Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM?

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu gün kendim için sadece kendimle geçireceğim ve kendime ayıracağım 20 dakika istiyorum :))mum ışığında olursa daha iyi olur.. şöyle sessiz ve sadece kendimi dinleyeceğim -tabi telkinlersiz olmaz- uzun zamandır hiç dinlenmedim:( şöyle dinlendiğim huzurlu olduğum bir zaman hiç de ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-05-2012, 11:06 AM   #31 (permalink)
Yüzbaşı

hatiicee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,396
495 Mesajinıza toplam 1,257 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hatiicee is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM?

Bu gün kendim için sadece kendimle geçireceğim ve kendime ayıracağım 20 dakika istiyorum :))mum ışığında olursa daha iyi olur.. şöyle sessiz ve sadece kendimi dinleyeceğim -tabi telkinlersiz olmaz- uzun zamandır hiç dinlenmedim:( şöyle dinlendiğim huzurlu olduğum bir zaman hiç de fena olmaz hani:))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 22-05-2012, 11:08 AM   #32 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Tatile çıkmak istiyorummmm ...:)
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2012, 11:20 AM   #33 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

ben zamansızlıktan şikayet ettikçe.. daha kapıda başlıyor yoğunluk. ritüellerimi bile yapamadan.. bir şekilde yanlış istiyorum biliyorum.. çekiyorum bunları.. doğru istemeyi artık öğrenmek istiyorum. evrenle bir anlaşma dili bulmak..

huriye siz de :)) huzursuzluğu hiç çağrıştırmadan.. huzura yolculuk istemenizi öneririm :))) gerçekten negatif şeyleri çekiyoruz ve negatifin yokluğu da pozitiflik değil sanki :))

şu mucizeler konusu :))

onu okuduğum kitap bölümüne yazacağım.. ve zamanla ilgili de zaman bulursam :( Berilce nin uçan süpürgesine...

sürprizlerle dolu bir gün diliyorum herkese :) güneş kadar parlak ve üzerimize yapışan sıcacık gülümsemeler...
Alt 22-05-2012, 11:22 AM   #34 (permalink)
Teğmen

fatmaunalender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
23 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatmaunalender is an unknown quantity at this point

SAĞLIK ,HUZUR VE BEREKETLİ BİR GÜN İSTİYORUM BİR DE BENİM İÇİN OLMASA DA SEVDİKLERİMİN VE YAKINLARMIN YANİ BİR MUCİZE BEKLEYENLERİN DİLEKLERİNİN KABUL OLMASINI İSTİYORUM BİLİYORUM Kİ BEN OZAMAN DAHA MUTLU OLUCAM
fatmaunalender isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2012, 11:01 AM   #35 (permalink)
Binbaşı

1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

buna inanmıyorum..inanamıyorum...bu bir mucize..

kendini karanlıkta hisseden herkese günışığının benim kadar yakın doğmasını diliyorum..

işimi hem çok seviyordum hem sorunlarım vardı.. ve gerçekten ne istediğimden çok emin değildim ama hem huzur hem kazanç istediğim ortadaydı.. duygusal olarak da öyle bağlıydım ki kolay kolay bırakabilecek gibi değildim..

bu sabah... emekli olduğum yerdeki amirim aradı.. ve bana üstelik de hemen başlamam için ve buradakinin iki katı kadar maaşla iş teklif etti...

inanamıyorum..

ancak bunun için bırakabilirdim herhalde burayı..

bugün erken izin aldım gidip görüşeceğim

söyledim bile buradaki amirlerime.. senin bizdeki kredin hiç bitmeyecek ve hep kefil olacağız sana dediler.. eski amirim gibi tıpkı..

şükrediyorum hep layığıyla çalışma gayretim için.. şükrediyorum kızımın rızkını hep çıkartabildiğim için..

gelişmeleri paylaşacağım sizle..
Alt 23-05-2012, 11:05 AM   #36 (permalink)
Binbaşı

Mutluluk yarına ait değil. O bir varsayım değil. Mutluluk burada ve şimdi başlar....
Alt 24-05-2012, 09:16 AM   #37 (permalink)
Yüzbaşı

hatiicee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,396
495 Mesajinıza toplam 1,257 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hatiicee is an unknown quantity at this point

Bugün kendim için,kendimi rahat ve serbest bırakmamı istiyorum.
Alt 24-05-2012, 08:48 PM   #38 (permalink)
Binbaşı

akşam güneşinde bir başka güzel dünya sanki..

gecenize bile yakamozlar dolmasını dilerim..

yine inanılmaz bir çalışma temposuyla devirdim günü.. hiiç okuyamadım yazamadım telkin dinleyemedim olumlayamadım v s v s v s

ancak sürakli gülümsüyordum dünkü sürprizden sarhoş gibi..gerçekten inanılmaz bir pozitif enerji gönderiyordum evrene farkındaydım.. umut doluydum..henüz bişey istemeyi düşünmemiştim ancak birbirine bağlıyordum bazı şeyleri.. bir sabah artık işe rahat gitmeyi istemiştim evrenden hani ve sonra burnumu sokmuştum evrenin işine nasıl olacak bu şimdilerle.. servis sorunu mu çözülecek e araba mı alacağım.. sonra anlamıştım.. nasıl olacağı evrenin işiydi.. ben sadece istemeli inanmalı ve hissetmeliydim..

şimdi düşündüm de.. o zamanlarda bile hem işle ilgili dileklerde bulunup hem de aynı işte çalışır gibi düşünmüşüm.. ne zaman ki gerçekten evrene bıraktım.. herşeyi birbirine bağlayan yeni çözümler sundu bana evren.. sözettim yeni iş teklifinden..evimden sadece 100 m. ötede olduğunu söylemeyi unuttum.. yol sorunum olmayacak orada başlarsam.. ve daha çok kazanç olacak.. ama bir an endişelerle dolu buldum kendimi.. ya mutlu olmazsam.. ya başaramazsam...

oysa ben huzuru da dilemiştim elbet.. öyleyse olacak :))

bir sorun vardı yine de..diğer işe girdiğimde maaşı hemen alamayacağımdan bir süre sorun yaşayabilirdim.. ama aşarım dedim..

diledim mi ne diledim bilmiyorum..ama bişey var biliyorum.. içimde bir direnç vardı kırıldı.. çağlayan gibi bir alışverişe girdim evrenle..

şu anda çalıştığım işyerime bugün işten ayrılma takvimimi açıkladım.. önümüzde çok zorlu iki hafta var.. o sürede onları mağdur etmeyecek bir plan yaptım..üzülüyorlar gidişime ama sanırım söylemiştim hem istemeden dönüşümsüz başı şeyler yaşandı hem de bana o maaşı verebilmelerine imkan yok.. bana inanılmaz bişey söylediler.. asla karşılığı değil çalışmalarınızın ama size jest yapmak istiyoruz.. çıkış gösterip tazminat vereceğiz.. iş bulup istifa eden benim oysa.. ne diyeceğimi şaşırdım.. bu bir rüyaysa uyanmak istemiyorum..

sonra hatırladım.. hakkımın verilmesi takdir görmek gibi dileklerimi...

ah sırada evle ilgili dileklerim olacak :))) sıra gelse bir :))

akşam bir arkadaşımla salaş bir yerde taburelere çöküp bişeyler içip sohbet ettik.. bana çok güzel göründüğümü söyledi.. ya da çok güzel baktığımı.. sanki neye baksam çok güzel göreceğimni.. ya da ne baksa bana çok güzel göreceğini.. o ifade edemedim dedi.. ben anladım :))

şu anda yeni iş le ilgili endişelerimin yerine.. rahatlık.. huzur.. güven.. kolaylık haz mutluluk dolmaya başlamasını ve artmasını hissetmek istiyorum...

hedefin varolduğuna inanmanın sarhoşluğu mudur ki bizi tam da hedefi gördüğümüzde serseri mayına çeviren? öyleyse hedefin yokolduğunun ayıklığıyla mı düştük hep yollara?
Alt 26-05-2012, 03:44 PM   #39 (permalink)
Binbaşı

haftasonlarının gözlerimizdeki ışığı gibi aydınlık olsun bu cumartesi..

dünden beri farklı bir süreçte duyumsuyorum kendimi..

önce delice bir coşku hissettim isteklerim yerine geliyor ya da açmazlarım yolunu buluyor diye..

elbette sorunlarım ve yoluna koymam gereken şeyler var yaşamda çünkü..doğru..

ve o coşkuyla sıradakileri istemeye başladım hani bulamıyordum ya dilek ben hiç :)) üç fındıklık bile :))

hatta kendimi bir isteğim için doğaçlama beste yapmış buldum :))

ama birşey vardı düşüncelerimin içinden sıyrılıp bana ulaşmaya çalışan..

bu mudur yaşam.. iste.. olsun yenisini iste bekle olsun...

mücadele nerdeydi hani haz..

ya da..

daha açıkçası bu muydu mutlu olmanın yolu..

mutlu olmak için gereksinim duyduklarım yeni bir iş yeni bir ev ya da hadi çıtayı yükseltelim ruh eşime kavuşmak olabilir miydi??

bunlar benim yol sonundaki hedeflerimse.. mutluluk yol arkadaşım olmak zorunda değil miydi??

ya da isteklerim olamadığında karanlıklara mı gömüğlmeliydim?

anladım sonuçta.. ve yeni bir EVREKA devresi :)))

sanırım anlatabilmenin en kolay yolu kıssadan hisse..

BİR GÜN BİR KRAL, BİR DİLENCİYLE KARŞILAŞIR!
Dilenci nasıl olunur?

Hikayeye göre bir kral, sabah gezintisi sırasında bir dilenciye rastlar. "Dile benden ne dilersen" diye soran krala dilenci gülerek, "sanki benim her dileğimi gerçekleştirebilecekmiş gibi soruyorsunuz" der. Kral bu cevaba şaşırır ve sohbet ilerler. "Pek tabii her dediğini yerine getirebilirim. Sen söyle bakalım, ne istiyorsun?" "Söz vermeden önce iki kez düşünün kralım" der. Dilenci sıradan bir dilenci değildir.

Kral ısrar eder. "Ne istersen iste sana verebilirim. Ben güçlü bir kralım. Yerine getiremeyeceğim hiçbir dileğin olamaz" der. Bunun üzerine dilenci, elindeki kâseyi krala uzatır ve "bu kâseyi herhangi bir şeyle doldurabilir misiniz?" diye sorar. Kral bir kahkaha atar ve vezirine kâseyi altınla doldurmasını emreder. Kâse dolup taşmakta ama sonrasında hemen boşalmaktadır. Altınlar, buhar olup uçmaktadır sanki. Kralın onuru kırılır.

Bir dilencinin kâsesini dolduramadığı ülkede kulaktan kulağa yayılır. Giderek pırlantalar, elmaslar, yakutlar akıtılır kâseye. Ne var ki kâsenin dibi yoktur sanki. Dolup taşmasına rağmen kâse sürekli olarak boş kalmaktadır. Kral yenik düşmüştür. Dilenciye yakarır: "Tamam, tamam sen kazandın". "Dileğini yerine getiremedim ama lütfen bana kâsenin neden yapılmış olduğunu söyle" der. "Çok basit" diye yanıtlar dilenci. "İnsan dimağından yapılmıştır.

Yani insanın arzu ve isteklerinden. Doymak bilmez oluşu bundandır. Bu gerçeği bir kez kavrarsan yaşantın değişir. İstek dediğin nedir ki! İstek ulaşılana kadar, belli bir süre heyecan veren bir duygudur. Örneğin bir iş istersin... Bir araba... Ev... Eş... Bir başka şey!.. Tek tek her birini elde ettiğinde, her şey anlamını yitirir. Neden? Çünkü beynin, aklın onları dışlar. İş senin, araba da garajdadır ve artık istek uyandırmamaktadır. Heyecan, onu elde ettiğinde sönüp gitmiştir.

Gene boşluğa düşer, yeni bir istek yaratmak zorunda kalırsın. İstek doyumsuzluk uyandırır ve giderek bir ’dilenci’ olursun. Bir istekten bir diğerine çırpınıp durursun. Amacına ulaşır ulaşmaz bir yenisini yaratırsın. İsteğin bu yönünü kavradığında yaşamının dönüm noktasındasın demektir. Bu durum ancak seni mutlu edecek şeyleri dışarıda değil, kendi içinde aradığın zaman gerçekleşir. Ve gerçek tatmine ve mutluluğa ancak o zaman erişirsin" der. Gelelim hikayenin verdiği derslere: Kral bile olsanız bir dilenciden bile öğrenebileceğiniz çok önemli yaşam dersleri olabilir.

Gerçek mutluluk insanın içinde ve kendisinin elindedir. Mutluluğu ve başarıyı yakalayamayanlar, hatayı başka yerde değil kendi içlerinde aramalıdırlar. Bir şeyi elde etme hırsı değil, elde ettikten sonra da onu istemeğe devam edebilme becerisi yaşamı anlamlı kılar. Bir kralın dilenciye, bir dilencinin de krala dönüşmesi an meselesidir. Yaşam, dilenmek için çok kısa, dilenci olmak içinse çok uzundur...
Alt 27-05-2012, 09:55 PM   #40 (permalink)
Binbaşı

yıldızların göz kırptığı ışıl ışıl geceler dilerim hepimize..

net bağlantım sorunludur hep. parçalı kopuşludur. ama dün geceden beri hiç bağlanamamıştım..

ben de oturdum kendime önce bir olumlama kutusu yaptım.. sonra da elimden geldiğince doğru ve güçlü bir formda içimden geçenleri yazıp yazıp içine attım.. bir baktım seçim sandığına döndü olumlama kutum :))

ilk günler zorlanarak ulaştığım umudumun içime kök saldığını hissettim ve şükrettim..

şimdi iş olumlama kutumla evren arasında :))

Bookmarks