Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Günaydın canım kontes. çok uzun sürmüş gribin artık atlatacağını düşünüyorum vakti gelmiş çünkü. telkinlere devam etmeye ben de karar verdim. Atakan beye de yazdım o da sağolsun yanıtlamış beni devam edebileceğimi söyledi o da. burdan bir kez daha teşekkür etmeli ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-02-2012, 09:59 AM   #151 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nympa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ÇEKİRDEK İNANÇ GÖRÜŞME SONRASI

Günaydın canım kontes. çok uzun sürmüş gribin artık atlatacağını düşünüyorum vakti gelmiş çünkü. telkinlere devam etmeye ben de karar verdim. Atakan beye de yazdım o da sağolsun yanıtlamış beni devam edebileceğimi söyledi o da. burdan bir kez daha teşekkür etmeli onlara yalnız bırakmadıkları için. tespitlerin doğru cidden de zor anlar da eski alışkanlıklarıma dönme eğilimim var ama bunu farkına varıyorum ve düzeltmeye çalışıyorum ve sağol bunun için de sayende bir kez daha farkına vardım bunun.daha önce de dediğim gibi kişisel gelişim hayat boyu devam ettirilmesi gereken bir şey. insanız neticede ve çok fazla olumsuz etkilere açığız ve karamsar düşünmeye eğilimimiz çok fazla. oldum ben atık dememeli insan. oldum demek öldüm demektir belki de. daha çok yolumuz var fakat yeni halimizle mücizeleri deneyimleyerek artık devam edeceğiz hayatımıza ve sürekli öğrenerek.
ve bu arada yaşadığım son dalgalanmayla ilgili söylemek istediğim, bunu yaşamalıydım ben. yaşayarak son kez veda etmeliydim eski ben'e. çünkü herşey zaten olması gerektiği gibi oluyor. çünkü ilginçtir o dalgalanmaya sebebiyet veren olayın çok benzerini yaşadım bir kaç gün sonra ve sana yazdığım gibi kayıtsızdım duruma ve sonrasında da beni hiç etkilemediğini gördüm. yai ilkini yaşamamın nedeni biliçaltımın son direnişlerini kırmak ikincisi ise benim kazandığımı kendime ispat etmek için yaşadım. çok sevdiğim arkadaşımın dediği gibi hayat derslerden ibaret ve ben dersimi aldım. iyimserim ve senin ve benim için devamını diliyorum.seni seviyorum şifalanmanı seçiyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nympa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2012, 09:48 AM   #152 (permalink)
Teğmen

78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

günaydın kontesciğim. bu gün telkinlerin sondan ikinci günü. dün belirli bir saatten sonra benim geveze egom ya da biliçaltım ya da her neyse işte:) konuşmaya başladı yine. bir yerde okumuştum egonuz konuşmaya başladığında ona hiç cevap vermeyin düşünceleriniz akıp gitsin, bir süre sonra siz muhatap olmadıkça geri gelmemek üzere gidecektir olumsuz düşünceleriniz diye. çok doğru bir tespit bana göre. her neyse sonra üzerinde düşününce ne oldu da tekrar konuşmaya başladı benimle diye farketim sonunda nedenini. tetikleyen, zaten benim de bildiğim ama yüzyüze gelmekten pek de hoşlanmadığım bir şeyle yüzyüze gelmemdi. artık farkediyorum ne ne zaman oluyor bana farkediyoum ve düzeltmeye çalışıyorum. şu aşamada bunun için çalışmam gerekiyor ama sonrasında bunun için çalışmama gerek kalmadan kendiliğinden olacak herşey. güzel ve olumlu olan ne varsa kendiliğinden olacak. BİLİYORUM:) seni ve sana yazmayı çok seviyorum.
Alt 16-02-2012, 05:24 PM   #153 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
48 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kontes su is an unknown quantity at this point

NYMPACIM SLM LAR OLSUN SANA :) grip nasıl bir dertse halen çekiyorum.halsizliği ve uyku hali kaldı. telkinlerde 4. tur 3. gündeyim. daha iyiym.yanlız bu turda telkinler beni rahatsız ediyor zor geliyor dinlemek hiç böyle olmamıştım. sesi beynimi tırmalıyor 6 saati zor dolduruyorum.geceleri hep açık bırakırdım gece uyanıp kapatma ihtiyacı duyuyorum. yorgun düşüyorum. ve gergin olduğumu söylüyorlar.bende gergin olduğumu hissediyorum. bu turda 6 saatlik dinlemeyi alamadığım günler oldu hiç aksatmadım bugüne kadar. ama bu turda 4 saate felan indiği gün oldu. dinlediğim süre içinde 8 saatlik fayda aldığımı düşünmek istiyorum ve fayda aldığımı kabul ediyorum. birde sırtım çok ağrıyor. dik durmadığımı hissediyorum. sen farkındalıkta sona yaklaştın. artık kendinle yüzleşebiliyorsun. büyük bir başarı.yazdıklarını takip ediyorum ve yazdığın için çok mutlu oluyorum. bende bir kafa dağınıklı gidiyor iki haftadır. toparlayamadım. bir taraftan grip bir taraftan telkin etkisi bu sefer baya sarstı beni bence. tahammülsüzüm. iş yaparken bitirmeliyim bir an önce düşüncesiyle kendi içimde koşuyorum buda beni yoruyor,bu düşünceleri yaratan benim,bunu kabul ediyor ve onaylıyorum,şimdi bu düşüncelerime sevgi gönderiyor ve bu düşüncelerimin benden ayrılmasına izin veriyorum.sağlıklı,dinç ve dinamik olmayı seçiyorum bu seçimimi onaylıyor ve kabul ediyorum.
kontes su isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2012, 10:05 AM   #154 (permalink)
Teğmen

Tatlım günaydın. dün hiç giremedim nete dolayısıyla şimdi görüyorum yazdıklarnı. Canım benim olağan şeyler yaşıyorsun. bence biliçaltının olası dirençlerinden birini yaşıyorsun dinlemek istememekle. bu kez bu şekilde seninle mücadele ediyor ve değişeceğini bildiği için bu şekilde seni dinlemekten alıkoyarak değişmeni engellemeye çalışıyor ve tabi ki başarılı olamayacak bundan emin ol. dinleme süresini de çok fazla kafana takma bence nasılsa sonrasında devam edeceğiz dinlemeye ve bundan sonra aşırı dalgalanmalar yaşamayacağız ve yaşasak bile bu mutlaka ihtiyacamız olduğu için olacak. biliyorsun herşey her zaman olması gerektiği gibi oluyor zaten. telkinlerle ilgili farkettiğim bir şey daha var. geçen gün bir arkadaşımla konuşurken bana özgüven için yogaya başladığını ve akabinde yoga hocasının eşliğinde otohipnoz çalışmaları yaptığını anlatırken söylediği bir cümle dikkatimi çekti. bu çalışmayı 21 gün yaparken bu sürenin sonunda bir sabah kalkıp hooop hadi ben kendime güvenliyim demedim dedi, bunu yaşamın içinde farkettim dedi bir baktımki daha önce olmadığım kadar güvenli davranıyorum meselelerin karşısında diye anlattı. yani demek istediğim biz bir sabah kalkınca hadi olduk biz demeyeceğiz sadece yine eskisi gibi olaylar ya da durumlarla karşılaşınca eski benlerimiz gibi değil yeni kontes ve yeni nympa gibi davranacağız. bilmiyorum ne kadar ifade edebildim ama değiştiğimizi deneyimlediğimiz zaman farkedeceğiz.
Alt 17-02-2012, 10:20 AM   #155 (permalink)
Teğmen

Sevgili Kontes su,Dün telkinlerin son günüydü ama ben dinleyemediğim için bu günü son gün ilan ettim. iç sesimin yavaş yavaş değiştiğini hissediyorum ya da en azından olumsuza dönmeye çalıştığı an farkedip düzeltiyorum. bir daha asla izin veremem olumsuza dönmesine. bakıyorum geriye Allahım ne kadar sıkmışım kendimi ben ya. yazık bana:) yukarıda yazdığım gibi deneyimleyerek farkediyorum değiştiğimi. mesela beni en çok etkileyen beyfendi ile olan ilişkimdi biliyorsun. beyfendi açıkçası eskisinden pek de farklı davranmıyor ama ben artık eskisi gibi üzülmüyorum. eskiden her kelimesi iğne gibi batadı ve ben altında hep bir şeyler arardım artık bu değişti. Bir de şu var ki kontes kendimi düşünüyorum eskiden yani çok daha gençken ben bu kadar yıpranmamışken kısacası zaman içinde bu kadar olumsuz şeyler yaşamamışken ben çok daha iyi sevebiliyordum. yani karşımdaki beni seviyor mu diye düşünmeden sorgulamadan sadece seviyordum koşulsuz derler ya işte öyle. ben tekrar sevmeyi öğreniyorum:)
Alt 17-02-2012, 03:24 PM   #156 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
48 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kontes su is an unknown quantity at this point

bugün çok gerginim.4. tur 5. gündeyim.sürekli gerileceğim olaylarla karşılaşıyorum. iş yerinde toplu bir öğlen oturması yapıldı ve fotoğraf felan çekildi. fotolara baktığımda toplu fotolarda bei almamış fotoya fotoyu çeken kişi. çok şaşırdım sanki photoshop yapıp kesersin ya aynı onun gibi ben fotoğraf karesinin hep dışında bırakılmışım. 10 fotodan ikisinde çekmiş ve hepsi toplu. çıkıp çıkmamak önemli değil. ama neden beni çekmeme gereği duydu anlayamadım. çeken kişyle hiçbir problemim yok. birde diğeriki fotoda çok kilolu çıkmışım. zaten kilo aldım farkındayım. böyle kilolu çıkmakta çok sinirimi bozdu. telkinlerdekilo vermede var ama gram oynamadı kilomda. offff yüreğim daraldı, hiç iyi değilim bugün, çok gerginim ve soğuk soğuk ter döküyorum. bu arada bir güzel gelişme ise bu hafta arabamın siparişini verdim. 2 hafta içinde gelecek ama mutlu değilim bu niye onuda anlamadım. bu arabayı çok istiyordum.hiç beğenmiyorum bugün kendimi. aynaya bakmak istemiyorum
kontes su isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2012, 08:18 PM   #157 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
nympa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Kontes su,Dün telkinlerin son günüydü ama ben dinleyemediğim için bu günü son gün ilan ettim. iç sesimin yavaş yavaş değiştiğini hissediyorum ya da en azından olumsuza dönmeye çalıştığı an farkedip düzeltiyorum. bir daha asla izin veremem olumsuza dönmesine. bakıyorum geriye Allahım ne kadar sıkmışım kendimi ben ya. yazık bana:) yukarıda yazdığım gibi deneyimleyerek farkediyorum değiştiğimi. mesela beni en çok etkileyen beyfendi ile olan ilişkimdi biliyorsun. beyfendi açıkçası eskisinden pek de farklı davranmıyor ama ben artık eskisi gibi üzülmüyorum. eskiden her kelimesi iğne gibi batadı ve ben altında hep bir şeyler arardım artık bu değişti. Bir de şu var ki kontes kendimi düşünüyorum eskiden yani çok daha gençken ben bu kadar yıpranmamışken kısacası zaman içinde bu kadar olumsuz şeyler yaşamamışken ben çok daha iyi sevebiliyordum. yani karşımdaki beni seviyor mu diye düşünmeden sorgulamadan sadece seviyordum koşulsuz derler ya işte öyle. ben tekrar sevmeyi öğreniyorum:)
Bu mesajına öyle sevindim ki işte değişimin kanıtı bu sözündür bence: "iç sesimin yavaş yavaş değiştiğini hissediyorum ya da en azından olumsuza dönmeye çalıştığı an farkedip düzeltiyorum." Değişim burada kesin olarak başlar. Ve daha devam edecek. Bunun çok faydasını göreceksin. Şimdi ileriye bakma vakti. Eskiden ne yaşanmış olursa olsun yaşanması gerektiği için yaşandı ve seni sen yaptı. Bugün yaadıklarında yarın ki seni oluşturacak. Bugününü dününden güzel yaşarsan daha güzel günler hızla sana koşacaktır.

Sevmeyi öğrenme konusunda ben de hem başkalarını hem de kendimi sevmeyi öğrendiğimi düşünüyorum.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2012, 10:34 PM   #158 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 644
63 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
handesav is an unknown quantity at this point

Merhaba Kontes Su,
Sen çok ciddi bir arınma yaşıyorsun, gribinin de sebebi bu. Bu çok iyi birşey, fiziksel ve manevi negatiflerini atıyorsun bedeninden. Seni tebrik ederim, çok güzel bir yoldasın arkadaşım.
Sevgiler,
handesav isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-02-2012, 09:41 AM   #159 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu mesajına öyle sevindim ki işte değişimin kanıtı bu sözündür bence: "iç sesimin yavaş yavaş değiştiğini hissediyorum ya da en azından olumsuza dönmeye çalıştığı an farkedip düzeltiyorum." Değişim burada kesin olarak başlar. Ve daha devam edecek. Bunun çok faydasını göreceksin. Şimdi ileriye bakma vakti. Eskiden ne yaşanmış olursa olsun yaşanması gerektiği için yaşandı ve seni sen yaptı. Bugün yaadıklarında yarın ki seni oluşturacak. Bugününü dününden güzel yaşarsan daha güzel günler hızla sana koşacaktır.

Sevmeyi öğrenme konusunda ben de hem başkalarını hem de kendimi sevmeyi öğrendiğimi düşünüyorum.
Sevgili akadaşım, teşekkür ederim, evet ben de seviniyorum kendi halime. kalbinle bizim yanımızda oldun hep bunu hissediyorum. umarım dönüşüm çabamızda bizim yanımızda olduğun kadar gelişim aşamasında da destek olursun bize. Sevgiler:)
Alt 18-02-2012, 09:50 AM   #160 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
kontes su Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bugün çok gerginim.4. tur 5. gündeyim.sürekli gerileceğim olaylarla karşılaşıyorum. iş yerinde toplu bir öğlen oturması yapıldı ve fotoğraf felan çekildi. fotolara baktığımda toplu fotolarda bei almamış fotoya fotoyu çeken kişi. çok şaşırdım sanki photoshop yapıp kesersin ya aynı onun gibi ben fotoğraf karesinin hep dışında bırakılmışım. 10 fotodan ikisinde çekmiş ve hepsi toplu. çıkıp çıkmamak önemli değil. ama neden beni çekmeme gereği duydu anlayamadım. çeken kişyle hiçbir problemim yok. birde diğeriki fotoda çok kilolu çıkmışım. zaten kilo aldım farkındayım. böyle kilolu çıkmakta çok sinirimi bozdu. telkinlerdekilo vermede var ama gram oynamadı kilomda. offff yüreğim daraldı, hiç iyi değilim bugün, çok gerginim ve soğuk soğuk ter döküyorum. bu arada bir güzel gelişme ise bu hafta arabamın siparişini verdim. 2 hafta içinde gelecek ama mutlu değilim bu niye onuda anlamadım. bu arabayı çok istiyordum.hiç beğenmiyorum bugün kendimi. aynaya bakmak istemiyorum
Tatlı kontesim, yaşadığın fotoğraf çekimi deneyimi senin alman gereken derslerden biri sadece. senin de değindiğin gibi fotoğafda çıkıp çıkmamak çok da önemli değil. bu kendini değersiz hissetmene neden olan küçük bir olay sadece ve sen belki de son kez böyle bir deneyim yaşaıyorsun ve sonrasında bir daha böyle düşünmeyeceksin. Handesav arkadaşımız güzel bir yorum yapmış benim de aklımdan geçenleri yazmış. dün yazını okuduğumda benimde aklımdan geçmişti gribinin telkinlerle bağlantılı olacağı ve fiziksel anlamda arınma sağlayacağını düşünmüştüm. bu benim hissimdi sadece ve emin olmadan yazmak istememiştim sana. sağolsun arkadaşımız yazmış bunu ve ben öyle düşünüyorum ki yakın zamanda kilo vermeye başlayacaksın. bu yöndeki hissiyatım da bu. Bu arada benim telkinlerim bitti.oldum demiyorum ama şunu biliyorum eski nympa değilim. ben buada olacağım tatlı kontesim tam yanıbaşında.bunu unutma.seni seviyorum.

Bookmarks