Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

? nin günlüğü...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ? nin günlüğü... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız kendimi dinledim, birbirine zıt birsürü ses duydum! anlaşılan bugün güçlü bi gün değil.dalgalanma hissi dedikleri bu olsa gerek... yine ipin ucundaki sarkaç gibiyim: bi o yana bi bu yana... kendini iyi hissetmenin de kötü hissetmenin de kalıcı bi tarafı yok... ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

? nin günlüğü...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-05-2008, 12:11 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
içimdekiben is an unknown quantity at this point
Standart ? nin günlüğü...

kendimi dinledim, birbirine zıt birsürü ses duydum!
anlaşılan bugün güçlü bi gün değil.dalgalanma hissi dedikleri bu olsa gerek... yine ipin ucundaki sarkaç gibiyim: bi o yana bi bu yana...
kendini iyi hissetmenin de kötü hissetmenin de kalıcı bi tarafı yok...
hiçbirisi uzun süre benimle kalmadı çünkü. sarkaç günlerimdeyim şimdi tekrar...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-05-2008, 12:24 PM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: ? nin günlüğü...

merhabalar içimdekiben..

günlük açmana çok sevindim..

dilerim içsel huzuruna ve hedeflerine kısa sürede mutlulukla ulaşırsın..

yazmak en iyi terapi yöntemidir..

bir şekilde bir ucundan başlayınca yazmaya bir noktadan sonra su gibi akmaya başlarız..
ve bu akış çözümleride içerisine alarak çağlayan olur..

sarkaç benzetmen çok hoş olmuş.. yaratcı yönünü tebrik ederim.. super

sevgiler..

Alt 13-05-2008, 12:46 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

günlügün hayırlı olsun.bence kendini izlemeye devam et,önemli olan geçip gitmesine izin vermek.mesala kötü birşey geldi aklına,geçmişte yaşanmış acı bir tecrübe sakın itme,kaçma ondan çünkü bir parçan ordadır ve sana birşey anlatmak istiyordur.tabii bunlar benim fikirlerim tecrübeyle sabit geçip gitmesine izin verirsen giderler
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2008, 12:51 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
aysegülll Nickli Üyeden Alıntı
günlügün hayırlı olsun.bence kendini izlemeye devam et,önemli olan geçip gitmesine izin vermek.mesala kötü birşey geldi aklına,geçmişte yaşanmış acı bir tecrübe sakın itme,kaçma ondan çünkü bir parçan ordadır ve sana birşey anlatmak istiyordur.tabii bunlar benim fikirlerim tecrübeyle sabit geçip gitmesine izin verirsen giderler
sağol aysegülll kardeşim
bu arada dün senin günlüğünde gezindim, ifade etme tarzına bayıldım, cümlelerinde öğrencilik yıllarımdaki bunalımlarım duruyodu sanki. yazılarını merakla bekliycem
tavsiyeni de derin derin düşünücem
sevgiler
Alt 13-05-2008, 12:55 PM   #5 (permalink)
Teğmen

çok teşekkürler shamanic
yazmayı seviyorum.
evlendikten sonra bırakmıştım yazmayı ama şimdi tekrar yazasım var
ipin ucundaki o kızın nerden gelip nereye doğru gittiğini görmek istiyorum.
sizi seviyorum, sevgi saçılıyo sizden etrafa adeta...
Alt 13-05-2008, 12:57 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

ne mutlu bana ki böyle güzel insanlar arasındayım uzun zamandır kendimden yeni bir ben yaratmaya çalışıyorum ama önce varolan beni tanıma aşamasındayım.ne kadar karışıksam artık çöz çöz bitmiyo r güzel paylaşımlarını bende merakla bekliyorum
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2008, 12:59 PM   #7 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

günlüğünüz hayırlı olsun. güzel haberlerin geleceği aşikar fakat erken gelmesi dileklerimizle

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2008, 01:00 PM   #8 (permalink)
Teğmen

aysegülllcüm kardeşim
bu beynime yapışan şeyler bırakınca giden cinsinden değil tam tersine bıraktıkça her tarafımı ele geçiriyolar...
çok önceden olmuş kötü yaşantıların bi gün beni yine yakalayacağından korkmakla ve acı duymakla yorgun geçiriyorum günleri...
sürekli aynı şeyler dönüp duruyo beynimde...
Alt 13-05-2008, 01:04 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Mumin.Okan Nickli Üyeden Alıntı
günlüğünüz hayırlı olsun. güzel haberlerin geleceği aşikar fakat erken gelmesi dileklerimizle
çok teşekkür ederim Mumin. Okan
sarkaçın sakinleşip pozitif tarafta park ettiği günlerimi geri istiyorum
sizler harika insanlarsınız sanki burası gerçek dünyadan başka bi alem...
hepimiz için her şey güzel olsun...
Alt 13-05-2008, 01:07 PM   #10 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
içimdekiben Nickli Üyeden Alıntı
aysegülllcüm kardeşim
bu beynime yapışan şeyler bırakınca giden cinsinden değil tam tersine bıraktıkça her tarafımı ele geçiriyolar...
çok önceden olmuş kötü yaşantıların bi gün beni yine yakalayacağından korkmakla ve acı duymakla yorgun geçiriyorum günleri...
sürekli aynı şeyler dönüp duruyo beynimde...
hayat bu heran herşey olabiliyor. ama dün orda kaldı. önemli olan şuan. hayal hanımın meditasyonunu şiddetle öneriyorum. geç kalmış değilsiniz. buyrun link altta.

YARATICI İMGELEME MEDİSİ RAPİDDEEEEEEEE

http://rapidshare.com/files/11067193..._COMP.mp3.html

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks