Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Atakan Günlük (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/704-atakan-gunluk.html)

hayatimdegisti 22-01-2007 10:47 PM

Atakan Günlük

Bu günlükte ben mümkün olduğunca hayatımda şimdiye kadar olan değişimleri günlük olara hissettiklerimi yaşadıklarımı paylaşacağım..
Sizlerde bu alt başlık altında kendinize bir günlük açabilirsiniz.
Herkesin ayrı bir günlüğü olacak ancak elbette birbirimizin günlüklerine yorum yapabileceğiz 98569
blissy

Ben mutluyum bugünde ....
Suçluluk duygularım yok...
Yaşamaktan keyif alıyorum...

2006 yılı benim için mutlu ve huzurlu bir yıl olarak geçti.

2007 yılında'da bu hislerim devam ediyor.
Önceden mutsuzluğa alışmıştım ve senelerce bu öylece devam etmişti...

Oysa şimdi bir senedir mutlu olmaya alıştım...

Bu hissettiklerimi mümkün olduğunca günlüğümde sizler ile paylaşacağım.

hayatimdegisti 12-02-2007 02:31 PM

Atakan Günlük

Değişim bir süreç ve bende ilk zamanlar yeni halime alışırken tepkilerim artmıştı.Daha önce bunu farklı duyuların açılması olarak ifade etmiştim.
Nerede bir haksizlik görürsem mutlaka tepkimi gösteriyordum.Birazda ego'nun güçlenmesinin bunda bir etkisi vardi.

Aradan aylar geçti ve bu halin yerini bir dinginlik hali aldı.

Geçen sefer buluşma vardı Taksim'de.Dönüşte bir dolmuşa bindim.Şoforun arka koltuğunda oturuyorum.Ancak o kadar yoğun bir sigara dumanı var ki genzim yandi sigrt56

Şoforü uyardim.O da pencereyi açtı ayrica kaloriferi çalıştırdı.Hava soğuk olduğu için pencereyi kapamış vs...

Aradan bir dakika geçti baktım hala içmeye devam ediyor.Pencere açık olduğu için.

Daha önce olsa herhalde çıngar çıkartırdım.
Ama bekledim bir 30 saniye daha.Sigarasi bitti ve bir daha yenisini yakmadı.

Bu biraz Mert Bey'in örneğine benzedi.Anak günlük yaşamımda bir dinginliğin hakim olduğunu söyleyebilirim.Kolay kolay gereksiz yere tartışmıyorum.
Sabırlı olma hali ve dinginilik mevcut.
Tepkilerim yerinde ve ölçülü.

hayatimdegisti 13-02-2007 12:11 AM

Ata Demirer Dolmuş Hikayeleri

Dolmuştan bahsetmişken Ata Demirer Dolmuş hikayelerini bir hatirlayalim istedim. khkh56

[youtube=425,350]IH2FhzllNS0[/youtube]

murat 13-02-2007 12:26 AM

Atakan Günlük

khkh56 super

hayatimdegisti 13-02-2007 12:35 AM

Atakan Günlük

Valla her izlediğimde gülüyorum.Özellikle o para uzatma sahnesini anlatiyor yaaaa..
khkh56

yakamoz 13-02-2007 09:05 AM

Atakan Günlük

khkh56
Bir dolmuş hikayesi de benim başımdan geçmişti 44
Yıllar önce telefon santralinde çalışıyorum. Öğlen paydosunda anneme gitmek için taksi dolmuşa bindim. Kafamda hala telefonlarda... İneceğim yere gelmiş geçiyoruz ben birden kendime geldim, geldim amaaa inecek var diyemedim tabi . Otomatiğe bağlanmış gibi ALOOOOOOO die yüksek volümlü bi ses çıktı benden. Tabi o an şöförde dahil herkes şok... İnebilirmiyim dedim artık nazikçe, utanmışlıkla birlikte... Dolmuştan indimm, indim ama annemin eve giresiye kopptum ben gülmekten...
khkh56

etterna_ 13-02-2007 09:47 AM

Atakan Günlük

y789 çok ii t678

etterna_ 13-02-2007 09:54 AM

Atakan Günlük

Atakan bey bana da Suçluluk duyguları telkini agresiflik yaptı.Bi müddet bıraktım.Ama daha önce birine kızgınlığımı belirtirken çok heyecanlanıyodum ve kalbini kırıcam diye korkumdan bi şey diyemezdim ve tabi içimde kalırdı ve kaslarımın gerilmesiyle kalıp, söyleyecek çok şeyi olup da söyleyememeyi anlarsınız.Huzursuzluk verici ve karşımdakinin saygısını yitirmeme neden olabiliodu.Şu anda ise sakin bir şekilde alçak sesle kızgınlığımı belirtebiliyorum.Ve bunu öyle kendime güvenli bi şekilde yapıyorum ki karşımdaki kişi beni gerçekten anlıyo.kaslarım daha az geriliyo.Telkinlerin etkisi olduğunu düşünüyorum.

hayatimdegisti 12-05-2007 01:07 AM

Ynt: Atakan Günlük

Bugun nlp eğitimim sona erdi ve New Nlp Diploması almaya hak kazandım. s456
Bundan sonra da eylül ayi gibi nlp ile birlikte subliminal konusunda ki bilgilerimi birleştirip eğitimler vermeyi düşünüyorum..... hismiley
Bir danışmanlık firmasından bu konuda bir talep gelmişti ancak daha önce değerlendirme firsatim olmamişti...
Uluslararasi geçerliliği olan bu tür diplomalarımın olması ingilizce içerikli site çalışmalarının daha hizlanmasina katki sağlayacak...

etterna_ 12-05-2007 01:12 AM

Ynt: Atakan Günlük

Senin adına çok sevindim blissy cilgin897
artık buna da bi parti yaparız di mi 12389
Eğitim verdiğin zaman buradan haber verirsin muhakkak, katılmayı çok isterim. f678h

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:15 AM.