Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Senin hayatın, senin seçimlerin..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Senin hayatın, senin seçimlerin.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız evet ya aileler böyle işte.atsan atılmaz satsan satılmaz. hem kızarsın hem de tuhaf biçimde bağlısındır.. ne kadar kızsan da kopamazsın.ablan kötü söylemiş olsa da bir saate kalmaz en azından içinden geri alır sözlerini....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Senin hayatın, senin seçimlerin..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-06-2013, 08:19 PM   #31 (permalink)
Teğmen

minesota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 122
87 Mesajinıza toplam 132 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minesota is on a distinguished road
Standart Cevap: Senin hayatın, senin seçimlerin..

evet ya aileler böyle işte.atsan atılmaz satsan satılmaz. hem kızarsın hem de tuhaf biçimde bağlısındır.. ne kadar kızsan da kopamazsın.ablan kötü söylemiş olsa da bir saate kalmaz en azından içinden geri alır sözlerini.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

minesota isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-06-2013, 02:17 PM   #32 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough
Standart Re: Senin hayatın, senin seçimlerin..

ipleri koparmama az kaldı ve artık umrumda da değil.. Yıllarca aşırı koruyan ve bu yüzden çocukluk döneminde hiçbir sorumluluk üstelenmeme izin vermeyen bir annem ve sorumsuz bir babam'ın sonucu ortaya ailesine sevgiden çok nefret besleyen birisini büyüttüler. Aşırı korumacı bir aile çocuğunun sorumluluk almasına engel olursa daha küçüklüğünde o büyüdüğünde sorumluluklardan kaçıp kendi başına birşeyler yaapmakta çok zorlanacaktır. Her zaman bu böyledir. Yıllarca ebeveynlerin hatalarının bedelini çocukları çekiyor. Çocuğunuzun sorumluluk üstlenmesine izin verin. Birşeyler yaparken elinden alıp siz yapmayın onu destekleyin. Ailemin yaptığı hatayı forumdaki siz anneler yapmayın.. yapmayın ki çocuğunuz size karşı nefret değil de sevgi besleyebilsin..
Alt 28-06-2013, 10:39 PM   #33 (permalink)
Yüzbaşı

465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

İçsel çatışma telkininin 21 günlük çalışmasını tamamladım. Şimdi ise zihinsel perhiz ve zihinsel özgürleştirme yönteminin neden gerekli olduğunu kavrayıp, bu konudaki endişelerdende kurtulduğuma göre önceliği zihinsel perhizi uygulama çalışmalarına verebilirim. Zihinsel perhizle istemediğin düşünceleri zihninde barındırmayarak böylece olumsuz hiçbir düşünceyi aklına getirmeyerek sürekli pozitif kalabilmeni sağlayan mükemmel bir çalışma. Hiç farkettiniz mi bilmiyorum ama bazen yapmakta zorluk çektiğiniz birşeyle karşılaştığınızda aklınıza hiçbir şey getirmediğinizde o yapmakta zorlandığınız şeyi ne kadarda rahatça yapabildiğinizi.. İşte bu yüzden gerekli zihinsel perhiz yöntemi.

Bilinçaltını şöylede düşünebilirsin. Şu anki bilinçaltım bulutlu bir gökyüzü eski ve korku filmlerindeki harabe evlerden birisi ve evimin etrafını saran yabani otlarla dolu. Bu durumdan tuhaf bir biçimde rahatsız olurken nedense hala rahatsız olduğum şeyleri sürdürmeye devam ediyorum. Şimdilerde bulut azıcıkda olsa delindi ve güzelim çiçekler açmaya başladı. Hayalim eski harabe evi tekrar yeniden inşa etmek (egzersiz, program vs) sağlam temeller üzerine kurup çok şirin bir ev yapıp evin etrafındaki yabani otlardan kurtulup (olumsuz düşünceler vs) yerini çeşitli çiceklerle (olumlu düşünceler) doldurucam. Gökyüzündeki bulutlar birer birer dağılacak ve benim güneşim doğucak.

Zihinsel perhizde istenilen duruma ulaştıktan sonra zihinsel özgürleştirme yöntemimi uygulayacağım. Keşfettiğim zihinsel özgürleştirme programının işe yarayacağına dair sarsılmaz bir inancım oluştu. Zihinsel özgürleştirmeden kısaca bahsetmek gerekirse size hayalinizdeki olmak istediğiniz kişi olma fırsatı sunan sınırlamaları ve engelleri kaldıran mükemmel bir çalışma. Bir an önce zihinsel özgürleştirme yöntemine başlamadan önce zihinsel perhiz (konsantrasyon çalışmalarının ileri tekniği) de çok iyi olmam gerekiyor ve sonra gelsin değişimler kısıtlanmış özgürlüğümün önündeki hiçbir engel beni durduramıcak. Değişimi seviyorum.. Değişmeyi seçiyorum..
Alt 03-07-2013, 03:25 PM   #34 (permalink)
Yüzbaşı

Bir önceki mesajda dikkatimi çektide ne kadar çok olumsuz ve zihinsel kelimesi kullanmışım. Bugün'ün dünden farkı dün'ün bugün olmadığı gerçeği :)) Herneyse yaptığım şey zihnimi olumsuz düşüncelere karşı kısa süreliğinede olsa kapadım. Özgürlüğümün sınırlı düşüncelerin kapılarının ardında yattığını farkettim. Resmen hergün ama hergün sürekli kendimize nasıl olumsuz telkin verdiğimizi farkettim. Diyelim ki insanlarla göz kontağı hala kuramıyorum. Dedim bugün bir farklılık olsun ve aklıma olumsuz düşünceleri getirmiyerek hareket edeyim dedim. Yaptımda olumsuz düşüncelerimin farkına varmaya çalıştım.

Başardımda ama aklıma gelen olumsuz düşüncelerin beni hareketlerimi nasılda sınırladığını gördüm. Bizler harbi harbi sürekli yapamam edemem diyerek kendimize olumsuz telkin vererek hayatı kendimize zehir ediyoruz. Sonra gelsin sorunlar hastalıklar. Biz kendimizi hasta ediyoruz. Psikosomatiğiz yani. Yıllarca değişmek için çaba sarfediyoruz ama yinede bir türlü olmuyoruz. Mesela birşey yapmak istediğimizde hani bizi o uyuşukluğa rehavete tembelliğe iten düşünceler bize etki ettiği sürece bizlerin değişmesi gerçektende zor iş. Eee sorun fiziksel değil zihinsel. Herşey beyinde bitiyor. Olumsuz düşüncelerinizin farkına varırsanız o düşüncelerin zihninize gelmesinide engelleyerek o sorundan kurtulabiliriz.
Alt 15-07-2013, 04:43 PM   #35 (permalink)
Yüzbaşı

En son attığım mesajda özetle tüm sorunların zihinsel ve hayali sorunlar olduğundan bahsetmiş ve bu sorunlarla nasıl baş edebileceğimizi vurgulamıştım.

Zihinsel engellerle baş edebilmek için zihnimizi eğitmemiz gerekiyor. Bu yüzden de Konsantrasyonun Gücü kitabındaki egzersizleri ve sonuçlarını burada paylaşıcam. Kitap'ta ''zihnin emirleri uygulaması için önce vücudu eğitmek şarttır.'' Sözü üzerine başlangıç olarak vücudumuzdaki istemsiz kas hareketlerini kontrolümüz altına almaya yönelik bir takım sıkıcı çalışmalara başlıyorum. En azından ilk 4 egzersiz öyle. Egzersizleri uygularken bir egzersizi başarıyla bitirmeden 2.ci bir egzersize başlamamaya karar verdim. Daha fazla uzatmadan ilk egzersizi paylaşmak istiyorum.

>> E.gzersiz 1

Rahat bir sandalyeye oturun ve ne kadar sabit kalabildiğinize bakın. Bu göründüğü kadar kolay değildir. Dikkatinizi, hareketsiz oturma üzerine odaklamanız gerekecek. İstemsizce kas hareketi yapıp yapmadığınızı gözlemleyin. Biraz alıştırmayla, 15 dk. boyunca hiçbir kasınızı hareket ettirmeden sabit bir şekilde oturabildiğinizi göreceksiniz. Benim önerim, önce 5 dk. boyunca rahat bir pozisyonda oturun. Tamamen hareketsiz bir şekilde oturmayı başardıktan sonra, süreyi 10 ardından 15 dk.'ya çıkarın. Bunu başarana kadar deneyin. Fakat hareketsiz kalabilmek için kendinizi zorlamayın. Tamamen rahat olmanız şart. Bu rahatlama alışkanlığının oldukça faydalı olduğunu göreceksiniz.

Neyseki bu egzersizi yaptım. Başlangıç olarak kırmızı yazılara dikkat ettim. 5 dk.'dan başlayarak 15 dk.'ya kadar başarıyla yaptım. Hatta bir ara 20 dk.'ya zorluyordum da sağ kolum taş kesiliyordu neredeyse :)) Bu egzersizle ilgili bir kaç tavsiyem olucak. Eğer pc'de film izliyorsanız o sıralarda bu egzersizi rahatça yapabilirsiniz. Önce 5 dk. sonra 15 dakikaya kadar çıkarsınız. Ayrıca vücudunuzu hissetmeye çalışın ve istemsizce vücudunuzu hareket ettirip ettirmediğinize bakın. Bu egzersiz vücudumuzu istemsiz hareketlere karşı kontrol etme becerisi kazandırıyor. Bu arada rahatça nefes alabilirsiniz esneyebilirsiniz. Kasmayın kendinizi fazla. :)) Ben ikinci egzersize başlamadan önce son kez bir film eşliğinde 1.ci egzersizi tekrarlıyıp sonra 2.ci egzersize geçicem. Sevgiyle Kalın.
Alt 29-07-2013, 09:18 PM   #36 (permalink)
Yüzbaşı

Konsantrasyon çalışmalarını devam etmeyi bıraktım. Çünkü fikir ayrılığına düştüm ve daha iyi bir çalışma buldum ona başladım. Bu çalışma farkındalık egzersizleri idi. Amaç zihinden geçen düşüncelerin farkındalığını kazanmaktı. Hedefim belliydi. Bunun için kendime bir yol planı hazırladım. Bir karar verdim ve bu çalışmayı severek başladım. Aklıma olumsuz düşünceleri getirmemeye çalışıyordum. Başladığım ilk farkındalık egzersinde benden istenen zihninden geçen düşüncelerimin farkına varmam idi. Bu başta kolay geliyordu. Sürekli olarak yapabileceğim birşey değildi. Dikkatim dağılıyordu bu durumda benim zihnimden geçen düşünceleri fark edememe neden oluyordu. Bu duruma sinirlendim. Bununla ilgili bir egzersiz yok sadece düşüncelerin farkına varın geçiyor.

Neyse çalışmayı bir ilerki seviyeye çıkardım ama bu seferde çalışmaya başladığım ilk zamanki gibi istekli değildim. Çalışmalarım aksadı ve neredeyse durma noktasına geldi. Birşeyler yapmam lazım. Bugün motivasyon başlıklı küçük bir kitabı bitirdim. Kitapta NLP'ye yer veriyordu. Kitabı okurken değişim umutlarım yeşillenmeye başlar gibi oldu. Sanki NLP çalışmasını yapıp sonuç almışım gibide aklımdan keşke bu çalışmayı daha önceden yapsaydım diyorum. NLp çalışmasını kendi üzerimde uygulucam. 3 haftayı geçen bir süredir de mutluluk telkini dinliyordum öylesine zaten bundan da hiç bahsetmemiştim. Herneyse daha 19 yaşındayım. Yaşım çok genç olmasına rağmen çeşitli farkındalıklar ve deneyimler kazanmam çok iyi oldu. Tek yapmam gereken değişimim için daha fazla mücadele etmem. Kolayca pes etmeyip sebat etmem gerekiyor ve bunu başarıcam.
Alt 31-07-2013, 05:17 PM   #37 (permalink)
Yüzbaşı

artık kitap okumakla yetinmemeye çalışıyorum. Herkes için NLP kitabı okurken birşeyin farkına vardım. Kelimelerin ruh halimizi nasıl da etkilediğiydi. Bende bununla ilgili bir yazı yazayım dedim.

Kelimelere yüklediğimiz anlamlar hayata olan bakış açımızı derinden etkiler. Öylese başarısızlık, çaresizlik buna benzer bizim için olumsuz anlam ifade eden kelimelere yüklediğimiz anlamlar bizim o durumlarla karşılaştığımızda ne düşüneceğimizi belirler. Bu durumu lehimize kullanabiliriz. :))

Örneğin başarısızlık konusunu ele alalım. Önce başarısızlığın bizim için ne anlam ifade ettiğini bir düşünelim. Yeniden başlamak için harika bir fırsat olarak düşünebilirim yada herşey bitti benden buraya kadar da diyebilirim. Her iki durumuda ele alalım. Projem için bankaya kredi başvurdum. Üzgünüm veremiyoruz dediler. Bu durumda hemen aklıma yeniden başlamak için harika bir fırsat diye düşünüp bu sefer esnek davranarak başka bir bankaya başvururum ve projem için gereken miktarıda bulana kadar da denemeye devam ederim. Böyle davranmam mutlak başarıyı getiriyor + yeniden başlama fikri gibi olumlu cümleler motive ediyor. Birde diğer durumu ele alalım. Projem için bankaya başvuruyorum ve reddediliyorum. Yani başvurum başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bu durumda aklıma başarısızlığın bana ne anlam ifade ettiği aklıma geliyor. Herşey bitti benden buraya kadar diyip vazgeçiyorum.

Başarısızlık bizim onun hakkında ne düşündüğümüze bağlıdır. Zorluklara rağmen başaran insanları düşününce onların sıradan insanlara göre en büyük avantajı karşılaştıkları zorluklara yükledikleri pozitif anlamları olabileceğini farkettim. Kelimelerin gücüne merakı olan bir insan örn. sweet ve ben olumsuz kelimelere yüklediğimiz anlamları pozitife çevirerek olumsuz kelimeleri lehimize kullanabileceğimizin farkındayız.

Bunu yapmak istiyorsanız eğer;

- Olumsuz kelimelerin bir listesini çıkarın
- Olumsuz kelimeleri tek tek ele alarak sizin için ne anlam ifade ettiğini alt alta sıralayın.
- Olumsuz kelimelerin size ifade eden anlamları tekrarlayın.

Not: Olumsuz kelimelerin size ifade ettiği anlamların olumlu olmasına dikkat edin.
Alt 02-08-2013, 07:46 PM   #38 (permalink)
Teğmen

mira- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9
15 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mira- is an unknown quantity at this point

Günlüğünü baştan sona kadar okudum.İtiraf etmeliyim ki hayran kaldım.Gerçekten bir şeyleri başarmak istiyorsun ve çabalıyorsun.Asla vazgeçme:)
mira- isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-08-2013, 01:31 PM   #39 (permalink)
Yüzbaşı

Mira teşekkür ederim. :)) Yine günlerden cumartesi ve ben pc başında yapıcak birşey bulamıyordum zaman öldürmek için pc'ye depoladığım kişisel gelişim makalelerini göz atıyordum. Birkaçını açıp okumaya başladım. Daha sonra bir başkasını. Olumlu Düşünme Alışkanlığı Kazanmada Karar-Sistem İlişkisi adlı bir makale ilgimi çekti ve hemen okumaya başladım. Psk. Tuğba Demiröz bir karar verdiğimizde iç sistemle dış sistemde nelerle karşılaştığımızı/karşılaşacağımızı çok iyi anlatmış. Değişmekten korkan bir insan neden korkar? O kararı verdiğinde nelerle karşılaşacağını bilmediği için bilinmeyenden de korktuğu için olabilir mi. Değişim sürecinde bir karar alındığında hangi aşamalardan geçiceğimizi bilmediğimiz için birçok değişim kararı başarısızlıkla sonuçlanıyor. Ama elimdeki kaynak bana değişim için bir karar verdiğinde nelerle karşılaşabileceğimi ve bu karşılaşcağım engellerle ilgili nasıl başedebileceğimi gösteriyor. Bu makaleyi okur okumaz çalışmalarımı not aldığım defteri açtım ve hemen bir karar verdim. Bu karar kendimi kısıtlamadan konuşmak ve gerektiği anda karar vermekti. Tekrar makaleyi açtım nelerle karşılaşacağıma göz attım. Bu makaleyi netten bulabilirsinizi. Bulamazsanız forumda paylaşırım. Benim için değişim şimdi başlıyor.
Alt 09-08-2013, 11:43 PM   #40 (permalink)
Yüzbaşı

Değişim başladı artık o gün verdiğim kararla. Bazen söylemek istediğim şeyi söylemekte zorluk çekiyorum. Bu zorluğuda söylemek istediğim şeyi söylemeye karar vererek aşıyorum. 2 gündür yat'ta çalışıyordum ve şükür bitti eve döndüm. Bu sırada çeşitli farkındalıklar ve deneyimler kazandım. Deneyimler yatta edindiğim mesleki bilgiler. Farkındalıklar ise ne kadar bencil ve ilgisiz olduğumdu. Kaptan bana birşeyden bahsettiği zaman bahsettiği şeye ilgisiz kalıyor ne diceğimi bilemiyordum adeta. Konuşucak birşeyi olmayan kendisinden başka birisini düşünmeyendir diye bir söz duydum. Duyduğum konusunda da şüpheliyim açıkcası. Ben bu düşünceye hak vermiyor değilim. Sonuçta kendisinden başka birisini önemsemeyen insan konuşmak istediği zamanda karşısındaki kişiye ilgisiz kaldığı için ne konuşacağını bilemiyor. Bilemiyor çünkü konuşucak birşeyi olmuyor. Bu yüzden bu sorunu aşmak için bana anlatılan şeylere ilgiyle yaklaşıp meraklı bir şekilde dinlemeye özen gösterip doğru tepkiyi ve soruları sormaya özen göstererek kendimden başkalarınıda değer verip önemsemeliyim.

Bir karar vermiştim. Kararım ''söylemek istediğim şeyleri söyleyebilmek'' Bu konuda gelişmeler kaydediyorum söylemek istediğim şeyleri gün geçtikçe daha da iyi söylüyorum. Öyle bir durumla karşılaşıyorum ki söylemek istediğim şey adeta söyleyemeceğim kadar zor hale geliyor. O an ki durumda düşünüyorum acaba utangaçlık ve çekingenliğim söylemek istediğim şeyi söylemem konusunda bana engel oluyor mu? Düşünmeye başlıyorum. Bir kıza güzel olduğunu söylemek istiyorum ama benden yaşça büyük ve söylemek konusunda utanıyorum söyleyemiyorum. Para lazım oluyor ama çekindiğim için isteyemiyorum. Tanımadığım kişilerle yemek yemekte çekiniyorum. Sorumun cevabı evet utangaçlık ve çekingenliğim söylemek istediğim şeyi söylememde bana engel oluyor. Bu durumda utangaçlık ve çekingenlikten kurtulma yollarını araştırarak bİr sonraki seferde söylemek istediğim şeyi söylememde önümde durucak engellerle nasıl başedebiliceğimi öğrenmiş olup bu engelleri aşabileceğim.

Son olarak farkettiğim birşey var ki o da uyku sorunuyla ilgili önceden uyumak konusunda çok sıkıntı çekerdim. Bazen uyumak için saatlerce yatakta sağa sola dönerdim ama bir türlü uyuyamaz adeta çıldırıcak gibi olurdum. Bunun nedeni geceleri kafam çok fazla düşüncelere takılıp kalıyor olmasıydı. Sonralarda sadece uyumak istediğimi söyleyip fazla düşünmemeye çalışıyordum. Uyumak içinde zihnimde kap karanlık bir ormanda yürüdüğümü ve uçurumun kenarına gelip elime bir taş alıp o taşı uçuruma atıp kaç saniyede yere çarpacağını saymaya başlıyordum. Bunu yaparken insan rahatlıyorda. Neyse işte artık farkettim ki uyumak için saatlerce uğraşmıyordum. Kafamı yastığa koyuyorum. Sadece uyumak istediğimi söylüyorum ve kafama birşey takmıyorum. Cidden bunu yapınca insan daha rahat uyuyor. Artık rahat uyuyabiliyorum. Değişimi seviyorum. Olumlu yönde değişiyorum.

Bookmarks