Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Kim neydi ne oldu ?

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Kim neydi ne oldu ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar yeni bir uygulama başlatmak istiyorum. Telkinleri dinlemeden önce ve sonra çekirdek inanç çalışması yapmadan önce ve yaptıktan sonra yada meditasyon , reiki , olumlama yapmadan önce ve sonra neler oldu . - Yaptıktan sonra olumlu yada olumsuz gelişimler , ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Kim neydi ne oldu ?

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-03-2014, 01:02 AM   #1 (permalink)
Janer

Janer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,003
1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Janer is an unknown quantity at this point
Standart Kim neydi ne oldu ?

Arkadaşlar yeni bir uygulama başlatmak istiyorum. Telkinleri dinlemeden önce ve sonra çekirdek inanç çalışması yapmadan önce ve yaptıktan sonra yada meditasyon , reiki , olumlama yapmadan önce ve sonra neler oldu .

- Yaptıktan sonra olumlu yada olumsuz gelişimler , değişimler neler oldu ?

Bu uygulama hem bizim isteğimizi arttırır hemde yeni üyelere yol göstermiş oluruz.

- Günlüklerinizin bir mesajlık özeti tarzında olabilir .

Şimdiden bu uygulamaya katılacak herkese teşekkür ediyorum . Bende en kısa zamanda değişimlerimi toparlayıp yazacam .

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-06-2014, 12:55 AM   #2 (permalink)
Janer

1,149 Mesajinıza toplam 3,306 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: Kim neydi ne oldu ?

Anlaşılan kimsede ilerleme yok ve ilk ben yazacam buraya :) . Az kaldı uzun bir yazı hazırlığındayım ..
Alt 12-06-2014, 12:06 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

Dusunsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 77
224 Mesajinıza toplam 332 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Dusunsel is an unknown quantity at this point

Çok verimli bir konu olucağa benziyor 1 yıldır ücretsiz telkinlerden yararlanmaktayım kafasındakileri anlatamayıp içine kapanan bir çocuktum altta kalıyor doğru cümleleri kuramıyordum hatırlarım arkadaşımın doğum gününe gitmiştim 10 dan fazla kız sap gibi kafamı önüme eğip kalmıştım insanlar sohbet etmeye çalışıyor kısa cevaplarla eski ruh halime geri dönüyordum 1 yıl sonrasından yazıyorum şuan kafamdaki konuşmayı rahatlıkla yapan ikna yeteneği gelişmiş sosyal fobiden sıkıntı çekmeyen bir birey oldum tek olumsuz yönü oldu kaygı bozuklugum vardı küçüklüğümden beri onda bir artış oldu şuan ders çalışma telkini aldım ücretli olarak sadece ondan yararlanıyorum bakalım onun sonuçları ne olucak 12 gündür dinliyorum
Dusunsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2014, 01:29 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

serpilelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 552
217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpilelif is on a distinguished road

arkadaşlar ben duygularını yazıya dökemeyen biri olarak anlatmaya çalışıcam.
2-3 hafta ücretsiz ego ve suçluluk telkinlerinden sonra çekirdek inanç çalışması yaptırdım. Çekirdek inanç telkinlerimi dinlemeye başlamadan ücretsiz telkinleri dinlerken değiştiğimi farkettim. Ben sosyal fobisi olan bir insanım. Eşimle misafirliğe gittiğimizde veya bize misafir geldiğinde çok çekinirdim, hiç konuşmak istemezdim ( düşünsenize evli bir bayan olarak ne kadar zor bir durum). Bize kimse gelmesin, biz kimseye gitmeyelim istiyordum ama bu imkansızdı. Ama telkinlerden sonra çok rahatladım, sohbet etmeye başladım. (Bu konuda hala çok çekingenim ama eskiyle kıyaslayınca çok çok daha iyiyim, şükürler olsun.)
En önemli değişimim öfkem azaldı. Zaten benim çekirdek inancım mükemmelliyetçilikmiş ve çekingenliğim asıl sebebi de oymuş zaten. Mükemmelliyetçiliğim azalınca asabiyetim de azaldı. Çok kırılgandım, bu aile ve sosyal ilişkilerimi son derece olumsuz etkiliyordu, çok şükür o anlamda da çok çok iyiyim. Daha pozitif biri oldum (bunda özellikle mutluluk telkininin etkili olduğunu düşünüyorum). Sık sık depresyona giren biriydim, depresyon tarafıma uğramaz oldu :) Bu arada hoponopono da yapıyorum, onun etkisi olduğuna da inanıyorum özellikle depresyon konusunda.
Daha çok vardır ama şu anda aklıma gelenler bunlar.
Sonuç olarak iyi ki bu siteyle tanışmışım.... Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. ...
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2014, 07:11 PM   #5 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Farklı başlıklar altında var zaten ben de yazmak istemedim niye zaten günlüğümde uzun uzun yazıyor diye. Ki yazsam roman olur dermişim. :D Ama bir ara yazarım tamam Janer'cim hevesin kırılmasın. Paylaşan herkes iyi ki varsınız.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2014, 07:46 PM   #6 (permalink)
Janer

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Farklı başlıklar altında var zaten ben de yazmak istemedim niye zaten günlüğümde uzun uzun yazıyor diye. Ki yazsam roman olur dermişim. :D Ama bir ara yazarım tamam Janer'cim hevesin kırılmasın. Paylaşan herkes iyi ki varsınız.
günlüklerin özet tarzı birşey olsun istedim . Sonuçta benim gibi okumayı sevmeyenler o günlükleri sayfalarca okumak istemeyebilir. Bu özetler tek bir yerde daha yararlı olur diye düşündüm :) . Senin yazacağın roman olur gibi :) sana ekstra birşey düşünmemiz lazım :) , yazmanı bekliyorum okuyacam :)
Alt 29-07-2014, 05:58 PM   #7 (permalink)
Janer

O zaman aylardır yazmak için bazı haberler beklediğim yazımı yazabilirim . yazım kurallarına ne kadar dikkat etsemde büyük küçük harf olayı bana pek uymuyor . öncelikle bunu belirteyim .
ilk siteye üye olduğumda yapabileceklerimin farkında olmayan biriydim . daha sonra önce bunların farkına varmak adına ücretsiz telkinlere başladım . devamlı ve düzenli fazlasıyla dinledim hepsini . çok ayrıntıya girmeyecem o günlerle ilgili . doğru bir çalışmayla üniversiteyi kazandım . 1 yapacakken 3 yaptım . çünkü eksiklerim fazlaydı .
üniversiteyi kazandım ama önümde yakın bir hedef olmadığından mı bilmiyorum pek birşey katmadım kendime . ilk yıl düşük bir not ortalamasıyla ama çok eğlenerek geçirdim . bir kızla tanıştım 1 yıl birlikteliğimiz oldu acısıyla tatlısıyla güzeldi .
2. sınıfa başladım , açıktan da işletme okumaya karar verdim , yazıldım. sonra ne olduysa sorunlar üst üste gelmeye başladı . en büyük sorun eski sevgilimdi . ama yapmam gerekenlerin farkındaydım ve iki tarafı idare etmeye çalışıyordum . bitmesi gereken bir ilişkiyi devam ettirmeye çalışıyorduk . ağır geliyordu artık . çünkü ben öylesine sevenlerden değilim. sorunlar arttı falan ve ayrılmaya karar verdik . saçma sebeplerden ayrılıklar başladı . ve ocak 2014 civarı tamam dedik ve tamamiyle ayrıldık . bende o da birbirimizi istiyorduk ama olmadı . çekirdek inanç yaptırdım . telkinleri düzenli bir şekilde dinledim . ve hayallerime kaldığım yerden devam etmeye karar verdim .
hep hayalimde olan work and travel programına kayıt için not ortalamamı yükseltmem gerekiyordu .

1.50 ortalamam vardı . 2.07 ye kadar yükselttim . 10 dersim vardı hepsini geçtim. açık öğretimde tek dersten kaldım . ayrıca wat için araştırmalara başladım (work and travel) . wat hem maddi hemde manevi çok şey istiyordu . manevi kısmı hallettim (notlar) . maddi kısmı da daha sonra ailemle hallettik . çekirdek inanç yanıt vermeye başlamıştı . bolluk bereket , mükemmelliyetçilik kendini belli etmeye başlamıştı . wat programına da yazıldım . bu arada katıldığım seminerlerde önemli bir isimle tanıştım ve iş hayatına başladığımda bana destek vereceği sözünü ondan aldım . arkadaş çevremde ayrılıklar başladı . hemen hemen herkesi hayatımdan çıkararak yeni başlangıçlar yaptım . tabiki temelde değişiklik olmadı . etrafımda az ama öz insanlar kaldı . gidenler ise baya geniş bir kitleydi . sınıftan 80 de / 75 gitti . temizlik süreci de bu şekilde tamamlandı .
uzun zamandır para biriktirmeye çalışıp harcıyordum . şimdi ise kesin bir kararla biriktiriyorum . az az üstüne atarak katılacağım eğitimlerin parasını biriktiriyorum . güzel kararlar aldım ve her anlamda destekleyenler var etrafımda . ne iş yapmam gerektiğine , hangi iş bana göre ve eğlenceli buldum diyebilirim . bu alanda eksiklerimi gidermek adına kariyer haritamı oluşturdum . hayatım düzene girdi . şuan enerji topluyorum . hareketli , eğlenceli ve güzel bir yıl başlayacak . anı yaşamaya başladım . içimdeki sevgi arttı . çok şanslı olmaya başladım . çekim yasası şuana kadar aşk dışında gayet iyi çalıştı . belki ben bilmeden aşk için çalışıyor ve onu bana getiriyordur :) .

Dersler : BAŞARILI
Bolluk bereket : Başarılı
Şans : Başarılı
Çekim yasası : Başarılı
Aşk : şimdilik belirsiz
Hayaller : Tam anlamıyla başarılı
Planlar : Başarılı

toplamda bu yıl vize final 80 civarı sınava girdim . 75 tanesi başarılı . ehliyet alırken direksiyon sınavını çok zorlaştırdılar . belki bilirsiniz , onu da geçtim :) . herkes tarafından takdir edildiğim bir dönemden geçtim . hak ettiklerimi almaya başladım .
bu arada her defasında teşekkür etmeyi borç bildiğim sweeeete çok teşekkür ediyorum. bana desteğini esirgemediği için kendimi şanslı hissetmeme neden olduğu içinde teşekkür ederim . iyi ki varsın ;) .

Herkese iyi bayramlar ve sevgiler ...
Alt 29-07-2014, 06:59 PM   #8 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Söz verdiğim gibi yazayım ben de hikayemin özetini o halde. Beni telkinlerle tanıştıran ilk mevzu sınav heyecanı olmuştu. Eskiden beri başarılıydım ama sınavlarda biraz da olsa performans kaybı yaşıyordum. Özellikle genel sınavlarda. Stresli bir dönemdeydim yeniden bu siteye geldiğimde. Forum alışkanlığım yoktu ki bu bir alışkanlıktır. Teknoloji ile aram her zaman iyi olmasına rağmen en sıkı şekilde takip ettiğim ilk forum bu oldu. Burası benim için bir okul gibi iş gördü. Çok güzel insanlar tanıdım. Çok faydalı bilgiler edindim.

Telkinleri ilk dinlediğimde hiç de inanmıyordum hayatımda mucizeler olmasını falan da beklemiyordum. İlk telkin dinlediğim dönemlerde gözlerim doluyordu. Anlam veremiyordum. Telkinlerle ilişkisi olduğunu düşünmüyordum bile. Belki bir çeşit arınmaydı. Epey bir süre sınav heyecanı, ego, suçluluk telkinlerini dinledim. Bu dönem kpss ales tarzı sınavlara gireceğim bir dönemden önceydi sanırım. Sınavlarda daha soğukkanlı ve güvenliydim.

Mezun olacaktım. Başarılıydım. Yıllardır süren harika bir ilişkim vardı ama sahip olduklarıma rağmen psikolojik olarak bedenime eziyet ediyordum sanki. Her şeyi farkında olmadan dert ediyordum.

Sağlık olarak belli bir hastalığım olmamasına rağmen bedenimde strese bağlı olduğunu düşündüğüm ciddi ağrılar hissediyor ve dinlenemiyordum uykularım çok verimsiz geçiyordu yataklardan kalkmak istemiyordum. Yeniden foruma geldiğimde diğer telkinleri keşfettim ve bu sefer ihtiyacıma göre daha bilinçli dinlemeye karar verdim. Bir yandan da bol bol forumda yazılanları okuyordum. Bunlar da bana ışık oluyordu. Çekim yasası ile ilgili daha bir ilgili olmaya başladım. Eskiden beri Polyanna hikayelerini severdim güya pozitif olduğumu düşünürdüm. Ama burada içimdeki sabotajcıyı keşfettim ve gerçek anlamda nasıl pozitif olunuru öğrendim. Hala olumsuz sesler duymuyorum mu sanıyorsunuz duyuyorum ama beni esir almasına izin vermiyorum çünkü ne düşünmek istersem onu düşünme özgürlüğüne sahip olduğumun farkındayım. Ve düşüncelerimde daha seçiciyim.

Foruma yeniden geldiğim dönemde yüksek lisansa başlamıştım. Kendime güven sorunları yaşıyordum ufak çapta. Yine de bir yol kat etmiştim. Olumlamaları hiç oturup 21 gün okumadım. Ama yolda giderken tekerleme gibi ihtiyacım olan bana yardımcı olacak olumlamaları tekerleme gibi şarkı gibi söylerdim. O yıl eğitim ortamında (hocalar ve asistanlar olsun) güzel insanlarla nitelikli zamanlar geçirdik. Hayallerimden birini yaşıyordum. Sağlık sorunumu sporla çözmüştüm. Her gün 1 saat pilates yapıyordum. Enerjim yerine gelmişti. Labaratuvarda çalışıyordum. Bu ortamı deneyimleyebildiğim için kendimi şanslı görüyorum. Ama artık para kazanmanın zamanı gelmişti de geçiyordum. Çünkü kalbimin sahibi ile hayallerimizi gerçekleştirmek için ikimizin da ayakları yere sağlam basmalıydı. Bu nedenle yüksek lisansın ikinci yılında öğretmen olabilmek için ciddi bir şekilde kpss hazırlığına başladım. Kursa yazıldım. Ücretsiz telkinlerden yeni bir liste yaptım kendime sürekli dinliyordum. Motivasyon için yazılar okuyor olumlamaları eksik etmiyordum. Sonuç olarak yüksek bir puan(87) alarak atandım. Bu süreçte bu kez de ortopedik bir sağlık sorunu yaşadım buna rağmen sonuç başarılıydı. Atanmamla birlikte hayatım hızlandı hem de güzel haberler anlamında. Atandığım yer ülkenin diğer ucu da olsa buna da şükür orayı da görmem gerekiyormuş diyerek tam bir teslimiyetle daha önce sadece adını duyduğum bir yere gittim. Hakkari'de 1 yıl görev yaptım. Çok şey öğrendim ve öğrettim. Bu bir yıl içinde kız isteme, söz, nişan heyecanlarını yaşadım ve yaz tatili başında evlenmek üzere İstanbul'a döndüm. Bu arada şubat tatili sonrası çekirdek inanç tespiti yaptırdım. Mükemmeliyetçilik en baskın sorun yaratan çekirdek inancımdı. Şimdi onun etkisini epeyce hafif hissediyorum. Evlilik hazırlığı dönemi 3 hafta çok hızlı
geçti ama her şeyi gönlüme göre buluyor veya yapıyordum. Bunda en büyük faktörü diğer insanlar şans olarak görse de ben biliyorum ki pozitif düşünce tarzım ve şükretmem. Harika bir düğün oldu harika bir balayı tatiline gittik. Her şey muhteşem gidiyordum. Bir de şu yüksek lisans tezimi bitirebilseydim. Hakkari'de ite kaka çok az şey yapabilmiştim ne zaman başına otursam bana sıkıntılar basıyordu. Her şeyde bir hayır varmış gerçekten.

Yaz dönemi özür grubu il dışı tayinler açıldığı ilk gün eş ve sağlık özrü dışında bir özür geçerli değildi. Ama bir kaç gün sonra eğitim özrünün de geçerli olduğunu öğrendik. Bir kaç yıldır resmi olarak bu olmuyordu. Benimse tek geçerli özrüm eğitim özrüydü çünkü eşim sigortalı çalışmıyordu. Bir anda bir heyecan her şey bir ay içinde olup bitti. Ben İstanbul'a atandım hem de ilk tercihime. Sonra yüksek lisans tezimi başarıyla tamamladım.

Her şey istediğim gibi gidiyor. Çok şükür bugünümüze. Şimdi başka hayaller vardı sırada. Ben 3 yıl orada çalışmayı göze almıştım ama nasip hemencecik aileme ve sevdiğime kavuşturdu beni. Bunu en ince ayrıntısına kadar hayal etmiştim. Zamanlamayı ise yaratıcı gücün takdir ettiği vakte teslimiyetle bırakmıştım. Evliliğin 6. ayında sonra bir çocuk sahibi olmaya karar verdik. Çok şükür bu dileğimizde olmak üzere. Şuan 7 aylık hamileyim. Ve geçelim bir diğer hayale. Ev sahibi olmak istiyoruz. Ev bakıyoruz ciddi ciddi almayı düşündüğümüz yerler var. Hem de bu yerler de şans faktörü ile bulunmuş iyi fırsatlar. Hadi bakalım hayırlısı diyoruz.

Geçen Ağustos'tan beri reiki ile çalışıyorum. Şuan ikinci dereceye uyumluyum. Epeydir telkin dinlemiyorum. Olumlama, EFT, reiki çalışıyorum. Farkındalıklar çok önemli hayatta. Yöntemler araçtır sadece. Hayatımda daha nice güzellikler olacak. Bolluk ve bereket bilincinin farkındayım. Çok basit şeylerden çok büyük şeylere bu bilincin etkisini hayatımda hissediyorum ve yüce yaratıcıya şükrediyorum.

Bu değişimleri sadece kendim yaşamayı seçtim çabaladım, çabalamaya devam ediyorum.

Sevgili Janer ve Kutayhun'a ayrıca sevgiler. Başarılarınız kendi çabalarınızdır. Siz çabalamasanız hiç bir şey olmazdı.

Güzel gelişmelerde yeniden buluşmak üzere. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2014, 04:40 AM   #9 (permalink)
Janer

bu kadar güzel yazabilseydim profesör olurdum :) . Hadi yok mu arttıran . Bir kaç kişi daha yazarsa konuyu sabitleyecem .
Alt 30-07-2014, 06:28 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Funk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 146
61 Mesajinıza toplam 92 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Funk1903 is an unknown quantity at this point

Ben yeniyim dostum,bu 2. günüm ne yazayım ki :D
Funk1903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil