Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Temiz bir sayfa...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Temiz bir sayfa... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Geçmiş küldür, üfle gitsin der bir kitapta.Geçmişte yaşadığımız duygular öyle yapışır ki birey olmakta sıkıntılar yaşarız.Olumsuz duygular düşüncelerimize girmiştir.Bir bakmışız ki sosyal fobiyiz,Başka insanlarla birbirimizi kıyaslarız.Toplum içinde topluluk içinde konuşmaktan çekiniriz.Hep bir adım gerideyizdir.Sorumluluk gerektirmeyen işlerde çalışırız.Üstlerden(müdür,patron...vb) ödümüz patlar.Neden sevgilin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Temiz bir sayfa...

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-03-2016, 06:33 PM   #31 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,348
745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future
Standart Cevap: Temiz bir sayfa...

Geçmiş küldür, üfle gitsin der bir kitapta.Geçmişte yaşadığımız duygular öyle yapışır ki birey olmakta sıkıntılar yaşarız.Olumsuz duygular düşüncelerimize girmiştir.Bir bakmışız ki sosyal fobiyiz,Başka insanlarla birbirimizi kıyaslarız.Toplum içinde topluluk içinde konuşmaktan çekiniriz.Hep bir adım gerideyizdir.Sorumluluk gerektirmeyen işlerde çalışırız.Üstlerden(müdür,patron...vb) ödümüz patlar.Neden sevgilin yok derler,neden kendi işini yapmıyorsun derler,derler de derler.Sense düşüncelisindir.Bişeyler yapmak istersin.Kişisel gelişim kitapları okursun.Herşeyin farkındasındır ama uygulamaya gelince yine en başta görürsün.Neden ben neden ben dersin.Bende insanım karşımdakiler de insan.Bir farkım yok.Niye böyleyim dersin sorgularsın.En kötüsüde hayallerin olmaz.Çünkü sen sosyal fobisindir.Hayalde neymiş.En büyük mutluluğun evde vakit geçirmektir.Arkadaşın yoktur.Film izlersin.Kitap okursun.Ve nereye kadar böyle gidecek diiye bir tarafta iç geçirirsin.Birgün düzelecek umuduyla yaşarsın.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2016, 01:47 AM   #32 (permalink)
sfl

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 2 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sfl is an unknown quantity at this point

Merhaba kardeşim samimi olsun biraz öncelikle bende sfliyim bilmem benimki ne derece bendeki atak olarak yani iki çeşiti var ya çok sessiz olursun kimse birşey demez yada çok sesli olursun kimseye laf vermezsin ben laf vermeyen cinsindenim ama bende çogu zaman heyecanlıyım sabah otobüse nasıl binicem korkusuyla yaşıyom bunun gibi birsürü işte topluluk önünde konuşama falan çok çekiyorum bende sizin gibi ama +1 farkım var ben hiç bir zaman umudumu yitirmedim yitirmiyorumda sürekli sf yi araştırıyorum diger insanların bizden farkını anlamaya çalışıyorum ben neden böyleyim demiyorum sfyi yaşam biçimi haline getirdim mesela bu o kadar çok işe yaradıki sevgilimde var şuan mutluyumda seninde olabilr neden olmasın sadece sf ile yaşamayı ögren mesela senin diger insanlardan farkın onlar konuşurken heyecanlanmıyor sen heyecanlanıyon onlar heyecanlanmamayı dert etmiyorsa sende heyecanlanmayı dert etme git sevdigin insana kendini aç dök içindekileri ne olabilr lan canınımı alacak evet sürekli ne olur diye düşünüyosun evet birşeyler olacak ama iyi olacak belki anı yaşamayı ögren sen özelsin bi kere hayattan tat alırsın herzaman tetiktesin herzaman heyecanlısın herkese nasip olmaz bu senin heyecanın var onların yok senin amacın var onların yok bi düşün şimdi git ve kendine birilerini bul korkmadan gözlerine bak içinden geçeni söyle korkma dostum sana en ufak bi kötülük yapmayacaklar hatta ben garantisini vereyim alaymı edecekler etsinler küçükmü düşeceksin düş ama dene ugraş elinden geleni yap rabbine sıgın kitap okumakda güzel kendini dinlemekte güzel ama artık anlaki kendini dinlediginde o içindeki şımarık çocuk sürekli seni azarlıyor bi kerede onu sustur sen konuş ben öyle degilim de çünkü sen degerlisin sen insansın sen yaşıyorsun nefes alıyorsun herkes gibisn hatta +1 farkla daha heyecanlı bir hayatın varr dostum vazgeçme nolursun umutsuzların umudu ol kardeşim biliyorum çok zor zaman zaman diyosundur keşke kanser olsamda bu hastalıgım olmasa öyle degil işte hayat yaşaman gerekiyo senin insanlara faydalı olman gerekir vatanına milletine ailene iyi bir insan olman gerekir şimdi kendine bir söz ver derdi veren dermanıda verir de bende sf ile çok bilgi var hepsini işliyorumda kendime hayatımda degişiyor ama istiyorumki sende bunun öyle oturdugun yerden onu yaparsam bu ne der bunu yaparsam bu ne der deme kalk araştır dene uygula canın acısın kırıl üzül ama nolursun vazgeçme en içten dileklerimle yazdım kardeşim kendine inan güven.
sfl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2016, 08:53 PM   #33 (permalink)
Yüzbaşı

745 Mesajinıza toplam 3,872 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant futurekumsal1980 has a brilliant future

Hayatım değişti sitesine üye olup değişim günlüğüme başladığımda gerçekten durumum içler acısıydı.Kendini sevmeyen,hiçbirşeyi kendine layık bulmayan,kendini suçlayan...vs biriydim.Güçsüzdüm.Zaman içine dalgalanmalar yaşasam da şimdi çok farklıyım.Ha yokmu eksiklerim var.Eksik illa olacak ki hayat güzel olsun.Hayat dediğin nedir.Üç günür.Bize düşen hayatı mutlu yaşamaktır.Benim hayat felsefem mutluluktur.Şimdi İş Güvenliği uzmanı olarak çalışıyorum.İnsanlarla iletişimi baya düzeldi.Diksiyon kursuna gittim.Konuşmamı daha geliştirmek için.Kitap okumaya çalışıyorum.spora gidiyorum.Yeni, şeyler yapıyorum.Bu hayata birkez geleecem biliyorum.bir yerde oturup halime ağlayacağıma kalkıp ilerlemeyi tercih ettim.Kendimi sahneye attım.Ve şimdi hayat daha güzel.Ben de psikolojik çok sıkıntı yaşadığım için farkındayım herşeyin.Bu hayata birkez geliyoruz yaşayın derim.Üsteki yazıyı yaşadığım şeyleri anlattım.Şimdiki yazıyı şuanki halimi yazıyorum
kumsal1980 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2016, 11:19 PM   #34 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Ben dinlemeye başlayalı neredeyse bir sene olacak.Fark ettiğim şey kesinlikle kısa vadeli bakılmamalı.Telkinler ve belki de forum insanı değiştiriyor ama ev kedisinin aslana dönmesi ile sokak kedisinin arslana dönmesi bir olmuyor.

Belki kimilerinin önce ev kedisinden sokak kedisine dönmesi gerek.O nedenle kalıcı çözümler zaman alıyor.Kısa çözümler ve rahatlamalar kişilerin durumlarına göre değişebilir.

Tamamen değişmek zaman alıyor ama şahsen değiştiğimi hissediyorum.

Günlüğünün başına bakmıştım şimdi tekrar bakınca daha önce okuduğumu fark ettim.Aradan epey zaman geçmiş.Sen geldiğin noktadan memnunsan gerisi boş.Birde şu var , insan şunu da düşünmeli bu sürede eski sen olsaydın nerede olurdun.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-05-2016, 11:41 PM   #35 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Hoşgeldiniz, arada yazmayı ihmal etmeyin. Değişimlerimiz diğer arkadaşlarımıza da referans olsun.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-08-2017, 12:34 AM   #36 (permalink)
Yüzbaşı

Hayat seçimlerden ibarettir.Bunu yaşayarak daha iyi anlıyoruz.Ne seçersen,onu yaşıyorsun.Bir bakıma farkında olmadan kendi dünyamızı,kendimiz yaratıyoruz.Depresyondayımız kendimiz seçiyoruz.Bu duygudan vazgeçmiyoruz.Bir bakmışız alışkanlık olmuş.Hayatta en tehlikeli şeyler olumsuz davranışların bizde alışkanlık haline gelmesi.İşte bizi hayata karşı en çok zorlayan bu alışkanlıklardan kurtulamamak.Belki de hayatı gereğinden fazla önemsiyoruz,ondan bu kadar sorun yaşıyoruz.Başkaları için yaşıyoruz sanki.Evlilikler mesela.Eşler birbirini yönetmeye çalışıyor.Kontrol altına almaya çalışıyor.Değişmesini istiyor eşin.Zorlama ile mutluluk gelmez.En büyük yanlışlıklardan biri de kıyaslama yapmak.Aieleden dolayı ayrılan bir sürü insan var.Aslında sadece eşler birbirini sevse,değer verse, uygun bir iletişim olsa evlilikler bozulmazdı.Ama öyle olmuyor.Bana göre dünya iki günlük.Sevdiklerinle yaşadığın herşey sana kar kalıyor.Doğru seçim yapmak gerekiyor ama yapamıyoruz.Tanıdığım biri mesela ilk kez birine aşık oluyor.Ve onunla evleniyor.Evlenene kadar çocukla ilgili olumsuz çok şey işitiyor.Ama kulakları tıkalı.Seviyor çünkü.Aldatılıyor görenler var.Yine inanmıyor.Sevdiği erkeğe inanıyor.Seçimi yaptı.Evlendi.Nemi oldu.Koca bir hüsran.Evlenmeden önce gözleri parlayan biri,evlendikten sonra söndü.Yine aldatıldı.Çocuk var ortada.Ayrılamıyor.Kilo aldı.Mutluymuş rolü yapıyor.Boşanamıyor çünkü işi yok.Hayat seçimlerden ibarettir.Hayat basit,zorlaştıran bizleriz.Güven yerlerde...
Alt 21-08-2017, 01:31 AM   #37 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
kumsal1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatım değişti sitesine üye olup değişim günlüğüme başladığımda gerçekten durumum içler acısıydı.Kendini sevmeyen,hiçbirşeyi kendine layık bulmayan,kendini suçlayan...vs biriydim.Güçsüzdüm.Zaman içine dalgalanmalar yaşasam da şimdi çok farklıyım.Ha yokmu eksiklerim var.Eksik illa olacak ki hayat güzel olsun.Hayat dediğin nedir.Üç günür.Bize düşen hayatı mutlu yaşamaktır.Benim hayat felsefem mutluluktur.Şimdi İş Güvenliği uzmanı olarak çalışıyorum.İnsanlarla iletişimi baya düzeldi.Diksiyon kursuna gittim.Konuşmamı daha geliştirmek için.Kitap okumaya çalışıyorum.spora gidiyorum.Yeni, şeyler yapıyorum.Bu hayata birkez geleecem biliyorum.bir yerde oturup halime ağlayacağıma kalkıp ilerlemeyi tercih ettim.Kendimi sahneye attım.Ve şimdi hayat daha güzel.Ben de psikolojik çok sıkıntı yaşadığım için farkındayım herşeyin.Bu hayata birkez geliyoruz yaşayın derim.Üsteki yazıyı yaşadığım şeyleri anlattım.Şimdiki yazıyı şuanki halimi yazıyorum
konuyla alakasız belki ama isg den memnun musunuz.
bende sertihak var ama tereddütlerim var bi türlü o alana giremedim.kendi meslegimi yapıyorum mecbur . düşünüyorum isg yiarada ondan sordum
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2017, 10:47 AM   #38 (permalink)
Yüzbaşı

Bazen düşünürüm.Hayat bir film şeridi gibi,gözümün önünden geçer gider.Hayatın ne kadar hızlı geçtiğinin farkına varırım.Ürperirim.Daha dün çocuk değilmiydim.Ne zaman ben oyun oynarken şimdi büyüdüm bilmiyorum.Kendimi 38 yaşında biri buldum.Ama hayat döngüsü devam ediyor.Doğumlar,ölümler vs.Hayat sandığımız kadar uzun değil ve ertelemeye gelmiyor.Güzel günler hepimizin olsun.Hayatı ertelemeyin.Sadece yaşayın :))
Alt 10-04-2018, 02:01 PM   #39 (permalink)
Yüzbaşı

Yaklaşık 10 sene oldu bu siteye üye olalı.Hayatın ne kadar kısa olduğunu daha iyi görüyorum.Sanki hiç ölmeyecek gibi hissetsek de zaman geçiyor.En iyisi zamanı iyi geçirmek.Hayattaysak en iyisini yapmak zorundayız.Amaları atıp,bahane üretmeyi bırakıp yürümeye başlamalıyız.İçimizdeki istek ne kadar güçlü olursa biz okadar güçlüyüz.Kendimizi nasıl görüyorsak hayatta biz oyuz.Değişim zor iş.Ama imkansız değil.Kendimiz için iyi şeyler yaptıkça hayat daha güzel olacak.Yeter ki içimizdeki coşkuyu bırakmayalım.Çocukluğumuzu terketmeyelim.Saflığımızı yitirmeyelim.Sadece hayatı dibine kadar yaşayalım.
Alt 11-04-2018, 04:43 AM   #40 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 125
21 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
colhe is an unknown quantity at this point

Yaşıyomusun sen Merhaba! Bluejaloon ben 🤭🤭🤭
colhe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil