Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Benim Dünyam ve Gerçek Dünya arasında

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Benim Dünyam ve Gerçek Dünya arasında Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selam arkadaşlar Biraz detaylı olacak sanırım içimden geçenleri yazmak istiyorum. Çocukluktan başlıyım çok az da olsa hatırlıyorum o yılları her zaman kaçtım saklandım gördügüm ilgidenmi bilmiyorum her çocuk ilgi görür ama ben sevmiyordum işte tüm gözlerin benim üzerinde olmasından hemen ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Benim Dünyam ve Gerçek Dünya arasında

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-02-2011, 01:03 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 7
9 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
poon is an unknown quantity at this point
Smile Benim Dünyam ve Gerçek Dünya arasında

Selam arkadaşlar

Biraz detaylı olacak sanırım içimden geçenleri yazmak istiyorum.

Çocukluktan başlıyım çok az da olsa hatırlıyorum o yılları her zaman kaçtım saklandım gördügüm ilgidenmi bilmiyorum her çocuk ilgi görür ama ben sevmiyordum işte tüm gözlerin benim üzerinde olmasından hemen annemin arkasına saklanıyordum :). Ana okuluna geçelim yeni arkadaşlar yeni sosyalleşme deneyimi. Öğretmenimiz vardı bir tane iri yarı yaşlı bir öğretmen asık surat biri. Şarkılar,marşlar falan söylettiriyordu sırayla çıkarıyordu herkez iyi güzel söylüyordu taki bana sıra gelince diyalogları hatırlayamıyorum tabiki ama ben çıkmak istemiyordum işte sınıfın karşısına beni zorla kaldırmaya çalışıyordu kolumdan çekerek ağladımı falan hatırlıyorum o kolumdan çekerken sonrasını hatırlamıyorum.Saten 2. döneme geçmedende ögretmen bir soruyu bilemedigimmden tokat attıgı içindi sanırım aldı ailem anaokulundan.

İlkokula başladım ilk sıra arkadaşım oldu çok güzelde anlaşıyorduk ama hayat burdada adil davranmadı ilk kez yakın bir arkadaş edindim oda 2.sınıfta taşındı(İnanmıyacaksınız ama şu anda komuşuyuz yaklaşık 10 seneden sonra).Daha sonra ilk ögretimde sıra arkadaşım olmadı denebilir boyum uzun oldugundan genelde arkada tek başıma oturdum.Her zaman kendi halimdeydim. Günlük tutmak gibi bir alışkanlışım denemem olmadı bu zamana kadar 7 veya 8. sınıf tayken
ilginç bir şey geldi aklıma derslerimi yazıcaktım ve bunların nasıl geçtigi neler yaptıgımı hangisinden başarılı oldugumu hangisini neden başaramadıgımı yazmaya başladım her ders ayrı bölümlerde hoşuma gitmişti bu deneyim. İçimi birine dökemediğim için sayfalara dökmek iyi bir çözümdü. 1 hafta sonra babam bir soru sordu bir derste başarısızdım onu yazmıştım öğretmen hakkında ve özel birşeyler işte kafamda şimşekler çaktı sanki şu zamana kadar öyle hissetmedim kendimi. O zamandan beri kagıda tek bir kelime dahi kendimle ilgili bir yazı yazmadım yazmayıda düşünmüyorum şuan için.Bu beni yaralayan olaylardan biri olmuştu ailemede güvenemiyordum artık.

Lisede de aynen devam. Okulda hadi 3-4 arkadaşım vardı onlarla okulda vakit geçirirdik ama yakın bir arkadaşım yoktu. Bu dönemde bir şey farkettim kendime bir kalkan oluşturmuştum sanki insanların bir mesafeye kadar yakınlaşmasına izin veriyordum. O mesafeyi koruyordum bilmedende olsa. Mesela kanka, dostum vb. kelimleri kullanmaya çalışanlar oldu ama çıkmıyordu agzımdan işte ben kullanamadım hiç bir zaman 2. sınıftaki olaydan sonra kaybetme korkusu sanırım bu kalkan.Beni yaralayan olaylardan biri daha oldu bu dönemde boyum uzun oldugu için arkadaşlarım yolda yürürken şakayla karışık yanımda komplekse kapıldıklarını yanımda yürümek istemediklerini söylüyorlardı bunu daha sonra çok kez duyacaktım hayatımda ..

Üniversite evet yine yeni bir ortam güzel başladı üniversite bir arkadaş grubuyla tanıştım tabi benden degildi ilk tanışma biri geldi sorular sorarak başladı neyse bu gruptakiler başka sınıftaymış sonra dagıldı ben başka bir gruba geçtim 4-5 kişiydi sınıfda koridorda duruyorduk genelde ama kendime uygun bir arkadaş bulamadım bir türlü benimle aynı kafa yapısına sahip. 3. grupta hiç olmazsa vakit geçirebilecegim ünideki klasik okey,kagıt oyunları vb. şeylerle geçiyor vakit.Koruma kalkanım üniversitede de sürekli açıktı belli bir yere kadar yakınlaştırıyordum arkadaşlarımı konuşmak isteyenler oldu ama koruma kalkanım hemen çalışıyordu yakınlaşmaya çalışanlara karşı.Bu sırada hayatımda ilk kez bir kızdan hoşlandım platonik aşk oldu benim için ama genede güzel bir duyguydu o kadar acıya ragmen. Bir iki dersimiz ortaktı sadece. Ara sıra okulda göz göze geliyorduk ben direk gözlerimi kaçırıyorum tabiki sanki anlıyordu ona karşı bir seyler hissettigimi yada benim içsesim gene devredeydi o zamanlar. Hiç bir zaman tanışmadım tanışma imkanım oldu kilitlenmekten konuşamamaktan korktum karşısında ne zaman arkadaşlarımın yanına gelse ben başka bir şeyle ugraşıyormuş gibi yapıyordum ona bakıp kilitlenmemek için.Üniversite bitti ama Hayatımdan silmek istediğim tek dönem istemeden gidip geldim okula.

Yeni kişilerle tanışmak her zaman zor zaten benim için ayrı bir sınav .Hâla dertlerimi paylaşacagım, güvenebileceğim bir şeyler yapabilecegim bir arkadaşım yok denebilir. Yalnızken mutluyum aslında bir nedeni bu. Başka bir nedeni bahane bulmam bahanemde şu memur olursan saten başka bir şehire gidiceksin orada kendine yeni bir şehir ve yeni bir arkadaş ortamı kurabilirsin burdakileri gene kaybediceksin ...

Kpss alım mülakatlarda napıcağımı düşünüyorum şimdiden normalde heyecanlanan biri olarak komisyon karşısında naparım bayılırım heralde yada heyecandan konuşamam kıpkırmızı birşekilde olacağım kesin. Şuan tek düşünebildiğim mülakatı nasıl atlatırım bu mülakatlar yüzünden kadroları kaçırırsam hayatımda ayrı bir yara açacak.

Bu arada gülmeyi seviyorum çünkü güldüğüm zaman sorunlarımı unutuyorum saklanıyorum gene gerçeklerden.Gülmek güzel her zaman gülmeye çalışın .

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

poon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2011, 01:16 AM   #2 (permalink)
Teğmen

perpendicularis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 73
69 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perpendicularis is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Benim Dünyam ve Gerçek Dünya arasında

sende kendme benzer yönler buldm aslnda:) anaokulundan nefret etmştm çok iyi hatrlyrm. ama annenin seni hemen ordan alması, senn karşılaştığın her sorunda annenn destek olacağı fikrini bilinçaltında yaratmş olablr. tabi almasa da küçücük yaşta seni çok üzeblrdi. neyse sadece bi yorumdu:) ben de hiç kendime göre birilerini bulamadığımdan şikayetçiyiimdir. boşver şu bitsin nasılsa bu insanları bidaha görmiceksn hadi öss geçsin bunları görmiceksn yeni insanlar olcak daha iyi olcak vs. ama inan bana ertelemektn başka bşy değil çünkü ne kdr ortam değişse insanlar değişse de bi şeklde aynı ilişkileri kuruyosun. neden kendine kalkan kurduğunu bulmaya çalış. incinmekten mi korkuyosun acaba? bence boyunun uzun olması çok gzl bşy forumdaki diğer konulara bak boy uzatmayla ilgili olanı revaşta :D insanlar senn gibi olablmek içn uğraşıyolar;) gülmek bence de çok gzl herşeyin komik tarafndan bakmak bi yetenek hatta:) yazdıklarına insanların yorum yapmasını ister miydin bilemyrm ama yaptım artık:)
perpendicularis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2011, 01:38 AM   #3 (permalink)

Herkes yorum yazabilir tabii

Aileme gelince evet aslında onlarında etkisi var farkında olmadan tabii kimse bilerek yapmak istemez dövmek falan yok. Hatta her okul toplantısında soruyolarmış bir sorunmu var diye yok diyorlar tabii ama var akraba ilişkilerine girmiycem orası ayrı bir dünya :). Annem hâla karışır kendimi ifade etmeme fırsat vermiyorki 21 yaşına geldim hâla misafirlikteyken yemekte falan susadınmı gibi sorular gelebiliyor ne kadar kızsamda annelik başka bir şey çocuklarını düşünüyor sonuçta. Ailemden uzak kendi düzenimi kurmak istiyorum onun için tek çare bu gibi geliyor bana kendi düzenim olsa kendim yönlendirsem hayatımı ne güzel olur ..
Alt 14-02-2011, 01:48 AM   #4 (permalink)
Teğmen

69 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ailenle mi yaşıyosun üniversitede msn?
perpendicularis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2011, 01:53 AM   #5 (permalink)

Ailemle yaşıyorum üniversiteye açık ögretimden devam ediyorum artık son sınıftayım bu sene kpssye giricem lisanstan onun için hazırlanıyorum bir yandanda.
Alt 14-02-2011, 02:00 AM   #6 (permalink)
Teğmen

hmm anladım... neyse umarm herşey düzelir:)
Alt 16-02-2011, 09:52 PM   #7 (permalink)

Bugün 5. gün hayat hız kesmeden devam ediyor önceden karamsarlık kaplardı arada hiç bir şey yapmama izin vermezdi ama şimdi ondan eser yok karamsar degilim hayata karşı. Yeni fikirler projeler üretebilirim bu günlerde. Şuan dinlediklerim ego güv.güç-kendine güv.-sucluluk . İlerde ertlemeyi bırakıda eklemem lazım çoğu şeyi erteliyorum çünkü :)

Bookmarks