Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Benim Hayatım :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Benim Hayatım :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: dromos Nickli Üyeden Alıntı Sevgili Senemmms; Enerjini ve pozitif dengeni çok sevdim. Benimde tırnak yeme alışkanlığım var ve kurtulamıyorum.Küçüklüğümden beri tırnaklarımı yiyorum.Bilinçli olarak düşününce kendimi tutup yemeyebiliyorum ancak dalgınlıkla veya stresli olduğum anlarda bir bakmışsın hepsini yiyip bitirmişim.Bu durumdan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Benim Hayatım :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-11-2012, 03:28 PM   #51 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 143
165 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Senemmms is on a distinguished road
Standart Cevap: Benim Hayatım :)

Alıntı:
dromos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sevgili Senemmms;
Enerjini ve pozitif dengeni çok sevdim.

Benimde tırnak yeme alışkanlığım var ve kurtulamıyorum.Küçüklüğümden beri tırnaklarımı yiyorum.Bilinçli olarak düşününce kendimi tutup yemeyebiliyorum ancak dalgınlıkla veya stresli olduğum anlarda bir bakmışsın hepsini yiyip bitirmişim.Bu durumdan nasıl kurtuldun.Neler uyguladın.Bana da yardımcı olabilirsen çok sevinirim.
Forumda çok yeniyim.Hatta kişisel gelişim konularında da farkındalığım yeni yeni gelişiyor..Hoopoponoyu hiç uygulamadım.Küçük bir kızım var.Sıklıkla çok yorucu ve zorlayıcı olabiliyor.Zaman zaman isyan ettirebiliyor.Onun üzerinde denemeye karar verdim.Bilgilerini ve deneyimlerini zevkle takip edeceğim.

Işık ve sevgiyle kal...
Öncelikle güzel sözlerin için çok teşekkür ederim :)
Ben sadece yaşadıklarımızın değil vücudumuzda olan olumlu yada olumsuz şeylerin de düşüncelerimizden ötürü olduğunu düşünüyorum. Hatta bunla ilgili bir çok bilgi okumuşsunuzdur belkide. Kanser ve ya küçücük bi grip hepsi vücudumuzun bize bişey anlatmaya çalışmasıyla oluyor. (Bigün bunuda paylaşırım eğer burda kimse açmadıysa o konuyu)
Ve işte ben araştırdım tırnak yemek anne ve babaya olan kızgınlıkmış bunu öğrendim. Gerçi ben tırnak yemeyi kestikten sonra öğrendim bunu ama neyse :D
Anne ve babana farkında olmadan öfke duuyuyo olabilirsin iyi düşünmelisin. Ben önceden çok öfkeliydim ama bu sene bu konuyu sonlandırdım ve tırnak yemeyi kestim. Ve işte sonradan öğrendimki tırnak yemek bununla ilgiliymiş.
Tırnak yemenin onlara duyulan öfke olduğunu bilmiyodum ama bunu söylemeliyim. Belki bu yardımcı olur sana. Çünkü ben birden yemicem dedim sonra yemeyi bıraktım aniden oldu. Belkide tam öfkemin bittiği zamanlarda oldu kim bilir :D
Ama tırnak yemeyen anlamaz bu dersi okadar kötü bişeyki amaaan yarabbi allah kimsenin başına vermesin
Tamam yeter cok acıdım halimize :D
Şaka bi yana bizim elimizdeymiş bunu anladım. Umarım yardımcı olabilmişimdir Kendine çok iyi bak. Teşekkürler
İyi forumlaar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Senemmms isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-11-2012, 04:16 PM   #52 (permalink)
Üsteğmen

165 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Ho'oponoponoyla ilgili söylediğine cevap vermemişim pardon.
Ho'oponopono aslında bir nevi arınma. Her olaydan her kişiden her durumdan.
Arınmak içinde;
Özür dilerim lütfen beni affet
Teşekkür Ederim
Seni seviyorum diyoruz.
Yani yaşadığımız gördüğümüz her olay bizimle ilgili. Bu anlama çıkıyo bu yöntem. Oyuzden sürekli arınıyoruz sürekli :D

Sevgiler
Alt 09-11-2012, 04:02 PM   #53 (permalink)
Üsteğmen

Astrolojiye dolunay yeni ya olaylarına çok ilgili olduğumu söylemiştim sanırım? :D
Annemde bu ilgimi bilir. Ben ne öğrensem söylerim oda ne öğrense bana söyler bugün önemli bigünmüş hemen yollamış bana. Bende sizinle paylaşıcam.

ALINTI:
  • Bugün bunun için özel bir çalışma vermek istiyorum. Aslında günün her saati olabilir ama eğer zamanınız varsa 15:59 - 16:49 arasında aşağıda vereceğim niyeti odaklanarak ve tüm dikkatinizi vererek 7 kere okumanızı öneririm.
    " Beni geliştirecek, zenginleştirecek ve hayatıma güzellikler getirecek harika deneyimler yaşamayı seçiyorum. Hayattan zevk almak için kendime izin veriyorum. Hemen şimdi tüm iyi ve güzel şeylerin hayatıma akmasına niyet ediyorum"

Bugün önemli bir astrolojik etki olacak; Venüs ile jüpiter 120 derecelik açı yapacak. Venüs güzellikleri, ilişkileri, hayattan alacağımız zevkleri, jüpiter ile gelişmeyi, büyümeyi, şansı ve maddi- manevi ilerlemeyi simgeler. Bu iki gezegen arasındaki üçgen açı son derece güzel enerjiler ortaya çıkartacaktır. Merkürün retroda olması nedeniyle yeni bir girişim için doğru zamanlarda olmayacağız ancak yeni niyetler için harika bir gündeyiz.

Günün olumlaması;
    Günün enerjisine uygun bir olumlama hazırladım ve faydalı olmasını seçiyorum.
    " Ben herşeyin en iyisini hak ediyorum ve en iyi şeylerin bana geldiğini biliyorum"

Saati dolmadan koyayım dedim belki yapmak isteyen olur. Ben bayılırım böyle şeylere hemeeen yapmaya gidiyorum
    . Görüşürüüz forum arkadaşlarım
  • O çalışmayı yapıp uyuyacağım sonra 6da diyetisyen randevum var sonra gecede 23'de de Jehan Barbur konseri var ona gidicem. Jehan Barbur pek tanınan biri değil ''Seve seve ölürüm senin için'' diye ünlü bi şarkısı var belki ordan tanırsınız :D Yine çenem düştü. Sizleri seviyorum see you later

Alt 09-11-2012, 08:51 PM   #54 (permalink)
Üsteğmen

Spora gittim diyestisyenlede konuştum. Artık herşey çok güzel olsuuuun kilomuda veriyim. 3-4 ay içinde kendimi hayal ettiğim şekilde görmek istiyorum. Cidden bunu çok istiyorum. Hatta en çok istediğim şey diyebilirim. Neyse çok konuşmicam bu konu hakkında başlayınca susmuyorum :D
10 kasım uğurlu gelsin bana. Hemde cumartesi başlamış oluyorum diyete bi farklılık olsun :D Sporada gidiyorum ah Allaahım inşallah istediklerim veya daha iyileri olsuun hihi :D
Sizinle paylaşmak istedim buunu, önemli benim için.
Hepinizi çook seviyorum

İyi Akşaaamlar konser için hazırlanmalıyıım gittim ben
Alt 10-11-2012, 11:38 AM   #55 (permalink)
Üsteğmen

Hayatımda ilk defa gülerek uyandım. Buna inanamıyorum
Sesli güldüm ve öyle uyandım normaldede gülmüşüm yani. Güler gülmez uyandım. Neye güldüğüm konusunda hiç bi fikrim yok ama mutluyum :D
Bugün canım caanım arkadaşım geliyo sakaryadan buraya. Bütün gün onla olurum büyük ihtimal. Naaasıl özledim naasıl

Konser çok güzeldi ayaklarım çok ağrıdı ama değdii.
Ya kilo konusuyla ilgili bi adım attım diye bana bişeyler oldu pek mutluyum. Hep böyle olur :D Diyetisyenle konuşmak iyi geldi.
Bişeylere adım atmak konusunda sorun yaşadığım için böyle bişeyler yapınca mutlu oluyorum. Erteleme alışkanlığımdan dolayı bi türlü olmuyo adım atmalar. Neyse neyse :D
Bi sitede yabancılarla ingilizce konuşuyorum demişmiydim? Hatırlamıyorum. Neyse biriyle baya baya konuşuyorum gmailden ekleştik. İranlı çocuk. Bana çok katkısı oldu. Her nete girdiğimde onla konuşuyorum diyebilirim. Bizim hayatımız çok ilginç onlara. Akşam dışarı çıkmalar falan. 10 dan sonra heryer kapalıymış orda. Perşembe cuma haftasonuymuş orda falan. Kültürleriyle ilgilide bişeyler öğreniyorum. Çok severim ben böyle şeyleri
Heromaster bi dua paylaşmış dün onu okudum çok güzel okurken bile çok şey hissettim. Hatta onu o iranlı çocuğa gönderdim oda çok sevdi. Esmaül hüsnalara ve o şekildeki dualara bayılıyorum tüm gün okuyabilirim sıkılmadan. Çok mutlu ediyo beni
Öyle işte. Geçen gün ev arkadaşımla konuşuyoruz. Bizim karşı komşuya sinir olmuş. İşte söyleniyo. Sonra döndü gerçekten sen niye hiç kimseyle ilgili bişey söylemiyosun, biz senin ne düşündüğünü tam olarak bilmiyoruz dedi. Şaşırdım ama mutlu oldum. İstediğim şeyi başarmışım. ''Çünkü insanları yargılamak istemiyorum iyi kötü yorum yapmak istemiyorum'' dedi bende.

Bence insanları bu iyi bu kötü diye ayırdığımız zaman orda kaybediyoruz. Çünkü ona bi anlam yükleniyo ve küçük bişeyinde ay bu böyleymiş diyoruz. Aslında ona iyi kötü demesek onun yaptığı bize öyle gelmicek .İyi kötü demiceksin, bırakcaksın. Anlatabildimmi bilmiyorum, umarım becerebilmişimdir mazur görün :)

Ah televizyonda Murat Boz çıktı şuan. Sen benim soyadımsın diyo. Bana soyaadımsın diyen bi erkek istiyorum arkadaş ahahha :D
Allahım günlüğün iyice cılkını çıkarttım. Sapıttım :D
Ah muraat ah. Neyse bu konuda geçiyim yoksa tutamıcam kendimi :D
Bitiriyim artık.

Bugün Atamızın Ölüm Yıl Dönümü. ATAM'ım yeri bende çok farklı. Beni hep ağlatır onla ilgili herşey. Çok ayrı bi sevgim var içimi titreten. Anlatmaya çalışmicam bunu basitleştirmek istemiyorum çünkü.
Atam keşke hep bizle kalsaydın. Neler oluyor ülkemizde ah umarım görmüyosundur.
1881-...
Sen hep bizimlesin zaten.

Unutanlar utansın biz seni hiç unutmadık.
Herkese iyi haftasonları
Alt 10-11-2012, 01:23 PM   #56 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

inanmıyorum ya bende güne ağlayarak uyandım.. 2 defa hemde birincisi hayvanın teki baya derine atmak için yavru köpeği atmak için sallandırıyor. Bunu gören diğer yavru köpek bildiğin ağlıyodu. ve vicdansız köpeği o derin çukura attı orda da 3 yetişkin aç köpek mi artık aslan mı çıkaramadım ama yatıyolardı. Adama sinirlendim küfür ettim. tabii köpeğin düştüğünü görmeye dayanamadığım için yola koyuldum yolda da aklıma keşke o adamı ayaklarından tutup onu aşağı atsaydım dedim. Diğerinide hiç söylemeye gerek yok.Neysee.

Konser kelimesini önce kanser sandım sonrada konser vericeğini ehehe ehehe Hem ayrıca sapıttığın söylenemez. Sadece duygularını dile getirmişsin buda güzel birşeydir.

Bugün gerçekten güzel bir gün... Mekanı Cennet Olsun.. Atam keşke aramızda olsaydı. Bize böyle adamlar lazım yüzyılda bir gelen adamlar ama yüzyıllar geçse dahi yine kendisin söz ettiren adamlar bunlar. Büyük adamlar.. Toprağı bol olsun.. Ayrıca Google'dan böyle bir jest yapması çok güzel olmuşş :))
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2012, 01:24 AM   #57 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
inanmıyorum ya bende güne ağlayarak uyandım.. 2 defa hemde birincisi hayvanın teki baya derine atmak için yavru köpeği atmak için sallandırıyor. Bunu gören diğer yavru köpek bildiğin ağlıyodu. ve vicdansız köpeği o derin çukura attı orda da 3 yetişkin aç köpek mi artık aslan mı çıkaramadım ama yatıyolardı. Adama sinirlendim küfür ettim. tabii köpeğin düştüğünü görmeye dayanamadığım için yola koyuldum yolda da aklıma keşke o adamı ayaklarından tutup onu aşağı atsaydım dedim. Diğerinide hiç söylemeye gerek yok.Neysee.

Konser kelimesini önce kanser sandım sonrada konser vericeğini ehehe ehehe Hem ayrıca sapıttığın söylenemez. Sadece duygularını dile getirmişsin buda güzel birşeydir.

Bugün gerçekten güzel bir gün... Mekanı Cennet Olsun.. Atam keşke aramızda olsaydı. Bize böyle adamlar lazım yüzyılda bir gelen adamlar ama yüzyıllar geçse dahi yine kendisin söz ettiren adamlar bunlar. Büyük adamlar.. Toprağı bol olsun.. Ayrıca Google'dan böyle bir jest yapması çok güzel olmuşş :))
Ow rüyana dicek bişey bulamadım çok feeeci :D Ben bi köpek tarafından ıssırıldığımı hissedip acıyla uyanırdım o çok kötü oluyo :D

Haha dimi duygularımı dile getirdim ben sadece Ah konu o olunca :D

Google'dan jest yapmasını anlamadım kim jest yapmış ne olmuuş :D
Alt 11-11-2012, 08:37 PM   #58 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

yani jest derken o gün Google arama motorunun altında Kırmızı bir gül vardı.
ßyKuS isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-11-2012, 10:38 PM   #59 (permalink)
Üsteğmen

Kendimi tebrik ediyorum. Ayağımı burktum davul gibi şişti şimdi geldim acilden. Salaklığıma doymuyorum nasıl yürüyorum ya ben??
3 gün rapor verdi ama bizim okul sağolsun rapor falan almıyo. Bu halde hergün okula gitcem. Çünkü 3 gün gitmezsem direk kalırım hazırlıkta. Ahhh senem ahh.Alçıya alcaktı ama alçıya alırsa 2 hafta kalkamazmışım dedim yok yok normal sarın siz. Annem diyoki her sene bileğinin röntgenini çektirmezsen olmuyo :D Perşembe günüde vizem var. Ay ben bişey demiyorum kendime ya
Neyse gidip dinleniyim
Alt 11-11-2012, 11:02 PM   #60 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point

geçmiş olsun canımm. Bilek burkması fenadır yaa ben ihmat ettm doktora gitmedim, soğuk havalarda sızlamaya başladı gene :))

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks