Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-05-2008, 03:20 AM   #19 (permalink)
peacemaker
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all
Standart Ynt: acayip sheylerr

öhöö öhöö ses deneme bir ikiii tık tık tıkk iighhhhhhh hah ! dgulsoy.ben böyle düşünürüm bazen gece senin dolmuşçuların happy hours saatleri yapman gibi insanı gülümseticek olayları.bak eminim sen bunları yazarken varmış gibi gülümsemişsindir.bence budur doğru adım.Abilerim ablalarım ustalarım affola yanlış ise söylediklerim söyleyeceklerim.ben görüyorumki sen ne kadar stres altında da olsan bu aralar hayattan zevk almayı bilen dünyadaki az insanlardan birisisin.yazılarında düşüncenin özgür kaldığını ve düşüncenin özgür kaldığında da insanın kendini bulutların üstündeymiş gibi mutlu hissettiğini düşünüyorum.bu aralar bir tutukluk var üzerimde konustuklarımı bir kere daha süzgeçten geçiriyorum ve önceden yazacağımı düşündüğüm bazı şeyleri şimdi yazmadığımı,yazmak istemediğimi farkediyorum.bilinçaltımın gereksiz kalıplarından mı kurtuluyorum ne benim bugün 5.günüm.hayatımda değişen pek bişey ykken ben hayatımda değişir gibiyim.eski sinirli kişi gitti,önceden sinirlendiği küçük şeylere ''evren ne var bunda şimdi sinirlenicek diyen'' birisi geldi,geliyorr dahası da.daha bi dingin daha bi sakin daha bi huzurlu bugünlerim.senin geçtiğin dönemlerden ben de geçtim.üniversiteyi bitirme çabaları,üstüne günün yarısından fazlasını çalışarak geçirdiğim bir iş,üstüne bir de sevdiğim insandan ayrılmanın verdiği acıı bir de üstüne yalnızlık.zor zamanlar gibi görünüyo.ama geçince bi bakıyosun seni olgunlaştırmış.ve bu forum benim kanımca senin için ayrı bir nimet.yani en azından ben o zaman keşfetmiş olsaydım benim için öyle olurdu emin ol üniversiteyi bitirmiş ve henüz iş bulamamış bir birey yani ben şunu söylüyorum ki,günlerimiz güzelleşiyor.farkındalığı artan her birey bazı hoş olmayan günler geçirmekle birlikte top yekün bakıldığında daha mutlu olduğuu anlayabiliyor ve bu bile başlı başına ayrı bir mutluluk kaynağı oluyor. güzel günler göreceğiz çocuklar !!
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla