Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Hergün bir Ho'oponopono&EFT (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/625611-hergun-bir-hooponoponoampeft.html)

tengin 22-02-2016 08:42 PM

Cevap: Hergün bir Ho'oponopono&EFT

Bu Ho'oponopono bende merak sardım,bugün bununla ilgili bir kaç makale okudum,ve denemeye karar verdim ve bunu eşimde denedim,aylardır bana canım demeyen eşim bugün tlf mesajımda canım diye yazdı,onun sorunlarını kendi sorunum olarak algıladım ve
SENİ SEVİYORUM-ÖZÜR DİLERİM-BENİ AFFET-TEŞEKKÜR EDERİM cümlerini kullandım,artık bir tesadüf mü idi yoksa bu teknik mi ise yaradı bilmiyorum :)

Hayat Kalemi 22-02-2016 10:18 PM

Algımızı değiştirdiğimizde, her şey buna göre şekilleniyor. Tebrik ederim :)

KıpçakBeyi 22-02-2016 11:22 PM

Alıntı:

tengin Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 857342)
Bu Ho'oponopono bende merak sardım,bugün bununla ilgili bir kaç makale okudum,ve denemeye karar verdim ve bunu eşimde denedim,aylardır bana canım demeyen eşim bugün tlf mesajımda canım diye yazdı,onun sorunlarını kendi sorunum olarak algıladım ve
SENİ SEVİYORUM-ÖZÜR DİLERİM-BENİ AFFET-TEŞEKKÜR EDERİM cümlerini kullandım,artık bir tesadüf mü idi yoksa bu teknik mi ise yaradı bilmiyorum :)

Çok sevindim hatta Fırat moduna girdim.

https://scontent.cdninstagram.com/hp...50740177_n.jpg

Bu yöntemi bende deneyeceğim.Kitabı indirdim ilk kısmını okudum ama uygulamadım.

Nurkann 23-02-2016 12:37 AM

Re: Hergün bir Ho'oponopono&EFT

Tengin bey çok sevindirici bir haber 😊
Uygulamaya devam edersiniz umarim diğer deneyimlerinizi de paylasirsiniz memnun oluruz

Nurkann 23-02-2016 12:41 AM

Alıntı:

Nurkann Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 857345)
Tengin bey çok sevindirici bir haber 😊
Uygulamaya devam edersiniz umarim. diğer deneyimlerinizi de paylasirsaniz memnun oluruz

Kipcakbey i en kisa zamanda uygulayip deneyimlerinizi de okumak isteriz 😊

bilgendilo 23-02-2016 08:47 AM

Alıntı:

dktrlr2008 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 857311)
Bu sözü seslimi söyleyeceği ve günde ne kadar ..hoponopoyu

sesli de söyleyebiliriz, icimizden de, hatta dilersek yaza dabiliriz,

not: sesli söylersek, daha etkili olur :) günde ne kadar, belirli bi sayısı yok, fakat tahmin edeceğinşz üzre, ne kadar fazla söylersek o kadar etkili olur ( tecrübeyle sabittir)

Nurkann 23-02-2016 01:15 PM

YETERSİZ OLMAMA SEBEP OLAN İÇİMDEN DIŞIMDA BİLDİĞİM BİLMEDİĞİM DNA,RNAMDA,DUYGU,HİS,VE İNANCLARIN %100 SORUMLULUĞUNU ALIYORUM VE ŞİMDİ ARINMAYI SEÇİYORUM
SENİ SEVİYORUM
LÜTFEN BENİ AFFET
ÖZÜR DİLERİM
TEŞEKKÜR EDERİM:)

EFT SETUP:KENDİMİ YETERSİZ,BECERİKSİZ,EZİK ACİZ HİSSETMEME RAGMEN KENDİMİ OLDUĞUM GİBİ SEVİYOR KABUL EDİYOR VE ONAYLIYORUM

tengin 23-02-2016 09:19 PM

Alıntı:

Nurkann Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 857350)
YETERSİZ OLMAMA SEBEP OLAN İÇİMDEN DIŞIMDA BİLDİĞİM BİLMEDİĞİM DNA,RNAMDA,DUYGU,HİS,VE İNANCLARIN %100 SORUMLULUĞUNU ALIYORUM VE ŞİMDİ ARINMAYI SEÇİYORUM
SENİ SEVİYORUM
LÜTFEN BENİ AFFET
ÖZÜR DİLERİM
TEŞEKKÜR EDERİM:)

EFT SETUP:KENDİMİ YETERSİZ,BECERİKSİZ,EZİK ACİZ HİSSETMEME RAGMEN KENDİMİ OLDUĞUM GİBİ SEVİYOR KABUL EDİYOR VE ONAYLIYORUM

Sende benim gibi düşünüyorsun,nedir bu yetersizlik duygusu,eziklik duygsu,acizlik duggusu bunlar hep bizim çevremizden,çevremizi yine oluşturan bizim zihniyetimiz,bunlar içinde olumlamalar yapın bence.

Nurkann 23-02-2016 10:03 PM

Evet önce ailemiz sonra Çevremiz bunu hissettiriyor
Farkında olduğumuzda da bunları dönüştürmek bizim elimizde..

Olumlamalarim da var telefon ve pc ekranım panomda.Kurduğum cümlelere kadar dikkat ediyorum artık

tengin 24-02-2016 10:15 AM

Ho'oponopono tekniği çekim yasası ile bir bağlantısı var;
bu kitabı okumadan önce şunu düşünüyordum,düşünceler belli bir süre sonra eyleme dönüşüyor,yani ben parasızlıktan yakınırken aslında onu elde ediyorum,ama bir başkası için çünkü ben bunu hak etmediğimi düşünüyorum ve parasızlığı çekiyorum,aslında onu ben elde ettim ama bir başkası için ve çevremde ki nisanlarda bu para,yani ben parasızlığı hakmediğimi düşündüğüm için,hayatta hep paralı insanlar çıkıyor karşıma,ve kendi kendime dedim ki bu parayı zaten ben düşüncelerimle var ettim,ama bir başkasına, ve bir başkası karsıma çıktı paralı,ve burada bir denge var,ben parasız o paralı(zerro limit kitabında da bu şekilde bir yazı vardı,onları geri alabilirsiniz) çünkü bu para bizim düşüncemizdi,kendimiz haketmediğimizi düşündüğümüzden bir başkası hak etti,yani evren bir denge içinde, zengin fakir,mutlu,mutsuz,vs önemli olan o dengeyi kurmak,sizin olanı geri alabilirsiniz hepimiz bir deneyim içindeyiz,parasızlığı tattık,bolluğu neden tatmayalım, :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:02 AM.