Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

acayip sheylerr

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri acayip sheylerr Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Gozlerden ırak olan gonullerden de irak olur cumlesinin gonulden gonule degisen goreceli bi soz oldugunu ispatlayan bu davranisim gozlerinizi yaşartmalı!! "hade len ordan zimbirti" deme ihtimalinizi de goze almis durumdayim :) Bardagin yarisi bosmu dolumu bardak yokta sizofrenmiyim ben ogrenmek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

acayip sheylerr

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-04-2008, 04:12 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dgulsoy is an unknown quantity at this point
Standart acayip sheylerr

Gozlerden ırak olan gonullerden de irak olur cumlesinin gonulden gonule degisen goreceli bi soz oldugunu ispatlayan bu davranisim gozlerinizi yaşartmalı!!
"hade len ordan zimbirti" deme ihtimalinizi de goze almis durumdayim :) Bardagin yarisi bosmu dolumu bardak yokta sizofrenmiyim ben ogrenmek istiyorum. Neler gelisti hayatımda, neler gelismedi, neler gelisseydi iyi olurdu, ozel seylere burnunu sokan birer paparazzi canavarına dönüşmeniz sonuna kadar serbesttir bu başlıkta...
Bugün 3. günümdeyim ben:) Telkinlerin etkilerini yazmadan önce biraz kendimi anlatayım.. ('''hah çatlıyoduk da meraktan!!''' bi ses mi duydum ben?? ) neyse,, 23 yaşında işletme öğrencisiyim aynı zamanda bir gsm operatörünün müşteri hizmetlerinde haftanın 6 günü 8 er saat bıkmadan yorulmadan kendini call centerı aramaya adamış yüksek gönüllü yaklaşık 200 aboneye yardımcı olmaya çalışıyorum.. 1.5 senedir.. 1.5 sene! 540 gün,4320 saat, 108000 abone!!! Ülkenin her değerli vilayetinden, her yaştan, her tipten 108000 insan!! Ki kolayca tahmin edebileceğiniz gibi baş ağrıları, tansiyon atakları, durup duruken ağlama krizleri, sık sık eklem ağrıları, insanları dinlerken 35. saniyede sıkılma ve aşırı tahammülsüzlük,, aynı işi yapanlar hemen anlayacaklardır insanın hayatının bu kadar kolay nasıl kabusa dönüşebildiğini.. bu cümleyi samimiyetinize ve insan psikolojisindeki kara deliklerin bilincinde olduğunuza güvenerek sarfediyorum, bazen öyle bir an gelir ki telefonun ucunda sohbet hatlarını aradığı için -fakat aramadığını idda ederek- 35 kontörü düşen lakin ısrarla 80! kontörünün düştüğünü arada sana ve sirkete küfürler savurarak son derece nazik anlatan abone için,kendinizi gayet bilinçli cinayet planları kurarken yakalamanızın bile olası olabileceğini anlatmaya çalışırken bu cümle nerede nasıl bitecek bilmiyorum derken bitti... Tabi bunların yanı sıra çalışmadan ev kirası, okul harcı, faturalar vss nasıl ödenebileceğini o saygıdeğer akademik edayla anlamamak için çaba gösteren ve o günkü derse yarım saat geç gelmenizin yahut hiç gelememenizin, dünyayı nükleer bir felaketten fırsatınız varken kurtaramamış olmanızla eşdeğer tutan sonn derece hümanist hocalar... İçimden bi ses yazmam gerektiğini söylüyo.. yaz... yazmalısın,, bu iyi gelecek sana yaz.. Bunyesinde isyeri-okul-ev kelimelerini barındıran bi cumle kur, bu seytan ucgeninde ne gibi gelismeler oldu? Ask, ihtiras, intikam, kan nasi bi senaryo dusunebiliriz? Kompozisyon un giris-gelisme-sonuc bolumlerini detaylariyla okuyucuya akici bi dille tasi. Bu odevin, yillik not ortalamani etkileyecek onemli bi misyon olsun. Isigin savascisi ol, tutunabilen bi connectus-denizsus calismasi olsun, hadi bismillah....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

dgulsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2008, 09:30 AM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: acayip sheylerr

hoşgeldin
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-04-2008, 09:39 AM   #3 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point

benimde bu 2. günüm yazını bir solukta okudum... hoşgeldin eee tertip sayılırız bi yerde... sanadada banada kolay gelsin...
laf aramızda bende aradım bir gsm şirketinin müşteri hizmetlerini... inanki müşteri ordakilerin suçu yok... tabi arayanlarında tabiki... şöyleyse 0 tuşlayın böyleyse 2 tuşlayın olmadı 9' u TUŞLAYIN TEMSİLCİYE ULAŞMAK İNSANIN YARIM SATTİNİ ALRMI HEMDE BU İLETİŞİM ÇAĞINDA. en sonunda canlı biriyle konuştuğunuza bile inanamıyorsunuz ve sizin o büyük derdinizi dinleyen size annenizin kızlık soyadını filan soruyo ve yetkilliere ileteceğini ve sorunun çözüleceğini bildiriyo ama sizin sorununuz hala devam ediyor...
haydaaa bende kaptırdım kendimi gidiyorum neyse keyifli paylaşımlarda birlikte olmak dileğiyle kendinize iyi bakın...
Lier22 ... super
Alt 30-04-2008, 11:42 PM   #4 (permalink)

hoşbulduk hepinize:) burayı gun gectıkce daha cok sevıyorum hepimiz cok sıcagız ne hoş
bugun 4. gunu telkınlerın,, kendımı bır ıyı bır kotu hıssedıyorum.. birde su meshur kabuslar var kı evlere senlık!! mesela dun gecekınde kartalin lokmasini yutmaya calisan minik bi sercenin basindan gecen turlu olaylar isleniyo . her ne kadar serce estetik ameliyat olup kucuk operasyonla kendisine buyuk kartal gagasi taktirmis olsa da, midesinin devasal boyuta gelmesi vesilesiyle artik ucamamaktadir. son sahnede yerden yuksekligi 700 metreyi asan bi kartal yuvasindan son ucus adini verdigi r dalisini gerceklestirirken japon askerlerin amerikan gemilerine dalislarindan da kareler verilmektedir. film siyah beyaz olup buyuk ilgi gormus ve yonetmenin bundan sonraki calismalari merakla beklenmistir. noluyo anlamıyorum kı noluyor?? her sabah hayalgucumun gucune hayretler ıcınde eslık etmıs sekılde baslıyorum gune! ruyalar dıye bı baslık vardı okudum orda normalmıs, anladıgım kadarıyla yıllar once unuttugumuzu sandıgımız kotu olaylar telkınlerle su yuzune cıkıyomus ama bu ıyıye delaletmıs rahatlatıyomus.. valla henuz kendımı cok rahat hıssetmıyorum sırf kabuslar yuzunden o ılk 2 gundekı ıyı halımden su sıra eser yok eskısı gıbı agresıf nemrut bısey oldum ben? ama tabı bı de su var kı ıcımde ıyı olacagına daır hısler var, sankı hersey degısecekmıs, okul alttan kalan bıkac derse ragmen bu sene bıtecekmıs, sevdıgım bır ışım olacakmıs, ben ıyı bırı olacakmısım, hanı eskısı gıbı...

Alt 01-05-2008, 12:08 AM   #5 (permalink)
hayalayaz
Guest

merak ediyorum kuzum yazmaya devam et emi..

hem ne güzel yazmışsın..bir solukta okudum..ben o sabah bana aynadan bakan suratsıza ne diyorum biliyormusun..şarkı söylüyorum HER HALİNLE, HER ŞEYİNLE GÜZELSİİİİİN..HATA BULMAAAAK, KUSUR BULMAK ZOR SENDE..sonra ekliyorum..allaaaaah güzelliğe bak, ANALARMI DOOORDU MANDALARMI MIÇTI...valla bu kadar espiriden sonra gülmek zorunda kalıyor aynadan bakan nemrut..ve hayret gülünce kendiside, dünyada, hayatta güzelleşiyor birden...sende böyle yap..bilinçaltı temizleniyor, eh biraz narindir kendileri..biz tembeliğe alıştırdık ve bir yığın lüzumsuz bilgiyle doldurduk cahilane..şimdi zorlanıyor zatıalileri, çabuk alışıyor ama emin ol...saygılı sevgiler
Alt 02-05-2008, 03:16 PM   #6 (permalink)

hayal abla dun sabah banyoda yaptım dedıklerını!! fakat bilhassa annem olmak uzere maaile daha bir hassas davranıyolar bana su sıralar.. sanırım duydular (ne guzelsınn ne hossunnn!!! guzellıgını benzetme bulmak zorr gul mu desem goncamı yoksa sumbul mu!!! )
degerli onerin için cok tesekkur ederım basta komık gelıyo yaparken ama sonra hem eglencelı hale gelıyor hem pozıtıflestiriyor bır anda gunu!! belkı de ıkı gecedır o huzurrr dolu sesınden dınledıgım medıtasyonların etkısıdır,, (hava, yagmurlu ya da guneslı olabılır, olsun... gunes hayat, yagmur berekettir...) yüreğin dert görmesin...
galiba telkinler etkisini iyiden iyiye gostermeye basladı sevgili günlük... az önce ''hrrrr!! faturam yukseh yaww!! soyguncular sızı!!''cumlesıyle başlayan 15 dk lık cagrıda hıccc kızmadımm.. adeta müşfik bir annenin yavrusuna öğretir ses tonuna adam dayanamayıp kapattı !
Alt 02-05-2008, 04:04 PM   #7 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar dgulsoy..

günlüğün hayırlı olsun..

nüktedan bir şekilde anlattığın ev iş okul üçgenindeki tüm sorunların arzuladığun gibi en mutlu hali ile son bulsun..
mutluluğun ve huzurun daim olsun..

toplum olarak o kadar çok alışkınız ki kendimizi kötülemeye ailende olsa kendi kendini sevdiğini görünce şaşırıyorlar..
ama sevmek bulaşıcıdır.. yakında sende onları benzer eylemler içerisinde görürsen şaşırma..

mesleğinde hem sabır hemde başarılar diliyorum..
lakin hangi meslekte olursak olalım benzer konuları rolleri değişik insanlarla yaşayabiliriz..

yanlışları doğruya çevirerek en kısa sürede bu sarmaldan çıkıp mutlu bir toplum olmamız dileklerimle..

sevgiler..
Alt 02-05-2008, 04:26 PM   #8 (permalink)

Çok teşekkür ederim iyi ve zarif dilekleriniz için, umarım hayatlarını değiştirmek için çaba sarfeden herkes muvaffak olur,, saygılar
Alt 03-05-2008, 12:15 AM   #9 (permalink)

son 2 saattir heceleyerek sayıklıyorum tek kelime; mutluluk.. mut-lu-luk.. ayakları cıplak yürüse mesela insanlar asvaltlarda, için çekilir gibi içmek istediğin son sigarayla anlaşsan da arka arkaya çektiğin duman cigerine kastetmese yada.. ne bileyim .. karayolları tabelaları renkli olsa böyle pembe, yeşil,sarı.. sokaga cıktıgında herkes ama herkess gülümsese, tanıdık tanımadık herkes bırbırıne selam verse, dolmuscular da hapy hours yapsa 'bugun bendensınız' dese, herkes alkıslasa onu.. bizim başbakanlarımızda elinki gibi dans etse orkestrayla! dogan her yenı gune havai fişek atsa belediyeler.. (gunduz gorunenlerı yapılsa) hanı hepimiz deriz ya 'eskiden bayramlar daha heyecanlı, daha coskulu kutlanırdı' diye.. coşku.. coş-ku! hecelemem gereken kelime bu galiba? ben hatırlıyorum, daha mı insandı insanlar bi zamanlar? daha mı renkliydi, daha bir duyarlı, daha bir heyecanlı, ateşli değilmiydik?? biz nasıl böyle ruhsuzlaştık, kurmalı oyuncaklar gibi tıkırr--tıkı--rr??
ve yine heceleyerek kendime geliyorum... coş-ku.. COŞ-KU.. BÜYÜK BÜYÜK HARFLERLE HEM DE...
Alt 04-05-2008, 12:47 AM   #10 (permalink)

telkinleri bugun dinleyemedim hiç ve garip bir şekilde dünyada sadece ben yaşıyormuşum gibi yalnız hissediyorum.. yirmilik dişim çok ağrıyo işten gelince dayanamadım uyudum yine 3 saat şimdide uykum gelmiyo yine sabah kalkamicam PÖFFF..
mayıs içinde vermem gereken 7 ödev 1 de proje var ve bendeniz daha bir kelime yazmayı bırak tek bir sayfa çevirmiş değilim... ders çalışmak istemiyorum ağla
mumin.okan radyoda şimdi, bu şarkı iyi hissettiriyo, 'hiç bir kere hayat bayram olmadı ya da her nefes alışımız bayramdı, bir umuttu yaşatan insanı' ...
bugün hemen bitsin yarın olsun istiyorum , yarın yeni bir gün ve yeni güne şans vermek kötü giden bir güne şans vermekten daha kolay oluyor..
yazdıklarımı okudum ve kendim sıkıldım kendimden! beni bu güzel havalar mahvetti demiş şair.. hayırlısı..

Bookmarks