Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Kadına Şiddet

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Kadına Şiddet Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız e konuyu açan arkadaş yokk ://...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Kadına Şiddet

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-07-2011, 02:12 PM   #11 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: Kadına Şiddet

e konuyu açan arkadaş yokk ://

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2011, 10:46 PM   #12 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough

kadına şiddet sırf kaba kuvvetle olumuyor.incitici olan erkeğin kadının üzerinde hak idaa etmesi onu bağımlı kılması.bu okumuş cahil faretmiyor.konuşamayan o kadar çok kadınımız varki anlatamam.aile dizimi çalışmalarında gördüğüm biz kadınlar kendimizi bu hayatta yok saydığımız.hemde ne yüksek mertebe deki insanlarbizi bizi yok sayınca elin oğlu annemiz babamız kardeşlerimiz eş dost niye tanısınlarki biz kim oluyoruz bir hiçççç
haydi hanımlar sirkilin ve üzerinizde bu elbiseyi çıkarın
önce ben kimim diye kendinize sorun kendinizle yüzleşin cevabları bulun ama dürüst olun cevap verirken
işte hayatınız o zaman değişecek karşınızdakilerden sonra isteyin
hocamın şu cümlesi hep kullaklarımda şikayet etmiştim
eşimi onun suçu yok sorun sensin dön kendine bak dedi.
o gün bugündür hep kendime bakıyorum.çok da huzurluyum

inanın bana
sloganımız ha bir gayret olsun
enerjiniz bol ışğınız kuvvetli olsun
saygı ve sevgiler

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2011, 04:02 PM   #13 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Alıntı:
esen27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kadına şiddet sırf kaba kuvvetle olumuyor.incitici olan erkeğin kadının üzerinde hak idaa etmesi onu bağımlı kılması.bu okumuş cahil faretmiyor.konuşamayan o kadar çok kadınımız varki anlatamam.aile dizimi çalışmalarında gördüğüm biz kadınlar kendimizi bu hayatta yok saydığımız.hemde ne yüksek mertebe deki insanlarbizi bizi yok sayınca elin oğlu annemiz babamız kardeşlerimiz eş dost niye tanısınlarki biz kim oluyoruz bir hiçççç
haydi hanımlar sirkilin ve üzerinizde bu elbiseyi çıkarın
önce ben kimim diye kendinize sorun kendinizle yüzleşin cevabları bulun ama dürüst olun cevap verirken
işte hayatınız o zaman değişecek karşınızdakilerden sonra isteyin
hocamın şu cümlesi hep kullaklarımda şikayet etmiştim
eşimi onun suçu yok sorun sensin dön kendine bak dedi.
o gün bugündür hep kendime bakıyorum.çok da huzurluyum

inanın bana
sloganımız ha bir gayret olsun
enerjiniz bol ışğınız kuvvetli olsun
saygı ve sevgiler
Size kesinlikle katılıyorum. Artık yozlaşmış köy kültüründen vazgeçmemiz lazım.
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2011, 05:31 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Evet, yine kadınlara iş düşüyor, özellikle erkek çocuklarını dikkatli yetiştirmeleri
hususunda...Empati kurabilmeleri, kadınların iş yükünü paylaşabilmeleri açısından,
ufak tefek işler de yaptırılabilir erkek çocuklarına... Ben işyerinden bir arkadaşımdan
sözedeyim. Oğlunu gerçekten özgür yetiştirdi, maddi durumları da iyiydi fakat yaz tatillerinde
oğullarını çalışması için teşvik ettiler. Yatağını, odasını toplamadan evden çıkmıyordu ve anne
baba evde olmadığında yemek pişirebiliyordu bu çocuk ve bundan yüksünmedi. Kız kardeşiyle
uyumlu bir ilişkisi vardı ve kız erkek ayrımı diye bir şey yoktu. Tabi bu benim verdiğim iyi bir çocuk yetiştirme
modeli... Hem iyi bir eğitim aldığı hem de ruhsal açıdan daima sevildiğini hisseden bu çocuk şimdi Güney Amerika'da
yaşıyor. Tabi iyi bir eğitim aldı, her ailenin ekonomik şartları iyi olmayabilir ama çocuklarımızı ayırt etmeden, sevgiyle
yetiştirsek ne güzel olurdu... Vurdulu, kırdılı bir adam yaratmak çok kolay aslında...
Benim bu forumda takıldığım bir şey var, insanlar sorunlarını yazıyor, sonra ortadan kayboluyorlar, halbuki eğer bir
sorunundan bahsettiysen, ucunu bırakmaman, katılımda bulunman gerekir diye düşünüyorum. Ne de olsa insan insanın derdini alır, bir de insan bu kişilerin akıbetini merak ediyor doğrusu!
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2011, 06:13 PM   #15 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Bak bakalım sana neler söyleyeceğim şimdi...

Öncelikle bu bir eğitim ve kültür meselesi değil. Bu tam anlamıyla bir farkındalık sorunu... Kendini ne kadar iyi tanıyorsun? Bunu iyice düşünmen gerekiyor. İnançlarını bilmen gerekiyor. Seni geride tutan şey nedir? Bunu iyice düşünüp tartman gerekiyor.

Sağlıklı bir birey olarak yaşamanın en önemli koşulu özgüven sahibi olmaktır. Kendimize güven duymamızı sağlayan faktörler kişiden kişiye değişmektedir. Benim 2 dilmem ya da master yapmış olmam, çok iyi bir cv ye sahip olmam benim için tam bir özgüven yaratabilir ama bu başka birinde aynı duyguyu yaratmayabilir. Dolayısıyla senin durumunda da bu kesinlikle bir kriter olarak alınamaz.

Cahillik olarak değerlendirmek de çok yanlış... Çekirdek inanç çalışması yaptırmanı öneriyorum kesinlikle. Neden insanların sana kötü davranmasına izin verdiğini, kullanıldığını, şiddete rağmen sesini çıkarmamanı anlaman ve kalıcı çözümlere ulaşabilmen için çok yararlı olacaktır.

Senin şimdi ilk olarak farkına varman gereken şey cümlelerinde bizim çok açık görebildiğimiz, senin de bildiğin bir şeyin farkına varman... Kendi kendine yaptığın haksızlığın...

Çünkü ortada olan kendini hiçe sayma ve karşındaki insanı memnun etmeye çalışmaktan başka bir şey değil. Bu güvensizliğe de daha çok aşırı korumacı aileler zemin hazırlıyor. Kişi kendini güvende hissetmediği için devamlı birinin varlığına ihtiyaç duyuyor ve kendisine yapılan her muameleye razı oluyor. Belki çok önemli konumlara gelebilecekken bundan bile vazgeçebiliyor.

Bana kalırsa çoğu zaman kişi kendisine olan güven eksikliğinden dolayı bunları yaşadığının farkında bile değildir. Her zaman cevap arar neden bırakıp gitmiyorum ya da tepkimi koyamıyorum diye. İşte aslında cevap ortada kendine güvensiz olması.

Tabii ki bu da oldukça sağlıksız ilişkilerin ortaya çıkması anlamına geliyor. Kendisini hiçe sayan, değer vermeyen, güven duymayan birini zamanla karşısındaki kişi de yok saymaya, önemsememeye başlayacaktır. Kendini keşfet ve kendine acımasız davranmayı bırak tatlım. Sen zeki bir kadınsın. Yaşamla tek başına başa çıkabilecek gücü ve yeteneği içinde barındırıyorsun. Her şeyin üstesinden gelebilirsin. İçindeki devi uyandır.

Hakettiğin değişimi ve gelişmeyi göstermen ve hiç solmayan umudun çiçeği olmanı dilerim.

Sevgiyle kal, sağlıkla nefes al.
Alt 12-07-2011, 06:38 PM   #16 (permalink)
Teğmen

152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

dostlara katılmamak elde değilçok doğru ne güzel yazmışsın
öz güven öz değer
sahip olmamımız gereken hazineler
ama istemeden ama diyorum
konuyu açan arkadaş zor durumdadır bilemiyoruz.ortamına şia gönderiyor bize dönmesini diliyorum
saygı ve sevgiler

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
Alt 13-07-2011, 09:22 PM   #17 (permalink)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nieokudum is an unknown quantity at this point

Güzel yazılarınız için çok teşekkür ederim.Ve sizlere hemen bir gelişmeyide anlatmak paylaşmak istiyorum.Evet Başardım hemde bugün.Çocuklarımı aldım ve terkettim.Şimdi artık önüme bakacağım. 4 ufak çocuk ile beni zor günler bekliyor biliyorum ama şunu anladım ki bi parça kuru ekmeği huzur içinde yemek çok ama çok daha güzel.Çocuklarım mutlu dayak yok küfür yok işkence yok.Kendime daha fazla neden bu kötülüğü yapayım dedim çocuklarımın gözlerine baktım hiç konuşmadan bakışlarla anladım demek istediklerini ve kapıyı çarpık çıktık.Bana artık şans dileğin dua edin arkadaşlar yeni bir hayata başlıyorum.
Nieokudum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2011, 11:12 PM   #18 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

kişiler malesef şiddete kader dedikleri sürecee bu iş çok zor.

çalıştığım yere bazen eşinden dayak yiyen kadınlar gelior.bunu üst makama bildirmeye kalktığımızda ise bizi engelliyorlar.yada bildirdikten sonra emniyete gittiklerinde hayır ben dayak yemedim deyip bizleri yalancı düşürüyolar.

şiddet bir kader değildirrr!

şiddet dolu bir geçmiş bile olsaa bırakıp gitmek zor gelir tabiki .ama böle hayat devam edemezzz.

konuyu açan arkadaşım ortalıklarda olmamasıda ilginçççç

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-07-2011, 12:20 AM   #19 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
Nieokudum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel yazılarınız için çok teşekkür ederim.Ve sizlere hemen bir gelişmeyide anlatmak paylaşmak istiyorum.Evet Başardım hemde bugün.Çocuklarımı aldım ve terkettim.Şimdi artık önüme bakacağım. 4 ufak çocuk ile beni zor günler bekliyor biliyorum ama şunu anladım ki bi parça kuru ekmeği huzur içinde yemek çok ama çok daha güzel.Çocuklarım mutlu dayak yok küfür yok işkence yok.Kendime daha fazla neden bu kötülüğü yapayım dedim çocuklarımın gözlerine baktım hiç konuşmadan bakışlarla anladım demek istediklerini ve kapıyı çarpık çıktık.Bana artık şans dileğin dua edin arkadaşlar yeni bir hayata başlıyorum.
Tebrik ederim... Yeni hayatınızda başarılar. Kararlılık, sebat ve sabır diliyorum size. Her şey gönlünüzce olsun.

Sevgiler.
Alt 14-07-2011, 01:37 AM   #20 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Nieokudum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
size yolunuzda başarılar .ilk adım herzaman zordur.
zoru başardıysanız gerisinden korkmayın.
her zorluktan sonra bir kolaylık vardır.ayrttr yaradan diyor.yolun açık olsun şifalar olsun hayatın.

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27

Bookmarks