Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   KUTAYHUN'UN GÜZELLEŞİM GÜNLÜĞÜ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/619945-kutayhunun-guzellesim-gunlugu.html)

kutayhun 28-10-2011 12:53 AM

Cevap: büyük bir deney yapıyorum bakalım ne olacak

ne demek ben teşekkür ederim...... bence korkucak bir şey yok.. ben yavaş bir değişim istiyorum.. zaten tüm mp3 lerin birbirini desteklediğini düşünüyorum... ve yavaş yavaş birbirini destekleyerek.. ben de yavaş ama kalıcı bir değişime gideyim.. diye düşünüyorum.. 8 ay güzel bir süre.... ya da bir yıl...

kutayhun 28-10-2011 06:24 PM

şuan dersteyim ve mükemmelim.. ayrıca bugün bana kötülük yapmaya çalışan başka bir öğretmeni bana iftira atmaya çalışırken herkesin ortasında rezil rüsva ettim.. hem de korkmadan rezil ettim... benden özür diledi... yalvardı bana.....normalde herkesin fitne feat diye korktuğu bu herif benim önümde eğildi... şuan dershanede kahraman oldum.... ben yüce yaratıcının güzel bir kuluyum ve kendimi kimseye ezdirmeyeceğim... öğrencilerimi seviyorum.. onlara yararlı olmaya bayılıyorum... ayrıca bugün görmeliydiniz herkesin gözünü korkutmuş herkesin hayatını karartmış ve karartan o insan müsveddesini bugün rezil ettim ve bana yalvardı... telkinler mükemmel yaşasın telkin kardeşliği....

hpm2

hayatimdegisti 28-10-2011 08:19 PM

Merhaba
Metal müzikle telkinin dinlenmesini önermiyoruz.Arka planda metal müzik olmamalı..Onun dışında gayet güzel gelişmeler tebrikler.
Tüm etkiler neredeyse sizde ortaya çıkmış.

kutayhun 28-10-2011 08:29 PM

teşekkürler atakan bey herşey sizin sayenizde... sizi tanımasamda çok seviyorum ve yardımcı olmayı çok isterim gerçekten...

kutayhun 29-10-2011 01:15 AM

atakan bey metal neden olmaz çok merak ediyorum çünkü metal bence inanılmaz ileri teknik ve matematiksel bir müzik klasik müzik gibi ve çok güveniyorum metale

kutayhun 29-10-2011 02:39 PM

ağzımın içindeki yara geçti, küçük kafa ağrılarım da geçti.. bakalım ne olacak.... ancak telkinleri topluca dinledğim için arada küçük kafa ağrıları olabilir.. bir de bence bu telkinlerin hepsi birbirini destekledği için insan kendini inanaılmaz güçlü ve zinde hisssediyor. çünkü her konuda telkin var.... ama arada küçük kafa ağrılarının olması gayet normal diye düşünüyorum.. bu arada arada küçük kafa ağrıları olsa da yine de kendimi güçlü zinde olumlu ve pozitif hissediyorum.. tüm telkin kardeşlerime sevgiler saygılar...

acemisirine 29-10-2011 02:43 PM

tebrikler... hersey daha iyi bir sekilde gönlünüzce olsun.. ilk adimdir zor olan gerisi daima gelir...

kutayhun 29-10-2011 03:40 PM

bir de öyle bir şey ki artık telkin dinlemek için sanki ölüyorum akşam olsun da telkin dinleyeyim diye kendimden geçiyorum.. bir de artık uyku düzenim yeniden kendine gelmeye başladı... mesela gece olunca 1 buçuk 2 gibi uyumaya başlıyorum, uyku saldırmaya başlıyor... ve uyurken telkin dinlemekçok güzel bir şey sanki hergün bana başak bir güzellik katıyorlarmış gibi kalkıyorum ve hergün sanki daha zeki biri gibi kalkıyorum... yaşasın telkinler... telkinleri seviyorum.. telkinlere güveniyorum.. yaşamım inanılmaz olumlu değişiyor... herşeyi hepinize buradan anlatacağım... tekrar sevgilerle... kendimi bir süper kahraman gibi hissediyorum...

acemisirine 29-10-2011 03:46 PM

merakla bekliyorum degisimliklerini

kutayhun 30-10-2011 03:53 AM

açıkcası bu aralar bir grip oldum.. ona rağmen iyiyim... sanırım yakıdna kurtulurum.. hastalığı atlatınca süreç içinde anlatacağım.. etkilerini...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:09 PM.