Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Benim Hayatım :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/622130-benim-hayatim.html)

Senemmms 20-10-2012 11:53 AM

Benim Hayatım :)

Nasıl başlayacağım pek bilmiyorum ama günlükleri okurken birden bende yazmak istediğimi farkettim ve açtım bir günlük. Ben kendimi değiştireli çok oldu oyuzden değişimleri değilde farkındalıklarımı paylaşmak istiyorum burda. Çünkü fazlasıyla yaşamaya başladım.(Ow daha değiştirmem gereken daha çok şey var daha yanlış anlaşılmak istemeem 44a)
İnsanları sadece benim filmimdeki bi oyuncu olarak gördüğümden beri çok farklı herşey hayatımda. Tabiki bende üzülüyorum bende hayatın akışına kapılıyorum ama düzelmem çok kısa sürüyo. Yani birinin bana yaptığı bi hareketi ben ona izin verdiğim için ben ona o rolü verdiğim için onu BEN istediğim için yaptığını anladığımdan beri okadar farklıyımki. Belkide burdaki herkese göre çok küçüğüm ama bu bilgileri erkenden öğrendiğim için önce Allahıma sonra anneme minettarım.
Sık sık burda kendimi ifade etmeye çalışacağım. Ve bu yazma metodu benide rahatlatıcak oyuzden dahada bi sevdim bu işi :)
Burdaki herkesi tek tek çok seviyorum
Herkese iyi forumlar 956k

Senemmms 20-10-2012 12:10 PM

Cevap: Benim Hayatım :)

Toplam 1 Eklenti bulunuyor.
Eklenti 709

OSHO'nun yazılarını severim oyuzden ondanda alıntılar yapıcam. Özellikle bu küçücük yazı beni hep gülümsetir ::)

gökçe y. 20-10-2012 03:53 PM

"İnsanları sadece benim filmimdeki bi oyuncu olarak gördüğümden beri çok farklı herşey hayatımda. "
"insanları kendi filmindeki oyuncular olarak görmek" gerçekten harika bir bakış açısı...

Senemmms 20-10-2012 04:12 PM

Kesinlikle öyle. Geçen gün biri beni kırdı ve durdum düşündüm, ona ben izin verdim ona o rolü ben verdim çünkü o söylediği şeyi ben düşünmesem o bana söyleyemezdi. Herkesin söylediğinden ben sorumluyum senaryo bana ait :) Sonrada kırılmama rağmen gülümsedim :)
Böyle düşününce hayat okadar güzel geliyoki insana

huriye_89 20-10-2012 06:23 PM

günlüğün hayırlı olsun güzel haberlerle dolsun o zman=) ben de bi günlük açmayı düşünüyorun uzun zmandır bakalım ne zamna kısmet olacak=)

Senemmms 20-10-2012 07:03 PM

Teşekkür edeerim :)
Bende uzun zamandır istiyodum birden bi istek geldi açtım. Umarım sanada bianda geelir ve paylaşırsın bizlerle :)

Senemmms 21-10-2012 03:27 PM

Hep yazmak istiyorum ama bitürlü fırsat bulamıyorum. Dün çıktım biletimi aldım esparka gidip doğal masklerimi aldım sonra eve geldim giyindim sporuma gittim. Sonra eve geldim yeni bi kitaba başlamıştım onu okudum. Kitabın adı FARKINDALIK MACERALARI, Jan Chozen Bays'ın kitabı. Kitaba bayıldım, dikkatli okunması gereken bi kitap bazen geri dönüp tekrar okuyorum. Ve bianda okunmıcak bi kitap. Her hafta bi görev var butun hafta onu yapıyosun. 53 haftalık bi olay. Ordan begendiğim cümleleri paylaşıcam muhakkak.
Hava kasvetli bugün biyere gidesim yok. Akşam çıkıcam arkadaşlarımla. Eskişehire okumaya geldim ben ve hergün iyiki dicek bi sebep buluyorum. Burda çok mutluyum.
Bide bu ara rüyalarıma çok odaklandım ve rahatsız olduğum konuları gayet net görüyorum artık bu benim hoşuma gidiyo. Mesela annemi çok çok severim ama geçmişte çok kızardım ona. Artık onlar geçti ama rüyalarımda bazen kızdığımı görüyorum sonra düşünüyorum o konularda hala kızdığımı farkediyorum. Bu sabah aradım anneme anlattım. Gelde çözelim bu konuyu özgürleşmeliyiz artık birbirimizden dedi. Bayramda gittiğimde çok şey yapıcaz anlaşıldı :) Bide gün içinde esmaül hüsnaları çok sık söylüyorum. Bu sitede görmüştüm sanırım biri yuzunu yıkarken ya hayy ya nur diyomuş çok hoşuma gitti çok sık kullanıyorum. Bide otobüste giderken yururken bişeyler yaparken sürekli ayetel kürsüyü okurum. Çok rahatlatıyo beni. Hı bide sürekli seni seviyorum diye tekrar ederim. Seni seviyorum kelimesinin çok güçlü olduğuna inanıyorum. Çoğu şifrem seni seviyorumdur hihi :)
Neyse çok uzattım biriktirmişim heralde :)

Herşeye herkese çok şükür.
Yaşadığım her ana MİNETTARIM.

Senemmms 21-10-2012 04:07 PM

Eklenti 710
OSHO'dan

Senemmms 21-10-2012 05:09 PM

Eklenti 712
Buda en çok kullandığım sözdür. Yüzde yüz katılıyorum smileydance

Senemmms 22-10-2012 01:09 AM

Demin geldim eve. Arkadaşlarımla çok güzel bi geceydi bu saatte gidip çiğköfte bile yedik(uu kusura bakmayın yazdım böyle ama)
Çok güldük çok eğlendik. Herşey için çok teşekkür edeerim Allahım. Oda arkadaşım yan oda arkadaşım hepsi ailesinin yanına döndü benim derslerim var gidemiyorum salıya kadar burdayım :( ama olsun napalım enazından güzel günler geçiriyorum.
Bana değer veren insanlarla olmayı seviyorum
Kendiyle mutlu olan insanlarla olmayı seviyorum
Gülebildiğim insanlarla olmayı seviyorum

Ve en başta kendimi ÇOK SEVİYORUM :)

Teşekküür Ediyorum yaşadığım her şeye her ana
İyi Geeceler

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:33 AM.