Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

acemi-sirine´nin zayiflama günlügü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri acemi-sirine´nin zayiflama günlügü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben zayıflamak ıstıyorum ve yardımlarınıza ıhtıyacım var; yada destegınıze ıhtıyacım var...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

acemi-sirine´nin zayiflama günlügü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-06-2008, 10:32 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemi-sirine is an unknown quantity at this point
Standart acemi-sirine´nin zayiflama günlügü

ben zayıflamak ıstıyorum ve yardımlarınıza ıhtıyacım var; yada destegınıze ıhtıyacım var

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

acemi-sirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2008, 11:17 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

39 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Ynt: acemi-sirine´nin zayiflama günlügü

sabah saat 7:30 kalktim ve ilk önce yüzümü yikadim, aynaya bakarak bugün cok güzel bir günün olacak dedim kendime...

kahve suyunu isiticiya koyarken hemen pc´dem indirdigim telkinleri actim, kahve suyum kaynaya dursun bende üzerimi

giyindim ve kahvemi sevdigim gibi bir kasik sekerli ve sütsüz sekilde ictim... telkinlerim tam bitmemistikiii kendime artik bu kadar dinlenme yeter

simdide spora gidiyorsun dedim ve spor deyneklerimi alarak hizli yürüyüse ciktim saat 8´de.. tabii mp3 almadan gidilirmi, onlari zaten bu siteye basladigim

günün ertesi günü yüklemistim, aldim actim ve basladim yürümeye saat kurmustum bir saat yürümek icin. bir saat boyunca telkinlerle birlikte hem yürüdüm

hem kendimi dinc ve dinamik hissetttim ve morelimde cok düzgün........

bu sayfanın ısmı gıbı olacak benımde bırgün sözüm

sımdılık sadece hayatım degısmedı ama degısmeye baslıyor...

bir saat yürüyüsten sonra eve geldim, o kadar su icmisim kiii wc yetismek kolay olmadi

simdi ise mp3 cikardim ve pcden telkinleri muzik dinler gibi aciyorum ve kahvaltimi hazirladim....

kahvaltida 1 dilim ekmegimi koydum, 3 dilim beyaz peynir, 5 zeytin, 1 boy salatalik kesip dogradim ve bir tanede domates, bunlari belkim baska zaman cok

cabuk bitirirdim ama bu sefer sindire sindire yedigim icin 9:20 de basladigim kahvaltiyi 10 da bitirdim ama severek ictim, kahvalti bittikten sonra simdi buraya

hem yaziyorum hemde adacayimi iciyorum. adacayini cok seviyorum

yerimde duramiyorum o kadar icim kipir kipir, aslinda zaten öyle bir yapim vardi ama simdi ise destekli bir sekilde kipir kipirim...

bakalım bu hafta sonu terazı bızı ne kadar bu yönde desteklıyecek
acemi-sirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-06-2008, 02:30 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

selam sevgılı hayatım degıstı´dekı arkadaslarım ve sevgılı net-günlügüm

az evvel öglen yemegımı yedım; aralarda hep su ıcıyorum; kendıme ıkı sıse 1.5 lıtreden hazırladım onları ıcmeye calısıyorum...

hayatımdan sımdı memnunum ve telkınlerle bırlıkte ılerlıyecegıme ınanıyorum; cünkü etkılerını görüyorum; her bırını ımkanım oldukca

seslı sekılde mp3; pc yada araba ıcın cektım cd´de dınlıyorum...

öglen yemegımde bugün bır tabak ıspanak haslanmıs ve 2 tane yumurta 1 haslanmıs patates vardı; aksam yemegıne kadar da bır sürü

meyve cesıdı aldım acıktıkca onları yıyecegım ve tabıı yanında su...

daha bugün baslamama ragmen kendımı cok dınamık; cok etkılı ve cok zınde hıssedıyorum; var olan güvenım; ınancım daha cok güclestı

ve benı ayakta tutuyor...

bu sayfa sadece okumak ıcın degıl ınsanı saglamlastıran ıkıncı bır doktor olarak görüyorum

sevgılı günlüm kendıme bol bol basarılar dılıyorum
Alt 05-06-2008, 02:38 PM   #4 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

acemi-şirine hayırlı olsun günlüğün.. hedeflerine ışık tutsun ve dilediğinden daha kısa zamanda ulaşabilesin hedeflerine..

coşkunu anlıyorum coşkundan dolayı büyük harf kullandığını da anlıyorum canım ama rahatsız edici bir görüntü oluşturduğu için küçük harf kullanımına dikkat etmekteyiz.

ilgili linke bir gözat istersen

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...miz-t63.0.html

sevgiler
Alt 05-06-2008, 05:22 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

tesekkürler canim uyarildimmm

super
Alt 05-06-2008, 05:28 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

cici mutlu oll umutlu ol bak bende :D iri yarı birisiyim ama mutluyum acı cekiyom haa ama mutluyum okul yıllarımda dirlik vermezlerde
un cuvalı derlerdi bana :D alısmısdım beni öyle severlerdi spora basladım uzun yıllar spor yaptım milli takım kapısına kadar geldim sana tavsiyem kim ne derse desin karsıma alır konusurum diyet yaparak kilo vermen imkansız gibi bi şey :P
sadece diyet asla yetmez sporda yapmaalısın en azından sabahları yürüyüşe cık ama umudunu kaybetme ve hep mutlu oll kendin gibi cici ol hep
Alt 06-06-2008, 01:34 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

bigcii cok tesekkür ederim tavsiyen icin

ben birileri dedi diye diyet yapmiyorum, gercekten fazla ve fazla kilo aldim

ativ bi kisi olarak biraz versem daha iyi olacak

sporumu yapiyorum ama bura sayesinde artik insaaalllahh diyetime de baslayinca cok daha iyi oldu benim icin

yoksa ben cok mutlu umutlu huzurlu birisiyimdir genelinde arada bi depresivlessemde

Alt 06-06-2008, 01:46 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Sevgili günlügümmm;

günüm cok güzel ve rahat gecti, stres sikInti ve üzüntülü olaylara cok farkli baktim...

sadece kilo verici telkinleri degil ego ile kendine güven telkinlerinide dinliyorum firsat buldum her anda...

rahatim, iyiyim ve kendime olan güvenim daha da artti...

diyetimi soracak olursan cok iyi gidiyor, aksam yemegine bir tabak tarhana corbasi vardi ve yaninda da 2 kaynatilmis patates ile bir kase yogurt...

dogrusu diyet dediysem artik ne yedigime dikkat ediyorum ve ne kadar yedigime dikkat ediyorum, sularimda neredeyse bitti bugün masaallah bolca su

tükettim, hadi hayirlisi

Alt 06-06-2008, 01:52 AM   #9 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

cici :D ya ben nabıyım resimlerim var bak üye resimleri adlı acıdıg baslıkda
186 boy 100 ün üstünde kilo :D degişiyo sürekli çözemedim en son 105 idi :D gerci be kilolu degilim kilolu hissetmiyom kendimi askere giderken 98 di :D sivri burun ayakkabıyla gittim için ve yozgatlı oldugum için :D jöh e aldılar zuhaHaHa:D
komutan aha bu ayı daha geldi ben bun barfiksde salya sümük döver stres atarım diyodu herhalde içinden :D uzmanlar 6 tane cekiyo şişiyodu ben gıg demeden 12 14 tane cekerdim :d itanyal cıkırı saroplanen pentaglon benden sorulurdu :D eyy gidi askerlik eyyyy ne gnlerdi bee:D
Alt 06-06-2008, 01:55 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

baktim resimlerine

ama oradan burnunun daaaaaaaaaaaaaaaaaa eskiden beri kirik olabilecegini göremedim

Bookmarks