Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

değişim başlasın...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri değişim başlasın... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sayısal lottodan bi şey çıkmadı :) fakat hala bi yerden bana para gelecek öyle bi his var. hayırlısı bakalım..... iş konusuna gelince ; o işe girmekten vazgeçtim. hak ettiğim iş beni bulacak nasılsa biraz daha bekleyip sabretmeliyim. hem daha çekirdek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

değişim başlasın...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-02-2018, 04:34 PM   #11 (permalink)

Tesekkür: 7
8 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fizy is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: değişim başlasın...

sayısal lottodan bi şey çıkmadı :) fakat hala bi yerden bana para gelecek öyle bi his var. hayırlısı bakalım.....
iş konusuna gelince ; o işe girmekten vazgeçtim. hak ettiğim iş beni bulacak nasılsa biraz daha bekleyip sabretmeliyim. hem daha çekirdek inanç çalışmasından sonra gelen cd ye başlamama az kaldı bi hafta sonra başlıyorum. 4. tura kadar kim bilir belki kendimi geliştirecek hak ettiğimi alabileceğim ve çalışırken mutlu olacağım bi iş mutlaka gelecek acele etmiyorum bekliyorum... bende şu bilinçaltı temizliğini ypmış olurum hem o zaman bakış açım hisssettiklerim duruşum falan da değişecek o zaman bi işimin olması daha hayırlı olacak...
telkinlerin ego suçluluk kendine güven 3.haftası bitti. atalardan özgürleşmeyi de ekledim. bi haftada öyle dinleyeceğim. 3 gün ara sonra turlara başlıyorum... bende değişen tepkilerim oldu. önceden sinirlendiğim şeylere artık çok sinirlenmiyorum. kafamın içinde ki o konuşan şey gitti çok şükür... çok konuşuyo hep de olumsuz hep de kötü düşünüyordu. o öldü galiba :) yaşasın!!!! daha rahatım beynimde dolaşan o ses de yok huzurluyum bu huzur içimden geliyo.... kızlarım ile olan ilişkilerimde düzeldi... eşim de düzelecek :) yani ilgi ve sevgi bekliyorum o kendine göre yaptığını söylüyo tabii ama ben hissetmek istiyorum.içinden içinden değil de artık dışından dışından da göstersin bu sevgiyi:))) o da olacak ama bunun için artık üstüne gitmiyorum...kişisel algılamıyorum artık çoğu şeyi bu da benim için çok süperdi. okuduğum kitağlardan 4 antlaşma onu çok beğendim. süper bi kitap onunlada bazı şeylerin farkındayım artık
bu arada annem geldi. annemin konuşmalarından artık pek çok şey yakalıyorum. farkındalığım arttı galiza. söz ile o kadar çok büyü yapmış ki :) bence para konusunda çok olumsuz düşünce ekmiş bilinçaltıma ,hayatın zorluğu , kadınların bazı şeylere katlanması gerektiği ,ne bileyim hep alttan almamı falan hala söylüyor. hayat boş işte :))) yani yok gibi hissetmem özlem hanımın sorduğunda hedefin ne sen ne istiyorsun hep başlakarı için istemiş onların mutluluğu için çaba göstermişsin burda sen yoksun sen nerdesin demişti. annem gelince fark ettim ki bunu bana aşılayan annem imiş. çocukluğumda ailem için, evlendiğimde ise eşim ve çocuklarım için onların mutluluğu için herşeyi yapmışım kendimi yok saymışım. ne istediğimi bile bilemeyen duruma gelmişim. çünkü ne zaman kendim için bi şey yapsam hep bencillikle suçlandım. bunu ben yarattım tabşi en büyük destekçim annem olmuş :) hay Allah bunu fark etmek bile güzel.....yani farkındalığım arttı. bir sürü blokajım varmış onuda gördüm. ayy bu çok güzel bişey. önceden göremiyordum ne yapacağımı bilemiyordum şimdi görüyrum teşhis konulunca tedavisi kolay olur artık diye düşünüyorum.
geçen hafta 2 gün çok kötü idim. ağlamak geldi içimden hep eşim ile bu sevgi göstermeme konusunda konuştum ama pek de umrunda olduğu söylenemez di ona göre o herşeyi yapıyor ben ise hep huzursuzluk çıkaran hep huzursuzluk için bişey bulan konumuna düştüm. halbuki kendi yapamadıklarında ve yaptıklarında dolayı bunu inkar ettiğini gördüm. hep bi kaçış yolu bulduğunu kendini böyle yaparak sorundan kaçtığını gördüm. bu da ilginçti. mesela oyun oynarken o yenerse kazanıyor. ben yenersem o bana oyun vermiş oluyo lütuf ediyo yani:)))) ayy bunuda gördüm..... bunun üzerinde çalışmalıyım acaba daha başka hangi alanlarda hangi olaylarda böyle yaptı ? bi kaç şey buldum kendimi suçlamıştım hep yazık ağladım birde o kadar ... aslı öyle değilmiş benden dolayı değilmiş çok sevindim tabi bunu o bilmiyo zaten anlatsanız anlamazda :)))
bi kaç yalanını yakaladım büyük kızımla tabii takdir ederseniz yalanlarınında hep bahanesi var:))) karar aldım yalanını yakarsam bile yüzleştirmeyeceğim artık diye bakalım uyabilecekmiyim. nasılsa bi bahane buluyo hep de benim yüzümden yanlış anlarmışım yada kızarmışım falan işte...yalan söylemesinden bile beni sorumlu tutuyor :)))) üstüne gitmeyeceğim diyorum bakalım ne kadar yapabilirim bende merak ediyorum.eşime yaptıklarının sorumluluğunu almalısın dedim. hep bahane buluyosun dedim kaçıyorsun dedim : buna güldü geçti ben gibi sorumlu adam yok dedi : bu da iyiymiş
genel olarak huzur hakim şu an bende kafama takmıyorum olanı biteni , içim hzurlu sanki biraz boş gibi sanki boşlukta gibi ama beni hzurlu eden bi boşluk .. 31 gün sonra 1. tur tamamlanacak bakalım neler olacak merekla bekliyorum.....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

fizy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2018, 12:45 PM   #12 (permalink)

Evet çekirdek inanç cd sine başlayalı 2 hafta oldu. Dinginligim devam ediyo sadece bazı zamanlar sıkılıyorum dinlerken sanki içimi sıkan bi el var gibi... sanırım bilinçaltı engel olmaya çalışıyor yeni telkinlere 🤗
Hayatımda bi değişiklik yok iş arıyorum başvuru yapıyorum bekliyorum bakalım. Çocuklarım ile aramdaki iletişim güçlendi. Iyi anlaşıyoruz ve onlar bana daha çok yardımcı oluyorlar bundan dolayı mutluyum. Kendimi ifade ediyorum yavaş yavaş bundan dolayı mutluyum:) geçmiş endişesi ve gelecek kaygısı azaldı şükürler olsun.
Şimdilik üzerimde bi yorgunluk var. Hayat sıradan şekilde ilerliyor. Şimdilik bu kadar görüşmek üzere
Alt 18-02-2018, 12:50 PM   #13 (permalink)
Teğmen

romina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19
7 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
romina is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: değişim başlasın...

Yazdıklarınızı okudum inşallah güzel değişiklikler olur.Bende de anlattığınız belirtiler var yani bilinçaltım engel olmaya çalışıyor telkinleri dinlerken sanki bir şey bana dur diyor yoruluyorum yorgun düşüyorum her ne olursa olsun dinlemeye devam etmeliyiz.Kaybedecek zamanımız yok.En azından benim için yok.Zaman akıp gidiyor çünkü.

Miley Cyrus
romina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2018, 05:55 PM   #14 (permalink)

merhaba çekirdek inanç çalışması 1. tur bitti. hayımda öyle bi değişiklik yok . sadece duygu ve düşüncelerimde değişiklik var. eleştirilere eskiden çok takardım artık takmıyorum kendi kendimi yiyip bitirmiyorum.sabırsızlık var bende hemen olsun isterim her şeyi galiba beklemeyi de öğreniyorum.hayat çok yavaş ilerliyor. isteklerimin hiç biri henüz olmadı ve yakınmıyorum bundan demek ki yapmam gereken başka bi şey var. hayatın planları daha değişik galiba... şu sıralar astral seyahat ilgimi çekiyor. bi denemem oldu fakat başarısız .. bakalım ... evde oturuyorum yaa henüz iş bulamadım malesef.... üniversite sınavına hazırlanayım diyorum ve çeyrek asır geçti liseden mezun olalı boşver diyorum. sonra neden olmasın deneyebilirim vaktimi buna harcayabilirim olmaz ise de çocuklarıma faydalı olurum bilgiler ile nasılsa internette dersleri dinleme imkanım var ve önümde 15 ay var. olabilir belki de... kararsızım hala... sadece düşünüyorum harekete geçmedim ... ama şunu biliyorum artık kendimi oyalayacak bişeyler bulmam lazım... şimdilik herkesin evde olan konforunu sağlayan ve görevlerini eksiksiz yerine getiren ve işleri hiç bitmeyen deli tavuk gibi evde dönen birisiyim. bi şeyler yapmalıyım. sadece evde ve aile yaşantısı içinde var olmak bana göre değil... ama ne yapabilirim?
çocuklarım ile iletişimim iyi çok şükür. kendimle olan iletişimim de iyiye gidiyor. eşim ile iletişim galiba sıkıntılı biraz. zira sevgililer günümü bile kutlamadı. ayy eskiden olsa kafama çok takardım şimdi aman boşver diyorum. eşimin bazı sözlerini ve davranışlarını artık farkında olarak görüyorum. gözümde çok büyütmüşüm onu ... onunda eksik olan yönleri zaafları ve açmazları var. eskiden ne kadar gamsız hiç bişeyi kafaya takmıyor vurdumduymaz diye kızardım.. şimdi ise eksik taraflarından dolayı bunu yaptığını anlıyorum. bi şey işine gelmediğinde beni na kadar acımasız suçladığını ve bana sen böylesin sen şöylesin diyerek yaftaladığını çok net görüyorum. eskiden inanırdım bunlara ben ne lanet birisiyim derdim. şimdi gülüyorum ve korkuyorum dşünce arzından dolayı... çok rahat suçluyor çünkü işine gelmez ise saldırgan ve hırçın oluyo sözleri... iğneleme devam ediyo ama ben takmıyorum çok şükür. bundan dolayı teşekkür ederim bu bile benim için çok büyük bi gelişme iyi ki yaptırmıışım çekirdek inanç çalışması .. yaptırmasa idim kendi kendimi yiyip bitirecek o suçladıkça kendimi suçlu görecek söylediklerine kafama takıp günümü berbat edecektim. çok şükür farkındalık kazandım ve duygularımı kontrol etmeyi kazandım. sadece telkin dinleyerek yaptım o kadar sene kişisel gelişim kitapları okudum bana etkili olmamıştı. telkinler çok etkili ...dinginlik var üzerimde biraz da yorgunluk.. geçeceğini düşünüyorum yorgunluğun. artık eskisi gibi heyecan sevinç de duymuyorum tek buna üzülüyorum galiba yani olaylar karşısında dingin sakin kaygılanmayan heyecanlanmayan üzülmeyen korkmayan öyleee durağanım sakinim dinginim...... boşlukta gibi... hayatımın tanığı gibi... sadece seyrediyorum... ilginç geliyo
bugün 2 .tura başladım . gelişme olursa hemen yazacağım olmaz ise de 2. turun sonunda tekrar görüşmek üzere...
Romina teşekkür ederim bende pes etmiyorum devam ediyorum senin gibi inanıyorum güzel şeyler olacak ... sanada yolculuğunda başarılar dilerim. yazımı okuduğun için teşekkür ederim.
Alt 09-03-2018, 01:12 PM   #15 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
akaman33 is an unknown quantity at this point

yokmu bu sitenin bir yetkilisi arkadaşlar? illa savcılığamı gidelim?
akaman33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2018, 04:58 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point

Cekirdek inanc telkinleri 3 ve 4.turdan sonra kendini daha iyi gosteriyor bence..
Bende oyle olmustu.
Sinava hazirlanmak ve universiteye gitmekten ziyade..kendinize uyan meslek edindirme kurslari vb ile nitelik kazanmak daha iyi olur gibi..kestirmeden sonuca gidersiniz.yada yabancil ogrenmek..sanat ile ugrasmak bu konuda ilerlemeyi hedeflemekte faydali ugraslar olabilirdi. Kucuk bir tavsiye benimkisi.
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil