Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Kendimi takip etmek için

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Kendimi takip etmek için Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selam bumbada, Senin şu anki reddedişlerin bir rahatlıktan geliyor olabilir. Bilinçaltın bunu yapmanı istemediği için sana da yaptırmıyor. Ama inanmasan da bir süre telkinleri dinleyip olumlamaları yapmaya çalış. Durulana kadar yap. En azından üstündeki rehavet gitsin. Rahatla. İlaçlarla olacak iş ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Kendimi takip etmek için

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-01-2012, 11:58 PM   #21 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold
Standart Cevap: Kendimi takip etmek için

Selam bumbada,

Senin şu anki reddedişlerin bir rahatlıktan geliyor olabilir. Bilinçaltın bunu yapmanı istemediği için sana da yaptırmıyor. Ama inanmasan da bir süre telkinleri dinleyip olumlamaları yapmaya çalış. Durulana kadar yap. En azından üstündeki rehavet gitsin. Rahatla.
İlaçlarla olacak iş değil bu, ya da melisa çayıyla... Bunlar geçici şeyler. Kendine dönüp aslolanı iyileştir.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-01-2012, 01:34 AM   #22 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

çok sıkılıp bunalıyorsan eline kağıt kalem al zor gelsede zorla yazmaya başla yazdıkça hiddetleneceksin devam et kağıtları yırta yırta yazsanda bütün küfürleri yaz neye kızdıysan yaz yaz yaz yaz ve yazarken bütün hepsinden kurtulacağına inan çnkü bi şekilde yazarak atmış oluyorsun tıpkı suya anlatır gibi. sonrada güzelce ateşle yak ve hıncını al o yanarken her harfini incele öfkeni kus. mutlaka yanarken bak ki bilincinde farketsin uçup gittiğini... sonrada Allahın hakkımda hayırlısını nasip et güzellikler nasip et de ve derin nefes al bir kere bişey değişmezse gel bana söyle. ben böyle etkili olcağını bilseydim seneler öncesinde yapardım emin ol. hep yazın falan derlerdi ama kimse yakınki kaskafalı beynim anlasın diye bilmezdim :))) dene diye ısrar etmicem sen bu acıdan bıktıysan sadece çare arıyorsan bak birsürü kişi neler yazmış hepsi ne güzel şeyler kıymetini bil derim. hee şimdi yapamıyorsanda üzülme zamanın değildir o farkındalığa erişmen için daha çok dibe vurman gerekiyor demektir. bence sen kurtulmak istediğin için burdasın.. yanılıyormuyum??
Alt 17-01-2012, 04:12 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bumbada is an unknown quantity at this point

merak eden varsa eğer son durum :

bugün bakırköy ruh ve sinir hastalıklarında ergen psikiyatrine gittim . ağır depresyon dedi . fazladan ilaç içtiğimi söyledim , hastaneye yatırılıyordum az daha ömrümden ömür gitti feciydi be .

şimdi ilaç yazdı falan . çok koydu ama hastaneye yatmak .
bumbada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 17-01-2012, 04:23 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

depresyonun hafifi olmuyorki bende gitmiştim banada öyle demişti bak hala delilerle ben uğraşıyorum acaba benmi deliyim onlarmı :D bence sen iyisin sadece bişeylere tutunmaya ihtiyacın var bunlar illaki ilaçsa doktor gözetiminde devam et ama niyetin iyleşmek ve ilaçlardan kurtulmak olsun.
Alt 17-01-2012, 04:27 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

148 Mesajinıza toplam 298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

yok cidden bu laflarla düzelecek halde değilim . niye mücadele etmiyorsun sorusunun cevabı da enerjim mi var sanki ?

bakalım ne yapacak ilaç .
Alt 17-01-2012, 04:40 PM   #26 (permalink)
Üsteğmen

mücadele konusunda hemfikirim mücadelen olsa zaten depresyonda olmazsın ama sana atla deve gelmeyen şeyleride göz artı etme derim nasılki buraya yazıyorsun iki tık yap pcden kalemle otur yaz vs bunlarda çok zor değil bak gazada getirmeye çalışıyorun :))) hadi birazcık tebessüm etki pirzola yemek güç kuvvet sağlar depresyona iyi gelir :D
kızıyorsun belkide bana anlamadığımı düşnüyorsun ama inan seni çoook iyi anlıyorum yaşamış biri olarak bıkana kadar yat sırtların ağrıyana kadar yat kimseye karışma etlisine sütlüsüne sonra zaten yatmaktanda durmaktanda bıakcaksın halin olmasada yemek yer gibi şu tabureyide köşeye çekeyim bari camdan bakayım diyeceksin. işte o aaşamlarda yularda söylenilenleri yada başka sana iyi gelebilecek olasılık dahi olsa bişeyler dene hatta evde kimse yokken bardak kır çok iyi gelmişti bana :D sağlam bardağı al kır ama kimseye söyleme sonra yastıklara yumruk at birikmiş enerjini dışarı atarsın böylece. mesela benim şu gıcık yazılarımı düşün al yastığı beni sopalar gibi vur ;D
Alt 21-01-2012, 01:33 PM   #27 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Alıntı:
bumbada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yok cidden bu laflarla düzelecek halde değilim . niye mücadele etmiyorsun sorusunun cevabı da enerjim mi var sanki ?

bakalım ne yapacak ilaç .
Bumbada,

Nasilsin seni merak ediyoruz
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 21-01-2012, 03:25 PM   #28 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Sevgili bumbada,

Bence senin deriiiiiin nefes alıp vermeye ihtiyacın var. Kendini çok kasmış gibi görünüyorsun. Bu durum -sen bu ruh halindeyken- öyle hop diye düzelecek değil. Çok az çok minik bir çaba göstererek başlayabilirsin işe.

Ama en önemlisi: Sen gerçekten iyi olmayı istiyor musun? Yoksa bu acı çeken hallere bağımlı mı kalacaksın? Acı çekmek sana zevk veriyor mu?
Alt 21-01-2012, 08:12 PM   #29 (permalink)
Üsteğmen

şunu yazmaktan korkuyorum büyü bozulur diye : kendimi iyi hissediyorum .

ilaçlara başladım düzenli bir şekilde . biraz fazla uyuyorum , iştah açıldı hafif bir sersemlik var . ne mutluyum ne mutsuz fakat sakinim .
Alt 22-01-2012, 10:25 AM   #30 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Alıntı:
bumbada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
şunu yazmaktan korkuyorum büyü bozulur diye : kendimi iyi hissediyorum .

ilaçlara başladım düzenli bir şekilde . biraz fazla uyuyorum , iştah açıldı hafif bir sersemlik var . ne mutluyum ne mutsuz fakat sakinim .
Uyuman cok guzel ve yararli canim, mutluyum ki hergec gun daha da iyiye gidiyor olacaksin,

Guzel haberlerini bekliyoruz....
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Konu Kapatılmıştır

Bookmarks