Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/)
-   -   Yeniden istikrarlı başlangıç (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/624803-yeniden-istikrarli-baslangic.html)

tulley 14-10-2015 01:26 AM

Cevap: Yeniden istikrarlı başlangıç

keşke doktora gitmeseydim diyebilirim, terapi yerine ilaç önerdi lustral diye normalde kullanmayacaktım ama kullanayım dedim, prospektüsteki tüm yan etkileri gördüm neredeyse bu sebeple ilk kullanımdan sonra bıraktım. bu durum anksiteye bozukluğunu tetikledi galiba

şimdilik şu durumu atlatmak adına sosyal fobiyi liste dışı bırakıp

koruma kalkanı
kendine güven
ego güven dinlemeye başlıyorum, ağustos sonunda gerçekten kaygı düzeyimde düşüş hayata daha berrak baka biliyorken sanırım şu aralar tökezledim :) inanıyorum bu engelleri aştıkça dahada güçlenicem, beni en çok zorlayan şey sosyal ortamımın olmaması, gerek yaşadığım semt gerekse yaşıtlarımın okul için farkl illere gitmesinden yalnız kaldım dertleşecek kimse olmayınca görüş açım daraldı

tulley 16-10-2015 11:11 AM

5 gün toplam 100 saati geçen dinlemeyle beraber içimde mutluluk doldu, sevinçten ağlama isteğim var diyebilirim :) bilinç duvarım ilk defa hiç karşı koymadan telkinleri kabul ediyor hissediyorum. önceki yazımda çok beter hissediyordum zaten buraya ya çok iyi hissettiğimde yada çok kötü hissettiğimde yazarım derty

işe girmeyi planlıyorum ücretsiz telkinlerde inanılmaz etki etsede ismime özel telkinler yaptırmak istiyorum. alfa erkeği ilgimi çekti açıkcası krzm67krzm67 bakalım biraz daha gezinelim de telkin metinlerine göre kendime ihtiyaç duyduklarımı ayırayım.

şunuda itiraf etmek istiyorum, bu siteye ilk girdiğimde o pis önyargım burasının da umut taciri yer olduğunu sanmıştı, şuan gerçekten telkinlerin benim yıllarca savaştığım şeyi nasıl yok ettiğini gördüm her yerde hayatimdegisti.com u tavsiye ediyorum kefil oluyorumart56art56art56art56

sosmivida 17-10-2015 09:11 PM

Re: Yeniden istikrarlı başlangıç

Ben de telkinlere ara vermiştim, kaygılarım arttı 2 gündür yine dinliyorum dün zihnim acayip berraklaşmıştı, hafiflemiştim, dalgalanmalar yaşıyorum zihnimi dönüştürmesini ümit ediyorum mp3lerin. Bir de kafa dağıtmak çok önemli bu hafta epey gezdim onun da etkisi var sanırım.

Değişiminizin kalıcı olmasını dilerim. İnşallah gereksiz korkularımızdan kurtuluruz

tulley 18-10-2015 11:25 AM

Cevap: Re: Yeniden istikrarlı başlangıç

Alıntı:

sosmivida Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 856323)
Ben de telkinlere ara vermiştim, kaygılarım arttı 2 gündür yine dinliyorum dün zihnim acayip berraklaşmıştı, hafiflemiştim, dalgalanmalar yaşıyorum zihnimi dönüştürmesini ümit ediyorum mp3lerin. Bir de kafa dağıtmak çok önemli bu hafta epey gezdim onun da etkisi var sanırım.

Değişiminizin kalıcı olmasını dilerim. İnşallah gereksiz korkularımızdan kurtuluruz

kaygı özellikle gece artıyor malum gecede pek aktivitede bulunamıyorsun, vücudumuzda enerji kaldığı için beynimiz çok çalışıyor sanırım 4897

tulley 12-11-2015 01:22 AM

telkinlerle ilgili acı bir tespitim var daha önce de 9 ay dinlemiştim bu yılda 9 aylık bir dinleme tecrübem oldu. telkinleri dinlerken damla misali hep bir şeyler kazandım 9. ayın sonunda damlalar bardağı doldurdu :) gerçekten sorunlarım hafiflemişti malum iş durumları olunca telkinleri pek dinleyemedim ama yinede bırakmadım. 1 aylı boş bir dönemim oldu ve tekrar eski halime dönüş yaptım sorunları kökten çözmek yerine telkinler sorunları buduyor kalıcı bir değişim benim tecrübeme göre zor, yaklaşık 1 aydır gece gündüz toplam 20 saati aşan süreyle telkinleri dinliyorum daha önceki tecrübelerim sayesinde etki etme süresi hayli azaldı temeldeki ben olduğum için derin bir değişim beklemiyorum şuanki hayat standartlarım değişmedikce ama olabileceğimin en iyisi olma hedefindeyim. ilk defa telkinler ağlama hissini uyandırdı bende bir kaç etki daha var ama bu saatte aklıma gelmedi :) sanırım ben masaya yumruğumu vurmadığım sürece telkinleri dinlemeye dvam edicem

tulley 18-10-2016 09:56 PM

vooov uzunca zamanlar uğramamışım buralara, hala dinliyorum telkinleri, ego, başkalarının düşünceleri, kendine güven. bende anksiyete vardı baya hafifledi bu dinleme süresince kendime güvenim hayli arttı bu arada çok daha rhat konuşuyorum biraz daha umursamaz oldum. her gece dinliyorum dinlemeye de devam edicez uzunca bir süre daha.

