Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

? nin günlüğü...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ? nin günlüğü... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ölüm korkuları sardı beni yine... uzun süredir kendimi iyi hissediyodum ama nezaman bi ölüm haberi duysam en başa dönüyorum sanki hayat bana da hep acılar, sıkıntılar ,hastalıklar getirecek çok kötü bişi yaşamadım hiç bu yaşıma kadar ama nedense bi korku ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

? nin günlüğü...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-06-2008, 02:30 PM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
içimdekiben is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ? nin günlüğü...

ölüm korkuları sardı beni yine...
uzun süredir kendimi iyi hissediyodum ama nezaman bi ölüm haberi duysam en başa dönüyorum
sanki hayat bana da hep acılar, sıkıntılar ,hastalıklar getirecek
çok kötü bişi yaşamadım hiç bu yaşıma kadar ama nedense bi korku var içimde hep nerden geldiğini bilmediğim...
kaybetme korkusu mu yaşıyorum acaba dusun
hiçbir şeye, h,ç k,mseye "onsuz var olamam" derecesinde kapılmamak lazım biliyorum, bu korkular biraz da bu bağımlılıkların eseri...

"Hiçbir sey için "BENiMDiR" deme!
Sadece de ki: "YANIMDADIR!"
Çünkü ne " altın" , ne "toprak" ,
ne " yasam" , ne " ölüm" , ne " sevgi"
ne de " keder" daima SENiN kalmaz!!!"

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-06-2008, 03:22 PM   #32 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

canım hayatın iki kutpu var evet ama hangi tarafta kalacagımızı şeçen biziz.telkinleri düzenli dinliyorsun dimi,emin ol ben çok faydasını gördüm,korkuların geldiginde yapman gereken çok basit geçip gitmelerine izin vermek çünkü onlar senin ilginle besleniyorlar yani canavara kendi elinle besliyorsun.bir yerde okumuştum ve bu bilgi benim çok işime yarıyor.içimizdeki korkularda enerji ve ilgimizle besleniyor.korku yada kötü bir his geldiginde olanca kuvvetimizle itiyoruz onu,şavaşıyoruz.aslında bu savaşta baştan kaybediyoruz bütün enerjimizi ona vererek.çok basit olması anlamamızı zorlaştıran bir unsur.korkuların geldiginde sakin ol ve şavaşma onlarla
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2008, 03:29 PM   #33 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

içimdekiben cim ..

aşağıda vereceğim linki okumuş muydun.. dusun

okumadıysan eğer.. hadi gel anlaşalım..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...51558#msg51558

sevgiler..

Alt 10-06-2008, 03:50 PM   #34 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
aysegülll Nickli Üyeden Alıntı
canım hayatın iki kutpu var evet ama hangi tarafta kalacagımızı şeçen biziz.telkinleri düzenli dinliyorsun dimi,emin ol ben çok faydasını gördüm,korkuların geldiginde yapman gereken çok basit geçip gitmelerine izin vermek çünkü onlar senin ilginle besleniyorlar yani canavara kendi elinle besliyorsun.bir yerde okumuştum ve bu bilgi benim çok işime yarıyor.içimizdeki korkularda enerji ve ilgimizle besleniyor.korku yada kötü bir his geldiginde olanca kuvvetimizle itiyoruz onu,şavaşıyoruz.aslında bu savaşta baştan kaybediyoruz bütün enerjimizi ona vererek.çok basit olması anlamamızı zorlaştıran bir unsur.korkuların geldiginde sakin ol ve şavaşma onlarla
mp3 de aldım sürekli dinliyim diye ama itiraf etmek gerekirse günde 8 saat filan dinlemiyorum, bir de bikaçgündür de hiç dinleyemedim. korkular konusunda hakkın var ama birincide gitmelerine izin versem iki dakika sonra kendimi yine onlarla boğuşurken yakalıyorum.
müzikler için en güzeli senin yaptığın gibi uykuda dinlemek herhalde.onu denemeliyim.
teşekkürler güzel fikirlerin için...
Alt 10-06-2008, 03:58 PM   #35 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
içimdekiben cim ..

aşağıda vereceğim linki okumuş muydun.. dusun

okumadıysan eğer.. hadi gel anlaşalım..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...51558#msg51558

sevgiler..

shamancım çok teşekkür ederim, linke şöyle bi göz gezdirdim, en kısa zamanda da sindire sindire incelemeyi düşünüyorum.okuduktan sonra "anlaşmaya varım" diyebilirim inşallah.
sevgiler...
Alt 10-06-2008, 04:05 PM   #36 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

ben hergece düzenli dinliyorum biliyorsun mp3 e hoporlöru takıp rahatsız etmeyecek bir volumle yaklasık 8 saat ve sadece su sesi.canım düzenli dinlemek önemli telkinlerin yerleşebilmesi için tekrar önemli. korkular geldiginde yakala kendini her bogustugunu farkettiginde yakala ve gitmesine izin ver.zamanla otomatikleşiyor zaten hatta benim gibi yapabilirsin.ben onlarla dalga geçiyorum,ah canım hoşgeldin yoktun ne zamandır falan diyorum.kendine bir yol bulabilirsin
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-06-2008, 03:19 PM   #37 (permalink)
Teğmen

benim kaybetme korkum var.
ben kaybetme korkum olduğunu kabul ediyorum.
ben kaybetme korkumu sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.
ben kaybetme korkumu seviyorum.

ben kaybetme korkum olduğunu onaylıyorum.
ben kaybetme korkum olduğunu onayladığımı kabul ediyorum.
ben kaybetme korkum olduğunu onayladığımı biliyorum ve inanıyorum.
ben kaybetme korkumu onayladığım için kendimi takdir ediyorum.
ben kaybetme korkumu sevgiye dönüştürdüğüm için şükrediyorum.
super
Alt 15-06-2008, 12:03 PM   #38 (permalink)
Teğmen

sevdiklerimizin bizi üzmesinden korkuyoruz.verdiklerimiz kadar alamamaktan kaygılanıyoruz.onlar için yaptığımız her şeyin bize başka bişi olarak geri dönmesi beklentisi içindeyiz çünkü.bütün bu kaygıları üstümüzden silkip atmak kolay olsaydı keşke; karşılıksız, durum ne olursa olsun sevmek için sevebilseydik keşke!
o zaman kalbimizde yaralar olmazdı hiç! her şeye rağmen sevmenin, karşılıksız vermenin dinginliği içinde huzurla dolabilseydik...

Bookmarks