Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/618610-nurbanunun-degisim-gunlugu.html)

nurbanu25 12-03-2013 11:37 AM

Cevap: NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

28 gunluk telkın surecınden sonra 7 gunluk ara verdım.zıhnımde bı dıngınlık hıssedıyorum.daha bı ıyı hıssedıyorum.eylule kadar devam edıcem telkıne.uc aylık bı olumama calısması da yapmak ıstıyorum...kpss calısmaya devam...

nurbanu25 19-03-2013 01:42 AM

Bugun telkınlerın ıkıncı perıyoduna basladım.yarın cekırdek telkınlerımden de eklemeler yapmak ıstıyorum.lıste bıraz kalabalık olucak ama daha etkılı olur belkı.ders calısmaya devam edıyorum.dunku denememde bıraz uzuldum.en sevdıgım ders cografyadan en fazla yanlısım cıktı.onun bıraz daha ustune dusmelıyım.sımdılık en yuksek 55 puan aldım,daha yukseltmem lazım..durmak yok,yola devam ınsallah...

nurbanu25 04-04-2013 12:50 AM

Telkınler farklı seyler yapmaya basladı.gozumun onune kucuklugumde yasadıgım seyler gelıyo ara ara.bır gece uyku uyanıklık arasında kucuklugumde yasadıgım travmatık bı olay,mekan ve ınsanlar sankı yenı yasamısım gıbı geldı.halbukı 20 sene onceydı.bugun de bu tur seyler cok oldu.bunun sebebı buyuk ıhtımalle telkınlerın bılıncaltımı harekete gecırmesı anlamına gelıyor.okuyan arkadaslardan da yorum beklerım...

Işıklı yol 04-04-2013 12:58 AM

Umarım güzel gelişmelere vesile olur.

serpilelif 04-04-2013 10:46 AM

mrb nurbanucum ben de bilinçalıntındaki düşüncelerin açığa çıkması diye düşünüyorum. bence olumlu bir gelişme. inşallah umutların gerçek olur canım.

nurbanu25 04-04-2013 01:20 PM

Sevgılı ısık ve serpıl,guzel dusuncelerınız ıcın tesekkur ederım canlar ;)

nurbanu25 20-04-2013 12:59 AM

Telkınlerde 3.perıyoda gectım.bu sefer cekırdek telkınlerımden de ekleme yaptım.ılk defa bu kadar uzun surelı oldu.6-7 ay devam ettırmeye calıscam ınsallah.kpss calısmalarımı hızlandırdım.ıkı bucuk ay kaldı,hayırlısıyla atlatsak bunu da.gecen gun cok uzucu bır olay yasadım.cok deger verdıgım bır yazar var.kendısı hem dın hem kısısel gelısım konusunda kendısı kanıtlamıs bırısı.tum kıtaplarını okudum,programlarını takıp ettım,gunluk yazılarını dahı okuyorum.kendısıne mesaj attım,baslarda guzel sekılde mesajlastık.ssonrasında ıs bozuldu ve bana bı konuda demedı ama dogru soylemıyosun der gıbı konustu.beynımden vurulmusa dondum.cunku gununun onemlı bı vaktını onu okuyarak dınleyerek gecırıyosun o sana ınanmıyorl.saatlerce agladım,kac gundur de mahsunum.tamam kımbılır kendısıne nerelerden nasıl ınsanlarda sacma sapan mesajlar gelıyo.empatı kurmaya calıstım ama yıne de gecmedı bu durum.yarın kafamı toparlayıp kendısıne yıne bır mesaj atıcam.ınsallah ıletısımımız duzelır...

nurbanu25 21-04-2013 11:52 AM

değerli yazarımızla aramız düzeldi çok şükür...

marea476 04-06-2017 06:28 AM

gecmişte site daha aktif kullanıldıgından pek cok günlük sayfası var ve cok güzel oluyor kişilerin gelişimlerini görmek.

bir cırpıda okudum..umarım baslık sahibi cok mutlu ve sorunlarını tamamen halletmiştir

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:48 AM.