Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

'HomeLesS' Günlüğü...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri 'HomeLesS' Günlüğü... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Öncelikle sorunlarımın varlığını kabul ettim, başladım. 2 hafta ego, suçluluk dinledin. Çekirdek inanç yaptırdım ve bugün BAŞLADIM! Cd elime ulaştı dinlemeye başlıyorum. Ufaktan baş ağrılarım bile başladı ki ne kadar sevindiğimi bilemezsiniz. Gelen cd içerisinde telkinler New age,doğa,klasik ve piano ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

'HomeLesS' Günlüğü...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-07-2013, 07:34 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 39
17 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
HomeLesS is an unknown quantity at this point
Standart 'HomeLesS' Günlüğü...

Öncelikle sorunlarımın varlığını kabul ettim, başladım. 2 hafta ego, suçluluk dinledin. Çekirdek inanç yaptırdım ve bugün BAŞLADIM!

Cd elime ulaştı dinlemeye başlıyorum. Ufaktan baş ağrılarım bile başladı ki ne kadar sevindiğimi bilemezsiniz. Gelen cd içerisinde telkinler New age,doğa,klasik ve piano türlerindeydi. Merak eden olursa diye söyliyeyim dedim. Aslında şuan ne yazacağımı da bilmiyorum. Sadece başlangıç yaptığımı belirtmek istedim. Yazmak istiyorum çünkü değişimlerimin yazdıklarımla da farkına varabilmek için. Mümkün olduğu kadar yazıp motive olmasını sağlayacağım diğer arkadaşlarında. Görüşmek üzere...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

HomeLesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2013, 09:34 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough
Standart Cevap: 'HomeLesS' Günlüğü...

Günlüğün hayırlı olsun :)
Alt 14-07-2013, 01:05 PM   #3 (permalink)
Teğmen

17 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

15 gün suçluluk ve ego telkinlerini dinlediğim için mi dün hafif olan baş ağrısı yok oldu gitti. Hiç ağrı sızı olmaması normal mı yan etki görmemek? Hazırlanan çekirdek inanç cd'yi dinliyorum. Bu durum normal mi anormal mı çözemedim. Yaklaşık 11 saattir dinliyorum uyku da dahil. Herhangi birşey hissetmiyorum.
Alt 15-07-2013, 12:29 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Thanatos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
240 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Thanatos will become famous soon enough

Alıntı:
HomeLesS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
15 gün suçluluk ve ego telkinlerini dinlediğim için mi dün hafif olan baş ağrısı yok oldu gitti. Hiç ağrı sızı olmaması normal mı yan etki görmemek? Hazırlanan çekirdek inanç cd'yi dinliyorum. Bu durum normal mi anormal mı çözemedim. Yaklaşık 11 saattir dinliyorum uyku da dahil. Herhangi birşey hissetmiyorum.
Bence de 15 gün dinledikten sonra alışmış olduğun için yan etki görmemiş olabilirsin.

Herşey üstüne gelip,
Seni dayanamayacağın
Bir noktaya getirdiğinde,
Sakın vezgeçme!..
İŞTE ORASI
KADERİNİN
DEĞİŞECEĞİ
'NOKTADIR''
Thanatos isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-07-2013, 02:09 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Kafam takılan diğer konu da çekirdek inanç telkin cd içerisinde 13 telkin var ego ve suçluluk dahil. BU kadar çok telkin dinlemek doğru mu. Listeyi kendim yapsam çok olmuş derim de. Seans sonra ortaya çıkan sorunlar az değiliş meğer:) bende doğa türünde olanları liste yaptım kuşlar, su sesleri arasında 13 parçayı dinliyorum. Yan etki görmeme nedeni listenin uzun olması olabilir mi. Toplam ortalama 110 120 dk'da bir başa geliyor cd.

Hissettiğim şeylerden biri sanki telkinlere olan inancımı yitiriyormuşum gibi. Yoksa değişimin parçalarında biri de bu mu?
Her neyse bu konuya aydınlatıcı fikri olan varsa yazarsa sevinirim:) görüşürüz...
Alt 20-07-2013, 03:03 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Yaklaşık bir haftadır telkinleri dinliyorum. İzlenimlerim, daha gergin ve sinirliyim. Bilinçaltında sürekli negatif düşünceler dolaşıp duruyor. Bunlara engel olamıyorum. Çabuk negatif olabiliyorum ve tabi bu sırada telkinleri de dinliyorum. Genelde geceleri yatarken dinliyorum. İşyerinde çalışırken kulaklıktan dinlemeye devam edebliyorum. İşyerinde düzenli olmuyor ama gece yatarken sürekli dinliyorum. En az 12 saat dinlediğimi söyleyebilirim. Ama daha sinirliyim. Kendimi frenliyorum insanlara aşırı tepki vermemek için. İlk 10 gün için söyleyebileceğim sinirlilik halinde olduğum. Mutsuz hissediyorum. Bilinçaltında insanlar hakkında genel olarak yada kendimle ilgili negatif düşünceler kontrolum dışıında akıp gidiyor. Mutsuzluk duygusallık sarmış durumda etrafımı bunları hissediyorum:(
Alt 20-07-2013, 12:30 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

serpilelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 552
217 Mesajinıza toplam 399 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpilelif is on a distinguished road

ilk günler ben de çok sinirli ve gergindim, bu bir kaç hafta sürmüştü. ben bu yönteme çok inandım, çünkü daha önce okuduğum bazı kitaplar telkinlerin ne kadar faydalı olduğunu inandırmıştı bana. bu nedenle sürekli dinlemeye devam ettim. ilerleyen günlerde meyvesini aldım zaten. benim normalde çok sinirli bir yapım vardı. sürekli antidepresan kullanmak zorunda kalıyordum. telkinlerin bana en büyük faydası olarak öfkem azaldı diyebilirim.
yani bu duyguların hepsi geçici. üzülme..
serpilelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-07-2013, 12:53 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Serpil telkinlerle ilgili kitap öngerisinde
bulunabilir misin.
Alt 20-07-2013, 12:54 PM   #9 (permalink)
Teğmen

*önerisinde
Alt 23-07-2013, 07:22 PM   #10 (permalink)
Teğmen

ilk 10 gün bitti. Telkinleri dinlediğim günlerde ve dinlerken özellikle işyerinde dinlerken daha sinirliydim, gergindim. 10 gün bitti 3 günlük aranın ilk günüydü bugün daha sakin ve kafam rahat diyebileceğim haldeydim. Telkinlerin işe yaradığını bugün hisseder gibi oldum. Dinlerken başım ağrıyodu ve sinirliydim, çünkü olumlamalar bombardıman gibi geliyordu. Bugün hiçbir saldırı olmayınca :) sanki ateşkes kararı alınmış gibi sakin bir hava vardı kafamın içinde:)) İç konuşmalarımın olumsuzluğunu daha az hissettiğimi söyleyebilirim.

Cuma günü savaş kaldığı yerden devam edecek;)

Bookmarks