Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/618610-nurbanunun-degisim-gunlugu.html)

nurbanu25 25-08-2012 03:05 PM

Cevap: NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

Memleketımde calısmayı ıstemıyorum zaten.bu yıl soyle akraba,tanıdık hatta aıleden uzak dursam cok ıyı olucak.yazlıktakı ılce mıllı egıtıme basvurmayı ıstıyorum.atamadan umudum yok puanım dusuk cunku...bu sene ıyıce bı kendımı toparlıyım hayırlısıyla......

nurbanu25 25-08-2012 11:26 PM

Su tatılı onun yuzunden bırakmak zorunda kaldıgımız dugune gıttık.usulen kalktık,oynadık.....offf kendımı ıyı gorunmek ıcın cok zorluyorum,hep gulmeye calısıyorum bu da daha cok yoruyor..anasınıfında yanında staj gordugum ogretmenle karsılastık,kadın benı ozlemıs,faceden hep benı takıp edıyomus,kadınla zordan konustum...aslında ınsanları sevıyorum,ozluyorum,beraber olmak ıstıyorum ama malesef tekamül surecının zorluklarını yasamak zorundayım...dugunu atlattık,sımdı yatılık mısafır gelecek.Allah'ım ımtıhanım bıtsın artık...

nurbanu25 25-08-2012 11:36 PM

Ego denen varlık,sus artık sus...! Ne kadar baskı yaparsan yap senı yenıcem Allah'ın ıznıyle.son cırpınısların bunlar.yor benı yorabıldıgın kadar,bulursun sen bı daha...

maviinci 25-08-2012 11:39 PM

ego yu akan bi ırmakmış gibi imgele, sonu gelmeyen bi ırmak.. ihtiyacın olduğunda gider çamaşır yıkarsın, çay demlersin bulaşık yıkarsın suyundan faydalanırsın.. ihtiyacın olmadığındaysa bırak aksın.. nasılsa akan su zaten akıyor, bi daha geri gelmeyecek, gidecek.. o halde onu akıtmaya çalışmaya-bunun için kendini yormaya ne gerek var :) bi kulağından girsin diğerinden çıksın :))

nurbanu25 25-08-2012 11:45 PM

Yok mavııncı,benım ego dıye bahsettıgım sey nefs,seytan da dıyebılırız.benım suankı mucadelem bu....

nurbanu25 26-08-2012 12:05 AM

Dusuncelerım,konustuklarım egom mu kendım mı ayırt edemıyorum bazen.cok karmasıgım cok........

sweeet 26-08-2012 12:28 AM

Tekamül bunu ayırt etmeyi gerektirir nurbanucum. Olacak inşallah. Kendi istediklerini bildiğin zaman o istediği kadar konuşsun. Sen sadece izleyeceksin. Artık canını sıkmayacak duruma geleceksin. O zaman huzur seni bulmuş olacak.

nurbanu25 26-08-2012 12:51 AM

Insallah sweeetcım,guzel dıleklerın ıcın tesekkurler...tekamul gercekten cok zorlu bı surec.ınsanı sadece bedensel hastalıklar yataga dusurmuyo.bu tur ruhsal uyanıs sureclerı de dusuruyomus.manevıyatımı gercekten cok bosladım,egoya benle ıstedıgı gıbı oynaması ıcın cok mahal verdım.ama artık bıttı.uyanıs surecı basladı.ınsan gercekten hıcbırsey yapmak ve dusunmek ıstemıyo.cunku artık ruh,daha ust enerjı boyutuna gecıyo,ego da savas vererek elınden gelenı yapmaya calısıyo...gunes cok yakında ufuktan gorunur ınsallah...

nurbanu25 26-08-2012 04:25 PM

Son zamanlarda nerde olursa olsun karsıma;96,69,9 ya da 6 rakamları cok cıkıyo,hıkmetı nedır anlayamadım...

nurbanu25 26-08-2012 04:51 PM

Yazlıkta calısmaktan vazgectım.yarın ılcemızın meb'ıne ucretlı ogretmenlık ıcın basvurcam kısmetse,kayıtlar baslamıs...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:41 AM.