Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/)
-   -   Yeniden istikrarlı başlangıç (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/624803-yeniden-istikrarli-baslangic.html)

tulley 18-01-2015 06:40 PM

Yeniden istikrarlı başlangıç

Daha önceden 9 aylık bir süreçte telkinleri dinlemiştim etkisini gördüm ama benim için yeterli düzeyde değildi ve yeniden günün 4-3lük kısımında dinleme kararı aldım. 2 haftadır suçluluk ve egoyu gece gündüz dinledim bugün ise başlangıç telkinlerime geçtim bunlar

ego
kendine güven
başkalarının düşüncelerini önemsememe
ve yeni yıl hediyesi olan dışadönüklük telkini,

daha önceden tecrübeli olduğumdan ve suçluluk egoyu yeterli sürenin üstünde dinlediğimden etkiler daha hızlı ve sert oluyor, ay ay buraya dinleme süresinde yaşadıklarımı kısa kısa yazacam. önceki benden çok daha kararlıyım.

2 haftalık sürecimde ilk günlerde baş ağrısı ve sinir oluştu fakat şuanda içsel rahatlığım çok fazla

tulley 22-02-2015 01:59 AM

Cevap: Yeniden istikrarlı başlangıç

1 ay 4 gündür kendine güven dışna dönük kişilik başkalarının düşüncelerini umursamama ve ego dinliyorum.

içsel güven yerleşti daha önceden yapamam dediğim şeyleri deniyorum, daha akıcı konuştuğumu fark ettim. telkinlerle zekamı çok daha verimli kullanabildiğimi fark ettim. tabi başlangıç belirtileri yoğun olarak hissetmiyorum şu anlık, telkinleri gece dinliyorum 10 saati buluyor verim alıyorum gündüz vaktim olmuyor. bir dahaki aya daha iyi şeyler yazmak ümdiyle hoşcakalın

tulley 24-03-2015 10:18 PM

2 ay 6 gün oldu telkinlere başlayalı

yeni etki yok varolan etkiler derinleşmeye başladı, daha rahat konuşabiliyorum kendime güvenim bir nebze olsun arttı, başkalarının olumsuz düşüncelerini süzmeye başladım.3. ayda telkinlerde değişiklik yapıcam ya dışadönük kişilik yada ego yu çıkartmayı planlıyorum iki telkininde içeriğini inceledikten sonra öncelikli eksiğim hangisindeyse onunla devam edeceğim. pes etmeden dinlemeye devam 3. ayda görüşmek üzere

tulley 05-05-2015 12:24 AM

13 gün sonra 4 ay olacak, etkilere gelirsek özgüvenim arttı sesim daha gür çıkıyor, daha önce hayatta yapamam dediğim şeylere zor ama yapabilirim diyebiliyorum ki bu benim için büyük bir ilerleme. insanlarla iletişimim daha sağlıklı olmaya başladı, telkinlerden midir bilmiyorum ama kendim için daha çok endişelenmeye başladım, tabi ki bu iyi bir şey ama obsesif yapımdan dolayı benim bünyemde rahatsız edici olabiliyor :) gerçekten daha iyiyim içimdeki utangaç çocuğu büyütüyorum sağolsun oda mızmızlık yapmıyor :) eylül e kadar dinlemeye devam edeceğim vakit buldukça ay ay değişimleri az ve öz olarak paylaşmaya devam edeceğim, sağlıcakla kalın umudunuzu kaybetmeyin...

tulley 14-06-2015 10:38 PM

6 ay oldu, artık insanlarla konuşurken aptal gülümsemem yok, adres tarif ederken o sebepsiz heyecan yok, çoğu işle ilgili yapabilirim diyebiliyorum. özgüvenim arttı insanlarla ilişkilerimde çok daha iyiyim, çoğu yerde aman yanlış anlarlar diye söyleyemediğim söz yapamadığım davranışımı artık yapabiliyorum çünkü kimsenin negatif düşüncesini umursamıyorum, tavrımı daha net alabiliyorum biraz daha pişmem gerektiğini düşünsem de şuan geriye baktığımda 6 ay ın boş geçmediğinin farkındayım. ne gariptir ki 6. ayda telefonum bozuldu :D zihinsel olarak hazım için 1 haftalığına telkinlere ara vermeyi düşünüyorum zihnimin hazmetmesi ve telefonumun tamiri için :D işin ilginç tarafı zevklerim düşüncelerim değişmeye başladı, kindar olan ben mantık çercevesinde gayet güzel tavır alarak luzumsuz insanları güzel şekilde uzaklaştırabiliyoru çevremden, zevklerim konusuna gelirsek dinlediğim müzik türünden sevdiğim araba markasına kadar çoğu şeyde bir olgunluğa eriştim sanırım, bana kalsa uzun uzun yazarım ama bu günlüğümün amacı kısa ve öz olmak :) ağustosta daha farklı şekilde görüşmek üzere inanç başarmanın yarısıymış gerçekten

tulley 23-07-2015 09:38 PM

artık ayları saymıyorum, işe girdiğim için telkinleri işten sonra dinliyorum. etkilere gelecek olursak kendime güvenim daha önceki 9 aylık sürecimden çok daha etkili şekilde arttı, inanılmaz şekilde başkalarının düşüncelerini umursamıyorum utanma duygum çok zayıfladı tabi sokaklarda çıplak gezecek değilim :D dışadönük kişilik telkini sayesinde konuşmalarım düzeldi insanlarla iletişimim %150 arttı diyebilirim, ilk defa bir işte bu kadar uzan zamandır çalışıyorum ve çalışacamda :D tek bir sorunum var unutkanlığım arttı yeni tanıştığım kişilerin isimlerini direk unutuyorum umursamıyorum. bu halimden memlunum sanki içimdeki ben e yaklaştım bedenim ruhumun tabutu olmaktan çıktı bu tarifsiz asıl kişiliğime yaklaşma olayı beni gerçekten mutlu ediyor. yazılacak çok şey var kendime verdiğim değer arttı daha nicesi.. galiba bu sefer başarmaya yaklaştım ilk defa böyle hissediyorum.. neden yapamayayım ki? evet yapabilirim.. :)

tulley 20-09-2015 01:27 AM

hayatımda radikal değişimler yapıyorum, sevmediğim şehir ve bölümde üniversite okuyordum, bıraktım. bu yıl yazı boş geçirmedim çalıştım, ankisiteye kaygı bozukluğu sorunum var bunun için doktordan randevu aldım ilaçsız nasıl yenebilirim bakalım. kendime güvenim var ankisteye bu durumu bozuyor, kimsenin düşüncesi önemli değil biraz bencil bile oldum diyebilirim. bu sefer hayatım benim istediğim gibi şekillenecek telkinleri ara ara dinliyorum. mükemmelim diyemem en azından kendim gibi hissediyorum

mutluhayatim 20-09-2015 02:24 AM

Sevgili tulley hayatındaki değişimlerin sana huzur, mutluluk, bolluk, bereket, sağlık getirmesi dileğiyle :)
Zor olanı başarmışsın seni tebrik ediyorum :)

sosmivida 20-09-2015 07:04 PM

Re: Cevap: Yeniden istikrarlı başlangıç

Alıntı:

tulley Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 856007)
hayatımda radikal değişimler yapıyorum, sevmediğim şehir ve bölümde üniversite okuyordum, bıraktım. bu yıl yazı boş geçirmedim çalıştım, ankisiteye kaygı bozukluğu sorunum var bunun için doktordan randevu aldım ilaçsız nasıl yenebilirim bakalım. kendime güvenim var ankisteye bu durumu bozuyor, kimsenin düşüncesi önemli değil biraz bencil bile oldum diyebilirim. bu sefer hayatım benim istediğim gibi şekillenecek telkinleri ara ara dinliyorum. mükemmelim diyemem en azından kendim gibi hissediyorum

ayni sekilde benim de kendime guvenim var ama bu gereksiz kaygi yersiz korku önüme set cekiyor ilerliyemiyorum, 5.haftam doldu tık yok iyilesme adına ama biraz umursamazlik seziyorum ama çok az. rahatlatmiyor bu da.

tulley 14-10-2015 01:21 AM

Cevap: Re: Cevap: Yeniden istikrarlı başlangıç

sanırım o kaygı korku anksiyete yüzünden oluyor, telkinler baskılasada önemli görev bize düşüyor, pes etmemek.

tulley 14-10-2015 01:26 AM

keşke doktora gitmeseydim diyebilirim, terapi yerine ilaç önerdi lustral diye normalde kullanmayacaktım ama kullanayım dedim, prospektüsteki tüm yan etkileri gördüm neredeyse bu sebeple ilk kullanımdan sonra bıraktım. bu durum anksiteye bozukluğunu tetikledi galiba

şimdilik şu durumu atlatmak adına sosyal fobiyi liste dışı bırakıp

koruma kalkanı
kendine güven
ego güven dinlemeye başlıyorum, ağustos sonunda gerçekten kaygı düzeyimde düşüş hayata daha berrak baka biliyorken sanırım şu aralar tökezledim :) inanıyorum bu engelleri aştıkça dahada güçlenicem, beni en çok zorlayan şey sosyal ortamımın olmaması, gerek yaşadığım semt gerekse yaşıtlarımın okul için farkl illere gitmesinden yalnız kaldım dertleşecek kimse olmayınca görüş açım daraldı

tulley 16-10-2015 11:11 AM

5 gün toplam 100 saati geçen dinlemeyle beraber içimde mutluluk doldu, sevinçten ağlama isteğim var diyebilirim :) bilinç duvarım ilk defa hiç karşı koymadan telkinleri kabul ediyor hissediyorum. önceki yazımda çok beter hissediyordum zaten buraya ya çok iyi hissettiğimde yada çok kötü hissettiğimde yazarım derty

işe girmeyi planlıyorum ücretsiz telkinlerde inanılmaz etki etsede ismime özel telkinler yaptırmak istiyorum. alfa erkeği ilgimi çekti açıkcası krzm67krzm67 bakalım biraz daha gezinelim de telkin metinlerine göre kendime ihtiyaç duyduklarımı ayırayım.

şunuda itiraf etmek istiyorum, bu siteye ilk girdiğimde o pis önyargım burasının da umut taciri yer olduğunu sanmıştı, şuan gerçekten telkinlerin benim yıllarca savaştığım şeyi nasıl yok ettiğini gördüm her yerde hayatimdegisti.com u tavsiye ediyorum kefil oluyorumart56art56art56art56

sosmivida 17-10-2015 09:11 PM

Re: Yeniden istikrarlı başlangıç

Ben de telkinlere ara vermiştim, kaygılarım arttı 2 gündür yine dinliyorum dün zihnim acayip berraklaşmıştı, hafiflemiştim, dalgalanmalar yaşıyorum zihnimi dönüştürmesini ümit ediyorum mp3lerin. Bir de kafa dağıtmak çok önemli bu hafta epey gezdim onun da etkisi var sanırım.

Değişiminizin kalıcı olmasını dilerim. İnşallah gereksiz korkularımızdan kurtuluruz

tulley 18-10-2015 11:25 AM

Cevap: Re: Yeniden istikrarlı başlangıç

Alıntı:

sosmivida Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 856323)
Ben de telkinlere ara vermiştim, kaygılarım arttı 2 gündür yine dinliyorum dün zihnim acayip berraklaşmıştı, hafiflemiştim, dalgalanmalar yaşıyorum zihnimi dönüştürmesini ümit ediyorum mp3lerin. Bir de kafa dağıtmak çok önemli bu hafta epey gezdim onun da etkisi var sanırım.

Değişiminizin kalıcı olmasını dilerim. İnşallah gereksiz korkularımızdan kurtuluruz

kaygı özellikle gece artıyor malum gecede pek aktivitede bulunamıyorsun, vücudumuzda enerji kaldığı için beynimiz çok çalışıyor sanırım 4897

tulley 12-11-2015 01:22 AM

telkinlerle ilgili acı bir tespitim var daha önce de 9 ay dinlemiştim bu yılda 9 aylık bir dinleme tecrübem oldu. telkinleri dinlerken damla misali hep bir şeyler kazandım 9. ayın sonunda damlalar bardağı doldurdu :) gerçekten sorunlarım hafiflemişti malum iş durumları olunca telkinleri pek dinleyemedim ama yinede bırakmadım. 1 aylı boş bir dönemim oldu ve tekrar eski halime dönüş yaptım sorunları kökten çözmek yerine telkinler sorunları buduyor kalıcı bir değişim benim tecrübeme göre zor, yaklaşık 1 aydır gece gündüz toplam 20 saati aşan süreyle telkinleri dinliyorum daha önceki tecrübelerim sayesinde etki etme süresi hayli azaldı temeldeki ben olduğum için derin bir değişim beklemiyorum şuanki hayat standartlarım değişmedikce ama olabileceğimin en iyisi olma hedefindeyim. ilk defa telkinler ağlama hissini uyandırdı bende bir kaç etki daha var ama bu saatte aklıma gelmedi :) sanırım ben masaya yumruğumu vurmadığım sürece telkinleri dinlemeye dvam edicem

tulley 18-10-2016 09:56 PM

vooov uzunca zamanlar uğramamışım buralara, hala dinliyorum telkinleri, ego, başkalarının düşünceleri, kendine güven. bende anksiyete vardı baya hafifledi bu dinleme süresince kendime güvenim hayli arttı bu arada çok daha rhat konuşuyorum biraz daha umursamaz oldum. her gece dinliyorum dinlemeye de devam edicez uzunca bir süre daha.

tulley 19-01-2017 03:53 AM

eskiden tanımadığım birisiyle konuşmayı bırak gözlerine bakamazdım, bugün hayli fazla oldu dinleyeli. cafeye çağırdı arkadaşım gittik masada tanımadığım çok az tanıdığım hayli az insan nedense hiç gerilmedim baya ilgi odağıydım gerçekten ben bile şaşırdım fark etmeden sinsice telkinleri tüm benliğimde kabul etmiş bilinç altım cidden oha diyorum daha önce dinlemelerimde bu kadar somut bir olay yaşamamıştım placebo dan öte kimyasal bir değişim oldu. başkalarının düşüncelerini önemsememe, ego, k.güven dinliyorum acaba eklemeler yapsam mı bilemedim

KıpçakBeyi 19-01-2017 09:25 PM

Tekrar hoş geldiniz.

Telkinler uzun dönemli dinlemelerde daha etkili oluyor.Beyninin yapısı ve düşünme şeklin değişiyor diye düşünüyorum.Bunun için öncelikle kendinle yüzleşmen lazım.Mesela ben telkin dinlemediğim zaman kendime o telkininin cümlelerini söylüyorum.Kendimle yalnız kalıp , konuşuyorum.Hatalarımı kendimi yargılamadan görüyorum.Elbette bu biraz zaman alıyor.Beynin bu hale gelmesi için dirençlerin kırılması lazım.

Benim fark ettiğim şey uzun listeler ve uzun dinlemeler seni fazla yoruyor.Listene 6 telkinden ya da 60 dakikadan uzun telkin yükleme.Ego güçlendiriciyi kesinlikle çıkarma.Ortada düşük egodan kaynaklanan bir sorun varsa onun üzerine güçlü bir karakter veya öz güvene bağlı bir yetenek koymada sorun yaşıyorsun.

tulley 08-04-2017 03:42 AM

Alıntı:

KıpçakBeyi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 859998)
Tekrar hoş geldiniz.

Telkinler uzun dönemli dinlemelerde daha etkili oluyor.Beyninin yapısı ve düşünme şeklin değişiyor diye düşünüyorum.Bunun için öncelikle kendinle yüzleşmen lazım.Mesela ben telkin dinlemediğim zaman kendime o telkininin cümlelerini söylüyorum.Kendimle yalnız kalıp , konuşuyorum.Hatalarımı kendimi yargılamadan görüyorum.Elbette bu biraz zaman alıyor.Beynin bu hale gelmesi için dirençlerin kırılması lazım.

Benim fark ettiğim şey uzun listeler ve uzun dinlemeler seni fazla yoruyor.Listene 6 telkinden ya da 60 dakikadan uzun telkin yükleme.Ego güçlendiriciyi kesinlikle çıkarma.Ortada düşük egodan kaynaklanan bir sorun varsa onun üzerine güçlü bir karakter veya öz güvene bağlı bir yetenek koymada sorun yaşıyorsun.

söylediklerinize katılıyorum, çoğu zaman kendim için zor durumla karşılaşsam artık zamanında verdiği güçle telkin cümlelerine benzer cümleler kuruyorum kaldı ki en son 2 yıl önce bakmışımdır metinlere. çok uzun süredir telkinleri dinliyorum başlangıcıma göre muazzam bir faydası oldu yeterli mi? değil fırsatları tepmede üstüme yok çünkü.

eski korkularımı aştım iyi dostlar edindim maddi açıdan sıkıntıdayım üniversiteyi bıraktım yeni bölüm seçmede zorlanıyorum bu zorlanma tamamen çevre koşullarıyla alakalı telkinlerin etki edebileceği bir olay değil. genel olarak iyiyim daha cesur daha girişken daha yetişkinim benim için en önemlisi insanları kendimden üstün görmüyorum bu durum son aylarda olmaya başladı baya geç oldu ama güç olmadı :D

Benim için gayet cesaret verici bir video paylaşmakta yarar buldum

kozmodans 08-04-2017 10:35 PM

Başarıların ve kazançların için sevindim arkadaşım. Umarım emeklerinin karşılığnı fazlasıyla alırsın. Azmin ve istikrarın için seni gerçekten takdir ediyorum. 25889İstediğin hedeflere umarım en kısa zamanda ulaşırsın.

tulley 03-06-2017 04:02 AM

özellikle bu yıl kendim hakkında çok düşünme fırsatı buldum, hayatımdaki o kara noktayı bazı zamanlarda sadece karanlık görmemin sebebini düşündüm. kötü olay karşısında dik duramamamın nedenini buldum. benim için çok önemli bir konuydu bu aslında. yalnızlık evet yalnızlıkmış sorunum ben insanlardan kaçtıkça daha kötü oldum daha iyi olacağımı sandığım için çıkmaza girdim, yalnızlık fobim hakkında düşündüm 10 yaşında babamın beni terk etmesi güven duygumun yok olmasıydı sebebi, güvenebileceğim birileri varken mutluyum onları kaybetmekten korkuyorum sadece anksiyetenin doğurduğu saçma sapan duyguların tümü buydu bende. telkinler beni olduğum noktaya getirdi çaba harcamasaydım bir yerden sonra ilerleme göstermezdim birazda yapım gereği düşünmeyi seven birisiyimdir :). kendine güvensizlik, başkalarının düşüncelerini haddinden fazla önemseme, suçluluk duygularına kapılmam, egomu dengeleyememem beni telkinlere başlattı, haliyle dinlediğim telkinlere çok benziyor sorunlar :) hayatımdaki sisler dağıldı bu aşamada haddinden fazla aptalca kararlar verdim ama pişman değilim çünkü bana çok şey öğrettiler. sosyal çevrem telkinleri ilk dinlemeye başladığım andan tamamiyle değişti biliyorum seneye daha farklı olacak pozitif olarak tabi. güçlü kararlar veriyorum hedeflerimi saptayabiliyorum kendime güveniyorum . hatta bu kış nedense çok fazla kilo almıştım son ana kadar aldırmamayı seçtim, rahatsız olduğum anda 1 ayda 10 kilo verdim :) çevremdekiler irademe hayran kaldı açıkcası ben bile hayran kaldım az çok tahimn edilebilir bu kararın altında yatan güdüler :) artık şöyleyim böyleyim diye kendimi geçmişle kıyaslamak yerine geçmiş dahil yaşadığım tüm zamanlardan iyi kötü ders çıkarmaya bakıyorum hayıflanmak yerine bir dahaki sefer için hazırlanıyorum. inanıyorum dün güzeldi yarın çok daha güzel olacak

