya acabiliyorum buaksam inan uyuyamadım 5te yattım sabah da erkenden uyandım icimden kocaman bi offfffffffffffff cekesim var yardımların için sagol önerilerini dikkate alcam
Alt 02-08-2011, 11:49 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Kuzusu merhaba,

Seni böyle gördüğüme şaşırmadım desem yeridir.Bıraktığımda hep neşeli halini hatırlıyorum ve en kısa sürede de o eski neşene kavuşacağına inanıyorum.

Eğer duygusal anlamda yıpranmışlıklarından üzüntü ve kırgınlıklarından öfkenden kızgınlıklarından kurtulmak istersen yaklaşık bir saatini ayırabileceğin bir zaman ayarla bir çalışma yapalım hayatımdeğiştinin msn inde göreceksin eski halinden bile iyi olacaksın.
Herşeyimizi kendimiz yaratıyoruz.Kimseleri suçlamıyalım.Bize kendimizden başka kimse kötülük yapamaz.

Görüşmek dileğiyle.

Alt 02-08-2011, 02:19 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 142
30 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
busesu is an unknown quantity at this point

hayatımdeğiştiin msn si varmı arkadaşalar yoksa ben mi yanlış anladım
busesu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2011, 02:11 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
karavan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kuzusu merhaba,

Seni böyle gördüğüme şaşırmadım desem yeridir.Bıraktığımda hep neşeli halini hatırlıyorum ve en kısa sürede de o eski neşene kavuşacağına inanıyorum.

Eğer duygusal anlamda yıpranmışlıklarından üzüntü ve kırgınlıklarından öfkenden kızgınlıklarından kurtulmak istersen yaklaşık bir saatini ayırabileceğin bir zaman ayarla bir çalışma yapalım hayatımdeğiştinin msn inde göreceksin eski halinden bile iyi olacaksın.
Herşeyimizi kendimiz yaratıyoruz.Kimseleri suçlamıyalım.Bize kendimizden başka kimse kötülük yapamaz.

Görüşmek dileğiyle.

cok sagol karavan abi bende seni nezamandır göremiyodum dogru söylüyosun bu aralar böle oldum sanki hersey bi anda birikti ve boşaldım anlıcan ama atlatmaya calısıyorum buarada hayatım degiştinin msnsi oldugunu bilmiyodum ben de nasıl bişeyki katılmak isterim acıkcası
Alt 03-08-2011, 04:49 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Alıntı:
busesu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayatımdeğiştiin msn si varmı arkadaşalar yoksa ben mi yanlış anladım
Alıntı:
kuzusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cok sagol karavan abi bende seni nezamandır göremiyodum dogru söylüyosun bu aralar böle oldum sanki hersey bi anda birikti ve boşaldım anlıcan ama atlatmaya calısıyorum buarada hayatım degiştinin msnsi oldugunu bilmiyodum ben de nasıl bişeyki katılmak isterim acıkcası
hayatımdeğiştinin msn adresi "group1159186@groupsim.com"
Alt 08-08-2011, 02:35 AM   #9 (permalink)
Teğmen

en yakın zamanda msn uygulamasına katılıcam ama suan şehir dışındayım cok fazla nete giremiyorum tesekkürler
Alt 08-08-2011, 05:05 AM   #10 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

sevgili kuzusu kardeşim,
başlığı görünce hemen daldım konuya.çünkü aynı dediğinden benim de yapmam lazım.şöyle bi reset düğmesi olsa da tüm kötülükleri silsek diyoruz bazen di mi.ama malesef bu yapıda olmadığımız için beyin boşaltma metodlarını kendimi uygulucaz...
herkesin,hatta dünyanın üzerine gelmesi,bütün olumsuzlukları çekme,öfke,sinir,nefret vb. olumsuz duygular,birikmeler nedeniyle oluşa şeylerdir.tek suçlu beyniniz adlı kitabı okuyunca bunu daha da iyi anladım.stresin,yorgunluğun,üzüntülerin birikmesiyle beynimiz bir süre sonra patlama noktasına geliyorsürekli olumsuz düşünüyor,kendi kendimizi üzüyoruz elimizde olmadan...
ben 1-2 yıla kadar olumsuzlukta bile olumluyu bulabilen biriydim.ama hele şu son zamanlarda öyle alıngan,sinirli,öfkeli,t
abiri caizse cadı biri oldum ki çevrem şaşırıyo bu duruma.tabiki ben de böyle olmak istemiyorum ama birikmeler sonucu beyin de artık kendini olumsuzluk halkasına kaptırıyo.Allah razı olsun ki bu siteden çok şey öğrendim.mesela nefes egzersizleriyle beyin susturma yöntemleri var.onları uygulamaya çalışıyorum.çekirdek telkin ve olumlamalarını 2 haftadır aksatmadan uyguluyorum.daha bir çok şey yapabiliriz...
gerçekten her şey beyinde bitiyor.ama beynimiz bizi değil,biz onu yönetmeliyiz ki mutlu olalım.bunu hep beraber başarıcaz inşallah.sevgiler...

Bookmarks