tulley 19-01-2017 03:53 AM

eskiden tanımadığım birisiyle konuşmayı bırak gözlerine bakamazdım, bugün hayli fazla oldu dinleyeli. cafeye çağırdı arkadaşım gittik masada tanımadığım çok az tanıdığım hayli az insan nedense hiç gerilmedim baya ilgi odağıydım gerçekten ben bile şaşırdım fark etmeden sinsice telkinleri tüm benliğimde kabul etmiş bilinç altım cidden oha diyorum daha önce dinlemelerimde bu kadar somut bir olay yaşamamıştım placebo dan öte kimyasal bir değişim oldu. başkalarının düşüncelerini önemsememe, ego, k.güven dinliyorum acaba eklemeler yapsam mı bilemedim

KıpçakBeyi 19-01-2017 09:25 PM

Tekrar hoş geldiniz.

Telkinler uzun dönemli dinlemelerde daha etkili oluyor.Beyninin yapısı ve düşünme şeklin değişiyor diye düşünüyorum.Bunun için öncelikle kendinle yüzleşmen lazım.Mesela ben telkin dinlemediğim zaman kendime o telkininin cümlelerini söylüyorum.Kendimle yalnız kalıp , konuşuyorum.Hatalarımı kendimi yargılamadan görüyorum.Elbette bu biraz zaman alıyor.Beynin bu hale gelmesi için dirençlerin kırılması lazım.

Benim fark ettiğim şey uzun listeler ve uzun dinlemeler seni fazla yoruyor.Listene 6 telkinden ya da 60 dakikadan uzun telkin yükleme.Ego güçlendiriciyi kesinlikle çıkarma.Ortada düşük egodan kaynaklanan bir sorun varsa onun üzerine güçlü bir karakter veya öz güvene bağlı bir yetenek koymada sorun yaşıyorsun.

tulley 08-04-2017 03:42 AM

Alıntı:

KıpçakBeyi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 859998)
Tekrar hoş geldiniz.

Telkinler uzun dönemli dinlemelerde daha etkili oluyor.Beyninin yapısı ve düşünme şeklin değişiyor diye düşünüyorum.Bunun için öncelikle kendinle yüzleşmen lazım.Mesela ben telkin dinlemediğim zaman kendime o telkininin cümlelerini söylüyorum.Kendimle yalnız kalıp , konuşuyorum.Hatalarımı kendimi yargılamadan görüyorum.Elbette bu biraz zaman alıyor.Beynin bu hale gelmesi için dirençlerin kırılması lazım.

Benim fark ettiğim şey uzun listeler ve uzun dinlemeler seni fazla yoruyor.Listene 6 telkinden ya da 60 dakikadan uzun telkin yükleme.Ego güçlendiriciyi kesinlikle çıkarma.Ortada düşük egodan kaynaklanan bir sorun varsa onun üzerine güçlü bir karakter veya öz güvene bağlı bir yetenek koymada sorun yaşıyorsun.

söylediklerinize katılıyorum, çoğu zaman kendim için zor durumla karşılaşsam artık zamanında verdiği güçle telkin cümlelerine benzer cümleler kuruyorum kaldı ki en son 2 yıl önce bakmışımdır metinlere. çok uzun süredir telkinleri dinliyorum başlangıcıma göre muazzam bir faydası oldu yeterli mi? değil fırsatları tepmede üstüme yok çünkü.

eski korkularımı aştım iyi dostlar edindim maddi açıdan sıkıntıdayım üniversiteyi bıraktım yeni bölüm seçmede zorlanıyorum bu zorlanma tamamen çevre koşullarıyla alakalı telkinlerin etki edebileceği bir olay değil. genel olarak iyiyim daha cesur daha girişken daha yetişkinim benim için en önemlisi insanları kendimden üstün görmüyorum bu durum son aylarda olmaya başladı baya geç oldu ama güç olmadı :D

Benim için gayet cesaret verici bir video paylaşmakta yarar buldum

kozmodans 08-04-2017 10:35 PM

Başarıların ve kazançların için sevindim arkadaşım. Umarım emeklerinin karşılığnı fazlasıyla alırsın. Azmin ve istikrarın için seni gerçekten takdir ediyorum. 25889İstediğin hedeflere umarım en kısa zamanda ulaşırsın.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:56 PM.