Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   KUTAYHUN'UN GÜZELLEŞİM GÜNLÜĞÜ (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/619945-kutayhunun-guzellesim-gunlugu.html)

kutayhun 19-11-2017 11:28 PM

Cevap: KUTAYHUN'UN GÜZELLEŞİM GÜNLÜĞÜ

bu arada herkese tavsiyem bence herkes iyi kalıcı ve hızlı etki görmek istiyorsa telkini tek başına dinlesin.. yani bir tane telkin dinlesin... bence 7 gün bir telkini dinleyin sonra 3 gün ara verin diğer telkine geçin....

kutayhun 20-11-2017 11:14 PM

arkadaşlar günde en az 6 saat olmak üzere telkinleri tek tek dinleyin...... emin olun daha hızlı etki edecek... bir hafta dinleyin sonr 2 3 gün ara verin.... sonra başka telkin dinleyin.... saygılarımla....... bu arada sonsuz güç telkini var onu mutlaka satın alıp dinleyin çok güzel telkin.....

KıpçakBeyi 21-11-2017 05:02 AM

Alıntı:

kutayhun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 861194)
arkadaşlar günde en az 6 saat olmak üzere telkinleri tek tek dinleyin...... emin olun daha hızlı etki edecek... bir hafta dinleyin sonr 2 3 gün ara verin.... sonra başka telkin dinleyin.... saygılarımla....... bu arada sonsuz güç telkini var onu mutlaka satın alıp dinleyin çok güzel telkin.....

Tek telkin dinlenmesini genelde önermiyorlar diye biliyorum ama kısa listelerin etkili olduğu noktasında hemfikirim.Ben genelde toplam süreyi bir saati geçmeyecek şekilde ayarlamaya çalışıyorum.Zaten pek çok telkin 10 dakika içlerinde 14-25 dakika olanlarda var.Beş altı adedi aşmamak gerekiyor diye düşünüyorum.

Sonsuz güç çok etkili bir telkin.Bana göre onun tamamlayıcısı da başarısızlık korkunuzu yenin telkini.İki telkin beraber dinleyince her şeyi yapmaya muktedir olduğunuz , hayatta her şeyi değiştirebileceğinizi düşünüyorsunuz..

lolason 22-11-2017 04:28 AM

Alıntı:

kutayhun Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 861194)

telkinlerin tek tek dinlenmesini neye istinaden söylüyorsun ?
sonsuz güç telkini ile söylediklerini şerh eder misin ?

kutayhun 29-01-2018 02:03 AM

bence bir telkini tek başına dinleyim.. iyice etkisini görene kadar hareketlerinize yansıyanan kadar... mesela suçluluk mu.. zor telkindir..... iyice kafan karışana kendini kötü hissedene içindeki o karanlık dışa çıkana kadar dinle .... kız sinirlen ama suçluluktan kurtul ve kendini affet... o bitti mi kendine güveni dinle tek başına taa ki kendine güvenene kadar...

diğerine gelince mutlaka sonsuz güç telkinini satın alın ve dinleyin... diyeceklerim bu kadar

kutayhun 29-01-2018 02:07 AM

herşey neyse o olsuni herşeyi olduğu gibi kabul ediyorum, yaşamı olduğu gibi kabul ediyorum, insanları ailemi olduğu gibi kabul ediyorum.....

kutayhun 17-03-2018 11:44 PM

bu arada telkinler hakkında şu yorumu da yapabilirim...
daha önce de önermiştim... tek bir telkin dinleyin diye.. bunu önermeyen de olabilir... yani tek telkin dinleyin iki hafta dinleyin bir hafta ara verin başka telkin dinleyin.. bence gayet kalıcı etkileri olacaktır... beyni de az yoracaktır....

eğer çok telkin dinliyorsanız mesela üç beş arası gibi.. bir gün dinleyip bir gün ara verin ve bu şekilde beş altı hafta dinleme yapın....

herkese saygılar herkese iyi dinlemeler...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:27 PM.