Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/620193-benim-kisisel-gelisim-yolculugum.html)

sweeet 07-08-2018 08:21 PM

Cevap: Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

İkinci bebeğimi kucağıma sağlıkla aldım. İki çocuklu hayata adapte bile oldum. Gözümü karartıp gezmelere bile gidiyorum. Bu arada millet arabayla gidemiyor ben toplu taşıma ile geziyorum. Kafaya koyduktan sonra yapamayacağım ne var? Sahip olduğum hayatı seviyorum. Kendimi de seviyorum. Yaz güzel geçiyor.

maviinci 25-08-2018 07:06 PM

Harikasın sweet :) Allah bağışlasın, çok sevindim sevincli s456

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 861617)
İkinci bebeğimi kucağıma sağlıkla aldım. İki çocuklu hayata adapte bile oldum. Gözümü karartıp gezmelere bile gidiyorum. Bu arada millet arabayla gidemiyor ben toplu taşıma ile geziyorum. Kafaya koyduktan sonra yapamayacağım ne var? Sahip olduğum hayatı seviyorum. Kendimi de seviyorum. Yaz güzel geçiyor.

sweeet 14-01-2020 05:15 PM

Reiki 3. Seviye oldum bile sırada öğretmenlik var. Her gün düzenli çalışıyorum. Her yıl kendime büyük küçük hedefler koyuyorum. Bu hedeflere emin adımlarla ilerliyorum. Bazen düşüyorum bazen duruyorum ama ilerlemekten vazgeçmiyorum. 2020 hepinize çok iyi gelsin. 2019 da biraz daha büyüdüm çok şey öğrendim. Farkındalıklarım arttı. Meditasyon ve yogayı alışkanlık haline getirmeye niyet ediyorum bu yıl.

ışık_ 23-03-2020 12:11 PM

2020 güzel geçmiyor maalesef @sweet umarım bu sınavı kısa sürede atlatırız.

sweeet 21-10-2020 02:52 AM

2020 geçecek. Zor günler geride kalacak. Çok şey sorguladım, çok şey öğrendiğim bir yıl. Asla boş değil aöa kolay da değil. Üzerinde çalıştığım konulardan biri özşefkat oldu mesela geriye dönüp baktığımda. Araba aldım. Keyifle ve güvenle sürebilmeyi seçiyorum. Seçimler yaratır. Bağışıklığımıza güvenmeyi seçerken alabildiğim tüm tedbirleri de alıyorum. "Bundan çok daha iyi nasıl olur?" İyi veya kötü her durumda sorulacak sihirli bir soru cevap vermene gerek yok bu bir anahtar ve cevaplar sonradan doğru zamanda geliyor.

sweeet 14-01-2024 10:58 PM

Çooooooooooooooooooooook uzun zaman oldu. Eski kısa yollardan biri beni foruma düşürdü yine geri dönüp günlüğümde son paylaşılanlara bir bakış attım. Nereden nereye geliyo insan? Daha bugün bu siteyi ilk keşfettiğim zamanlar aklıma gelmişti. Akşamında buraya uğramam zihnimin bir oyunu ya da güzel bir tevafuk. Büyüdüm ve geliştim bu süreçte. Özşefkatin katmanlarını keşfettim. Bu konuda hala gidecek çok yolum var. Günlük yazmayı özlemişim sanırım. Şimdilik bu kadar belki yine döner daha detaylı bir şeyler eklerim günlüğüme.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:44 AM.