Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Deneme ses ses, deneme bir ki üç.

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Deneme ses ses, deneme bir ki üç. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 30 gün olmuş yazmamışım, ve hep okumakla olmaz birazda yaz diye uyarı geldi, ee buralarda haklı, her neresi olursa olsun bensiz olmaz bilirim :) yeni bir ruhsal detoksa girdim, cd mi dinlemeye ara vermiştim yeniden başladım. azıcık tokezlediğim, biraz fazla ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Deneme ses ses, deneme bir ki üç.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-12-2012, 05:01 PM   #21 (permalink)

Tesekkür: 7
16 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MILANO is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Deneme ses ses, deneme bir ki üç.

30 gün olmuş yazmamışım, ve hep okumakla olmaz birazda yaz diye uyarı geldi, ee buralarda haklı, her neresi olursa olsun bensiz olmaz bilirim :)

yeni bir ruhsal detoksa girdim, cd mi dinlemeye ara vermiştim yeniden başladım. azıcık tokezlediğim, biraz fazla iyi şimdi azıcık sıkıntılı zamanlar yaşadım. Araya bir tatil kaçamağıda sığdırdım.
19 aralığa kadar mutlaka güzel habelerle ve daha daha ayrıntılarla döneceğim.

Hepimizin bütünün önemli parçaları olduğumuzun farkına varması ve deneyimleyebilmemizi seçiyorum. Azcık iri biri olarak, küçük minik şeylerle yetinemem sevgilerin en büyüğünü sizinle paylaşıyorum.

--
PPT

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-08-2013, 02:59 PM   #22 (permalink)

16 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

dostlar merhaba;

Günlüğe devam..

şöyle kısa olarak bir özet geçersek, çekirdek inanç çalışması yaptırmış dinlemelere başlamıştım. Neler oldu bir bakalım..
sevgili buldum :D 16 ayrı çekirdek inancı olan biri olarak bodoslama bu kısmından başlamak istemezdim ama mutluyum ve ilk paylaşmak istediğim şey bu. Çalışmayı yaptırdıktan sonra ana başlıklarla evet sevgilim var, çook bağlı olduğum ailemden ayrılıp İstanbul'a taşındım, (öyle basit ve kolay bir şey gibi görünmesin gözünüze, benimki gibi köklü bir aileyi böyle özgür insan havalarına ikna edip, valizi toplamak nerden baksan çekirdek inanç çalışması gerektiriyordu :)) ve gelişme gösterdiğimi düşündüğüm güzelde bir işim var. tabi hayat böyle yağ gibi akıp giderken ben kendimi biraz ihmal edip cd tekrarlarını ihmal etmiştim, ki kendimi biraz değersizlik duygumu hatırlamış, geçmiş hayatımın etkilerini yaşadığımı düşünürken buldum.
Hemen cd mi raftan indirdim, foruma geri döndüm, anladım ki gelişim değişim gösterince hemen bırakmamak bilinç altına msj ları aynı sıklıkta olmasada hatırlatmak gerekiyor.
Bugün yeni başlangıcın 2. günü. sadece cd ler değil diğer bir çok teknik ile gerçek bir arınma kalıcı bir değişim için çıktım yola, neşem keyfim yine yerinde, biraz endişe ve huzursuzluk var gibi ama çok kulak asmıyorum dert değil.
bana iyi gelen tekniklerden biriside "hooppala paşam" diye adlandırdığım hoponopono yötemi, kitabını defalarca okudum hala başucumda durur, mutlaka tavsiye ederim. onun dışında bu tarz değişimler için aşırı korku ve endişelerin sakineşmesi için EFT vuruşları candır. Bir de NLP nin yöntemlerinden biri olan her gün aynı yaptığınız işlerden birini farklı yapmak sağ ve sol beyin arası bağı güçlendiriyor, ben bunun için hergün sol elimle olumlamalar yazıyorum, valla git gide okunaklı olmaya başladı :D
Çok sorunlardan değilde gelişmelerden söz ediyim istiyorum dediğim gibi, ikinci gündeyim, dün tüm cd deki telkinleri dinledim, bugün vazgeçip yeniden suçluluk ve ego ya başladım bir hafta sonra tüm listemi ekliycem. herkese tekrar çok selamlar sevgiler güzelllllllllllllllllllllll bayramlar diliyorum.
Alt 10-08-2013, 03:06 PM   #23 (permalink)

aa unuttum bu arada taş siparişlerim de var, henüz gelmediler ama enerji, arınma ve koruma konusunda ki etkilerine çok inanıyorum, kaplan gözü ametist ay taşı güneş taşı artık allah ne verdiyse :D etrafta hayatımda gördüğüm ve türk olmasından gurur duyduğum en orjinal marjinal olan Rahmetli Aysel Gürel gibi rengarenk taşlarla süslü biri görürseniz, heh işte o benim, yanıma gelin buyrun tanışalım lütfen :D:D:D
Alt 11-08-2013, 10:35 AM   #24 (permalink)

3. gün

akışa bırak diyen her öğreti, her kişiye içime sığmayan korku ve endişelerim yüzünden nasııııııllllllllllllllllllllllll diye bağırasım gelirdi. Ben şimdi akışın ne olduğunu, kendini bırakınca neler olduğunu, o içi içine sığmayan sürekli ne yapsam diye endişelenen içimdeki canavar sandığım seslerin nasıl sakinleştiğini anladım. Bunu kendi gelişim ve değişim yoluna çıkmış herkesin ama herkesin hissetmesi, yaşaması ve deneyimlemesini seçiyorum.
Ben değişince dünyamın nasıl değiştiğini görüyorum, ben değişince, değişmez sandığım insanların olayların durumların bir anda sihir gibi değiştiğini görüyorum. Bu güzel mucize ve farkındalık için sonsuz şükrediyorum.
Alt 14-08-2013, 03:19 PM   #25 (permalink)

4 ve5. günler

harika bir hafta tatili geçirdim, hafta sonu yoğun çalışan biri olarak hafta içi sevgiliyle piknik haaaarrika oldu. hafta içi tatilin yüzlerce dezavantajı yanında paha biçilemez avantajları vardır. Örneğin etraf ve trafik çok daha sakindir, dışarıya çıkmak için park yeri rezervasyon vs vs gibi bin türlü derdi düşünmeniz gerekmez :)
neyse tatil iyi de gelişim ne oldu diyenler için 13 08 2013 de telkinlerimi dinleyemedim bu sabah yine kulaklığım kulağımda, aksatılmamasının önemli olduğunu günüğü takip eden dostlara hatırlatmak isterim, kötü örnek olmıyım :)
bugün itibari ile yeni farkındalıklarım var, ve tamda boşlukta hissediyorum, bu hissi, artık bilinç altını şekillendirme zamanı gelmiş diye yorumlayarak listeye yeni telkinler ekledim. aaa bu arada şifalı taşlarım geldi, akşam temizliklerini yapıp sanırım ay taşı ve ametisti takmaya, kaplan gözü ile çalışmaya başlyacağım. herşey yolunda
bu gece yeni bir çalışma programı hazırlayacağım, eğer içinde çok özel bir şey olmazsa haftalık çalışma programımı buradan da paylaşmak ve uygulama takibin buradan sizinle birlikte yapmak istiyorum, kontrol edilme baskısı programa uyma yüzdesini herzaman arttırır:D pozitif stres düzeyi D
evet dostlar biliyorum, yaz, biliyorum deniz güneş arkadaşlar ama biraz katılın ve motivasyonuma katkı sağlayın lütfen, gelişiyoruz herhalde burada :D:D:D:D
SEVVVVVVGİİİİİİİİİİİİİİİİİİLLLLLLERRRRRRRRRRRRRRRR RRR
Alt 14-08-2013, 04:22 PM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

değişimini, değişim sürecinde nelerle karşılaştığını, karşılaştığın bu zorlukları nasıl aştığını, öncelik olarak neyi değiştirmek istediğini ve en önemlisi kendini bu süreçte nasıl motive ettiğini merak ediyorum. Kontrol edilme baskısı ilgimi çekti. Nasıl oluyor kontrol edilme baskısı
Alt 14-08-2013, 05:10 PM   #27 (permalink)

Selam bykus

öncelikle ilgine çok teşekkür ederim. Sorundan başlarsam kontrol edilme baskısını bazen tembellik ettiğimde, edeceğimi bildiğimde, erteleme bahanelerimden emin olduğumda :D kendimde uyguluyorum. Bunu ev ödevini öğretmenin kontrol edeceğini bildiğinde ve bilmediğinde yapmak ile ilgili üzerinde hissettiğin baskı gibi düşünebilirsin. yapacağın şeyi birilerine söylediğinde senden geri bildirim isteyeceklerinden dolayı mutlaka yapmak istersin. ya da ben öyleyimdir :) bu da aynı zamanda kendimi motive etme yollarımdan biri. motivasyon için ayrıca sonuçları düşünmekte bana iyi geliyor.
Geliştirmek istediklerim arasında öncelik değer duygum üzeride çalışıyorum, zaten neredeyse yaşadığımız tüm sorunlar en son değer duygumuza çıkıyor, bir ve tam olduğumuzu bilincimizle söylerken bilinç altımızada yazabildiğimizde herşey yoluna giriyor öyle değil mi? yaşadığım zorluklar arasında ise en çok motivasyonum ilk düştüğünce toparlayamadan vazgeçmek oluyor, onun için de yeni takdiklerim var gördüğün gibi :)

Örnek bugün kolay olmayan günlerden biri, ne yaptıysam neşem sırıtmanın ötesine geçemedi :) ama iyi tarafından bakarsam sakince yarım işlerimi bitirdim, daha önce söylemiştim sipariş ettiğim taşlarım geldi akşam temizlik ve meditasyonlarını düşünüyorum böylelikle dönüşümden kopmamaya çalışıyorum
Alt 14-08-2013, 06:09 PM   #28 (permalink)
Yüzbaşı

ßyKuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 865
465 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ßyKuS will become famous soon enough

Ne demek :)) kontrol etme baskısı zekice. Düşünsem aklıma gelmezdi. Zaman zaman benimde üzerimde baskı oluyor daha doğrusu kendi kendime baskı yapıyordum ama bunu bilerek yapmıyordum. Diyelim zorlandığım bir şeyi yapmak için karar verdim. Yapmaya karar verdiğim şeyi yapana kadar kendime baskı uyguluyordum farkında olmadan. Karar verdim ya o kararı yerine getirmezsem rahat edemiceğimi düşünür bir an önce yapmaya karar verdiğim şeyi yaparım. Ama söz konusu büyük karar almaya gelince aldığım kararlar önemini yitiriyor.

Motivasyon konusunda bu forumdan fazla beklenti olmasın daha çok kendini motive etmeye çalış. Ayrıca değer duygusunu ilk defa duyuyorum. Değer duygusu nedir? Moralin bozuk olduğunda, motivasyonun düştüğünde moralini neler düzelttiği bulursan moralin bozulsada kolayca moralini düzeltebilirsin. Benim mesela müzik dinlemek moralimi düzeltir. ilgimi çeken bir yazıyı okumakta kendimi çok iyi hissettirir.

Neşen sırıtmanın ötesine de geçicektir. Hazır olduğun zaman. Kendine iyi bak. Değişimlerinin devamnı bekliyorum.

Bookmarks