marea476 04-06-2017 12:45 AM

telkin listeniz var mı..? yeniden basladıgınızda aynı etki oluyor mu..
bende cekirdek inanc cd sini yeniden dinlemye basladım ama bendeki etkisi ilk dinlemeden farklı.

baskalarının hayatında nasıl oluyor merak ettim acıkcası.

hayat bir yolculuk işte. bazen duruyor bazen koşuyoruz

tulley 04-06-2017 09:31 AM

Alıntı:

marea476 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860751)
telkin listeniz var mı..? yeniden basladıgınızda aynı etki oluyor mu..
bende cekirdek inanc cd sini yeniden dinlemye basladım ama bendeki etkisi ilk dinlemeden farklı.

baskalarının hayatında nasıl oluyor merak ettim acıkcası.

hayat bir yolculuk işte. bazen duruyor bazen koşuyoruz

2 yıldır kendine güven, başkalarının düşüncelerini umursamama, ego güven güçlendirici telkinlerini aralıksız dinledim. kendine güven telkininin açıklanacak bir tarafı yok :) ego güven güçlendirici telkin içimde olan inancı kuvvetlendirdi diyebilirim kararlar daha net istediğin daha net oluyor. favori telkinim başkalarının düşüncelerini önemsememe telkini sanırım :) en basitinden kışın çok kilo almıştım çevremdeki herkes bu konuya ( kendince ) eleştirilerde bulundu ve rahatsız olmadım placebo etkisi kesinlikle değil. sonuçta kendime güveniyorum aldığım gibi vermesini de bilirim dedim kendim rahatsız olduğumda verdim bunda kıyafetlerimin içine girmede zorlanmam etkili oldu :D bu arada rahatsız olmama durumuna bende şaşırdım telkinlerin etkileri çok sinsice oluyor :D. çoğu insan en yakının bile bazen boş konuşabiliyor empati yeteneğinden yoksun insanlara karşı bu telkin ilaç gibi krzm67

umarım istediğin olur sana tek tavsiyem sakın inancını kaybetme telkinlere ara verme

marea476 04-06-2017 11:27 PM

Alıntı:

tulley Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860758)
umarım istediğin olur sana tek tavsiyem sakın inancını kaybetme telkinlere ara verme

haklısınız..

tulley 14-06-2017 01:26 PM

2 hafta önce dinlediğim telkinlerin üstüne koruma kalkanı ve suçluluk duyguları telkinlerini ekledim. suçluluk duyguları telkini zihinsel olarak yorucu geldi fakat içsel dinginlik ufak hayıflanmalara karşı birebir, çoğunlukla garip rüyalar görürdüm çoğunlukla kötü olurdu fakat suçluluk duyguları telkinini dinledikten sonra belki tesadüf bilemiyorum daha iyi rüyalar görmeye başladım sevdiklerime karşı tutumum değişti ufak hataları umrumda olmuyor çünkü insan hata yapabilir kimse kusursuz değil. 2 yıldır telkinleri dinliyordum sadece başlangıçta suçluluk telkinini dinledim sonra dinlemedim haliyle bu süre zarfında yaşantımda kendimi suçlayabileceğim küçük büyük hatalarım oldu, sürekli dinlemek zihinsel olarak yorucu fakat belirlediğim günlerde ara ara dinlemeye devam ederim

bu arada diyete devam 12 kilo verdim sağlıklı bir o kadarda kendime özen gösterirken daha mutlu oluyorum kendime verdiğim değer arttı telkinlerin etkileri çok farklı alanlarda çok farklı şekilde karşıma çıkıyor fark edemedğim daha çok şeyin olduğu biliyorum :D

marea476 14-06-2017 05:39 PM

12 kg vermek gercekten buyuk basarı..tebrik ederim.
ne diyet ne spor konusunda irade sergileyememiş biriyimdir.

tulley 09-12-2017 05:22 AM

Alıntı:

marea476 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 860815)
12 kg vermek gercekten buyuk basarı..tebrik ederim.
ne diyet ne spor konusunda irade sergileyememiş biriyimdir.

teşekkür ederim, toplamda 18 kilo verdim. kilo verme ile ilgili telkinleri dinlemedim kendine güven ve ego telkini kararlılık konusunda akıl almaz fayda sağlıyor

şunu farkketim düşüncelerimi kontrol edebiliyorum olumsuz duyguları uzaklaştırabiliyorum çok garip geldi bana hani süper gücünüz olurda yeni keşfedersiniz ya öyle işte. telkinleri dinleyeli uzun zaman oldu önceki beni ilk yazılarımı okuyunca hatırlıyorum, karakterimde bile değişimler oldu daha ortayı buldum diyebilirim korum kalkanına yeni başladım ve uzun bir aradan sonra suçluluk telkinini tekrar listeme ekledim bakalım bilinçaltı belediyesi yine ne yolsuzluklar yapmış 44a

sweeet 09-12-2017 05:21 PM

Harika haberlerini tebrik ve takdir ediyorum. Sevgiler.

tulley 04-08-2018 12:12 AM

yaklaşık 4 yıl olmuş telkinlere başlayalı, alabileceğim tüm faydaları aldığımı düşünüyorum. baştaki benin olumsuzlukları azaldı fakat tanrısal bir dokunuş olmadı yine benim. insanlar yaşayarak olgunlaşıyorsa telkinler mümkün olduğunca bu durumu pozitif taraflı yapıyor. dinlerken kendime sorardım ne zaman oldum derim diye sanırım artık oldum, bu duyguyu hissedebiliyorum bilinç altım telkinlerin her cümlesini kabul etti.

hatta telkin metinlerine benzer cümleleri motivasyonum artsın diye kendime söylerdim metinlere bakınca hoş bir şaşkınlık oldu, artık buradaki gelişimin günlüğümün sonuna geldim. umuyorum her şey gönlümce, gönlümüzce olur istediğimiz şeyleri hak ederek kazanırız, forumda kalan az sayıdaki üyelere, bu konumu okuyan tek tük herkese minnetlerimi sunuyorum iyi geceler

sweeet 07-08-2018 05:48 PM

Seni görmek güzel. Sezon finali mi oldu dostum?Büyüyoruz. Gelişiyoruz. Gözümüzün önündeki bilgileri fark ediyoruz. Bazen kitap okuyoruz bazen doğayı okuyoruz. Ama durmuyoruz sadece ara duraklarda bir sonraki gelişim adımına kadar bekliyoruz.

esrakaya1965 09-02-2019 01:39 PM

http://www.macizlemehd.com/wp-conten...le-260x125.jpg
Yeniden dirilişe geçecek mi dersiniz beşiktaş adına

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:36 PM.