Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

e bi tane de benim olsun...:)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri e bi tane de benim olsun...:) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: **shamanic** Nickli Üyeden Alıntı merhabalar meryemi.. günlüğün hayırlı olsun.. dilerim her sayfası senden bize akan mutluluklarla dolsun.. kısa sürede hedeflerini huzurla gerçekleştirmen dilekelerimle.. sevgiler.. teşekkür ederim ablam... sizden bana akan mutluluklarla dolmaya başlayan günlüğüm, günlüğümden yüksek benliğime oradan bana ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

e bi tane de benim olsun...:)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-06-2008, 08:39 PM   #31 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 101 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meryemi is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: e bi tane de benim olsun...:)

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar meryemi..

günlüğün hayırlı olsun..

dilerim her sayfası senden bize akan mutluluklarla dolsun..

kısa sürede hedeflerini huzurla gerçekleştirmen dilekelerimle..

sevgiler..

teşekkür ederim ablam...

sizden bana akan mutluluklarla dolmaya başlayan günlüğüm, günlüğümden yüksek benliğime oradan bana benden etrafıma akacak kadar çok olması umuduyla bi kaç bişeyler yazdım ama yazacak olduklarım daha mutlu yaşadıklarımla, ruh halimle, daha mutlu cümlelerle olacak...

kısa sürede hedeflerimi huzurla sayenizde gerçekleştireceğimden şüpheniz olmasın... buna inanmalıyım öyle değil mi??
inanarak söylüyorum ki,

kısa sürede hedeflerimi huzurla sayenizde gerçekleştireceğimden şüpheniz olmasın...
kısa sürede hedeflerimi huzurla sayenizde gerçekleştireceğimden şüpheniz olmasın...

sizi ve kendimi seviyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 08-06-2008, 09:10 PM   #32 (permalink)
Üsteğmen

39 Mesajinıza toplam 101 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

merhabalar hayatımdegisti.com, merhabalar günlüğüm...

17 saattir kendimden uzaklaşabildim.. deeeeeersem yalan olur
yani uzaktan gözlemlemeye ÇALIŞTIM diyebilirim...

bu bile büyük başarı benim için....
ama kendimi öööööööyle başıboş bırakmaya başlayacağım günlere doğru ilerliyorum...
kendime doğru... çok yakında... yok yok hemen şimdi kendimi kendine bırakmaya başlayacağım.. çünkü kendimden başka kimse olmayacak artık...(içimde) wave wave wave wave

ama tabi hemen şimdi kısmına henüz hazır değilim... zamanla, sağlam ve emin adımlarla... dönmemek üzere kovmam lazım gerekenleri, dönmemek üzere kovmaya henüz hazır değilim...

ama o gün geldiğinde... ben olacağım artık tek BEN BEN BEN BEN BEN...

Şu anlamda tek ben ama;

ben de bir bireyim..

kendine güvenen bir birey...

şartların ve tarzların meydana getirdiği en iyi birey olarak """ben"""de varım...

"ben" de varım...

tek başıma...

en iyi BİREY olarak da var olmaya devam edeceğim..

var edenin varlığıyla _____________BENDE VARIM______________

VAR OMANIN GEREKTİRDİKLERİYLE VARIM...

varlık içinde bende varım..

hiçlikten kurtulmanın ŞEREFİYLE VARIM....

BEN DE VARIM...

var edenin aşkınaaaaaaaaaaaa....

BENDE VARIM....

neyse fazla abarttım galiba...

işte bu saçma sayılabilecek şeylerin(bence, artık saçma değil), daha da fazlasının bilincine varıp ,İNANDIĞIMDA

BEN,
"ben" olarak arınmış, BENliklerden arınmış bir """BEN""" olarak hayata devam edecek,

KENDİMİ HEP SEVECEĞİM........

Karar aşaması

sevgilerimle....

Alt 09-06-2008, 02:35 PM   #33 (permalink)
Üsteğmen

günlüğümde en çok kullandığım iki kelime,
ben ve kendim
heralde uzun zaman da bu iki kelimeyi kullanmaya devam edeceğim..
ama devam etmeden önce biraz daha kendimle fazla uğraşmayıp, uzaktan gözlemleme egzersizlerime devam edeceğim.
önceki gün başlayıp dün sonlandırmış olduğum 17 saatlik uzaktan izlediğim kadarıyla.. iyi gidiyo..

RAHAT OLMAK...

işte biraz daha rahat olabilmeyi başarmışım...
kendimi kasmadan, illa yapmam gereken hal ve haraketleri sergileme çabasına düşmeden rahat omayı başarmışım... başarmışım ama hep mi rahatım..? HAYIR...
O yolun basamaklarını birer ikişer çıkma, iyiyce yükselme eğilimindeyim ama...
aferin bana...
devam etmeliyim... devam edeceğim...

bu egzersize de devam edeceğim...

şimdilik bununla sınırlı değişimlerim..... ama olacak... zamanla olacak...
sabırla olacak.... yılmamalıyım....
az az ama sağlam olacak...

değişeceğim... değşmeliyim...
değişimlerim de değişmeli...
değişimlerim hep olumlu ve kalıcı olmalı...

durmak yok yola devam... 44 44

devam edeceğim...

Alt 09-06-2008, 04:26 PM   #34 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

değişmeliyim yerine sevgi ve huzurla her geçen gün daha çok değişiyorum..
başarılı bir şekilde değişmeyi seçiyorum gibi cümleler daha yararlı olacaktır canım..

sevgiler..
Alt 10-06-2008, 01:10 AM   #35 (permalink)
Üsteğmen

ceren18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceren18 will become famous soon enoughceren18 will become famous soon enough

Alıntı:
meryemi Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
ceren18 Nickli Üyeden Alıntı
seni canı gönülden alklışlıyorum aslında kimsenin dısına vuramadıgı ama herkesin içinde olan o canavarı burda birçok insan fark etti bu siteye girmeden önce ben sadece kendimin böyle oldugunu düsünürdüm ama burda birçok kader arkadası buldum

sevgili ceren,

mesajını okuduğum gün cevap yazamamıştım...
ama bende seninle aynı duyguları paylaşıyorum... sana geç de olsa katıldığımı söylemek istedim..

evet
kesinlikle bizimle aynı yada benzer şeyleri yaşayan insanları(senin deyimin daha güzel= KADER ARKADAŞLARInı)
burada, bu sitede bulmak... bana yalnız olmadığımı, yaşadıklarımı sadece benim yaşamadığımı ve bu gibi içsel, kişisel, ruhsal, benliksel, düşünsel........vs her ne ise bu tür insani hislerin varlığının yalnız bende olmadığını farkettirdi... bunun yanısıra daha bir çok şey de farkettirdi.. yada bunlar farketmeme vesile kılındı... ve daha birçok şeyi de farkettirecek gibi...

FARKINDALIK...

umarım burda çok kullanılan bu derin anlamlı sözcüğü herkes kullanır...

SEVGİLERİMLE...

bu ararda yaşıtız

meryem bana yine dicek bişey bırakmadın ki canım bende sonuna noktasını koyayım bari tesekkür ederim yine duygularını çok iyi dile getirmissin sınavım için basarı dileklerinede tesekkür ederim insallah dedigin gibi olur ve ben üniversiteyi kazandıdıgımı burdaki kader arkadaslarımla ve senle paylasırım bütün öss hazırlananlara bol sans insallah hepimizin yüzü güler buarada günlügüne yazdıgın seyleri keyifle okuyorum canım paylaşımlarına devam et olur mu seneye öss hazırlanırken bzi ihmal etme
ceren18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2008, 03:02 PM   #36 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
değişmeliyim yerine sevgi ve huzurla her geçen gün daha çok değişiyorum..
başarılı bir şekilde değişmeyi seçiyorum gibi cümleler daha yararlı olacaktır canım..

sevgiler..

tavsiyen için teşekkür ederim ablacım... super
siteye uzun süredir yeni girebildim...
o anki pskolojimin elverdiği kadar yazmışım işte...
o sıralar ümidim kırılmaya doğru yol almış olsa gerek ama içimde kurduğum cümlelere dikkat etmem gerekiyor... bunu hemen biraz önce çok iyi anladım

Alt 13-06-2008, 03:07 PM   #37 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Alıntı:
meryemi Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
seni canı gönülden alklışlıyorum aslında kimsenin dısına vuramadıgı ama herkesin içinde olan o canavarı burda birçok insan fark etti bu siteye girmeden önce ben sadece kendimin böyle oldugunu düsünürdüm ama burda birçok kader arkadası buldum

sevgili ceren,

mesajını okuduğum gün cevap yazamamıştım...
ama bende seninle aynı duyguları paylaşıyorum... sana geç de olsa katıldığımı söylemek istedim..

evet
kesinlikle bizimle aynı yada benzer şeyleri yaşayan insanları(senin deyimin daha güzel= KADER ARKADAŞLARInı)
burada, bu sitede bulmak... bana yalnız olmadığımı, yaşadıklarımı sadece benim yaşamadığımı ve bu gibi içsel, kişisel, ruhsal, benliksel, düşünsel........vs her ne ise bu tür insani hislerin varlığının yalnız bende olmadığını farkettirdi... bunun yanısıra daha bir çok şey de farkettirdi.. yada bunlar farketmeme vesile kılındı... ve daha birçok şeyi de farkettirecek gibi...

FARKINDALIK...

umarım burda çok kullanılan bu derin anlamlı sözcüğü herkes kullanır...

SEVGİLERİMLE...

bu ararda yaşıtız

meryem bana yine dicek bişey bırakmadın ki canım bende sonuna noktasını koyayım bari tesekkür ederim yine duygularını çok iyi dile getirmissin sınavım için basarı dileklerinede tesekkür ederim insallah dedigin gibi olur ve ben üniversiteyi kazandıdıgımı burdaki kader arkadaslarımla ve senle paylasırım bütün öss hazırlananlara bol sans insallah hepimizin yüzü güler buarada günlügüne yazdıgın seyleri keyifle okuyorum canım paylaşımlarına devam et olur mu seneye öss hazırlanırken bzi ihmal etme

sağol canıııııııım
inşallah sitedeki gelişmeleri fırsat buldukça takip etmeye çalışacağım...
değişimlerden, değişenlerden, değişim gönüllülerinden SİTEDEN fayladalAnmaya devam edeceğim inşallah

Alt 18-06-2008, 10:49 AM   #38 (permalink)
Üsteğmen

günaydın
ben aydın, doğa aydın, içim aydın, dışım aydın, evim aydın, hayatımdeğişti com aydın

herkese tüm ışıklarıyla aydın günler, aydınlı günler... 44

tabi uzun süredir uğrayamadığım sevgili günllüğüme de..

siteye giriyor ancak tam günlüğüme yazmaya niyetlendiğim anda, bi iş çıkıyor, yada birilerinin bilgisayarda işi oluyordu.
yazamadım bi türlü sonradanda yazamıyorum
hissettiklerimi hemen paylaşmak istedirdim ama şimdiye nasipmiş.

bu sefer kendimden uzun süreliğine firak ettim.

akışa bıraktım herşeyi, değişimimi, değişenleri..

sıkmadım kendimi. rahat ol bunu hakettin dedim. çünkü zoru başarmada epey yok katettin.

kimi gün aşırı pozitif,

kimi gün durgun...

bu süreç içinde bana yöneltilen her soruyla ilgili saniyelik kararlar alabildim. o kadar basit şeyleri o kadar çok düşünüp tartmaya gerek olmadığını, hertürlü sonucun da kabullenilebilir olduğunu farkettim.

sürekli birşeyleri farkettiğimi farkettim. sevindim

öss ye giren arkadaşlarıma sınav öncesi ve sonrası moral kaynağı oldum...

sınavları çok güzel geçmiş. bunu kutladık

misafir ağırladık...

ailemle iletişimim inanılmaz seviyede arttı. kolay kolay öpemediğim babamı gidip gelip öptüm, hiç çekinmeden sarıldım...
babalar gününü kocaman bi süprizle kutladım

babacım da baktı bendeki bu hal devam ediyor

Bİ KAÇ GÜN SONRA ÖPÜCÜKLERİME KARŞILIK VERDİ

O DA BENİ ÖPTÜ

annemle süper olan muhabbetimiz zirveye tırmandı inmiyor.....

kardeşlerimle çok daha fazla sohbet eder olduk...

ve bunlar tamamiyle kendiliğnden gelişen durumlar...

mutlu olmak mükemmel birşey

MAŞALLAH BANA MAŞALLAH

haftaya da diksiyon kursuna başlıyorum...

belki bir haftalığına tatile gitme ihtimalimiz var...

kitaplığım yavaş yavaş zenginleşiyor...

sonra henüz araştırmadım ama el sanatlarıyla ilgili de bir kursa da gitmeyi düşünüyorum... dusun

ney üfelemeyi de öğreneceğim...

bu tatili doluuuuuu doluuuuuuuuu geçireceğim inşallah....

hep sevgiyle hep mutlulukla kalmak dileğiyle...

Alt 18-06-2008, 11:02 AM   #39 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 20
76 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MalloryKnox is an unknown quantity at this point

tek kelimeyle süpersin meryemi bir kaç gündür durgunluk ve uyuşukluk hali vardı bende. Yazdıklarını okuyunca silkinip kendime geldim. Sendeki bu güzel değişimlerin katlanarak devam etmesini diliyorum
MalloryKnox isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-06-2008, 11:50 AM   #40 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
MalloryKnox Nickli Üyeden Alıntı
tek kelimeyle süpersin meryemi bir kaç gündür durgunluk ve uyuşukluk hali vardı bende. Yazdıklarını okuyunca silkinip kendime geldim. Sendeki bu güzel değişimlerin katlanarak devam etmesini diliyorum

teşekkür ederim. bence sen zaten kendiydin o uyuşukluk dediğimiz musibet hepimizde var yada sık sık uğruyo kimi zaman geldimi gitmek bilmiyo içimizdeki pozitif enerjinin üstünü kapatıyo göstermiyo bize... işte bu lazımdeğil üstümüze çöreklendiğinde ufacık minnacık değişimlerin sahibi, o ufacık minicik değişimlerin yaratıyor farklı farklı sebeplerle o değişimlerle buluşturuyor bizi...
silkinmene sebep olduysam ne mutlu bana

Bookmarks