Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/620193-benim-kisisel-gelisim-yolculugum.html)

sweeet 07-12-2016 11:02 PM

Cevap: Benim Kişisel Gelişim Yolculuğum

Konsantrasyon ile ilgili bir kitap okuyorum. Alıştırmalar var içerisinde. İlk alıştırmayı ne kadar zamanda geçebilirim bilmiyorum gerçekten de zor. 10 dk boyunda bir saatin yelkovanını hiç bir şey düşünmeden takip edebilmek. Şuanda sadece 2 dakika yapabiliyorum. İlk hedefim bunu 6 dk ya çıkarmak.

firdevsi ala 08-12-2016 12:06 AM

Kontrasyon oglum icin onmli bir konu bnm icinde ygsde lazim olacak
Alistirmalari bizimle paylastigin icin tesekkurler
Kitabin adi nedir bizde temin edelim

sweeet 17-12-2016 01:01 AM

Kitbın adı: Konsantrasyon Adım Adım Mutlak - Mouni Sadhu

sweeet 12-02-2017 01:14 AM

Bu ara en çok ilgilendiğim konulardan biri minimalizm. Bana çok iyi geldi.

2016 ya baktığım zaman kişisel gelişim açısından durgun bir yıldı diyebilirim. Durdum ve izledim. Aslında izlemek çok önemlidir. Farkındalık arttırmak isteniyorsa izlenmelidir. Kendinizi çevrenizi, düşüncelerinizi, duygularınızı izleyin. Durmak diye bir şey yok aslında. Bazen geri dönüşler olsa da bunlar ileriye gitmek için bir ivme veriyor sanki ruhuma. Yeniden yükselmeye ve gelişmeye niyet ediyorum. 7 nin uğuru üzerimize olsun. 2017 çok daha güzel bir yıl olacak.

Yeni bir hedef günlüğü çalışmam olacak kalemi elime aldığım ana ya da klevyenin başına geçtiğim an kendim için. Yeni hedeflere ulaşacağım bir yıl olsun. Ve öyle de oldu.

Spor yapıyorum 13 gündür. Çok iyi geliyor. Günden güne daha iyi hissediyorum. Güçleniyorum. Hayatım daha düzenli. Sağlıklı ve çoşkulu yaşamayı seviyorum. Kendimi seviyorum.

sweeet 25-02-2017 11:48 PM

Hala spora devam çok iyi hissediyorum.

sweeet 06-12-2017 10:48 PM

6 ay boyunca spora sıkı sıkıya devam ettim bu çok iyi geldi. Çok sağlıklı ve güçlü hissediyordum. Şimdi ikinci çocuğuma hamileyim. Çok az kilo aldım bu süreçte hala hareketliyim. Hamileliğin altıncı ayındayım. Tabi hamileliği öğrendiğimden beri yüzme + yürüyüş dışında çok ağır egzersizler yapmıyorum. Spor yapmak insana enerji veriyor. Yorulmuyorsunuz, dinç hissediyorsunuz. Erken kalkıyorsunuz. Hayatınız daha düzenli ve sağlıklı oluyor. Şimdi en büyük dileğim ikinci bebeğimi sağlıkla kucağıma alabilmek. Oğlum da 3 yaşını doldurdu onunla birlikte büyüyorum. Büyümek zor ve sancılı bir süreç. Günler geçtikçe güzelleşiyor. Bazen zor zamanlarımız da oluyor. Bazen çok rahat günlerimiz de hayat akıp gidiyor. Şimdilik bu kadar.

Sevgiler.

pinky9 08-12-2017 11:13 AM

sweetcimm çok sevindim hayırlı olsunn :) uzun zaman sonra bi foruma gireyim dedim seni hala burda görmek çok hoşO0

sweeet 09-12-2017 06:10 PM

Seni çağırdım bunu net söyleyebilirim detayları konuşuruz. Mesaj kutuna da bak.

Sevgiler
.

firdevsi ala 10-12-2017 05:52 PM

Cnm cok sevindim hayirli olsun rabbim kucagina almayi nasip etsin.rabbim isteyn tum ana babalara nasip etsin insaallah

sweeet 10-12-2017 10:31 PM

Amin. Teşekkür ederim.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:00 AM.