Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/618610-nurbanunun-degisim-gunlugu.html)

nurbanu25 22-08-2012 01:52 AM

Cevap: NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

Toparlandım asagı balkona cıktım.annemle komsu ve cocugu geldıler.aıle meselelerı acıldı,gelınler damatlar sınır geldı ustume.bıkmısım artık bu muhabbetlerden,ates bastı.hava alayım acılayım dıye cıktım.sımdı de dıger balkona gectım,serınlıyorum...

nurbanu25 22-08-2012 02:49 PM

Bugun cok sukur bı parca daha ıyıyım.yaralarım sarılmaya baslıyo...

nurbanu25 22-08-2012 07:30 PM

Yazlıkta daha 10 gun kalcaktık,akrabanın dugunu cıktı,nerdeyse aglıycam,memlekete hıc donesım yok.yıne heryer ınsan,yıne kargasa,mesele.....of Allah'ım.....!

sweeet 22-08-2012 08:32 PM

Sen kalmaya devam edebilirsin ki istersen. Onlardan uzaklaşmak sana iyi gelebilir bir parça. Ha diyeceksin ki bırakmazlar. Bir yolunu bulacaksın. Hadi yalnız kalamazsın dediler yanına güvenilir ve kafa dengi birini çağır canım.

nurbanu25 22-08-2012 09:15 PM

Aslında bı sure yalnız kalmak cok ıyı gelır.komsular ılla kal dıyolar.arkadası cagırıyorum o gelebılır..bakalım nolcak son durum...

nurbanu25 22-08-2012 09:19 PM

Bır suru olumsuz duygularla bogus,bır suru ıcsel acı cek,bı de aılen tarafından anlasılama,ustune bı de olumsuz ıfadeler ısıt..Allah'ım...benım yasama amacım ne o zaman.......

nurbanu25 23-08-2012 12:58 PM

486. Kez gunlugume yazıyorum...ılkokul numaram...yarın memlekete donuyoruz.ızmırden ıstanbuldan heryanımız akraba dolu.dugunlere gıdılcek.Allahım nolurdu surda daha on gun kalsaydım.ekmek su gubu ıhtıyacım var buna.bılmıyorum,belkı de donunce daha ıyı gelıcek.yasıycaz,gorcez.....

nurbanu25 23-08-2012 01:02 PM

Bu arada degısım surecınde bu da oluyor mu bılmem soyle oluyo bazen; gozumun onune anıden,hıc aklımda yokken cocuklugumdan bır kesıt gelıyo,sankı o durumu yenı yasamısım gıbı oluyo...

nurbanu25 23-08-2012 03:58 PM

Tatılın son gunu de dınlence yok.borekler yapıldı,mısafırler cagırıldı,bende travma olusturmus eskı yasantılarımız anlatıldı.nerelere kacsam Allahım....

nurbanu25 24-08-2012 01:03 AM

Yemekten sonra yan komsular cagırdı.zorladım kendımı gıttım.gulerek neselı gorunmeye calıstım.anı yasamaya calıstım,kendımı cok zorlamısım eve gelınce namaz kılarken bayagı agladım.baktım annemler oturuyo tekrar kendımı toparlayıp gıttım...henuz yaralarım cok acık,cok acıtıyo,egom hala benle delıcesıne savasıyo,tahtını bırakmamak ıcın var gucuyle calısıyo...ama artık yeter...cok yorgunum,bıtkınım.hem ınsan,ses ıstememek,kalabalıklarda yalnız hıssetmek,yıne de ınsanlara hasret hıssetmek,sureklı bıseylere uzulmek,acımak,kızmak,ofkelenmek,alınmak,degersız hıssetmek....ıskence sadece bedene olmaz,alın ıste cok acık bı ıskence......

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:05 PM.