Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-01-2018, 02:40 AM   #9 (permalink)
fizy

Tesekkür: 7
8 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fizy is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: değişim başlasın...

Evet kitaplarım da geldi. Içinden en çok 4 anlaşmayı çok sevdim. Diğerlerini daha önce okumuş olduğum kitaplara çok benzettim belki de o yüzden...
Olumlamalarimi yapıyorum suçluluk ego ve kendine güveni dinliyorum. Hayatımda ne mi oldu sanırım farkındalık kazanmaya başladım. Söylenenleri kişisel olarak algılayıp hep bir şeyler yapma gereksinimi duyar yada kendimi savunmaya geçer yada öfkelenirdim. Şimdi bunlar yok denecek kadar azaldı çok mutluyum. Bugün doğum günümdü eşim ve kızım supriz hazırlanmışlar yemeğe gittik masada güller mumlar falan. Hediyemde yeni cep telefonu oldu.
Üçüncü olarakda işe başlıyorum galiba maaş istediğim hak ettigim den az ama 6 ay içerisinde düzelecekmiş. Şimdi ise kafamda tek soru beklemeli miyim yoksa hiç yoktan iyidir evde sıkıldım artık diyerek başlamalı mıyım. Icimden bi ses başla diyo öbürü ise neden azına razı oluyo sun. Işte böyle...bakalim ne olacak
Birde şu günlerde içime miktarı 'da sanki içime doğdu yüklü miktarda para bekliyorum. Nerden ve nasıl gelecek bi fikrim yok zaten bu benimde görevim değil 😅 ama bugün sayısal loto oynadım bakalım.... evren göndersin
Kardeşim ile ilgili gönderilen ritüeli 'de yaptım.
Bi dahaki hafta 3.haftayi dolduruyorum artık atalardan özgürleşme 'de katılacak....
Tekrar görüşmek dileğiyle.....
fizy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla