Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Hergün bir Ho'oponopono&EFT (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/625611-hergun-bir-hooponoponoampeft.html)

tengin 24-02-2016 10:38 AM

Cevap: Hergün bir Ho'oponopono&EFT

Burada var etme kelimesi yanlış anlaşılmasın,hepsi ilahi takdir,Allahın boluk ve bereketi hepimize yeter,Allah bizi diğer canlılardan üstün tutmuş bizlere akıl ve düşünce vermiş,önümüzde 2 yol vardır biri kötü diğeri ise iyidir,bu noktada kader çıkar,kaderimizi herzaman seçme şanşsımız vardır,ilk başta düşünürüz,sonra eyleme geçilir,hepimiz için bir seçim şansı vardır,parasızlıkmı,bolluk bereketmi,mutluluk mu,mutsuzlukmu,güven mi,güvensizlikmi,vs bu uzar gider,bunların hepsi evrenden var sen hangisini seçersen,kaderin buna bağlı olur.Dünya Zaten sevgi üzerine yaratılmamışmıdır?hepimizde Allahtan bir paça var,(NUR)önemli olan onunla özleşmek Tesllimiyet.
Hepinizi Seviyorum

tengin 24-02-2016 12:00 PM

Sabahları çok değer verdiğm birine her sabah günaydın mesajı ben çekerdim,bu sabah kendisinden günaydın mesajını aldım :) bu teknik bizim özümüze dönmemize herşeyi sevgi ile kabul etmemizi sağlıyor... sizce?

Nurkann 25-02-2016 01:23 AM

Re: Hergün bir Ho'oponopono&EFT

Kendime güvensiz olmama sebep olan içimde dışımda bildiğim bilmediğim DNa ve RNA mda duygu his ve inançların %100sorumlulugunu alıyorum
Ve şimdi arinmayi seviyorum
Lütfen beni affet
Özür dilerim
Seni seviyorum
Teşekkür ederim
Seni seviyorum

EFT setup;kendime güvensiz olmama rağmen kendimi tutuk bulmama rağmen
Kendimi olduğum gibi seviyor kabul ediyorum ve onayliyorum

Nurkann 25-02-2016 10:55 PM

Erteleme huyuna sebep olan içimde dışımda dna ve rnamda duygu,düşünce his,inanç ve bildiğim bilmediğim her ne varsa %100 sorumlulugunu alıyorum ve şimdi arinmayi seciyorum
Lütfen beni affet
Özür dilerim
Seni seviyorum
Teşekkür ederim
Seni seviyorum😊

tengin 26-02-2016 12:26 PM

Dün zincir marketlerden birine gidiyordum,ben eveden çıktım elektrik gitti hergün bu cümleleri tekraralıyorum bazen kötü bir duygu oluştuğunda,bazen ise oylesine,aklımdan söyle bir düşünce geçti elektrik gittiğinde marketede yaklaşmıştım,içimden SENİ SEVİYORUM,ÖZÜR DİLERİM,BENİ AFFET.TEŞEKKÜR EDERİM diye artık yavaş yavaş söyleniyordum, bu cümle bende alışkanlık oldu,bu cümleyi söylerken içimden,söyle bir düşünce geçti,ben markete geldiğimde elektriklerin gelmesi,buana da benmiyim sebeb dedim,bunada bensem sebeb diyerek içimden söylene söyle giderken markete 10 metre kala elekrikler geldi,baktım markettekiler sıra bekliyorlar:)))

Nurkann 27-02-2016 01:19 AM

Başkalarının düşüncelerinden etkilenmeme sebep olan içimde dışımda dna rnmda duygu düşünce inanç his ve bildiğim bilmediğim ne var sa %100 sorumluluğunu alıyorum ve şimdi arinmayi seviyorum
Lütfen beni affet
Özür dilerim
Seni seviyorum
Teşekkür ederim
Seni seviyorum 😊

dktrlr2008 27-02-2016 08:52 PM

Bu tekniklerde herkese yariyor.bi bana yaramiyor.deli olcam.eft uzmana gittim.tik yok yani.bir gram bisey hissetmedim..cikis yolu yok galiba

Nurkann 29-02-2016 12:56 PM

Alıntı:

dktrlr2008 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 857390)
Bu tekniklerde herkese yariyor.bi bana yaramiyor.deli olcam.eft uzmana gittim.tik yok yani.bir gram bisey hissetmedim..cikis yolu yok galiba

dktrlr2008 kişisel gelişimle ilgilenen herkes bu yollardan geçiyor merak etme..bu süreçte cok hızlı şekilde dönüşümler kolay olmuyor.bende çok tecrübeli sayılmam..Bebek emeklemesi gibi başlıyor.Genelleme yapmak istemem herkesin hayatında farklı şekilde de olabilir.

Yinede bir örnekle açıklarsam çayın demlenmesini bekleriz,yemegin pişmesini bekleriz..Bunların aşama aşama olduğunu bilirsin

önce sabırr sabırr :))

Nurkann 14-03-2016 04:33 PM

EFT NASIL UYGULANIR? | 8/9 Kişisel Gelişim Merkezi

seriseri 11-07-2016 02:00 AM

Merhaba, ben bu tekniği zihin düşüncemle insanlar arasındayken yapıyorum, vuruşları yaptığım yerlere zihnimi odaklıyor orada söylemem gerekenleri söylüyor ve bitiriyorum. Etkili olduğunu düşünüyorum. Bu şekilde deneyenler var mı? Genelde insanların yoğun olduğu yerlerde yaşıyorum bu duyguyu ve hemen bir kenara geçip, bu tekniği uyguluyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:16 PM.